گزینه های اصلی جایگزینی ونگر درتابستان پیش رو

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 172,194 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
تبلیغات توپچی

گزینه های اصلی جایگزینی ونگر درتابستان پیش رو

سلام یه متن دره پیت از بنده حقیر و با توجه به شایعات گسترده در اینترنت(که قرار است بزودی اینترانت شود!)درود به همگی

این ونگر پرفراز و نشیب هم کم کم بحث اتمام قراردادش با باشگاه به گوش میرسد و ونگر تابحال حرفی از تمایلش بر ماندن نزده و احتمال قریب به یقین باتوجه به اتمام صبر طرفداران پرشور و بی شمار و کوچک شده در کل کل ها او خواهد رفت و حال باید جایگزینی مطمئن برای ونگر کبیر در آرسنال یافت.اما چه کسی میتوانداین کشتی طوفان زده را به سر منزل مقصود برساند؟در فضای مجازی نامهای زیادی شنیده میشود که مهمترین آنها را در اینجا اشاره ای به انها خواهیم کرد:

ضمن اینکه این احتمال داده میشود که ونگر حتی در سال 2013 نیز آرسنال را ترک کرده و به پی اس جی بپیوندد احتمالی که بیشتر از سایر احتمالات واقعی جلوه داده میشود.


1)یوپ هاینکس

مربی حال حاضر تیم قدرتمند بایرن مونیخ که با بازکنانی که در اختیا دارد به احتمال قریب به یقین امسال جام باشگاههای اروپا را برای دومین بار به موزخ  افتخاراتش می افزاید اما گواردیولا سال دیگر جایگیزن این مربی بزرگ خواهد شد.اما اکنون او برای سال بعد تیمی ندارد و هیچ تیمی هم به او نزدیک نیست.حال باتوجه به شایعه خروج ونگر از او به عنوان یکی از مهمترین گزینه های آرسنال یاد میشود


2)یورگن کلوپ

از او به عنوان ونگر دوم تاریخ یاد میشه که با بازیکنانی نه چندان مشهور یکی از بهترین تیم های اروپا را شکا داه که درواقع تیمش به معنای واقعی تیم است و به چندبازیکن متکی نیست.این نشان دهنده یک مربی کاربلد است.او میتواند یکی از بهترین های جایگزینی رئیس باشد مربی ای که به فلسفه پوسیده باشگاه جواب میدهد.

3)کارلو آنجلوتی

شایعات زیادی هست که او به رئال میرود اما ممکن است هاینکس به رئال برود و آنگاه انجلوتی یکی از مهمترین گزینه های سرمربی گری آرسنال است

4)دیوید مویس

همه میدانند که او بعد از فرگی و رئیس سابقه دار ترینه.مربی خوب و با استعدادیه ولی کمتر از بقیه اسمش دور و بر آرسناله

بنظر شما بهترین جایگزین رئیس کیه؟فرض رو بر رفتنش بگذارید و واقعا جواب بدین.


اینم یه عکس از کودکی توپچی ها

بچگی توچی ها
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 8/2/1392 | 22:03 گفت:

siamak:
ونگـــــــر از همه بهتره
امسال داره تیمشم تقویت میکنه !
_________________________________

بعد از 8 سال بی جامی تازه یادش افتاده تیمش تقویت کنه .. چرا قبول ندارید ونگر دیگه بسشه.
الانم معلوم نیست اگه ونگر بمونه یا یه مربی جدید بیاد جام بگیریم ، ولی حداقل یه تحول و تازگی تو تیم بوجود میاد

بهترین گزینه ها : یوپ هاینکس و یورگن کلوپ

توپچی جنوب در 8/2/1392 | 18:31 گفت:

بچه ها لینک بازی رو ندارین بدین به من با اینترنت ببینم

siamak در 8/2/1392 | 17:42 گفت:

ونگـــــــر از همه بهتره
امسال داره تیمشم تقویت میکنه
ارسن و ارسنال باید باهم بمونن
فصل باید جاما رو ببینـــــ حالا حداقل یکیشو
ما بهت اعتماد داریم(البته شایدم من)
ونگـر کبیرR:

ناصر در 8/2/1392 | 15:30 گفت:

معتقدم فصل بعد هم باید به ونگر فرصت داد تا مشخص بشه مشکل از ونگره یا مدیران یا هردو.
اگه خواست روزی بره-گزینه های من بین این 3 نفره(استاد برگکمپ-یواخیم لو-یورگن کلوپ(نابغه))

♥Arsenal♥ در 8/2/1392 | 15:06 گفت:

ونگر از همه اینا بهتره...

در ضمن ونگر سال آینده هم خواهد ماند.

