آینده نامشخص:آیا لیگ قهرمانان میرویم؟!!!!!!!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 167,264 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

آینده نامشخص:آیا لیگ قهرمانان میرویم؟!!!!!!!!!

الآن هفتمیم،اروپا رفتنمون اصلا معلوم نیست،مصدمم خیلی داریم...با تیم چهارم5امتیاز فاصله داریم،وارد دوران انحطاط شدیم،تو جدول هفتمیم،حتی از نیوکاسل هم پایینتریم،تو اروپا به احتمال قریب به یقین با این حال و روز حذفیم البته با این اوضاع موجود،اروپا رفتنمون در هاله ای از ابهامه،حتی جام یوفا رفتنمون هم همینطور،تیم نیازمند یه انقلاب کبیره،باید اساس کار درست بشه،این درسته که  آرسنال کبیری که این همه طرفدار داره باید اینقدر حقیر بشه که حتی شخصیت حضور در بین 4 تیم بزرگ انگلیس رو هم نداشته باشه؟!!ای خدا اگه تیم دست ما طرفدارا بود چی میشد....
اما به هر حال آخرین چیزی که ما از دست میدیم امیده،ما تا هفته 38منتظر میمونیم حتی با این اوضاع
در ضمن شما میدونین چرا تیم بی نهایت مصدوم داره،معلوم نیست چرا هر کی تو آرسناله اینقدر مصدوم میشه،اما بلافاصله از آرسنال که جدا میشه نهایت مصدومیتش 1هفتس،همین هانری یه هفته نشده بود اومده بود مصدوم شد اما تو .....که بود خیلی خیلی مصدومیتش کم بود.چرا اینطوریه مشکل از کجاس که ما اینقدر مصدوم میدیم؟!!از شانس بده یا از مربیای بد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 13/11/1390 | 19:00 گفت:

از طریق جز 4 تیم شدن که نمی تونیم. اما اگه بتونیم میلان و بایرن و رئال و بارسلونا رو ببریم و قهرمان بشیم سال بعد تو لیگ قهرمانان خواهیم بود :دی

فرهاد در 13/11/1390 | 17:54 گفت:

فقط میتونم اینو بگم متاسفم احسان

ناصر در 13/11/1390 | 17:33 گفت:

من که امیدوارم نریم!!!
چون نکات مثبت بیشتری داره و بهترینشم اینکه مجبور میشن خرج کنن و اون گازیدیس کچل بی خاصیت حرف از سیاست های مزخرف باشگاه دیگه نمیزنه.

مهناز پرتوی در 13/11/1390 | 17:02 گفت:

آرسنال هر جور باشه خودشو به لیگ میرسونه...

حمید فرازی در 13/11/1390 | 17:00 گفت:

احسان جان مگه هوادارا فصل پیش کم اعتراض کردن؟ میدونی چندبار ریختن جلو باشگاه؟ ولی فعلا فقط وعده پوچ بوده و ما هم تحملش میکنیم تا شاید "این نیز بگذرد"

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 16:46 گفت:

باز هم بوی نا امیدی میاد بچه ها چتون شده با تیم چهارم فقط 5 امتیاز فاصله داریم و اکثر تیم های بالایمون هم با ارسنال تو زمین ارسنال بازی دارن امیدوار باشید

من که به رئیس ایمان دارم و مطمئنم پایان فصل بالای تاتنهام هستیم.....

احسان در 13/11/1390 | 16:42 گفت:

علی جان چرا هواداران که دسترسی دارن هیچ کار نمیکنن؟؟ باشگاه سلطنتی که اداره نمیشه !!!

فرهاد جان روسیچکی دیگه بازیکن 90 دقیقه ای نیست هرچند خودمم سبک بازیشو دوست دارم ولی نیم ساعت اخر بازی اگه بیاد تو به دردمون میخوره اونم مواقعی که عقبیم

فرهاد در 13/11/1390 | 15:48 گفت:

خواهشا به روسیچکی توهین نکن اون یه بازیکن عالیه که هیچوقت ونگر رو بخاطر بازی ندادن بهش نمی بخشم من واقعا موندم چرا رمزی فیکس تیمه در حالی که بازیکنی مثل توماس رو نیمکته برا همینه که تیم نتیجه نمی گیره ما حتی از داشته های تیم خودمون هم استفاده نمی کنیم شک ندارم روسیچکی تو هر تیم دیگه باشه فیکسه

