ببخشید : خجالت داره بچه ها (یه پیشنهاد)

نویسنده: کاظم قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: کاظم قاسمی
دنبال یه تیکه نون حروم
کل بازدید: 11,926 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

ببخشید : خجالت داره بچه ها (یه پیشنهاد)

با عرض احترام به تمامی آرسنالی های عزیز.


من یکی از طرفدار های پر شور آرسنال هستم سال گذشته سایت یورواسپرت داشتم که رنک سایتم 3 بود روزی 700 الی 1000 باز دید داشتم که هر روز رو به پیشرفت بود نمیدونم شما سایت منا دیده بودید یا نه .
سایتم ابتدا وبلاگ بود و بعد سایتش کردم و... اما بنا به دلایل زمانی منحلش کردم

بچه ها ما کجاییم ؟؟؟

مگه گل چی داره که ما نداریم ؟؟؟
چرا باید 2 روز تمام کل فکر طرفدار های آرسنالی این سایت بشه شرکت در نظر سنجی گل ؟!!!!!
کل کل ؟؟
مگه گل چیه مگه غیر از اینه که یه سری مترجم خبر ها رو ترجمه میکنند ؟؟ هیچی از فوتبال نمیدونند
تازه بجای بی طرفی تو سر آرسنال و سایر تیم ها میزنند و تیم خودشونا بزرگ جلوه میدند و هر هفته تمام بازی های تیم های مورد علاقشون پخش میشه

بچه ها من خودم تجربه سایت خبر گزاری رو داشتم و خبر های تحلیل شده و شسته رفته رو تو سایتم میذاشتم به مراتب بهتر از گل..
از پست های من تو این سایت میتونید قضاوت کنید

بخدا یه نظر سنجی هر چقد هم بزرگ باشه نمیتونه موجب گذاشتن این همه پست تو سایت بزرگ آرسنال بشه
ما بازیچه نیستیم هر چند میخوایم بگیم پر طرفداریم و هستیم

باید تحلیل کنیم
رو همه تیم ها
همه تیم های حریف
رو تیم خودمون
این میشه خبر یا پست

پیشنهاد :

بچه ها ما قدرت زیادی داریم
ما قدرت تحلیل و نیرو داریم
ما آرمان جون رو داریم
اگه واقعا از گل بدتون میاد
اگه واقعا میخواید به پخش بازی های آرسنال کمک کنید
چرا ما گل نباشیم
چرا ما با افرادی مانند آرمان جون و افراد بزرگوار دیگه سایت مثل گل نداشته باشیم که هر کدام از ما یه نیرو هستیم و بهتر میتونیم صدامون رو به بالا تر ها برسونیم و هر روز 20 هزار بازدید داشته باشیم

من سال گذشته تصمیم داشتم اما وقت ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

کاظم قاسمی در 21/8/1390 | 15:07 گفت:

سعید جون
الان که

همه میدونن شما دارید این کارا میکنید

دوست عزیز
نظر سنجی تموم میشه و شما به حرف من میرسید
این نظر سنجی هیچ ربطی به پخش برنامه ها نداره

برنامه صدا و سیما بر اساس
1 سایر برنامه و تداخل نداشتن با برنامه های مهم
2 تداخل نداشتن با برنامه های هفتگی و روزانه
3- مهم بودن بازی و شرایط جدولی تیم
4 میزان بیننده های بازی ها
5 سلیقه برنامه ریز ها انتخاب میشه

شما سعی دارید گزینه 4 رو بالا ببرید در حالی که تعداد بیننده های برنامه های صدا و سیما با نظر سنجی اندازه گیری نمیشه
اونم نظر سنجی ای که هیچ پایه و اساسی نداره
طرف پشت سایت میتونه با چنتا دکمه زدن آمار آرسنال رو با رئال عوض کنه

دوستان شما شرکت کنید و من از ته دل امیدوارم حرف شما درست باشه
دوستدار شما

ع . قاسمی

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:34 گفت:

د خیلی ربط داره همه چیز و همه جا نمیشه گفت دوست عزیز ، اگه بابای این آقا تو صدا و سیما تهیه کننده برنامه ورزشی باشه بازم همینو میگی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوبه با اطلاع بیایم حرف بزنیم.

کاظم قاسمی در 21/8/1390 | 14:12 گفت:

آرمان جون خبر ندارم اما بخدا این کار ما بچه بازیه و این نظر سنجی ربطی به پخش بازی ها نداره
اینکه یه فردی اونجا نویسنده هست یا نا اصلا دلیل نمیشه
اینکه اخبار گل رو تو ورزرش 3 میزنند بخاطر اینه که ورزش 3 یک بار اعلام کرد که هر کس سایت ورزشی داره میتونه با ما همکاری خبری کنه و اینه که اخبار گل تو ورزش 3 هم اکثرا یافت میشه

در ضمن برنامه ریز شبکه 3 چه ربطی به نویسنده گل یا حتی ورزش 3 داره ؟؟
بازی ها رو اینها برنامه ریزی و پخش نمیکنند
اگه واقعا میخواید پخش بشه برید برنامه ریز ها را خفت کنید
ما میخوایم چی رو ثابت کنیم ؟
به کی ؟؟

یکم فکر کنید

این نظر سنجی تموم میشه هیچ اتفاقی نمیافته
اگه ورزش 3 یه نظر سنجی میذاشت که دوست دارید چه بازی ای رو برای شما پخش کنیم اون زمان میتونستید بگید رای ما تو پخش بازی ها تاثیر داره

Saeed Milani در 21/8/1390 | 13:32 گفت:

بخش فارسی سایت گل رو یکی از خبرنگارهای اخراجی روزنامه خبر ورزشی اداره میکنه که تو سایت ورزش 3 و غیره هم مقاله مینویسه و مسلما روی پخش بازیها هم نظر میده ، خبر مو لای درزش نمیره ، همه میدونستن اینو.

آرمان امیراحمدی در 21/8/1390 | 11:54 گفت:

قیضه نمایش بازی ها رو کی مطرح کرده ؟!

آرمان امیراحمدی در 21/8/1390 | 11:54 گفت:

قیضه نمایش بازی ها رو کی مطرح کرده ؟!

محمد رستگار در 21/8/1390 | 10:34 گفت:

منم موافقم.بابا ولمون كنيد با اين نظرسنجيتون.

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 00:59 گفت:

اخه سايت گل تئ صدا وسيما خيلي برد داره

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 23:55 گفت:

من که موافقم با حرفات.در جهت ساختن سایت هرکاری که از دستم بر بیاد انجام می دم.