بیاید تو برا دلداری

نویسنده: سيد عارف آيتي

وبلاگ من
نویسنده: سيد عارف آيتي
دارای مدرک icdl - مدرک خلبانی هواپیمای مدل از سازمان هواپیمایی کشوری
کل بازدید: 25,114 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

بیاید تو برا دلداری


درد دل یه آرسنالی قم خورده با بقیه ی آرسنالی های قم خوردهبچه ها پارسال یه همچین موقعی انتظار بازی فردا رو میکشیدم و فرداشب اون روز نشستم پای بازی ترکیب رو که دیدم انگار بهم وحی می شد که امشب کاری از پیش نخواهیم برد اولین گل بازی رو که روی یک ضربه آزاد بود رو که دیدم با خودم گفتم بیچاره شزنی که با وجودی که توپ رو گرف توپ گل شد یا گل زاویه بسته اشلی کچل اونوقت بابام که طرفدار هیج تیمی نیست اومد و گفت وای این پیرهن آبی این بچه دبستانی بازی میکنن اصلا بازی بلد نیسن :@دیگه داشتم آتیش میگرفتم هی هر جوری بود به قول گفتنی خودم رو از تا نمینداختم از شانسم پسر خاله های بارسلونی و رئالی هم اونجا بودن هر هر میخندیدند خوب گذشت روز بعد برای سوار شدن به سرویس تو کوچمون هم سرویسیم ک 3 سال ازم کوچکتر بود بهم می خندید که ون خرسی نتونس آرسنال رو نجات بده تو مدرسه هم که عزیز ترین دوستم که طرفدار شانچستر بود هی میگفت بازی رو دیشب دیدی خوب ولی اونها همه گذشت و همه از یاد بردند ولی هنوز که هنوزه پسر داییم اسم آرسنال که میاد میگه هه هه هه 8 2 با ختید به هر صورت سرتون رو درد آوردم ولی من غیر از شما هیچ آرسنالی رو نمیشناسم که آدم باشه و به حرفم گوش بده خوب اومدم با شما درد دل کنم    اگه اذیت شدید شرمنده  به امید شکوندن غرور شانچستر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 13/8/1391 | 12:23 گفت:

6تایی استقلال کم بود حالا بدبختی ما 8تایی آرسنال هم اضافه شده فقط به یه چی دلم خوش بود اونم 6تایی کردن ریال توسط بارسا بود که اونم فهمیدم 40,50 سال پیش بارسا 10 تایی شده اصلا من دست رو هر تیمی میزارم یه گندی باید بزنه!
ولی اون فاجعه سال قبل یه خوبی داشت این بود که من عاشق شسنی شدم!

شایان در 13/8/1391 | 11:12 گفت:

شاید 4تا8تابزنیم!شایدم4تا8تا بخوریم!یکی از این دوحالته!شک نکنید!‏

محمد مهدی در 13/8/1391 | 01:31 گفت:

خدایا بخطره یک سال حرف خوردن نجاتمون بده. یه کاری کن نبازیم. من تحمل خفت خوردن از منچستری هارو ندارم دیگه

سید محمد رضا در 12/8/1391 | 22:52 گفت:

من حاضرم یه قرارداد ببندم با آرسنال از امشب تا فردا شب
دقیقه 92 برم تو زمین بعد با دست های خودم اون کثافت ر. خفه کنم و پس فردا قصاص بشم!!!!!

سید حسین در 12/8/1391 | 22:21 گفت:

ای خدای من آرشاوین چرا نمیذاره خداییش عالیه .... ولی شک نکنید ولکات تو ترکیبه

ArSeNaL در 12/8/1391 | 20:51 گفت:

ارسنال2.شانچستر1

T.Vermaelen در 12/8/1391 | 20:28 گفت:

این پسته تو گذاشتی؟
آرسنال پارسالبا اینکه ژروینهو و سانگ و ورمالن و ... همه محروم بودن یا نبودن دو گل هم زد تو الترافورد...
حالا باید به این تیمی که مقابلشون بازی کرد افتخار هم کنیم.. ونگر گفت و قشنگ هم گفت این نتیجه از نطر فوتبال هیچ اهمیتی نداره... باخت باخته چه با یه گل چه با 50 تا گل...
اینجا واقعا بعضی یا نمیدونم چند ساله فوتبال میبینن.. شاید 1 سال هم نشه

محمد حسین عبادی در 12/8/1391 | 20:27 گفت:

آره رضا است ميگه آواتارتو عوض كن

رضا کاظمی در 12/8/1391 | 18:41 گفت:

موقیعت ها 21 به 18 بود پارسال

رضا کاظمی در 12/8/1391 | 18:40 گفت:

با اینکه پارسال 8تا خوردیم ولی من بازی رو تا آخرش نگاه کردم با اینکه نتیجه رو میدونستم خدایش پارسال بد بازی نکردیم فقط بد شانس بودیم

رضاشاماخ چوک بندر در 12/8/1391 | 17:56 گفت:

داداش عکس آواتارتوعوض کن .خیلی ازبچه هابه خاطرعکس توپستت نظرنمیدن.عکسوبردارنگاه کن چطورنظرمیدن.منم نمیخواستم بیام ولی اومدم بهت بگم

سروش در 12/8/1391 | 15:26 گفت:

انشاالله به هر ترفندی شده بازی رو میبریم.حتی اگه با کمک داور و یا بازی ضد فوتبالم شده.
من به این تیم انتقاد زیادی دارم.ولی فردا مثل کوه پشتشم.
غرور که هیچ ، خودشونو باشگاه و تماشا چیاشونو له میکنیم.