ونگر بهترین مربی دهه اول قرن 21

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 165,142 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

ونگر بهترین مربی دهه اول قرن 21


به نقل از سایت بین المللی تاریخ و آمار فوتبال:به نقل از سایت بین المللی تاریخ و آمار فوتبال:

ونگر کبیر به عنوان بهترین مربی دهه اول قرن 21  انتخاب شد و به آنچه استحقاقشو داشت رسید،بله......ونگر بالا تر از فرگی و مورینیو و کاپلوی ایتالیایی قرار گرفت.

لیست 10 مربی بزرگ دهه اول قرن 21 با امتیازاشون:

1-آرسن کبیر با 156

2-فرگوسن  با 148

3-مورینیو با 135

4-کاپلو با 120

5-گاس هیدینگ با 112

6-کارلتو با 108

7-اسکولاری با 101

8-بیلسا با 101

9-بنیتز با 97

10-لیپی با 88

پس کی بعضی آقایون به رئیس ایمان میارن؟!!من نمیدونم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 18/10/1390 | 06:36 گفت:

واقعا شایستگی شو داشت.امیدوارم بتونیم این فصل یه جام خوشگل مشگل بکیریم.

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 23:53 گفت:

من تعجب کردم گواردیولا بهترین مربی سال شد....؟؟؟؟؟
آخه اگه منم بودم با این همه بازیکن و داور و نفوذ همه جام هارو درو میکردم تازه اون که جام حذفی رو باخت؟

reeza در 17/10/1390 | 22:35 گفت:

اقا من هر چی لیستو بالا پایین کردم اسم اون ((که که گواردیالو)) رو ندیدم اگه درسته واقعا چرا این همه ادعا می کنن خدا میدونه

ایمان در 17/10/1390 | 22:26 گفت:

تبریک ، خیلی قبولش دارم

حمید فرازی در 17/10/1390 | 21:56 گفت:

مرسی حسین جان وقتی با این بازیکنا هنوزم نتیجه میگیره همه چیزو ثابت میکنه فقط کاش یه خورده بعضی از عقایدشو تغییر میداد..امروز با خودم فکر میکردم تو کاربرا هیچکدوم اصفهانی نیستن که خدا رو شکر اینم پیدا شد

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 21:35 گفت:

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشقتم ونگر جاااااااااااااااااان
نباشی کل این دنیا واسم قد یه تابوته ---نبودت مثل کبریتو دلم انبار باروته

علی ارشدی در 17/10/1390 | 21:23 گفت:

فهمی که ونگر از فوتبال داره هیچ کی نداره فقط اینکه موریانه تو این لیست چکار میکنه؟ مگه اصلا مربیه این بابا؟

توپچی جنوب در 17/10/1390 | 21:01 گفت:

حق رئیس بیشتر از اینهاست ...!!!!!!!!

من همیشه گفتم استراتژی و فکر و شعور فوتبالی ونگر از خیلی از مربیهای جهان بیشتره ......
او فوتبال پاک رو به همه دنیا معرفی کرده.

حمید پیرنیا در 17/10/1390 | 20:23 گفت:

بابا این قضیه مال حداقل 6 ماه پیشه حالا یهو صدا و سیمای ما از خواب بیدار شده خوشحال اومده تو اخبار ورزشی میگه.

محمودرضا معینی در 17/10/1390 | 20:14 گفت:

به قول آقا میثم ونگر اونقدر بزرگه که نیاز به ایمان نداره! ولی بدونه این که بخام توهین کنم هوادار از این مربی به این بزرگی توقع بیشتری برای کسب جام داره !البته تنها ونگر در این زمینه مقصر نیست ولی کمی جاه طلبیش کم شده برای کسب جام!

سجاد کریمی در 17/10/1390 | 20:08 گفت:

اتفاقا تو اخبار ورزشی هم اعلام کرد

میثم در 17/10/1390 | 20:00 گفت:

رئیس که احتیاج به ایمان بعضی ها نداره انقدر بزرگه که آرزوی خیلی از تیم ها شده
روزی به عظمتش می رسیم که نباشه امید وارم به این زودی ها اون روز نرسه