حذف شدیم اما شرافتمندانه

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 165,469 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

حذف شدیم اما شرافتمندانه

خیلی خوب بازی کردیم بچه ها هم گل کاشتن .دمشون گرم نشون دادن آرسنال یعنی چی کسی از ما انتظار نداشت صعود کنیم از این برد خیلی خوشحالم و از حذفمون اصلا ناراحت نیستم چون شرافتمندانه حذف شدیم بازم میگم دمتون گرم توپچی های جوان و همیشه مقتدر.ایول.راستی توجه کردین سوتی های سرهنگ علیفرو چه میگفت از این تلفظا حالا باید هم و غم ما بشه لیگ که بریم اروپا ایشالا سال دیگه جبران میکنیم با حفظ پیکره تیم آوردن بازیکنای مستعدی چون پودولسکی و گوتزه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sina در 17/12/1390 | 02:31 گفت:

milad : میخوام باهات بچتم !
sun_boy_si

M o o r I در 17/12/1390 | 02:08 گفت:

من هر چی میگم تو حرف خودتو میزنی .
آقا شب همگی خوش .

MILAD در 17/12/1390 | 02:07 گفت:

جي شد

MILAD در 17/12/1390 | 02:04 گفت:

ونكر بره فرانسه آرسنال به اولين قهرمانيش ميرسه_/واقعا به ورما افتخار ميكنم خيلي دوسش دارم ايشالا هميشه آرسنالي باشه/

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:01 گفت:

چرا انقدر پست موازی؟

MILAD در 17/12/1390 | 02:01 گفت:

ونكر بره فرانسه آرسنال به اولين قهرمانيش ميرسه_/واقعا به ورما افتخار ميكنم خيلي دوسش دارم ايشالا هميشه آرسنالي باشه/

MILAD در 17/12/1390 | 02:00 گفت:

ونكر بره فرانسه آرسنال به اولين قهرمانيش ميرسه_/واقعا به ورما افتخار ميكنم خيلي دوسش دارم ايشالا هميشه آرسنالي باشه/

M o o r I در 17/12/1390 | 01:59 گفت:

اقا میلاد : همین ونگر بود که آرسنالو 4 جدول آورد . همونی ک همین چند شب پیش لیورپولو تو آنفیلد برد . ب تاتنهام رده سومی 5 تا زد . به همین زودی فراموش کردی؟
بی انصاف نباش خواهشا

HOSSEIN در 17/12/1390 | 01:56 گفت:

نمیتونیم کاری کنیم ونگر خیلی غد و یه دندس زیر بار هیچ کسی نمیره.تا زمانی هم که مربیگری میکنه هیچ وقت سیاستشو عوض نمیکنه...!!!

M o o r I در 17/12/1390 | 01:55 گفت:

در ضمن وویچ ژسنی هم 1 بازی عالی دیگه رو به نمایش گذاشت . اگه نمیبود ..... واقعا با غیرت بازی کرد

MILAD در 17/12/1390 | 01:53 گفت:

همين ونكر 2تا بازيكن درست مي خريد به جاي اون كره اي الان صعود كرده بوديم

M o o r I در 17/12/1390 | 01:52 گفت:

1 موقعیت %100 رو رابین هدر داد . 1 موقعیت %100 نچرینو . ک شدیم مساوی . تورو خدا اختلافات رو بعد هر بازی بذارید کنار

M o o r I در 17/12/1390 | 01:51 گفت:

اگه چمبو آخرای بازی مصدوم میشد بهتر بود یا 10 دقیقه مونده ب آخر بازی میرفت بیرون؟
چمبو پتانسیل 90 دقیقه بازیرو نداره

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:51 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

MILAD در 17/12/1390 | 01:49 گفت:

شيره طرفداراييه كه عاشق تيمشون هستن نه اونايي كه مربي سالار هستن/همتون/

MILAD در 17/12/1390 | 01:49 گفت:

شيره طرفداراييه كه عاشق تيمشون هستن نه اونايي كه مربي سالر هستن/همتون/

HOSSEIN در 17/12/1390 | 01:47 گفت:

خدائیشR 3 n a l راست میگه ما یکم داریم در حق ونگر نامردی میکنیم آخه با این اوضاع تیم و بازیکنا بردن تیمی مثل میلان اونم با نتیجه 3-0کار هر تیمی نیست.خوب اینا کار ونگره دیگه عزیزان من

M o o r I در 17/12/1390 | 01:43 گفت:

داداش میلاد آخه اگه تو با این بازیکنای جوون میبودی میتونستی نتیجه بگیری ؟ بسه دیگه . 1 بازی میبریم قربون صدقش میشیم . 1 بازی که میبازیم 1 عالمه بد و بیراه میگیم