علی ارشدی در 13/11/1390 | 15:26 گفت:

احسان دیر فهمیدی این مطلبو!!!!!!!!! پشت پرده باشگاه چه خبره فقط خدا میدونه و خودشون

احسان در 13/11/1390 | 15:11 گفت:

امروز معلوم شد دیگه باید بی خیال جکی بشیم هرچند من از اولشم میدونسم ونگر داره ما هوادارانو الکی امیدوار میکنه

واقعا تصورش سخته با رمزی و روسیچکی به عنوان فاهبک مرکزی فصل رو ادامه بدیم اخه من موندم فریمپونگ رو دیگه چرا قرض داد؟؟

فقط یه چیزو ازین اتفاقات میشه نتیجه گرفت اونم اینه که یه سری اتفاقات تو این تیم داره میفته که ما هوادارا روحمون هم ازش خبر نداره

Farhad Rahbari در 13/11/1390 | 15:10 گفت:

سال 2005 تو هفته آخر جای تاتنهامو تو رده چهارم گرفتیم و فصل بعدش رفتیم فینال جام باشگاه های اروپا
به تیم ایمان داشته باشید
VIVA GUNNERS

hesam در 13/11/1390 | 14:54 گفت:

اقا ديگه کدوم تيم تو انگليس هست توي يه بازي تو خونه حريف انقدر موقعيت داشته باشه؟کي ميگه دست ونگر رو شده؟؟؟اين همه تک به تک و تيرکو و..... اينا چين پس؟واقعن اگه ونگر دستش رو شده و انقدر حريف شانس مياره نميبازه خيلي پس ونگر ادم شاخيه چون روشده اش هم غير قابل مهاره!!!!!!

hesam در 13/11/1390 | 14:50 گفت:

اقا چرا انقدر بى فرهنگين؟؟؟؟حداقل احترام سنشو نگه دارين!!واقعن........

hamidarsenal در 13/11/1390 | 13:27 گفت:

سوال اشتباه است؛بایدبگی آیا به جام یوفا میرویم؟

علی ارشدی در 13/11/1390 | 13:25 گفت:

کاشکی این فصل هر چه زودتر تموم بشه..... واقعا همین طوره

حمید فرازی در 13/11/1390 | 12:56 گفت:

واقعا این مساله مصدومیت جای بررسی بیشتری داره هرچند که الان یه رقیب جدی هم در این زمینه به نام منچستر داریم.رفتن ما به لیگ قهرمانان منوط به عملکرد خودمون و البته چلسی در ادامه فصله که اونا هم اصلا تیم با ثباتی نشون ندادن

فرهاد در 13/11/1390 | 12:50 گفت:

ونگر یه آشغاله یه آشغال......به رمزی بازی بده ببینم میخوای کجا رو بگیری عوضی دیگه جام رو با این آشغال نمی خوام یه پیرمرد لج باز که حاضر نیست قبول کنه دستش برا همه تیم ها رو شده

masoud mahmudpur در 13/11/1390 | 12:29 گفت:

بدون شک نمیریم

hamed در 13/11/1390 | 12:01 گفت:

کاشکی این فصل هر چه زودتر تموم بشه.....

sepehr najafian در 13/11/1390 | 11:48 گفت:

سال بعد قهرمانه جام يوفاييم

میلاد کشوری در 13/11/1390 | 11:47 گفت:

از کادر پزشکی و مربی بدنسازی بد، که بگذریم، مهمترین دلیلش اینه که آرسن ونگر یه سبک شناور رو با بازیکنای جوون و فوق العاده نحیف توی لیگ قدرتی انگلیس به نمایش میزاره. یه نگاه به بقیه تیما کن ببین بازیکنای اونا از لحاظ فیزیکی چقدر با ما فرق دارن. با بازیکنایی با این جثه یا باید توی لیگی مثل اسپانیا بازی کرد، یا اگه میخوای توی انگلیس رقابت کنی باید از افرادی مثل بازیکنای تیم 10 سال پیش استفاده کنی.
باز هم همه چیز به اشتباهات و یک دندگی آرسن ونگر برمی گرده.