عکس های فوق هنرمندانه!!!

نویسنده: (Hooman sam (Dark metal

وبلاگ من
نویسنده: (Hooman sam (Dark metal
از وقتی که fifa99 بازی کردم (عکس برگکمپ روی کاور بازی بود...) افتادم تو جاده بی پایان آرسنال و... به همه سلامتی توپچیا رفتیم تو 15 اُمین سال طرفداری...
کل بازدید: 53,202 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

عکس های فوق هنرمندانه!!!

باور کنید نمیخواستم اینا رو بذارم تو سایت اما وقتی دیدم طرفدارای بارسا تو سایت دارن روز به روز بیشتر میشن نمونش(( زهرا کوچولو ))و بدون هیچ خجالتی آرسنال رو میکوبن و دم از بارسایی بودن میزنن اینارو گذاشتم تا یه اعلام جنگ باشه با هرچی بارسایی رو کره خاکیه...
البته احتمالا خیلی هاتون اینارو دیده باشین اما بعضییییییا که تازه فهمیدن فوتبال رو با کدوم ف مینویسن ببینن بد نیست!!!!!!!!!این تصویر اون بازیه که یادش میافتم اشکم در میاد واسه بالاک و چلسی که سرشون رو بریدن گذاشتن رو سینشون :

این هم حقیقت ذات بارسلونایی هایی که واسه ما شاخ شدن:
اینم دومیش:


اینم دیگه نهایت هنر عکاس رو نشون میده::::
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 12/12/1390 | 21:35 گفت:

بدون توجه به اینکه من از بارسا متنفرم همواره شاهد بودیم که یه جور قدرت پشت پرده همواره تیم بارسا رو حمایت میکنه البته بارسا تیمی نیست که به همچین چیزهایی نیاز داشته باشه اما وقتی به تیم چلسی خوردن همه چی همون طور که نشون میداد نبود فکر میکنم مسئولین یوفا برای حضور بارسا در مراحل بالا یعنی فینال و باتوجه به داشتن هواردار زیاد روی عواید اون حساب میکنن.

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 21:02 گفت:

اینم دومیش...

http://zhakhar.blogfa.com/cat-2.aspx

من قبلا صفحه های زبان اصلی اینارو داشتم اما الان که وقت نیست و پستم میره تو آرشیو اینارو با زبان فارسی گذاشتم که بعضییییا که ادعا میکنن آرسنال در اوج حقارته دهنشون رو ببندن...!!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 20:53 گفت:

اگه اون یکی page رو هم پبدا کنم میزارم واستون...
از bookmarks هام پاکش کردم...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 20:50 گفت:

http://joooj.ir/%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D9%82%D8%B7%D8%B1%D8%8C%D8%AE%D8%B4%D9%85-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85

این رو داشته باشین تا بعد!!!!!!!!

بهرام کریمی برام در 12/12/1390 | 20:48 گفت:

فراماسون یعنی چی ؟

p0 در 12/12/1390 | 20:30 گفت:

آخه عقده اي ها!ديگه كم آوردين زدين تو كانال فراماسونري و اين حرفا! بابا بي خيال !

arash در 12/12/1390 | 19:46 گفت:

hooman sam : خدمت حسین آقا عرض کنم اگه تصاویر و مطالبی که ثابت میکنه اصالت بارسا و این قهرمانیهای مزخرف و دروغینش بخاطر فراماسون بودنشونه بهت نشون بدم بازم ادعای بارسایی بودن میکنی؟؟؟!!!
======================================================================
برای ما بذار لطفا

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 19:23 گفت:

خدمت حسین آقا عرض کنم اگه تصاویر و مطالبی که ثابت میکنه اصالت بارسا و این قهرمانیهای مزخرف و دروغینش بخاطر فراماسون بودنشونه بهت نشون بدم بازم ادعای بارسایی بودن میکنی؟؟؟!!!

p0 در 12/12/1390 | 16:06 گفت:

به نظر منم نميشه طرفدار جفتشون بود.يكي در نهايت عزت وبزرگي.ديگري در نهايت حقارت و عقده!

moeinem در 12/12/1390 | 14:39 گفت:

محاله سگ و گربه تو یه قفس با هم باشن.محاله کسی هم ارسنال وهم بارسا رو دوست داشته باشه!یا آرسنال یا آرسنال

p0 در 12/12/1390 | 14:03 گفت:

اه اه!ببين عقده ي حقارت با آدم چي كار ميكنه

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 13:04 گفت:

من الان حال وروزخوبی ندارم اعصابم بدجورخرابه.اگه کسی روناراحت کردم ببخشید

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 13:02 گفت:

آقاحسین تویه قلب غیرممکنه که آرسنال وبارسلوناباهم باشن محاله ممکنه.شمایاطرفداربارساهستین یابی تعصبین

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 12:59 گفت:

چیه داداش حسین من ازبارساوطرفداراش متنفرم حتی اگه داداشم باشه

حسین در 12/12/1390 | 11:43 گفت:

صحنه هایی مثل تصویر اول در فوتبال کاملا طبیعی و عادیه.بارها در بازی های دیگه صحنه های اعتراضی خیلی بدتر از این رو هم شاهد بودیم.ولی دلیلی بر حق داشتن بازیکن معترض نیست.

