کدوم تاریخی تر میشه؟!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 165,129 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

کدوم تاریخی تر میشه؟!!


به نظر شما اگه ما میلانو تو این مرحله حذفش کنیم...


سه شنبه همین هفته با میلان داریم.به قول ونگر ما از لحاظ ریاضی 2 تا 5 درصد شانس صعود داریم،اما...
به نظر شما اگه ما میلانو تو این مرحله حذفش کنیم با 5تا گل تاریخی تر از اون قهرمانیی که جلوی لیورپول با گل دقایق آخر بدست اومد میشه یا نه؟البته بنظر من تاریخی ترین چیز در آرسنال همون قهرمانیه اما نظر شما هم محترمه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 14/12/1390 | 20:25 گفت:

نمیدونم چرا ولی احساس میکنم صعود میکنیم.

amir mohebbi در 13/12/1390 | 15:54 گفت:

بهتره خیالاتی نباشیم

واقعیت یک چیز دیگه است

این بلاگ برا fun بد نیست ولی معقول به نظر نمیاد

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 18:06 گفت:

اقا مجتبی چه جوری باید عضو شم؟

دانیال در 12/12/1390 | 16:48 گفت:

نیمه اول 2 تا گل بزنیم صعود کردیم .

مجتبی عابدی در 12/12/1390 | 15:29 گفت:

مسعود جان باید عضو باشی

moeinem در 12/12/1390 | 14:27 گفت:

برد6-3لیورپول تو آنفیلد خیلی تاریخیه!

مجتبی عابدی در 12/12/1390 | 13:44 گفت:

برای من سیو پنالتی ریکلمه توسط لمن تو بازی برگشت ویارئال بهترین لحظه ی عمرم بود.اون شب 5 سال از استرس پیر شدم وقتی لمن گرفت 10 سال باز جوون شدم!!! دادم از خوشحالی هیچ وقت یادم نمیره.خوشحالی ونگر و سانگ و دیابی از رو نیمکت..... چه شبی بود

حسین در 12/12/1390 | 11:47 گفت:

تاریخی تر که نمیشه و لی در همون حد و اندازه میشه.البته اگر حذف میلان به این صورتی که شما میگی در نهایت با قهرمانی در اروپا همراه بشه در اونصورت بدون شک از اون قهرمانی معروف جلوی لیورپول هم تاریخی تر میشه.

لزومی نداره از تیمی مثل میلان هراس داشته باشیم.تیمی که برکت پول های نخست وزیر فاسد ایتالیا سر پا هست چیزی برای ترسیدن نداره.قطعا توانایی حذف این تیم رو داریم.

در دنیا فقط از یک چیز باید ترسید و آن خود ترس است...بناپارت

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 11:34 گفت:

من که اون بازی رو ندیدم اما اگه میلان رو حذف کنیم همه ی کسایی که میگن ارسنال تیم نیست ضایع میشن و این خیلی خیلی حال میده.ببخشید بچه ها کسی میدونه برای اینکه تو سایت www.arsenal.com بخوای به بهترین بازیکن ماه رای بدم باید چی کار کنم؟