اوج فاجعه

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 166,817 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

اوج فاجعه

اوج فاجعه در شبکه سه...!!!جمع شدن یه سری آدم مزخرف در صدر صدا و سیما-رشد جنگ نرم با همین کارای مسئولین شبکه ها4شنبه ساعت 1 بود نشستیم خیر سرمون ببینیم چیزی میگه در مورد بازی فوق العاده مهم آرسنال-میلان یا نه...اخبار شروع شد گفت ...3-1برد اما حرفی از آرسنال زده نشد.
گفتم شاید حواسشون نبوده...
شبش بازی برگزار شد و نتیجش دلخواه ما نبود اما فرداش نشستم ببینم چیزی  میگه یا نه...دریغ از یه کلمه!!!!!!!
میلانی های دربدر هم به پای ما سوختن.من که به شخصه زنگ زدم شبکه سه  خاندانشو جلو چشماشون آوردم،امیدوارم همه مسئولای این شبکه سه نابود بشن...ان شاءا.
راستی شبکه ورزش که 6 ماه پیش آرمشو میخواستن چی شد؟!!!شما میدونین تو چه مرحله ایه؟!!  
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:39 گفت:

شاه موقعی که رفت گفت منرفتم ولی خودتون یه زمانی به یاد من میفتید!!


خدا وکیلی اگه اینا رو کشور نخوابیده بودند تا الان 1دوره جام ملت های آسیا و 1 دوره دیگه مسابقات آسیایی تو کشور برگزار میشد...


مردم آزادی فردی داشتند......


به خدا پدران ما این چیزا رو نخواستند موقع انقلاب ولی اینها آبرویی از پدران ما بردند که فرزندان ما سرافکنده هستند تو دنیا....

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:36 گفت:

آقا برای من ثابت شده که این دستگاه باید سرنگون بشه......


ما با کی قهریم بادنیا؟؟؟؟

هرکی میخواد بیاد با من بحث کنه سر خرابی دستگاه حاضرم.....

من الان 17 سالمه و در دوره بعد انتخابات میتونم شرکت کنم ولی شرکت نمیکنم تا لوح زرینی باشه در دفترچه افتخاراتم ، من هیچ آدم شبیه آدمی که به دینم حمله ور میشه رو انتخاب نمیکنم ای خدا ببر آبرویشان را که دوست دارند ببرند آبروی مسلمان را با این کارهایشان....

میعاد در 29/11/1390 | 00:09 گفت:

به فضل الهی !!! قراره شبکه سه واسه چند ماه دیگه افتتاح بشه که احتمالا 90% برنامه مای اون اختصاص به پخش مسابقات لیگ سوریه و لبنان داره!!!!

علی ارشدی در 28/11/1390 | 23:46 گفت:

شبکه ورزش هم تاسیس بشه جام آزادگان و مسابقات بین المللی دارت رو پخش می کنه نه بازی آرسنالو

farshad در 28/11/1390 | 23:42 گفت:

من هم خیلی وقته که تو اخبار شبکه 3 چیزی از فوتبال جزیره نشنیدم.واقعا واسم جای سوال داره. ولی فکر کنم به خاطر روابط سیاسی و آتیش زدن باغ قلهک توسط انگلیسیها که سفارتشون اونجاست باشه.ممکن هم هست نباشه.

جواد تی تی در 28/11/1390 | 23:22 گفت:

سعید ای فیلم و نمایش که 6 ماهه افتتاح شدن اما انیمیشنو از خود کرکس شنیدم که گفت دنبالشیم در کل افتتاح هم بشه فکر نمی کنم خیلی به درد بخوره چون به قول خودت این ها با پخش زنده مشکل دارن باید دیگه کم کم به فکر ستلایت باشیم

Saeed Milani در 28/11/1390 | 23:14 گفت:

قرار بود 22 بهمن افتتاح بشه اما شبکه های آی فیلم و نمایش و در آینده کارتون در اولویت قرار دارند. و در ضمن فوتبال لهو و لعب هست و حرام ، این رو هم باید در نظر گرفت.

جواد تی تی در 28/11/1390 | 22:46 گفت:

البته مدیر ورزش شبکه ذکایی هست که خیلی هم نفوذ داره و در کل ادم فوق العاده پفیوس و بی شرفیه پخش زنده بازی ها رو اون تعیین می کنه و همیشه ده درصد بازی های مهم هم پخش نمیشه در مورد شبکه ورزش هم 6 ماه پیش گفتن زمستان 90 ولی هنوز خبری نیست چون فوتبال تو این کشور اولویت اخره

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 22:45 گفت:

فکر خوبیه!فقط پس فرداشم باقی آرسنالیا باید بیان جلوی دادگستری تحصن کنن

مرتضی در 28/11/1390 | 22:28 گفت:

من میگم یه روز همه آرسنالیها جمع شیم جلوی صداوسیما تحسن کنیم

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 22:11 گفت:

به دیدگاه منم حق با آقا حمید هست،این بدبختا 4تا کارمندن هیچ راهی جز پیروی ندارن باید به کسه دیگه فحش بدی

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 22:08 گفت:

به دیدگاه منم حق با آقا حمید هست،این بدبختا 4تا کارمندن هیچ راهی جز پیروی ندارن باید به کسه دیگه فحش بدی

حمید فرازی در 28/11/1390 | 22:02 گفت:

ربطی به مسئولین نداره و کس دیگه هم که بیاد همینه.فعلا بهتره برای پیگیری خبر ورزشی از شبکه خبر یا در صورت امکان از جزیره اسپورت استفاده کنی.
در مورد شبکه ورزشم بهت قول میدم خودشونم نمیدونن کی افتتاح یمشه

HOSSEIN در 28/11/1390 | 21:51 گفت:

راستی ببخشین یکم آنلاین نیستا...وقت نداشتم تازه وقت کردم بیام این پستو بذارم..شما دیگه به بزرگی خودتون ببخشین