اندر احوال رفتارهای جالب ما هوادارای همیشه امیدوار

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 172,195 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
تبلیغات توپچی

اندر احوال رفتارهای جالب ما هوادارای همیشه امیدوار

فقط حوصله کنین و بخونین و بگین درست میگم یا غلط...درود بر همگی.همه شما توپچی هایی که دل شکسته هستین و دلتون میخواد یه بار دیگه که نه بارها و بار ها جام بگیریم و باز هم فینال لیگ قهرمانان رو لمس کنیم.آره شما خیلی دوست داشتنی هستین لا اقل واسه من یکی که خیلی.شما هایی که امیدتون کم شده اما ناامید نمیشید.شماهایی هایی که کارهاتون خیلی جالبه و این از عشقتونه ما ها قبل از شروع هر فصل نقل و انتقال تابستانی ای تقریبا در انتهای هر فصلی دم از پایان ناکامی هامون و تابستون شلوغ میزنیم.وارد تابستونو پنجره که میشیم تا روزهای آخر با دیدن اوضاع خریدها کمی که نه خیلی زیاد فوش نثار میکنیم به همه از ونگر گرفته تا بخصوص کرونکه بی شرف.اما با این همه هنوز امید داریم،امیدمون به deadline day هستش(امیدوارم درست نوشته باشم).میشینیم تا 2 نصفه شب پای نت بیش از چند صد مرتبه فرت و فرت رفرش میکنیم پست مربوطه رو به امید خبری که هم ما از خوشحالی بترکیم و هم سایت منفجر بشه از خوشحالی.اما دریغ آرسنالمون به همون روال همه سالش کار خودشو شروع میکنه.همه بی نهایت خشمگینیم.به زمین و زمان تنها 10 دیقه بعد از پایان مهلت پنجره بد و بیراه میگیم.اما با هر تیمی که بسته شد امید داریم(تنها چیزی که داریم)امید به این که حتی به فینال چمپیونز لیگ برسیم!اما فصل که چند هفته ای ازش گذشت،وویلا،همه چیز عوض میشه،انتقاد ها شروع میشه و ما از باشگاه و ونگر و اکثر بازیکنا،عثمانوف از کرونکه،یان رایت از ونگر و ...
همه از هم انتقاد میکنن تیم کلا به فنا میره و آخرش باعث سرخوردگی ما هوادارایه پر امید میشه که امیدمون ناشی از عشق بی مثالمونه.اما پایان فصل همه ناامید میشیم که نه جامی و نه چیزی  و فقطبه یک سهمیه اکتفا میکنیم و میگیم خبه چون بازیکن بزرگ میاد تو تیم اما....
اما تنها چندروز بعد از این همه ناکامی و بعد از شنیدن زمزمه ها و شایعات نقل و انتقالاتی که خیلی از بهترین های جهان فوتبال به ما لینک میشن دوباره روز از نو روزی از نو ما دورباره دم ار پایان ناکامی ها میزنیم.آیا به واقع تا به چه زمانی قرار است امیدهایمان نامید شود؟آیا چه زمانی این چرخه قطع میشود؟چه زمانی میتونیم با سری بالا و با افتخار هرچه تمام تر از تیممون سخن بگیم طوریکه همه بهمون حسرت یخورن که چرا طرفدار تیم آرسنال نیست؟
اما به واقع آیا من به چشمم اون روز رو میبینم؟!!!!!!!
این سوال مهم ترین دغدغه ذهن یک آرسنالیه حقیر از یکی از کشور های شدیدا مورد تحریم قاره کهن  و از یکی از زیباترین استانهای این کشور و از یکی از مهم ترین خیابوناش یعنی خیابون امام خمینی اصفهانه.ای خدا من اینجا و آرسنال در هزاران کیلوومتر اونور تر این عضق منو بی نتیجه نذار.


