اطلاعیه داغ...؟!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 165,472 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

اطلاعیه داغ...؟!!!

توجه کردین؟!!
توجه کردین دیگه تو اخبار ورزشی های شبکه سه و اغلب اخبار ورزشی شبکه خبر هیچ حرفی از لیگ برتر انگلیس نیست؟

این ماجرا دقیقا از روز بعد از ماجرای ایران و انگلیس شروع شد.اما به علتی نامعلوم بازیهای انگلیس داره پخش میشه که بدون شک از اون هفته با ابزیهای .......و ......... دیگه بازیهای انگلیسن نمیذاره؟

اگه میگین نه فردا بشینین ببینین که حرفی در مورد سیتی و لیورپول میزنه یا نه؟

بعد میگن چرا جوونا منحرف میشن؟!!خوب همین کارارو میکنن دیگه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 14/10/1390 | 22:12 گفت:

بله با حامد موافقم!

sam baygan در 14/10/1390 | 19:56 گفت:

بله با حامد موافقم!

HAMED toopchi در 14/10/1390 | 17:14 گفت:

همون بهتر كه نشون نميدن، بيان بگن جورو گند زد و آرسنال باز باخت؟!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 14:13 گفت:

از فردا اگه بازیکنامون انصراف بدن واسه سیاست مدارا میشن اسطوره
نکه انگلیس هم اسرائیله:)

Hossein Y در 14/10/1390 | 11:58 گفت:

داداش قبلا اين ها اينجا بحث شده

Hossein Y در 14/10/1390 | 11:58 گفت:

داداش قبلا اين ها اينجا بحث شده

علی ارشدی در 14/10/1390 | 11:56 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=1455&BlogId=43
جالبه اگه نخوندی بخونش

ali jamshidi در 14/10/1390 | 11:42 گفت:

به شدت یاد آهنگ دیوار فرامرز اصلانی و داریوش می افتم که میگه : راه دشمنی رو هیچ کسی یادمون نداده ....
نمی خوام فضا رو سیاسی کنم ولی آخه اینجوری دولت اونا رو تحریم کرده یا جوان های فوتبال دوست رو؟؟؟
همین که رسانه ملی ما خبرهای لیگ انگلیس رو پخش نمی کنه بزرگترین ضربه رو به فضای سیاسی اجتماعی ورزشی اقتصادی دولت بریتانیا وارد کرده!!!!
راه دشمنی اینه آخه؟؟؟؟؟

محمد يزداني در 14/10/1390 | 07:57 گفت:

سلام دوستا.شايد زياد مربوط نباشه ولي كلا سياست مداراي ما بچه هستن ميگن طرف از دست اسبش ناراحت بود ميرفت پالونشو ميزد اينام همينكارو دارن ميكنن.آخه نگفتن اخبار ليگ برتر انگليس كجاش رو ميشه گفت مبارزه با كشور مخالف.باز عذر ميخوام

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:22 گفت:

خدایش این عربا 10تای ما بازی میکنند!!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:22 گفت:

بابا X دروفگو همینه همینه:)
Xها شعور ندارن!!فقط به فکر پاچه خواری و Xمالیند نه به فکر مردم!!!
منتظر قطع رابطه با فیلیپین و بورکینافاسو و اینجا و اونجا هم باشین....:)
خطاب به شهرام عمویی:داداش لیگ nba و لیگ فوتبال آرژانتین و برزیل تقریبا با 1یا2هفته تاخیر میگه:)
ماکه ماهواره نداریم براهمین من اخبار ورزشی رو از شبکه کویت3 دنبال میکنم یا الریاضی1!!!
قابل توجه دوستان دروغ نمیگم بوشهر تعدادی از شبکه های کشورهای حوضه خلیج فارس رو میگیره مثل امارات و قطر و بحرین(که قبلا جز بوشهر بوده) کویت و عربستان!!!

mostafaa در 14/10/1390 | 03:38 گفت:

همین الان خلاصه ی بازی دیشب رو دیدم. می تونم بگم 1 هنوز مشکل دروازه بان داریم و تو نبرد های هوایی ژسنی ضعیفه 2 بازیکن های ما مشکل بدنی داشتن و آخرای بازی کم آوردن و ول کردن.3 هنوز بدشانسیم و تو نیمه اول می تونستیم گل بزنیم که خورد به تیر.4 جروینهو و ولکات همچنان موقعیت هایی رو خراب می کنن که نه شوت بزن و گل زنن نه پاس می دن.5 دیشب خیلی نا امید شدم چون به سه امتیازش خیلی دل بسته بودم. هیچ وقت مثل الان ناامید نبودم.نمی دونم چی بگم.از نبود دفاع کناری داریم لطمه می خوریم.ای کاش ورما مصدوم نمی شد جای کوشلنی بازی میکرد.اون ضربه سری که اون یارو رو سر مرتساکر زد خطا بود. در واقع یارو سوار ساکر بود

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 02:50 گفت:

میخوام یه اعتراف کنم سید فکر کنم من چشت زده باشم یادته اون دفعه گفتم هر وقت اومدم تو سایت یه مطلب جالب تو سایت گذاشتی!!!!!!!!!؟؟
فر کنم بعد از اون بود که دیگه نتونستی تو بلاگت چیزی بنویسی اره درسته!!!!!!!!!!
سید شرمندتم ولی چشلی من شور نیست به خدا.........((:

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 02:42 گفت:

به به سید امین چشممون روشن منت گذاشتی کجایی پسر شنیدم سخت مشغول امتحاناتی مشکلت واسه بلاگ گذاشتن حل شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نشده یه ایمیل بفرست واسه ارمان تا درستش کنه واست؟؟؟

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 02:38 گفت:

خیلی سیاست صدا و سیما و شبکه 3 مسخره است میان لیگ NBAرو کامل تو اخبار ورزشی پخش میکنن با جزئیات ولی فوتبال انگلیس رو پخش نمی کنن خوب اگه این انگلیسه اون یکی که امریکاست!!!!!!!!!!!!!!!
کلا خیلی مسخره هستن همشون سیات رو با ورزش قاطی کردن واسه همینه که هیچ وقت ورزش ما به جایی نمیرسه!!!!!

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 02:26 گفت:

مرسی حسین جان.راجبه این موضوع رضا شاماخ کلی پست گذاشته داداشم که همه توپیدیم به شبکه 3... مرسی حسین جان