تاریخچه دیدارهای رودر رو

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
دانشجوی مهندسی مکانیک.با فیفا99 عاشق ارسنال و برگکمپ شدم
کل بازدید: 2,972 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

تاریخچه دیدارهای رودر رو

تاریخچه بازی های رو در رو


- دو تیم آرسنال و المپیاکوس تاکنون در رقابت های مختلف 3 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 2 پیروزی شده است. المپیاکوس نیز 1 بازی را برده است. 0 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 4 گل در مقابل المپیاکوس به ثمر رسانده و المپیاکوس نیز 2 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 2 بار به مصاف المپیاکوس رفته است که 2 بازی را با پیروزی، 0 بازی را با شکست و 0 بازی را با تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 2 بار دروازه المپیاکوس را گشوده است و 0 گل نیز دریافت کرده است.

- المپیاکوس در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 1 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 1 پیروزی، 0 شکست و 0 تساوی بوده است. در این بازی ها 1 گل زده و 0 گل نیز دریافت کرده است.رفت و برگشت (لیگ قهرمانان اروپا): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد المپیاکوس، 0 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 2 برد آرسنال، 0 برد المپیاکوس، 0 مساوی

در خانه المپیاکوس (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد المپیاکوس، 0 مساوی


* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 2-1 آرسنال در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل المپیاکوس پیروزی 2-1 در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

* پرگل ترین برد المپیاکوس در مقابل آرسنال پیروزی 1-0 در خانه و در فصل 2009/2010 بوده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:20 گفت:

پس احتمالا بازی کم گلی در پیشه.به امید پیروزی

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 16:22 گفت:

امشب شاماخ روببینیدولی من میگم مساوی میشیم چون المپیاکوس شانس صعودداره ومیادکه بجنگه

arash در 15/9/1390 | 15:18 گفت:

در خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 2 برد آرسنال، 0 برد المپیاکوس، 0 مساوی
منظورم بازی قبل بود

میلاد حسینی در 15/9/1390 | 15:02 گفت:

دو فصل پیش 2-0 زدیمشون

arash در 15/9/1390 | 14:49 گفت:

اره با اختلاف بیشتر از یه گل نبردیمشون

حمید فرازی در 15/9/1390 | 14:24 گفت:

مرسی داداش.با اینکه هیچ وقت تیم بزرگی نبوده ولی همیشه مقابل آرسنال خوب کار کرده

arash در 15/9/1390 | 13:46 گفت:

قابلی نداشت به امید برد پرگل با جوونا

علی ارشدی در 15/9/1390 | 13:18 گفت:

مرسی رفیق به امید پیروزی امشب