مصطفی کاظمی در 17/12/1390 | 01:41 گفت:

علی ام که هرکی به علیفر فحش بده میزنه دابل لایک،راستی میلاد جان ما هم نارحتیم ولی با دیدن بازی امشب امیدوار شدیم،حالا شما همه رو مسخره کن،حالا شما به ونگر گیر بده

MILAD در 17/12/1390 | 01:39 گفت:

هي بابا شما منبع اميد هستيد هي ميكيد سال بعد.من6ساله ميكم سال بعد

M o o r I در 17/12/1390 | 01:37 گفت:

گزارشگر که واقعا افتضاح بود . تابلو میلانی بود

Ebi در 17/12/1390 | 01:33 گفت:

درود بر آرسنال كه در فصل كابوس بارش چشمه اى از قدرت خود را نشان داد،درود پروردگار عالميان بر ونگر كبير بنيان گذار تيكى تاكا...و 100 افسوس به خاطر حذف؛اى كاش بازى رفت 10% امشب بوديم،ايشاا... فصل بعد با بازگشت ويلشر ليگ رو فتح ميكنيم‏!‏

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:32 گفت:

خداییش باید یکی به این گزارشگر میفهموند که طرفدارای ارسنال هم دارن بازی رو میبینن. دم به دیقه داشت از بزرگی میلان حرف میزد انگاری ما یه تیم دسته سومی هستیم . کاملا نشون داد طرفدار میلانه

==========================

بازم دبل لایک

MILAD در 17/12/1390 | 01:32 گفت:

شرافتمندانه حذف شديم .شرافتمندانه بهمون توهين شد .شرافتمندانه هرسال حذف ميشيم .شرافتمندانه ميكيم سال بعد.شرافتمندانه شرافتمند شديم.شرافتمندانه ناراحت شديم.شرافتمندانه بدون جام شرافتمند شديم

M o o r I در 17/12/1390 | 01:32 گفت:

تیم فوق العاده بود . فقط آخرای بازی نمیتونستن موقعیت ایجاد کنن . میلان بخاطر تجربه بالاش آخر بازیرو گرفت .
منم میکم باخت شرافتمندانه . آره

Dariush در 17/12/1390 | 01:29 گفت:

به قول عیلفر به هر کیفیت بردیم ولی حذفمون ابرومندانه بود. ما امشب به همه ثابت کردیم که تیممون چه پتانسیلی داره. خداییش باید یکی به این گزارشگر میفهموند که طرفدارای ارسنال هم دارن بازی رو میبینن. دم به دیقه داشت از بزرگی میلان حرف میزد انگاری ما یه تیم دسته سومی هستیم . کاملا نشون داد طرفدار میلانه

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:27 گفت:

من نمیدونم یه آدم نظامی چه ربطی به گزارشگری داره آخه اگه صداش خوب بود یا با هیجان گزارشگری میکرد یه چیزی.انگار داره قصه ظهر جمعه میگه خستمون کرد این بازی فقط عادلو میخواست.من نمیدونم چرا هر گزارشگری که بازیای آرسنالو گزارش میکنه یه تیکه به ما میندازه و میره مگی همین میلانی که سرهنگ میگفت خیلی سختتر تیما میتونن ببرنش غیر از چند دقیقه خوب بازی کردن همش تو قوطی نبود؟!!

====================
دبل لایک

HOSSEIN در 17/12/1390 | 01:26 گفت:

من نمیدونم یه آدم نظامی چه ربطی به گزارشگری داره آخه اگه صداش خوب بود یا با هیجان گزارشگری میکرد یه چیزی.انگار داره قصه ظهر جمعه میگه خستمون کرد این بازی فقط عادلو میخواست.من نمیدونم چرا هر گزارشگری که بازیای آرسنالو گزارش میکنه یه تیکه به ما میندازه و میره مگی همین میلانی که سرهنگ میگفت خیلی سختتر تیما میتونن ببرنش غیر از چند دقیقه خوب بازی کردن همش تو قوطی نبود؟!!

سید سجاد حسینی در 17/12/1390 | 01:23 گفت:

گزارشگر افتضاح بود. شززنی!!!!!!

MILAD در 17/12/1390 | 01:21 گفت:

شما كه ناراحت نيستيد بس جرا من دارم ديوونه ميشم از 6سال حذف شدن وهر بار كفتن سال بعد جبران ميكنيم-فقط جسني ورما كوشيلني بازيكنن بقيه جرتن

سروش در 17/12/1390 | 01:20 گفت:

من اصلا راجع به این بازی نظری نمیدم.چون کل تیم با جون دل بازی کردن.ولی اخه می مردن تو بازی رفت یکم اینجوری غیرت به خرج بدن.آخه گل 4 ام گل بود که خوردن...
خداااااا...!!!