اگه جام نبره خواهد رفت

javad در 8/2/1392 | 15:06 گفت:

نخونده میگم چرته ونگر هیچ جا نمیره مال ماست
بابت عکسات مرسی

ehsan zoola در 8/2/1392 | 14:36 گفت:

farzam:
به نظر من ونگر امسال با تقویت تیم و ... هر کاری میکنه که سال بعد تیمو مدعی بکنه و حداقل یک جامو ببره و در پایان فصل بعد که دوباره به یک چهره محبوب تبدیل میشه تصمیم بر رفتن میگیره(ناز میکنه واسه کسایی که قبلا منتقدش بودن و با اوج گرفتن تیم طرفدارش شدن!!) که با ابراز احساسات طرفدارا روبه رو میشه و میمونه تو تیم
_______________________

فرزام چه داستان دراماتیکی میشه من طاقتشو ندارم

میر حسین در 8/2/1392 | 14:27 گفت:

رئیس از همشون بهــتـــره ... ولی اگه خدایی نکرده رئیس بره کلوپ با تیم ما سازگارتره

میر حسین در 8/2/1392 | 14:27 گفت:

رئیس از همشون بهــتـــره ... ولی اگه خدایی نکرده رئیس بره کلوپ با تیم ما سازگارتره

majid r در 8/2/1392 | 14:24 گفت:

یورگن کلوپه وبعدش هاینکس , الگری و میس هم خوبن

مهدی در 8/2/1392 | 14:15 گفت:

عاشق کلوپ هستم اگه بره ونگر فقط کلوپ میتونه جاشو بگیره

بعدشم یواخیم لو

توپچی جنوب در 8/2/1392 | 14:03 گفت:

بعد از ونگر فقط حسرت از دست دادن یک مربی بزرگ جانشینش میشه.

کاش رئیس مربی آرسنال بمونه تا وقتی که دنیس برکگمپ شرایط مربیگری تیم بزرگی مثل آرسنال رو کسب کنه.

حسین ملازینل در 8/2/1392 | 13:22 گفت:

ونگر بزرگ هیچ جا نمیره...

farzam در 8/2/1392 | 13:18 گفت:

jafar:
من با توجه به انتقاداتی که از ونگر شده وبعضی ها خواهان بیرون رفتنش شدن اینو گفتم

jafar در 8/2/1392 | 13:06 گفت:

farzam:واقعا ونگر رو بعد این مدت اینطور شناختی تا جام بگیره ناز میکنه

اگه قرار باشه کسی جایگزین ونگر بشه بنظرم باید آلگری یا کلوپ باشه چون هر دو مربی کار با اینطور بازیکنا رو بلدن البته یواخیم لو هم خیلی مربی خوبی هست ولی چون معلوم نیست ار ژرمن ها جدا بشه اسمشو نگفتم وگرنه خودم از یواخیم لو خیلی

خوشم میاد

فقط امیدوارم آنجلوتی سرمربی تیم نشه

HAMED toopchi در 8/2/1392 | 13:04 گفت:

من عااااااشق كلوپ هستم

Rezvan Geran در 8/2/1392 | 13:00 گفت:

سلام.بهترین گزینه واسه جانشینی آرسن ونگر خود آرسن ونگره...خدایی میشه تیمو بدون اون تصور کرد؟خدایی کدومتون قبل از 96 آرسنالی بودین؟ونگر هویت باشگاست،کم پیش میاد یه مربی تو یه تیم زیاد بمونه.اگه ونگر بره باید هر سال یا هر 2-3 سال یه مربی بیاد،این واسه باشگاه خوب نیست.مطمئنم حالا که وضع مالی باشگاه بهتر شده ونگر بیشتر دست تو جیبش میکنه و تیم جون میگیره...کی حاضره دومین مربی برتر جهانو از دست بده؟؟؟

روح الله درویشی در 8/2/1392 | 12:51 گفت:

با سلام.من نظرم بیشتر به دیوید مویسه.مربی خوب و کم سن و ساله اسکاتلندی که به نظر من می تونه جای ونگر رو به خوبی پر کنه.

