عکس های فوق هنرمندانه!!!

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 52,624 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

عکس های فوق هنرمندانه!!!

باور کنید نمیخواستم اینا رو بذارم تو سایت اما وقتی دیدم طرفدارای بارسا تو سایت دارن روز به روز بیشتر میشن نمونش(( زهرا کوچولو ))و بدون هیچ خجالتی آرسنال رو میکوبن و دم از بارسایی بودن میزنن اینارو گذاشتم تا یه اعلام جنگ باشه با هرچی بارسایی رو کره خاکیه...
البته احتمالا خیلی هاتون اینارو دیده باشین اما بعضییییییا که تازه فهمیدن فوتبال رو با کدوم ف مینویسن ببینن بد نیست!!!!!!!!!این تصویر اون بازیه که یادش میافتم اشکم در میاد واسه بالاک و چلسی که سرشون رو بریدن گذاشتن رو سینشون :

این هم حقیقت ذات بارسلونایی هایی که واسه ما شاخ شدن:
اینم دومیش:


اینم دیگه نهایت هنر عکاس رو نشون میده::::
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 12/12/1390 | 21:35 گفت:

بدون توجه به اینکه من از بارسا متنفرم همواره شاهد بودیم که یه جور قدرت پشت پرده همواره تیم بارسا رو حمایت میکنه البته بارسا تیمی نیست که به همچین چیزهایی نیاز داشته باشه اما وقتی به تیم چلسی خوردن همه چی همون طور که نشون میداد نبود فکر میکنم مسئولین یوفا برای حضور بارسا در مراحل بالا یعنی فینال و باتوجه به داشتن هواردار زیاد روی عواید اون حساب میکنن.

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 21:02 گفت:

اینم دومیش...

http://zhakhar.blogfa.com/cat-2.aspx

من قبلا صفحه های زبان اصلی اینارو داشتم اما الان که وقت نیست و پستم میره تو آرشیو اینارو با زبان فارسی گذاشتم که بعضییییا که ادعا میکنن آرسنال در اوج حقارته دهنشون رو ببندن...!!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 20:53 گفت:

اگه اون یکی page رو هم پبدا کنم میزارم واستون...
از bookmarks هام پاکش کردم...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 20:50 گفت:

http://joooj.ir/%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D9%82%D8%B7%D8%B1%D8%8C%D8%AE%D8%B4%D9%85-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85

این رو داشته باشین تا بعد!!!!!!!!

بهرام کریمی برام در 12/12/1390 | 20:48 گفت:

فراماسون یعنی چی ؟

p0 در 12/12/1390 | 20:30 گفت:

آخه عقده اي ها!ديگه كم آوردين زدين تو كانال فراماسونري و اين حرفا! بابا بي خيال !

arash در 12/12/1390 | 19:46 گفت:

hooman sam : خدمت حسین آقا عرض کنم اگه تصاویر و مطالبی که ثابت میکنه اصالت بارسا و این قهرمانیهای مزخرف و دروغینش بخاطر فراماسون بودنشونه بهت نشون بدم بازم ادعای بارسایی بودن میکنی؟؟؟!!!
======================================================================
برای ما بذار لطفا

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 19:23 گفت:

خدمت حسین آقا عرض کنم اگه تصاویر و مطالبی که ثابت میکنه اصالت بارسا و این قهرمانیهای مزخرف و دروغینش بخاطر فراماسون بودنشونه بهت نشون بدم بازم ادعای بارسایی بودن میکنی؟؟؟!!!

p0 در 12/12/1390 | 16:06 گفت:

به نظر منم نميشه طرفدار جفتشون بود.يكي در نهايت عزت وبزرگي.ديگري در نهايت حقارت و عقده!

moeinem در 12/12/1390 | 14:39 گفت:

محاله سگ و گربه تو یه قفس با هم باشن.محاله کسی هم ارسنال وهم بارسا رو دوست داشته باشه!یا آرسنال یا آرسنال

p0 در 12/12/1390 | 14:03 گفت:

اه اه!ببين عقده ي حقارت با آدم چي كار ميكنه

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 13:04 گفت:

من الان حال وروزخوبی ندارم اعصابم بدجورخرابه.اگه کسی روناراحت کردم ببخشید

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 13:02 گفت:

آقاحسین تویه قلب غیرممکنه که آرسنال وبارسلوناباهم باشن محاله ممکنه.شمایاطرفداربارساهستین یابی تعصبین

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 12:59 گفت:

چیه داداش حسین من ازبارساوطرفداراش متنفرم حتی اگه داداشم باشه

حسین در 12/12/1390 | 11:43 گفت:

صحنه هایی مثل تصویر اول در فوتبال کاملا طبیعی و عادیه.بارها در بازی های دیگه صحنه های اعتراضی خیلی بدتر از این رو هم شاهد بودیم.ولی دلیلی بر حق داشتن بازیکن معترض نیست.

