بچه ها آرسنال تو صدره

نویسنده: Lotfali khan zand

وبلاگ من
نویسنده: Lotfali khan zand
15 ساله طرفدار آرسنالم.
کل بازدید: 10,548 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه کامل بازی های آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱
برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱ برنامه بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰/۲۱
 ۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
۱۰ بازی اول آرسنال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ + تاریخ برگزاری
تبلیغات توپچی

بچه ها آرسنال تو صدره

دو روز دیگه مونده...............................


تو این دو سه روز مثل دیروز تبلیغات کنین آرسنال تو صدره باید صدر باقی بمونه، این ممکن نیست مگر اون دوستایی که رای ندادن همین الان اگه آب تو دستشون هست بذارن زمین و برن رای بدن.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خواهش میکنم بچه ها...................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 20/8/1390 | 18:32 گفت:

اصلا دشت بش یعنی چی؟!

ایمان بهادران در 20/8/1390 | 17:19 گفت:

in sait daro pikar nadare harki mikhad miyad nazar mide

hamed در 20/8/1390 | 17:06 گفت:

ما که رای دادیم ولی یک بار و تقلب هم نکردم....

حمید رضا قزوینیان در 20/8/1390 | 16:44 گفت:

از دوستان خواهش میکنم،تورو خدا تقلب نکنید-------میدونم همه میکنن ولی واسه ما دیگه خیلی ضایع شده-----نصف کامنت های سایت گل لینک سایت ماست که همه رو به تقلب دعوت کرده-----ممنون

payam arsenal در 20/8/1390 | 16:04 گفت:

برو آقا تو اصلا طرفدار نیستی!!

Lotfali khan zand در 20/8/1390 | 15:12 گفت:

آقای محمد رضا خان این چیزایی که گفتی در مورد همه طرفدارای تیم های دیگه صادقه،من نمیدونم شما طرفدار کدوم تیم هستین ولی اینو میدونم که اگه طرفدارایی مثل آرسنال داشتین الان هزار برابر ما تو بوق و کرنا میکردین،اتفاقا وقتی تیم جام نمیگیره ولی این همه طرفدار داره نشون از بزرگی تیم وفلسفه بزرگ اون داره،زمانی که رئال فاتح لیگ قهرمانان شد چند درصد طرفدار بارسا بودن؟ پیرال سال که هنوز خوزه به رئال نیومده بود و چپ و راست تحقیر رئال میشد طرفداراش کدوم گوری بودن؟
ما عقده جام گرفتن به هر قیمتی رو نداریم،اولویت ما فلسفه تیمه. نه با هر قیمتی و با خریدای پر زرق و برق بخایم یک جام رو ببریم حالا متوجه شدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

saeed در 20/8/1390 | 15:11 گفت:

تو کی باشی که بخوای راجع به تیم ما نظر بدی اصلا بیخود کردی اومدی اینجا کامنت گذاشتی تا چیزای بد تر از این بارت نکردم بزن به چاک عوضی

محمدرضا دشت بش در 20/8/1390 | 14:54 گفت:

چی شده چرا اینقدر خوشحالید؟؟ذوق مرگ نشید یه وقت!یعنی یه نظرسنجی که اونم با اعتراف خودتون با تقلب ترفندهای اینترنتی،1رای 13 رای حساب بشه و 400 بار رای دادمو و ... اینقدر خوشحالی داره؟؟البته بتون کاملا حق میدم.حذف شدن های پیاپی از لیگ قهرمانان اروپا.شکست های سنگین از تیم های کوچک و بزرگ.شکست های حقارت آمیز،برای شما طرفدارای آرسنال نوعی خلا روانی بوجود آورده.شما آنقدر "اول" نشدید که حاضرید واسه ی یه نظرسنجی مسخره hc شب تا صبح مدام کلیک کنید تا حداقل تو یه نظرسنجی "اول" بشید بی خبر از این که از مسئولین سایت گل گرفته تا کامنت گذاران و بازدیدکنندگان این سایت و مهم تر از همه خودتون متوجه شدن چه تیمی چه جوری اول شده!!!!!بجای این کارا یه فکری به حال این تیمتون بکنید که سال هاست طعم اول شدن و افتخار رو نچشیده،سال هست تو لیگ برتر اون بالا بالا ها اصلا آفتابی هم نشده...

Lotfali khan zand در 20/8/1390 | 14:29 گفت:

بچه ها بجنبین یه درصد اومدیم پایین، رئال خیلی نزدیکه........................

محمد اصغری در 20/8/1390 | 14:16 گفت:

خدایش چشم گل کور شد. این نظر سنجی رو به نظر من برای نشون دادن هوادارای بارسا و رئال گذاشته بودند که بچه های ارسنال زدند تو گوششون.
امیدوارم این نظر سنجی به گوش صدا و سیمای زبون نفهم برسه

توپچی جنوب در 20/8/1390 | 14:07 گفت:

ها ها ها بچه ها کاری کردین که سایت گل به غلط کردن افتاده حال کردم ای ول به همتون به کوری صدا وسیما ما صدریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lotfali khan zand در 20/8/1390 | 13:51 گفت:

به ما هم بگو .......

aziz joon در 20/8/1390 | 13:49 گفت:

بچه ها من یه روشی و بلدم که هر یه باری که رای میدم 13 تا رای حساب میشه از صبح چند بار امتحان کردم