نظر سنجی دوستانه

نویسنده: سيد عارف آيتي

وبلاگ من
نویسنده: سيد عارف آيتي
دارای مدرک icdl - مدرک خلبانی هواپیمای مدل از سازمان هواپیمایی کشوری
کل بازدید: 25,121 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

نظر سنجی دوستانه

نظر سنجی دوستانهآقایون سلام

به نظر شما آرشاوین بره بهتره یا اسکیلاچی یا شماک ؟

به نظر شخصی من آرشاوین بمونه بهتره شما خودتون بازیاشو تو یورو دیدید ولی من به نظرم اگه پول میخوان اسکیلاچی و شماک برند بهتره زیرا اسکیلاچی رو که اصلا بازی نمیده شماک هم که اصلا بای بلد نیست فقط بلده به موهاش برسه ولی آرشا پاسور تو عمق زن عالی است وقتی که سسک بود با هم خیلی خوب کار میکردن شما میبینید که خیلی از بازی ها ژروینیو نیست پس آرشا میتونه جایگزین بشه چرا تو هر تیمی فیکس بازی میکنه مشکلی نداره مثل روسیه ولی تو تیم ما اینقدر خوردش میکنن

نظر با خودتون بنویسین انشا الله یکی به حرفمون گوش میده

من میگم جای ام ویلا سسک رو بکیره و اسکیلاچی و شماک رو بفروشه و از ترکیب 4-3-3 یا 4-5-1 که همیشه یه هافبک دفاعی داره در بیاد بهتر باشه شما چی میگین؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 17/6/1391 | 10:41 گفت:

آرشا بمونه خوبه.شاماخ هم قرضی 1فصل جای دیگه باشه بهتره.اسکیلاچی هم فروش بره خوبه

hamed در 17/6/1391 | 10:31 گفت:

آرشا باید بمونه چون واقعا بهش نیاز داریم در زمان نبود بازیکن.

خدا کنه بمونه

محمد حسینی در 17/6/1391 | 01:58 گفت:

همین نظر پایینی فقط اون یارو سوسکِ هم بره بمیره

امیرآرسنال در 17/6/1391 | 01:16 گفت:

فقط سسک برگرده بعدش کلا این بازیکنایی که گفتی + اونا که قرضی دادیم کلا برن

aYaD در 16/6/1391 | 23:16 گفت:

شاماخ خیلی خوبه! این فصل می بینید
آرشا؟؟ نطرم منفیه اما باشه هم مشکلی نیست! چون به نیمکت عادت کرده، تو لندنم داره حال میکنه! حاشیش کم شده. ژروین که بره جام ملت ها میشه ازش یه استفاده هایی کرد. در ضمن تیم ملی روسیه با آرسنال قابل مقایسه نیست.
اسکیلاجی هم باید بره

Hossein Y در 16/6/1391 | 22:48 گفت:

عاشق آرشاوینم نباید بره...

soroosh در 16/6/1391 | 19:35 گفت:

عکس این مرتیکه رو هم ور دار
بسه دیگه به خدا

مریم تجدد در 16/6/1391 | 19:07 گفت:

بنطر من ارشاوین از همشون بهتره

soroosh در 16/6/1391 | 18:46 گفت:

هر سه تاشون گورشون رو گم کنن خیلی بهتره

سجاد کریمی در 16/6/1391 | 18:40 گفت:

اسکیل اسگولو بفروشن خیلی بهتره
عاشق آرشا ام خدا کنه نره

محمد كريمي در 16/6/1391 | 17:50 گفت:

اسکیلاچی و شاماخ که مفت گرونن و رو دستمون موندن ولی خداییش ارشاوین یه بازیکن با کیفیته. خدا کنه سسک برگرده.

دانیال در 16/6/1391 | 17:15 گفت:

آرشا عالیه

jafar در 16/6/1391 | 16:59 گفت:

نظرات شما به رئیس رسیده و ایشون از این نظرات به خوبی استقبال کردند در ضمن چون شما پیشنهاد دادید فابرگاس رو فردا باشکاه قراره بخره
شوخی کردم ولی اینهایی که گفتی غیرممکن هستش

محمد على(اباى) در 16/6/1391 | 16:55 گفت:

کاملا با حرفات موافقم بجای امویلا سسک باید خریده شه
سسک و کازورلا غوغا میکنن تو زمین

میلاد آرشام در 16/6/1391 | 15:35 گفت:

آرشا نباید بره

اسکیل بره

شاماخ هم 50 - 50

محمدرضا در 16/6/1391 | 15:13 گفت:

آرشاوین بمونه ولی اسکیلاچی رو بفروشن !! درمورد شاماک هم که من نظری ندارم یعنی برام مهم نیست که بمونه یا بره !!

رضا فضلی در 16/6/1391 | 15:06 گفت:

با مسعود موافقم (ارشاوین اگه اصلا یه دونه بازی هم نکنه من دوست داریم تو همین ارسنال از فوتبال خدا حافظی کنه چون اون موقعی که اومد ارسنال پیشنهاد بارسا رو رد کرد)

masoud mahmudpur در 16/6/1391 | 14:47 گفت:

فقط اسکیلاچی رو بفروشه.
چون مهاجم نوک فقط ژیرو و پودولس رو داریم و به شاماخ نیاز داریم.ارشاوین اگه اصلا یه دونه بازی هم نکنه من دوست داریم تو همین ارسنال از فوتبال خدا حافظی کنه چون اون موقعی که اومد ارسنال پیشنهاد بارسا رو رد کرد