جفای ونگر در حق بالای 30 ساله ها(آرشا)

نویسنده: Lotfali khan zand

وبلاگ من
نویسنده: Lotfali khan zand
15 ساله طرفدار آرسنالم.
کل بازدید: 9,792 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

جفای ونگر در حق بالای 30 ساله ها(آرشا)

به نظر شما چرا از پارسال آرشا به یک نیمکت نشین تبدیل شده است؟


آرشا بی خودی به یک نیمکت نشین تبدیل شده اون همون کسیه تو یه بازی 4گل به لیورپول زد.
ونگر با ین سیاستش بازیکنایی رو که به اوج پختگی میرسن از دست میده.
هنوزم رفتن پیرس هم برام قابل هضم نیست اگه پارسال به آرشا توجه میکرد امسال تو بازی های اول فصل میتونست خیلی از این افتضاحات رو جمع کنه. اون واقعا بازیکن بزرگیه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 19/8/1390 | 18:42 گفت:

رفقا تو پست آرشا بازیکنای بهتری داریم پست تخصصیش رو ونگر گفته که مهاجم دومه که سیستم ما یعنی 433 اصلا این پستو نداره و آرشا باید وینگ باشه که اونجا تئو و جروین انصافا بهترن ریو و چمبرلین هم هستن حالا متوجه شدید چرا به آرشا بازی نمیرسه؟

رضا کاظمی در 19/8/1390 | 17:54 گفت:

ایمان بهادران در 19/8/1390 | 14:08 گفت:

na sare kar bodim agha davod

محمدرضاجاشي در 19/8/1390 | 14:08 گفت:

ما چمبرلين رو تو پستش داريم كه كاپلو ازش تعريف كرده ارشا هم نيمكت نشيني رو تحمل نميكنه تو بازيم كه كاري نميكنه پس ونگر چيكار كنه

mostafaa در 19/8/1390 | 13:56 گفت:

گیگز خیلی سریع و تاثیر گذاره.ولی آرشا خیلی افت کرده. مربی بهتر از هرکسی می دونه از بازیکنا چجوری استفاده کنه چون هر روز انارو تو تمرین میبینه

حمید فرازی در 19/8/1390 | 13:35 گفت:

انصافا آرشا الان با گیگز قابل مقایسه نیست.اون دیگه توانایی قبل رو نداره دیگه نمیشه با فوتبال احساسی برخورد کرد.باید منطقی بود و به فکر تقویت تیم باشن

Lotfali khan zand در 19/8/1390 | 13:14 گفت:

پس چطور فرگی از اسکولز، گیگز و همچنین چلسی از لمپارد استفاده کردن؟ نه این به علت افراط ونگر در استفاده از جوونا است . ونگر باید بدونه وضعیت لیگ برتر با گذشته خیلی فرق کرده و الان تیم هایی مثل من سیتی هزینه های سرسام آوری رو دارند و به قول شاغلام با چوب نمیشه جنگ اسلحه رفت.

reza seyf در 19/8/1390 | 12:53 گفت:

منظورم دفاع به حمله بود D:

reza seyf در 19/8/1390 | 12:53 گفت:

منظورم دفاع به حمله بود D:

reza seyf در 19/8/1390 | 12:29 گفت:

چون که سن آرشاوین بالاست و اغلب بازی های لیگ جزیره سرعت بالایی دارن
تازه خود بازی آرسنال سریع با پاس کاری از حمله به دفاع می ره و آرشاوین هم سنش بالاست و نمی تونه 90 دقیقه بدوه

محمد رستگار در 19/8/1390 | 11:13 گفت:

فک نکنم پخش شده باشه

davood در 19/8/1390 | 10:56 گفت:

دیشب بازیه ارسنال چلسی پخش شد؟؟