آینده نامشخص:آیا لیگ قهرمانان میرویم؟!!!!!!!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 165,466 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

آینده نامشخص:آیا لیگ قهرمانان میرویم؟!!!!!!!!!

الآن هفتمیم،اروپا رفتنمون اصلا معلوم نیست،مصدمم خیلی داریم...با تیم چهارم5امتیاز فاصله داریم،وارد دوران انحطاط شدیم،تو جدول هفتمیم،حتی از نیوکاسل هم پایینتریم،تو اروپا به احتمال قریب به یقین با این حال و روز حذفیم البته با این اوضاع موجود،اروپا رفتنمون در هاله ای از ابهامه،حتی جام یوفا رفتنمون هم همینطور،تیم نیازمند یه انقلاب کبیره،باید اساس کار درست بشه،این درسته که  آرسنال کبیری که این همه طرفدار داره باید اینقدر حقیر بشه که حتی شخصیت حضور در بین 4 تیم بزرگ انگلیس رو هم نداشته باشه؟!!ای خدا اگه تیم دست ما طرفدارا بود چی میشد....
اما به هر حال آخرین چیزی که ما از دست میدیم امیده،ما تا هفته 38منتظر میمونیم حتی با این اوضاع
در ضمن شما میدونین چرا تیم بی نهایت مصدوم داره،معلوم نیست چرا هر کی تو آرسناله اینقدر مصدوم میشه،اما بلافاصله از آرسنال که جدا میشه نهایت مصدومیتش 1هفتس،همین هانری یه هفته نشده بود اومده بود مصدوم شد اما تو .....که بود خیلی خیلی مصدومیتش کم بود.چرا اینطوریه مشکل از کجاس که ما اینقدر مصدوم میدیم؟!!از شانس بده یا از مربیای بد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 13/11/1390 | 19:00 گفت:

از طریق جز 4 تیم شدن که نمی تونیم. اما اگه بتونیم میلان و بایرن و رئال و بارسلونا رو ببریم و قهرمان بشیم سال بعد تو لیگ قهرمانان خواهیم بود :دی

فرهاد در 13/11/1390 | 17:54 گفت:

فقط میتونم اینو بگم متاسفم احسان

ناصر در 13/11/1390 | 17:33 گفت:

من که امیدوارم نریم!!!
چون نکات مثبت بیشتری داره و بهترینشم اینکه مجبور میشن خرج کنن و اون گازیدیس کچل بی خاصیت حرف از سیاست های مزخرف باشگاه دیگه نمیزنه.

مهناز پرتوی در 13/11/1390 | 17:02 گفت:

آرسنال هر جور باشه خودشو به لیگ میرسونه...

حمید فرازی در 13/11/1390 | 17:00 گفت:

احسان جان مگه هوادارا فصل پیش کم اعتراض کردن؟ میدونی چندبار ریختن جلو باشگاه؟ ولی فعلا فقط وعده پوچ بوده و ما هم تحملش میکنیم تا شاید "این نیز بگذرد"

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 16:46 گفت:

باز هم بوی نا امیدی میاد بچه ها چتون شده با تیم چهارم فقط 5 امتیاز فاصله داریم و اکثر تیم های بالایمون هم با ارسنال تو زمین ارسنال بازی دارن امیدوار باشید

من که به رئیس ایمان دارم و مطمئنم پایان فصل بالای تاتنهام هستیم.....

احسان در 13/11/1390 | 16:42 گفت:

علی جان چرا هواداران که دسترسی دارن هیچ کار نمیکنن؟؟ باشگاه سلطنتی که اداره نمیشه !!!

فرهاد جان روسیچکی دیگه بازیکن 90 دقیقه ای نیست هرچند خودمم سبک بازیشو دوست دارم ولی نیم ساعت اخر بازی اگه بیاد تو به دردمون میخوره اونم مواقعی که عقبیم

فرهاد در 13/11/1390 | 15:48 گفت:

خواهشا به روسیچکی توهین نکن اون یه بازیکن عالیه که هیچوقت ونگر رو بخاطر بازی ندادن بهش نمی بخشم من واقعا موندم چرا رمزی فیکس تیمه در حالی که بازیکنی مثل توماس رو نیمکته برا همینه که تیم نتیجه نمی گیره ما حتی از داشته های تیم خودمون هم استفاده نمی کنیم شک ندارم روسیچکی تو هر تیم دیگه باشه فیکسه