مهدی 111 در 8/2/1392 | 12:03 گفت:

من دوس دارم یا هاینکس بیاد یا کلوپ.چون با توجه به بازیکناییی که داریم فقط اینا میتونن یه تیم خوب بسازن.سبکاشونم واقعا با بقیه فرق میکنه.
ورما و روسیچکی هم فکر کنم خودشون نباشن.پودولسکی هم از همون بچگی مظلوم بوده،مثل الانش.

farzam در 8/2/1392 | 12:00 گفت:

به نظر من ونگر امسال با تقویت تیم و ... هر کاری میکنه که سال بعد تیمو مدعی بکنه و حداقل یک جامو ببره و در پایان فصل بعد که دوباره به یک چهره محبوب تبدیل میشه تصمیم بر رفتن میگیره(ناز میکنه واسه کسایی که قبلا منتقدش بودن و با اوج گرفتن تیم طرفدارش شدن!!) که با ابراز احساسات طرفدارا روبه رو میشه و میمونه تو تیم
اگه هم قرار باشه بره بدون هیچ شکی یورگن کلوپ بهترین گزینه ی,از هر لحاظی شبیه ونگره این بشر(سبک بازی وبازی شناور و زیبا,استراتژی تو خرید بازیکنا و ...) اگه کلوپ نشد که احتمالا هم نمیشه لوران بلان رو خیلی دوست دارم فرانسه رو تو یورو متحول کرده بود من هیچ تیم ملی ای ندیده بودم اینقد قشنگ بازی کنه تا حالا

masoud mahmudpur در 8/2/1392 | 11:56 گفت:

ونگر عمرا این تابستون جایی نمیره

parsa در 8/2/1392 | 11:53 گفت:

بهترین جایگزین بدون شک یورگن کلوپه وبعدش هاینکس

Enrique در 8/2/1392 | 11:42 گفت:

بهترین جایگزین ونگر کسی نیست جز :
" آرسن ونگر کبیر "
دوستان دقت کنید که حتما حتما باید لفظ "کبیر" بعد از اسمش باشه ...
ولی حسین عجب عکسایی گذاشتی !!!! محشرن پسر ...
ولی ژیرو از همشون خوشگل تره !

Reza در 8/2/1392 | 09:50 گفت:

ای شیطونا.
ولی ولکات.ژسنی و ارتتا تغیری نکردن ویلشر کمی تغییر کرده

علی قاسمی در 8/2/1392 | 09:38 گفت:

به نظر من ونگر باید سعی کنه سیاست ها رو عوض کنه یا لااقل متعادل تر کنه تا اینکه بخواد تیم رو ترک کنه و این بعید به نظر میرسه

بدون شک لیورپول زمان بنیتز بهتر از این لیورپول بود چون سنگینی و شخصیت زیادی داشت

هر چند ونگر فصل گذشته هم اشتباهات زیادی داشت اما باید کم کم هر تابستان لااقل با حفظ ستون و اسکلت اصلی تیم و با خرید لااقل 3 بازیکن در جه تیم رو قدرتمند تر کنه و با رفتن هیچی دست نمیشه و نمونش لیورپوله

محمد مهدی در 8/2/1392 | 09:36 گفت:

سلام بچه ها صبح بهاریتون بخیر. پست خیلی خوبی بود حسین جان.

ولی یه مربی بزرگ که رابطه خئبی با باشگاه و ارسن داره رو فراموش کردی`یواخیم لو` مربی با استعداد تیم ملی المان. خلاصه اگه قرار بر رفتن بود گواردیولا رو میگرفتیم که 10 بار ابراز علاقه کرده بود. تازه هاینکس هم میخواد بازنشسته باشه

خلاصه من اولن کلوپ بعد لو و بعد مویس رو ترجیه میدم ولی فعلا عشق است رئیس

احمد ولی خلف در 8/2/1392 | 08:51 گفت:

بدترین کار تو شرایط حال باشگاه از دست دادن رئیسه ولی اگه رفت من از کلوپ خوشم میاد

علی در 8/2/1392 | 07:58 گفت:

اما اگه فرض بر رفتن گذاشته بشه....من نمیتونم کسی رو جاش فرض کنم
اصلا قابل تصور نیس برام

علی در 8/2/1392 | 07:56 گفت:

ب نظر من بازیکن بیاد بهتره تا مربی
.
.
.
روسیچکی اصن شبیه الانش نیس
نکنه لنز صورت گذاشته؟خخخخخخخخ
لایک

مهدی در 8/2/1392 | 05:32 گفت:

انجلوتی ؟؟؟؟نه تو رو خدا نه

اگه قرار بجاش کسی بیاد فقط یودگن کلوپ

Mohammad hadi در 8/2/1392 | 05:29 گفت:

ممنون از عکسات

Mohammad hadi در 8/2/1392 | 05:28 گفت:

ونگر از هم شون بهتره

ehsan zoola در 8/2/1392 | 01:49 گفت:

والی خشوکم بشم

ehsan zoola در 8/2/1392 | 01:48 گفت:

بی خیال حسین ونگر تارکوردهای فرگوسنو نشکنه هیچ جا نمیره

HOSSEIN در 8/2/1392 | 01:36 گفت:

ولکاتو! خخخخخخخخخخخخخ