عکس های فوق هنرمندانه!!!

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 52,431 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

عکس های فوق هنرمندانه!!!

باور کنید نمیخواستم اینا رو بذارم تو سایت اما وقتی دیدم طرفدارای بارسا تو سایت دارن روز به روز بیشتر میشن نمونش(( زهرا کوچولو ))و بدون هیچ خجالتی آرسنال رو میکوبن و دم از بارسایی بودن میزنن اینارو گذاشتم تا یه اعلام جنگ باشه با هرچی بارسایی رو کره خاکیه...
البته احتمالا خیلی هاتون اینارو دیده باشین اما بعضییییییا که تازه فهمیدن فوتبال رو با کدوم ف مینویسن ببینن بد نیست!!!!!!!!!این تصویر اون بازیه که یادش میافتم اشکم در میاد واسه بالاک و چلسی که سرشون رو بریدن گذاشتن رو سینشون :

این هم حقیقت ذات بارسلونایی هایی که واسه ما شاخ شدن:
اینم دومیش:


اینم دیگه نهایت هنر عکاس رو نشون میده::::
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 12/12/1390 | 21:35 گفت:

بدون توجه به اینکه من از بارسا متنفرم همواره شاهد بودیم که یه جور قدرت پشت پرده همواره تیم بارسا رو حمایت میکنه البته بارسا تیمی نیست که به همچین چیزهایی نیاز داشته باشه اما وقتی به تیم چلسی خوردن همه چی همون طور که نشون میداد نبود فکر میکنم مسئولین یوفا برای حضور بارسا در مراحل بالا یعنی فینال و باتوجه به داشتن هواردار زیاد روی عواید اون حساب میکنن.

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 21:02 گفت:

اینم دومیش...

http://zhakhar.blogfa.com/cat-2.aspx

من قبلا صفحه های زبان اصلی اینارو داشتم اما الان که وقت نیست و پستم میره تو آرشیو اینارو با زبان فارسی گذاشتم که بعضییییا که ادعا میکنن آرسنال در اوج حقارته دهنشون رو ببندن...!!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 20:53 گفت:

اگه اون یکی page رو هم پبدا کنم میزارم واستون...
از bookmarks هام پاکش کردم...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 20:50 گفت:

http://joooj.ir/%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D9%82%D8%B7%D8%B1%D8%8C%D8%AE%D8%B4%D9%85-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85

این رو داشته باشین تا بعد!!!!!!!!

بهرام کریمی برام در 12/12/1390 | 20:48 گفت:

فراماسون یعنی چی ؟

p0 در 12/12/1390 | 20:30 گفت:

آخه عقده اي ها!ديگه كم آوردين زدين تو كانال فراماسونري و اين حرفا! بابا بي خيال !

arash در 12/12/1390 | 19:46 گفت:

hooman sam : خدمت حسین آقا عرض کنم اگه تصاویر و مطالبی که ثابت میکنه اصالت بارسا و این قهرمانیهای مزخرف و دروغینش بخاطر فراماسون بودنشونه بهت نشون بدم بازم ادعای بارسایی بودن میکنی؟؟؟!!!
======================================================================
برای ما بذار لطفا

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 19:23 گفت:

خدمت حسین آقا عرض کنم اگه تصاویر و مطالبی که ثابت میکنه اصالت بارسا و این قهرمانیهای مزخرف و دروغینش بخاطر فراماسون بودنشونه بهت نشون بدم بازم ادعای بارسایی بودن میکنی؟؟؟!!!

p0 در 12/12/1390 | 16:06 گفت:

به نظر منم نميشه طرفدار جفتشون بود.يكي در نهايت عزت وبزرگي.ديگري در نهايت حقارت و عقده!

moeinem در 12/12/1390 | 14:39 گفت:

محاله سگ و گربه تو یه قفس با هم باشن.محاله کسی هم ارسنال وهم بارسا رو دوست داشته باشه!یا آرسنال یا آرسنال

p0 در 12/12/1390 | 14:03 گفت:

اه اه!ببين عقده ي حقارت با آدم چي كار ميكنه

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 13:04 گفت:

من الان حال وروزخوبی ندارم اعصابم بدجورخرابه.اگه کسی روناراحت کردم ببخشید

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 13:02 گفت:

آقاحسین تویه قلب غیرممکنه که آرسنال وبارسلوناباهم باشن محاله ممکنه.شمایاطرفداربارساهستین یابی تعصبین

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 12:59 گفت:

چیه داداش حسین من ازبارساوطرفداراش متنفرم حتی اگه داداشم باشه

حسین در 12/12/1390 | 11:43 گفت:

صحنه هایی مثل تصویر اول در فوتبال کاملا طبیعی و عادیه.بارها در بازی های دیگه صحنه های اعتراضی خیلی بدتر از این رو هم شاهد بودیم.ولی دلیلی بر حق داشتن بازیکن معترض نیست.

