ونگر بهترین مربی دهه اول قرن 21

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 165,447 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ونگر بهترین مربی دهه اول قرن 21


به نقل از سایت بین المللی تاریخ و آمار فوتبال:به نقل از سایت بین المللی تاریخ و آمار فوتبال:

ونگر کبیر به عنوان بهترین مربی دهه اول قرن 21  انتخاب شد و به آنچه استحقاقشو داشت رسید،بله......ونگر بالا تر از فرگی و مورینیو و کاپلوی ایتالیایی قرار گرفت.

لیست 10 مربی بزرگ دهه اول قرن 21 با امتیازاشون:

1-آرسن کبیر با 156

2-فرگوسن  با 148

3-مورینیو با 135

4-کاپلو با 120

5-گاس هیدینگ با 112

6-کارلتو با 108

7-اسکولاری با 101

8-بیلسا با 101

9-بنیتز با 97

10-لیپی با 88

پس کی بعضی آقایون به رئیس ایمان میارن؟!!من نمیدونم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 18/10/1390 | 06:36 گفت:

واقعا شایستگی شو داشت.امیدوارم بتونیم این فصل یه جام خوشگل مشگل بکیریم.

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 23:53 گفت:

من تعجب کردم گواردیولا بهترین مربی سال شد....؟؟؟؟؟
آخه اگه منم بودم با این همه بازیکن و داور و نفوذ همه جام هارو درو میکردم تازه اون که جام حذفی رو باخت؟

reeza در 17/10/1390 | 22:35 گفت:

اقا من هر چی لیستو بالا پایین کردم اسم اون ((که که گواردیالو)) رو ندیدم اگه درسته واقعا چرا این همه ادعا می کنن خدا میدونه

ایمان در 17/10/1390 | 22:26 گفت:

تبریک ، خیلی قبولش دارم

حمید فرازی در 17/10/1390 | 21:56 گفت:

مرسی حسین جان وقتی با این بازیکنا هنوزم نتیجه میگیره همه چیزو ثابت میکنه فقط کاش یه خورده بعضی از عقایدشو تغییر میداد..امروز با خودم فکر میکردم تو کاربرا هیچکدوم اصفهانی نیستن که خدا رو شکر اینم پیدا شد

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 21:35 گفت:

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشقتم ونگر جاااااااااااااااااان
نباشی کل این دنیا واسم قد یه تابوته ---نبودت مثل کبریتو دلم انبار باروته

علی ارشدی در 17/10/1390 | 21:23 گفت:

فهمی که ونگر از فوتبال داره هیچ کی نداره فقط اینکه موریانه تو این لیست چکار میکنه؟ مگه اصلا مربیه این بابا؟

توپچی جنوب در 17/10/1390 | 21:01 گفت:

حق رئیس بیشتر از اینهاست ...!!!!!!!!

من همیشه گفتم استراتژی و فکر و شعور فوتبالی ونگر از خیلی از مربیهای جهان بیشتره ......
او فوتبال پاک رو به همه دنیا معرفی کرده.

حمید پیرنیا در 17/10/1390 | 20:23 گفت:

بابا این قضیه مال حداقل 6 ماه پیشه حالا یهو صدا و سیمای ما از خواب بیدار شده خوشحال اومده تو اخبار ورزشی میگه.

محمودرضا معینی در 17/10/1390 | 20:14 گفت:

به قول آقا میثم ونگر اونقدر بزرگه که نیاز به ایمان نداره! ولی بدونه این که بخام توهین کنم هوادار از این مربی به این بزرگی توقع بیشتری برای کسب جام داره !البته تنها ونگر در این زمینه مقصر نیست ولی کمی جاه طلبیش کم شده برای کسب جام!

سجاد کریمی در 17/10/1390 | 20:08 گفت:

اتفاقا تو اخبار ورزشی هم اعلام کرد

میثم در 17/10/1390 | 20:00 گفت:

رئیس که احتیاج به ایمان بعضی ها نداره انقدر بزرگه که آرزوی خیلی از تیم ها شده
روزی به عظمتش می رسیم که نباشه امید وارم به این زودی ها اون روز نرسه