ببخشید : خجالت داره بچه ها (یه پیشنهاد)

نویسنده: کاظم قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: کاظم قاسمی
دنبال یه تیکه نون حروم
کل بازدید: 8,666 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ببخشید : خجالت داره بچه ها (یه پیشنهاد)

با عرض احترام به تمامی آرسنالی های عزیز.


من یکی از طرفدار های پر شور آرسنال هستم سال گذشته سایت یورواسپرت داشتم که رنک سایتم 3 بود روزی 700 الی 1000 باز دید داشتم که هر روز رو به پیشرفت بود نمیدونم شما سایت منا دیده بودید یا نه .
سایتم ابتدا وبلاگ بود و بعد سایتش کردم و... اما بنا به دلایل زمانی منحلش کردم

بچه ها ما کجاییم ؟؟؟

مگه گل چی داره که ما نداریم ؟؟؟
چرا باید 2 روز تمام کل فکر طرفدار های آرسنالی این سایت بشه شرکت در نظر سنجی گل ؟!!!!!
کل کل ؟؟
مگه گل چیه مگه غیر از اینه که یه سری مترجم خبر ها رو ترجمه میکنند ؟؟ هیچی از فوتبال نمیدونند
تازه بجای بی طرفی تو سر آرسنال و سایر تیم ها میزنند و تیم خودشونا بزرگ جلوه میدند و هر هفته تمام بازی های تیم های مورد علاقشون پخش میشه

بچه ها من خودم تجربه سایت خبر گزاری رو داشتم و خبر های تحلیل شده و شسته رفته رو تو سایتم میذاشتم به مراتب بهتر از گل..
از پست های من تو این سایت میتونید قضاوت کنید

بخدا یه نظر سنجی هر چقد هم بزرگ باشه نمیتونه موجب گذاشتن این همه پست تو سایت بزرگ آرسنال بشه
ما بازیچه نیستیم هر چند میخوایم بگیم پر طرفداریم و هستیم

باید تحلیل کنیم
رو همه تیم ها
همه تیم های حریف
رو تیم خودمون
این میشه خبر یا پست

پیشنهاد :

بچه ها ما قدرت زیادی داریم
ما قدرت تحلیل و نیرو داریم
ما آرمان جون رو داریم
اگه واقعا از گل بدتون میاد
اگه واقعا میخواید به پخش بازی های آرسنال کمک کنید
چرا ما گل نباشیم
چرا ما با افرادی مانند آرمان جون و افراد بزرگوار دیگه سایت مثل گل نداشته باشیم که هر کدام از ما یه نیرو هستیم و بهتر میتونیم صدامون رو به بالا تر ها برسونیم و هر روز 20 هزار بازدید داشته باشیم

من سال گذشته تصمیم داشتم اما وقت ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

کاظم قاسمی در 21/8/1390 | 15:07 گفت:

سعید جون
الان که

همه میدونن شما دارید این کارا میکنید

دوست عزیز
نظر سنجی تموم میشه و شما به حرف من میرسید
این نظر سنجی هیچ ربطی به پخش برنامه ها نداره

برنامه صدا و سیما بر اساس
1 سایر برنامه و تداخل نداشتن با برنامه های مهم
2 تداخل نداشتن با برنامه های هفتگی و روزانه
3- مهم بودن بازی و شرایط جدولی تیم
4 میزان بیننده های بازی ها
5 سلیقه برنامه ریز ها انتخاب میشه

شما سعی دارید گزینه 4 رو بالا ببرید در حالی که تعداد بیننده های برنامه های صدا و سیما با نظر سنجی اندازه گیری نمیشه
اونم نظر سنجی ای که هیچ پایه و اساسی نداره
طرف پشت سایت میتونه با چنتا دکمه زدن آمار آرسنال رو با رئال عوض کنه

دوستان شما شرکت کنید و من از ته دل امیدوارم حرف شما درست باشه
دوستدار شما

ع . قاسمی

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:34 گفت:

د خیلی ربط داره همه چیز و همه جا نمیشه گفت دوست عزیز ، اگه بابای این آقا تو صدا و سیما تهیه کننده برنامه ورزشی باشه بازم همینو میگی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوبه با اطلاع بیایم حرف بزنیم.

کاظم قاسمی در 21/8/1390 | 14:12 گفت:

آرمان جون خبر ندارم اما بخدا این کار ما بچه بازیه و این نظر سنجی ربطی به پخش بازی ها نداره
اینکه یه فردی اونجا نویسنده هست یا نا اصلا دلیل نمیشه
اینکه اخبار گل رو تو ورزرش 3 میزنند بخاطر اینه که ورزش 3 یک بار اعلام کرد که هر کس سایت ورزشی داره میتونه با ما همکاری خبری کنه و اینه که اخبار گل تو ورزش 3 هم اکثرا یافت میشه

در ضمن برنامه ریز شبکه 3 چه ربطی به نویسنده گل یا حتی ورزش 3 داره ؟؟
بازی ها رو اینها برنامه ریزی و پخش نمیکنند
اگه واقعا میخواید پخش بشه برید برنامه ریز ها را خفت کنید
ما میخوایم چی رو ثابت کنیم ؟
به کی ؟؟

یکم فکر کنید

این نظر سنجی تموم میشه هیچ اتفاقی نمیافته
اگه ورزش 3 یه نظر سنجی میذاشت که دوست دارید چه بازی ای رو برای شما پخش کنیم اون زمان میتونستید بگید رای ما تو پخش بازی ها تاثیر داره

Saeed Milani در 21/8/1390 | 13:32 گفت:

بخش فارسی سایت گل رو یکی از خبرنگارهای اخراجی روزنامه خبر ورزشی اداره میکنه که تو سایت ورزش 3 و غیره هم مقاله مینویسه و مسلما روی پخش بازیها هم نظر میده ، خبر مو لای درزش نمیره ، همه میدونستن اینو.

آرمان امیراحمدی در 21/8/1390 | 11:54 گفت:

قیضه نمایش بازی ها رو کی مطرح کرده ؟!

آرمان امیراحمدی در 21/8/1390 | 11:54 گفت:

قیضه نمایش بازی ها رو کی مطرح کرده ؟!

محمد رستگار در 21/8/1390 | 10:34 گفت:

منم موافقم.بابا ولمون كنيد با اين نظرسنجيتون.

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 00:59 گفت:

اخه سايت گل تئ صدا وسيما خيلي برد داره

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 23:55 گفت:

من که موافقم با حرفات.در جهت ساختن سایت هرکاری که از دستم بر بیاد انجام می دم.