هنوز از مصاحبه بالاک یک ماه نگذشته که چه تعریف و تمجید های از بارسا و قهرمانی هاش کرد و رویای خودش رو بازی در این تیم دونست.پس الکی جو سازی نکنید.

ضمنا ملحق شدن لوکاس پودولسکی رو در تابستان به ارسنالی های عزیز تبریک میگم.در 21 بازی 15 گل برای کلن زده و مطمئنا ستاره بزرگی به زودی به جمع توپچی ها میاد.

حسین در 12/12/1390 | 11:39 گفت:

من بعنوان آرسنالی بارسا رو هم دوست دارم.و البته برای نویسنده بلاگ از اعماق وجودم متاسفم.امیدوارم روزی خودش طعم تحقیر رو با قلبش احساس کنه تا بفهمه افغانی بودن دلیل بر کوچک بودن نیست.بارسلونا در افغانستان طرفداران خیلی زیادی داره و این عکس دلیلی بر تمسخر نیست.هیچ چیز دیگه ای برای گفتن ندارم جز اظهار تاسف.

در مورد رضا شاماخ هم حرفی نمیزنم چون اصلا حرفش ارزش جواب دادن نداره.ادبیاتی که اگر بگم مناسب چه جایی هست احتمالا بلاک میشم.
کاش حداقل متوجه این موضوع میبود که خیلی از دوستداران همین تیمی که این کلمات رو در موردش به کار برد جزو هموطنانش هستن.و البته اون طرفداران قدیمی تر آرسنال جملگی بارسا رو هم دوست دارن.صرفا این بچه دوستانی که از همون سال 2009 طرفدار آرسنال شدن تصور ذهنیشون از بارسا بازی با چلسی و امثالهم هست.

در آخر هم ندیدن کامنت های دوستان فوتبالی تر و فهیم تری مثل سعید میلانی و حمید فرازی و چند تا دیگه از ارسنالی های اصیل که اسمشون در خاطرم نیست در این پست موجب خوشحالی هست.خب هرکسی بر حسب منطق و سطح بینش خودش به هر جایی سر میزنه.خودمم اگر مجبور نمیشدم حرفی نمیزدم توی این پست.

iman sanaei در 12/12/1390 | 11:22 گفت:

بسیار جالب بود.دست گلت درد نکنه

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 09:24 گفت:

رضا جون حالا فکر کن من زمان خدمت چه بدبختی کشیدم که مسئول بالا دستم بارسایی بود!!!!!!!!!!!!!
نه میشد باهاش کل کل کنی ، نه میشد قانعش کنی ، نه هیچ راه دیگه ای که بهش ثابت کنی بارسا قهرمان نمیشه ،یونیسف و عوامل پشت پرده قهرمان میشن!!!

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 08:53 گفت:

جالب بود

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

آهای بی پدراگه جرأت داری به این شماره زنگ بزن تاحالیت کنم09385866009

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 02:57 گفت:

من ازبارسلونامتنفرم مرگ بربارسلونا.انشاالله هواپیماشون سقوط کنه..خون طرفداران بارسلوناحلاله کثافتای آشغال طرفدارای عقده ای وتازه به دوران رسیده هاشون طرفدارای بارساهیچی ازفوتبال نمیدونن اونافقط ...خفه شن آشغالای کثیف موزی سگ..سگ ازاین آشغالاپاکتره.به قرآن مجیدبه خداقسم اینجایه نفربارسایی ببینم باچاقوتکه تکش میکنم.مشتی حیوانات اهلی...خواهش میکنم نظرموپاک نکنیدبذارین اینجوری خودموخالی کنم

sepehr najafian در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

يکي از دوستام که طرفدار چلسيه حالش از هرجي بارسايي بهم ميخوره

hesam در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

پيكش كپي بوسكتسه

عليرضا عمراني در 12/12/1390 | 01:52 گفت:

عكسهاي قشنگي بود.مرسي

محسن آزاده در 12/12/1390 | 01:32 گفت:

?!?!
I am confused

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:20 گفت:

و هیچی نشونی از فوتبال و جوانمردی نداره...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:19 گفت:

آره مسخره کردن تیم ها کار درستی نیست اما بارسا یه تیم نیست یه مجموعه ی کثیفه...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

منظورم سایز بود شرمنده...

سید سجاد حسینی در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

مسخره کردن تیم های دیگه اصلا کار درستی نیست!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

ببخشید هرکار کردم کوچیک نشدن این عکسها...
اگه ساز صفحه مرورگر رو کوچیک کنید میتونید کامل ببیندشون...
مثلا اگه ویندوز7 دارید ctrl رو بگیرید و از + و _ استفاده کنید...

arash در 12/12/1390 | 01:15 گفت:

جالب بود
نمیدونم چرا بارسایی ها همش میان و دعوا راه میندازن آخه به چی حسودیشون میشه؟