علی ارشدی در 13/11/1390 | 15:26 گفت:

احسان دیر فهمیدی این مطلبو!!!!!!!!! پشت پرده باشگاه چه خبره فقط خدا میدونه و خودشون

احسان در 13/11/1390 | 15:11 گفت:

امروز معلوم شد دیگه باید بی خیال جکی بشیم هرچند من از اولشم میدونسم ونگر داره ما هوادارانو الکی امیدوار میکنه

واقعا تصورش سخته با رمزی و روسیچکی به عنوان فاهبک مرکزی فصل رو ادامه بدیم اخه من موندم فریمپونگ رو دیگه چرا قرض داد؟؟

فقط یه چیزو ازین اتفاقات میشه نتیجه گرفت اونم اینه که یه سری اتفاقات تو این تیم داره میفته که ما هوادارا روحمون هم ازش خبر نداره

Farhad Rahbari در 13/11/1390 | 15:10 گفت:

سال 2005 تو هفته آخر جای تاتنهامو تو رده چهارم گرفتیم و فصل بعدش رفتیم فینال جام باشگاه های اروپا
به تیم ایمان داشته باشید
VIVA GUNNERS

hesam در 13/11/1390 | 14:54 گفت:

اقا ديگه کدوم تيم تو انگليس هست توي يه بازي تو خونه حريف انقدر موقعيت داشته باشه؟کي ميگه دست ونگر رو شده؟؟؟اين همه تک به تک و تيرکو و..... اينا چين پس؟واقعن اگه ونگر دستش رو شده و انقدر حريف شانس مياره نميبازه خيلي پس ونگر ادم شاخيه چون روشده اش هم غير قابل مهاره!!!!!!

hesam در 13/11/1390 | 14:50 گفت:

اقا چرا انقدر بى فرهنگين؟؟؟؟حداقل احترام سنشو نگه دارين!!واقعن........

hamidarsenal در 13/11/1390 | 13:27 گفت:

سوال اشتباه است؛بایدبگی آیا به جام یوفا میرویم؟

علی ارشدی در 13/11/1390 | 13:25 گفت:

کاشکی این فصل هر چه زودتر تموم بشه..... واقعا همین طوره

حمید فرازی در 13/11/1390 | 12:56 گفت:

واقعا این مساله مصدومیت جای بررسی بیشتری داره هرچند که الان یه رقیب جدی هم در این زمینه به نام منچستر داریم.رفتن ما به لیگ قهرمانان منوط به عملکرد خودمون و البته چلسی در ادامه فصله که اونا هم اصلا تیم با ثباتی نشون ندادن

فرهاد در 13/11/1390 | 12:50 گفت:

ونگر یه آشغاله یه آشغال......به رمزی بازی بده ببینم میخوای کجا رو بگیری عوضی دیگه جام رو با این آشغال نمی خوام یه پیرمرد لج باز که حاضر نیست قبول کنه دستش برا همه تیم ها رو شده

masoud mahmudpur در 13/11/1390 | 12:29 گفت:

بدون شک نمیریم

hamed در 13/11/1390 | 12:01 گفت:

کاشکی این فصل هر چه زودتر تموم بشه.....

sepehr najafian در 13/11/1390 | 11:48 گفت:

سال بعد قهرمانه جام يوفاييم

میلاد کشوری در 13/11/1390 | 11:47 گفت:

از کادر پزشکی و مربی بدنسازی بد، که بگذریم، مهمترین دلیلش اینه که آرسن ونگر یه سبک شناور رو با بازیکنای جوون و فوق العاده نحیف توی لیگ قدرتی انگلیس به نمایش میزاره. یه نگاه به بقیه تیما کن ببین بازیکنای اونا از لحاظ فیزیکی چقدر با ما فرق دارن. با بازیکنایی با این جثه یا باید توی لیگی مثل اسپانیا بازی کرد، یا اگه میخوای توی انگلیس رقابت کنی باید از افرادی مثل بازیکنای تیم 10 سال پیش استفاده کنی.
باز هم همه چیز به اشتباهات و یک دندگی آرسن ونگر برمی گرده.