هنوز از مصاحبه بالاک یک ماه نگذشته که چه تعریف و تمجید های از بارسا و قهرمانی هاش کرد و رویای خودش رو بازی در این تیم دونست.پس الکی جو سازی نکنید.

ضمنا ملحق شدن لوکاس پودولسکی رو در تابستان به ارسنالی های عزیز تبریک میگم.در 21 بازی 15 گل برای کلن زده و مطمئنا ستاره بزرگی به زودی به جمع توپچی ها میاد.

حسین در 12/12/1390 | 11:39 گفت:

من بعنوان آرسنالی بارسا رو هم دوست دارم.و البته برای نویسنده بلاگ از اعماق وجودم متاسفم.امیدوارم روزی خودش طعم تحقیر رو با قلبش احساس کنه تا بفهمه افغانی بودن دلیل بر کوچک بودن نیست.بارسلونا در افغانستان طرفداران خیلی زیادی داره و این عکس دلیلی بر تمسخر نیست.هیچ چیز دیگه ای برای گفتن ندارم جز اظهار تاسف.

در مورد رضا شاماخ هم حرفی نمیزنم چون اصلا حرفش ارزش جواب دادن نداره.ادبیاتی که اگر بگم مناسب چه جایی هست احتمالا بلاک میشم.
کاش حداقل متوجه این موضوع میبود که خیلی از دوستداران همین تیمی که این کلمات رو در موردش به کار برد جزو هموطنانش هستن.و البته اون طرفداران قدیمی تر آرسنال جملگی بارسا رو هم دوست دارن.صرفا این بچه دوستانی که از همون سال 2009 طرفدار آرسنال شدن تصور ذهنیشون از بارسا بازی با چلسی و امثالهم هست.

در آخر هم ندیدن کامنت های دوستان فوتبالی تر و فهیم تری مثل سعید میلانی و حمید فرازی و چند تا دیگه از ارسنالی های اصیل که اسمشون در خاطرم نیست در این پست موجب خوشحالی هست.خب هرکسی بر حسب منطق و سطح بینش خودش به هر جایی سر میزنه.خودمم اگر مجبور نمیشدم حرفی نمیزدم توی این پست.

iman sanaei در 12/12/1390 | 11:22 گفت:

بسیار جالب بود.دست گلت درد نکنه

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 09:24 گفت:

رضا جون حالا فکر کن من زمان خدمت چه بدبختی کشیدم که مسئول بالا دستم بارسایی بود!!!!!!!!!!!!!
نه میشد باهاش کل کل کنی ، نه میشد قانعش کنی ، نه هیچ راه دیگه ای که بهش ثابت کنی بارسا قهرمان نمیشه ،یونیسف و عوامل پشت پرده قهرمان میشن!!!

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 08:53 گفت:

جالب بود

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

آهای بی پدراگه جرأت داری به این شماره زنگ بزن تاحالیت کنم09385866009

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 02:57 گفت:

من ازبارسلونامتنفرم مرگ بربارسلونا.انشاالله هواپیماشون سقوط کنه..خون طرفداران بارسلوناحلاله کثافتای آشغال طرفدارای عقده ای وتازه به دوران رسیده هاشون طرفدارای بارساهیچی ازفوتبال نمیدونن اونافقط ...خفه شن آشغالای کثیف موزی سگ..سگ ازاین آشغالاپاکتره.به قرآن مجیدبه خداقسم اینجایه نفربارسایی ببینم باچاقوتکه تکش میکنم.مشتی حیوانات اهلی...خواهش میکنم نظرموپاک نکنیدبذارین اینجوری خودموخالی کنم

sepehr najafian در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

يکي از دوستام که طرفدار چلسيه حالش از هرجي بارسايي بهم ميخوره

hesam در 12/12/1390 | 01:55 گفت:

پيكش كپي بوسكتسه

عليرضا عمراني در 12/12/1390 | 01:52 گفت:

عكسهاي قشنگي بود.مرسي

محسن آزاده در 12/12/1390 | 01:32 گفت:

?!?!
I am confused

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:20 گفت:

و هیچی نشونی از فوتبال و جوانمردی نداره...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:19 گفت:

آره مسخره کردن تیم ها کار درستی نیست اما بارسا یه تیم نیست یه مجموعه ی کثیفه...

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

منظورم سایز بود شرمنده...

سید سجاد حسینی در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

مسخره کردن تیم های دیگه اصلا کار درستی نیست!!

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 01:18 گفت:

ببخشید هرکار کردم کوچیک نشدن این عکسها...
اگه ساز صفحه مرورگر رو کوچیک کنید میتونید کامل ببیندشون...
مثلا اگه ویندوز7 دارید ctrl رو بگیرید و از + و _ استفاده کنید...

arash در 12/12/1390 | 01:15 گفت:

جالب بود
نمیدونم چرا بارسایی ها همش میان و دعوا راه میندازن آخه به چی حسودیشون میشه؟