آنری: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم.

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 166,806 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

آنری: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم.

جمله ای که همه دوست دارن بشنون.یعنی واقعا میشه؟!!


 


 
این جمله ایه که از من نوعی گرفته تا همه شیفتگان آرسنال تو جهان آرزوشونه از زبون هانری بشنون.ایشالا که میاد و با افتخار خداحافظی میکنه.
1-یعنی واقعا میشه آنری برگرده و تو آرسنال بازنشسته بشه؟!!
2-یعنی واقعا میشه این سال با شروع رویایی اش با همین لذتی که دیشب بردیم به آخر برسه؟!!
3-یعنی واقعا میشه امسال بخوریم به یکی از بچه موشهای اسپانیا و لهشون کنیم بخصوص بارسارو؟!!
4-یعنی واقعا میشه ... تا بازیکن بزرگ بیان آرسنال؟!!
5-یعنی واقعا میشه امسال یه جام بگیریم؟!!
6-یعنی واقعا میشه طرفداریو تو دنیا پیدا کرد که اینقدر اسطورشو دوست داشته باشه(بخدا شبکه خبر که ورزشگاه رو  که موقع ورود آنری نشون داد از خوشحالی نمیدونستن چیکار باید بکنن،وقتیم که گلو زد دیگه  .واویلا..)؟!!
7-یعنی واقعا میشه ما دفاع کناری خوب تو تیممون ببینیم؟!!
8-یعنی واقعا میشه عثمانوف تیمو از این آمریکایی فلان فلان شده بخره و تیمو بسازه؟!!
بنظر من فقط 4 و8 یه جورایی غیر ممکنه وگرنه همش قابل دسترسیه.نظر شما چیه؟!!ضمنا قدر خودتونو بدونین واقعا فوق العاده این.همین....


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 21/10/1390 | 20:44 گفت:

عشق است آرسنال و آرسنالی مخصوصا آنری.................

محمد رستگار در 21/10/1390 | 14:00 گفت:

دوست دارم به بارسا بخوريم و ببريمشون حتي به قيمت حذف تو مرحله بعدش باشه

محمد رستگار در 21/10/1390 | 14:00 گفت:

اه ضد حال.فك كردم واقعا گفته

محسن در 21/10/1390 | 13:35 گفت:

ایشاالله همشون اتفاق میفته.

ایمان بهادران در 21/10/1390 | 11:29 گفت:

mordim in ghadr to kaf bazikone khob bodim be khoda

رضا عالم در 21/10/1390 | 11:22 گفت:

منم با علی ارشدی موافقم، لازم نیست بازیکن بخریم، فقط باید بازیکنای خوبمون را حفظ کنیم و به درد نخور ها را بفروشیم.
تو این بازیکنای جوونی که دارن خودشون را برای رسیدن به تیم اول آماده میکنن، جوونای خیلی خوبی مثل مارتینز، بارتلی، یناریس، تورال، اُلسِن، کوکولین، فریمپونگ، اوزیاکوب، لانزبوری، رایو، ولینگتون، آفوبه، هندرسون و ... هستن.

خرید 2-3 بازیکن تراز اول در حال حاضر فقط میتونه از این لحاظ ضروری باشه که تیم به اقتداری حقشه برگرده و ستاره هاش را بتونه حفظ کنه !
تا استعداد های جهانی مثل فابرگاس و نصری را بازم بتونه جذب کنه !

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 09:44 گفت:

تیری بمونه!!!!!!!!! این پودولسکی هم خدا کنه بیاد تو همین نیم فصل . می مونه یه دفاع که نظر من اینه که فقط سیاه پوست نباشه آخه داریم کم کم به تیم غنا تبدیل می شیم. من شخصا 10000 تا صلوات نظر می کنم.

علی ارشدی در 21/10/1390 | 09:32 گفت:

1) منم از خدامه چند جای دیگه هم قبلا گفتم اینو
2) انشالله بشه بعیده ولی نه غیر ممکن
3) آره چرا که نه؟
4) لزومی نداره بیان فقط باید کسی رو نفروشیم
5) احتمالش هست جام حذفی نزدیکه
6) نه!!!!!!!!!!!!
7) از سانیا بهتر؟ سانتوس هم که خوبه فقط حیف مصدومه
8) اصلا دلم نمی خواد پول خرج کنیم بشیم مثل چلسی و سیتی

رضا در 21/10/1390 | 09:28 گفت:

فکر کنم به یک معجزه نیازه تا تمام اینها اتفاق افتد!

reeza در 21/10/1390 | 03:22 گفت:

PA NA PA

ramin kazemi در 21/10/1390 | 01:37 گفت:

واقعا!!!