هنوز از مصاحبه بالاک یک ماه نگذشته که چه تعریف و تمجید های از بارسا و قهرمانی هاش کرد و رویای خودش رو بازی در این تیم دونست.پس الکی جو سازی نکنید.

ضمنا ملحق شدن لوکاس پودولسکی رو در تابستان به ارسنالی های عزیز تبریک میگم.در 21 بازی 15 گل برای کلن زده و مطمئنا ستاره بزرگی به زودی به جمع توپچی ها میاد.

حسین در 12/12/1390 | 11:39 گفت:

من بعنوان آرسنالی بارسا رو هم دوست دارم.و البته برای نویسنده بلاگ از اعماق وجودم متاسفم.امیدوارم روزی خودش طعم تحقیر رو با قلبش احساس کنه تا بفهمه افغانی بودن دلیل بر کوچک بودن نیست.بارسلونا در افغانستان طرفداران خیلی زیادی داره و این عکس دلیلی بر تمسخر نیست.هیچ چیز دیگه ای برای گفتن ندارم جز اظهار تاسف.

در مورد رضا شاماخ هم حرفی نمیزنم چون اصلا حرفش ارزش جواب دادن نداره.ادبیاتی که اگر بگم مناسب چه جایی هست احتمالا بلاک میشم.
کاش حداقل متوجه این موضوع میبود که خیلی از دوستداران همین تیمی که این کلمات رو در موردش به کار برد جزو هموطنانش هستن.و البته اون طرفداران قدیمی تر آرسنال جملگی بارسا رو هم دوست دارن.صرفا این بچه دوستانی که از همون سال 2009 طرفدار آرسنال شدن تصور ذهنیشون از بارسا بازی با چلسی و امثالهم هست.

در آخر هم ندیدن کامنت های دوستان فوتبالی تر و فهیم تری مثل سعید میلانی و حمید فرازی و چند تا دیگه از ارسنالی های اصیل که اسمشون در خاطرم نیست در این پست موجب خوشحالی هست.خب هرکسی بر حسب منطق و سطح بینش خودش به هر جایی سر میزنه.خودمم اگر مجبور نمیشدم حرفی نمیزدم توی این پست.

iman sanaei در 12/12/1390 | 11:22 گفت:

بسیار جالب بود.دست گلت درد نکنه

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 09:24 گفت:

رضا جون حالا فکر کن من زمان خدمت چه بدبختی کشیدم که مسئول بالا دستم بارسایی بود!!!!!!!!!!!!!
نه میشد باهاش کل کل کنی ، نه میشد قانعش کنی ، نه هیچ راه دیگه ای که بهش ثابت کنی بارسا قهرمان نمیشه ،یونیسف و عوامل پشت پرده قهرمان میشن!!!

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 08:53 گفت:

جالب بود

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

آهای بی پدراگه جرأت داری به این شماره زنگ بزن تاحالیت کنم09385866009

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 02:57 گفت:

من ازبارسلونامتنفرم مرگ بربارسلونا.انشاالله هواپیماشون سقوط کنه..خون طرفداران بارسلوناحلاله کثافتای آشغال طرفدارای عقده ای وتازه به دوران رسیده هاشون طرفدارای بارساهیچی ازفوتبال نمیدونن اونافقط ...خفه شن آشغالای کثیف موزی سگ..سگ ازاین آشغالاپاکتره.به قرآن مجیدبه خداقسم اینجایه نفربارسایی ببینم باچاقوتکه تکش میکنم.مشتی حیوانات اهلی...خواهش میکنم نظرموپاک نکنیدبذارین اینجوری خودموخالی کنم

sepehr najafian در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

يکي از دوستام که طرفدار چلسيه حالش از هرجي بارسايي بهم ميخوره

hesam در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

پيكش كپي بوسكتسه

عليرضا عمراني در 12/12/1390 | 01:52 گفت:

عكسهاي قشنگي بود.مرسي

محسن آزاده در 12/12/1390 | 01:32 گفت:

?!?!
I am confused

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:20 گفت:

و هیچی نشونی از فوتبال و جوانمردی نداره...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:19 گفت:

آره مسخره کردن تیم ها کار درستی نیست اما بارسا یه تیم نیست یه مجموعه ی کثیفه...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

منظورم سایز بود شرمنده...

سید سجاد حسینی در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

مسخره کردن تیم های دیگه اصلا کار درستی نیست!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

ببخشید هرکار کردم کوچیک نشدن این عکسها...
اگه ساز صفحه مرورگر رو کوچیک کنید میتونید کامل ببیندشون...
مثلا اگه ویندوز7 دارید ctrl رو بگیرید و از + و _ استفاده کنید...

arash در 12/12/1390 | 01:15 گفت:

جالب بود
نمیدونم چرا بارسایی ها همش میان و دعوا راه میندازن آخه به چی حسودیشون میشه؟