محتشم تمیزی در 17/12/1390 | 01:18 گفت:

خوب بود ولی حیف.............

Benyamin Esmaili در 17/12/1390 | 01:18 گفت:

اره فن پرسی چه گل صد درسدو نزد وای نگین روانی شدم

میلاد کشوری در 17/12/1390 | 01:18 گفت:

اه چقدر از این کلمه ی حذف شرافتمندانه بدم میاد. چرا نمیگی خیلی راحت میتونستیم صعود کنیم اما یه نفر ترسید و تیمو عقب کشوند و از برتری روحیه و میزبانی استفاده نکرد.
اگه 4 تا دیگه هم می خوردیم کمتر از الان حرص می خوردم چون اینجا بازم بهم ثابت شد که عدم اعتماد به نفس شخص سرمربی باعث شد بازی برده رو ببازیم.
در هر صورت باختیم. و متاسفانه به خودمون باختیم

HOSSEIN در 17/12/1390 | 01:17 گفت:

من الآن فقط دارم حسرت یه چیزو میخورم اونم توپیه که فن پرسی با اینکه خیلی قشنگ زد لو داد اگه گل میشد از اون گلی که مسی(البته مسیس که نه اهن پاره)به خودمون پارسال زد خیلی قشنگتر میشد.ولی نشون دادیم تفاوت تیم اول ایتالیا با تیم چهارم انگلیسا فقط کافی بود یکی از اون دو تا شوت فن پرسی تو بازی رفت گل میشد اونوقت ....

mostafa در 17/12/1390 | 01:17 گفت:

اخه چرا؟ وای چرا روبین اون توپو نتونست گل کنه من هنوز تو شک اون ضربه چیپشم حقمون حذف شدن نبود

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 01:17 گفت:

اون مردک یه زری زد شما به دل نگیر....
در اوج ناراحتی حذف شدن خوشحالم از بازی خوبمون...

سینا سالک در 17/12/1390 | 01:16 گفت:

تیم فوق العاده بود . ون پرسی بعد از اون موقعیتی که توپو از رو خط نکرد تو گل که من هنوز موندم چطور به طور کامل روحیه اش رو از دست داد و 3 دقیقه باقیمانده کاملا محو بود و بازم شاهد یه تعویض فضایی دیگه از ونگر بودیم چمبرلینی که رو فرم بود و داشت همون کاری که ویلشیر تو بازی با بارسلونا برامون کرد رو تو این بازی می کرد بیرون کشید و شاماخ بی روحیه وبی انگیزه رو به بازی آورد که غیر از چن خطای بی مورد کاری نکرد . ولکات هم که داشت خوب بازی می کرد مصدوم شد و به جاش پارک در سطح لیگ ایران اومد تو به نظرم اگه بنایون و میاورد تو خیلی بهتر میشد

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 01:16 گفت:

خیلی خوب بود...
من که 2222 صلوات رو میفرستم،چون دهن آدمایی مثل روبینیو و ابراهیموویچ رو بستی اساسی...
اما واقعا نمیدونم چرا ژروینیو رو نیاورد بیرون،افتضاح بود...والکات و گیبس هم خیلی بد بودن...

Benyamin Esmaili در 17/12/1390 | 01:14 گفت:

این گزارش گر به چه حقی گفت بردن آرسنال راحت تر از میلانه نه واقعا این بشر شعور نداره باباش پس چی کار میکرد

مرتضی در 17/12/1390 | 01:14 گفت:

حالا فقط تمرکز روی لیگ برتر

میر حسین در 17/12/1390 | 01:13 گفت:

الکس سانگ واقعاً بد بازی کرد...

همین که میلان که خودشو غول ایتالیا میدونه توی دوزخ امارات لوله کردیم بسه

مرسی بچه ها

Ali361 در 17/12/1390 | 01:12 گفت:

بازی عالی بود.ونگر نشون داد هیچ ترسی از میلان نداره تعویض های هافبک هجومی با مهاجم شجاعت می خواهد.
الان دیگه فقط لیگو داریم برا سوم شدن........

غلامحسین ایمانی در 17/12/1390 | 01:12 گفت:

منم به نوبه خودم این بردو تبریک میگم.منم اصلا از این حذف شدن ناراحت نیستم.

محمد رستگار در 17/12/1390 | 01:12 گفت:

غیرت و انگیزه تو ساق های بازیکنان موج می زد.

farhad bj در 17/12/1390 | 01:12 گفت:

mero0 arsenal..kash un to0pe van miraft to0 go0l