در آخر اینم بگم اگه به کسی احیانا توهینی شد منو ببخشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 12/2/1392 | 18:34 گفت:

دقیقا همینطوره.دمت گرم.ولی کارای تیم خیلی مسخره است.زمانی که بهترین بازیکنا رو داریم متل نصری هلب فابرگاس انپرسی از نظر نتایج همونطوریم که تو زمان بی بازیکنی.بعد که رفتن حسرت میخوریم که اگه برگردن چه شود.ولی اینو نمیخوایم قبول کنیم که ما نتونستیم بهترین بازده رو از این جوونای با انگیزه و آماده قبل از رفتنشون بگیریم ، حالا توقع داریم با یه عده بازیکن افت کرده و بدون انگیزه همه کار بکنیم.

مهدی در 12/2/1392 | 12:53 گفت:

فابرگاس باید بیاد به خطهافبک یک سر و سامونی بده

مهدی در 12/2/1392 | 12:52 گفت:

فابرگاس باید بیاد به خطهافبک یک سر و سامونی بده

HOSSEIN در 12/2/1392 | 00:54 گفت:

تو غیسبوق همه به شدت موافق اومدنشن.البته خارجیا منظورمه.ایرانی ها هم مگه میشه نخوانش هرچقدر هم که بد باشه هنوز فابرگاسه بیاد زیر دست رئیس همون فابرگاس قبل میشه.

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:51 گفت:

حمید pires:
این عثمانوف آدم ناشناخته ایه بیشتر شبیه مالک ملوانه! تو رسانه ها یک چیز میگه ولی عمل نمیکنه . کرونکه هم مثل زالو فقط داره از باشگاه میکشه

________________________

حمید جون مالک اصلی ک بیش از 50 درصد سهام رو در اختیار داره کرونکه هست ... اونه ک تصمیم نهایی رو میگیره ... هرچی هست زیر سر اون مردکه وگرنه عثمانف نشون داده ک دلش برا تیم میسوزه و با توجه به مصاحبش معلومه ریز اخبار تیم رو هم دنبال میکنه

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:49 گفت:

HOSSEIN:
مارکا از قول فابرگاس چند دقیقه پیش: این یک ناامیدی بزرگ است شاید به آرسنال برگردم!

________________________

حق داره 7 تایی شدن خیلی سخته تازه با اون هم هستاره ...تیم خودمون بدون ستاره فقط بخاطر گل خورد تو خونه به همین بایرن باخت !

ولی من دیگه دوسش ندارم خیلی هم افت کرده

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:47 گفت:

دمت گرم حسین جون زیبا نوشتی عزیز ... منم از کوچه خیام شهرک امام منطقه مزویر آباد شهرستان مهریز استان یزد کشور ایرن قاره آسیا عاشق این تیمم

ولی نمیدونم چرا هرچی میگذره با وجود نتایج بد بازم بیشتر دوسش داریم

محسن عاشوری در 12/2/1392 | 00:46 گفت:

واقعا درود برتو و این بلاگ زیبات
حرف دلمون رو زدی به واقع

منم میگم : اما به واقع آیا من به چشمم اون روز رو میبینم؟!!!!!!!

HOSSEIN در 12/2/1392 | 00:46 گفت:

مارکا از قول فابرگاس چند دقیقه پیش: این یک ناامیدی بزرگ است شاید به آرسنال برگردم!

اینقدر غصم میشه واسه فابرگاس به چه فکری رفت اونجا اینقدر تحقیر شد و تو سرش زدند که فهمید گه غلطی کرده.سانگ هم همینطور تنها بازیکنی که بعد از رفتن خوب بود فن پرسی بود که اینم شایدیه سال دیگه خوب باشه.همه از رفتن پشیمانند.

حمید pires در 12/2/1392 | 00:19 گفت:

این عثمانوف آدم ناشناخته ایه بیشتر شبیه مالک ملوانه! تو رسانه ها یک چیز میگه ولی عمل نمیکنه . کرونکه هم مثل زالو فقط داره از باشگاه میکشه.