اندر احوال رفتارهای جالب ما هوادارای همیشه امیدوار

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 167,984 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
تماشای بازی امشب در کنار جمعی از دوستان آرسنالی که در باکو هم همسفر کانون هواداری آرسنال بودند... تماشای بازی امشب در کنار جمعی از دوستان آرسنالی که در باکو هم همسفر کانون هواداری آرسنال بودند...
مصاحبه ی داوید لوییز پس از تساوی خارج از خانه مقابل منچستر یونایتد: از عملکردمان خوشحالیم.شما باید بازی هر دو تیم رو انالیز کنید و فکر میکنم ما کارمون رو عالی انجام دادیم ،حتی وقتی یک گل دریافت کردیم باز هم بالغانه رفتار کردیم خصوصا جوان تر های تیم که لایق اعتبار هستند.با این که بازیکن های جوانی اند ولی میدونن که چجوری فوتبال بازی کنن و با فشارها کنار بیان.نسبت به گذشته  خیلی بالغ تر شدن.بازی جذابی برای تماشاگران بود و ما کارمون رو به خوبی انجام دادیم . مصاحبه ی داوید لوییز پس از تساوی خارج از خانه مقابل منچستر یونایتد: از عملکردمان خوشحالیم.شما باید بازی هر دو تیم رو انالیز کنید و فکر میکنم ما کارمون رو عالی انجام دادیم ،حتی وقتی یک گل دریافت کردیم باز هم بالغانه رفتار کردیم خصوصا جوان تر های تیم که لایق اعتبار هستند.با این که بازیکن های جوانی اند ولی میدونن که چجوری فوتبال بازی کنن و با فشارها کنار بیان.نسبت به گذشته خیلی بالغ تر شدن.بازی جذابی برای تماشاگران بود و ما کارمون رو به خوبی انجام دادیم .
 جدول لیگ برتر در پایان هفته هفتم جدول لیگ برتر در پایان هفته هفتم
  اوبامیانگ بعد از فصل ۹۷/۹۸ اولین بازیکن آرسنال است که در ۷ بازی اول آرسنال موفق شده ۷ گل بزند. پیش از این برگکمپ این رکورد را دارا بود..‌. اوبامیانگ بعد از فصل ۹۷/۹۸ اولین بازیکن آرسنال است که در ۷ بازی اول آرسنال موفق شده ۷ گل بزند. پیش از این برگکمپ این رکورد را دارا بود..‌.
از آخرین باری که آرسنال موفق به برد منچستریونایتد در اولدترافورد شد تا به حال تیم های بالا موفق به انجام اینکار شدند. از آخرین باری که آرسنال موفق به برد منچستریونایتد در اولدترافورد شد تا به حال تیم های بالا موفق به انجام اینکار شدند.
صحبت های پیر امریک اوبامیانگ ستاره ی آرسنال و زننده ی تک گل مساوی بخش بازی امشب در مورد صحنه ی گل: کاملا مطمئن بودم که در افساید قرار نداشتم و متعجب شدم که داور سوت زد ولی طبق عادت سعی کردم گل بزنم با این که صدای سوت به گوشم رسید.شنیدم که تماشاچی ها می‌ گفتند افساید شده ولی اما این یه گل صحیح بود و بسیار خوشحال شدم. صحبت های پیر امریک اوبامیانگ ستاره ی آرسنال و زننده ی تک گل مساوی بخش بازی امشب در مورد صحنه ی گل: کاملا مطمئن بودم که در افساید قرار نداشتم و متعجب شدم که داور سوت زد ولی طبق عادت سعی کردم گل بزنم با این که صدای سوت به گوشم رسید.شنیدم که تماشاچی ها می‌ گفتند افساید شده ولی اما این یه گل صحیح بود و بسیار خوشحال شدم.
بعد از نمایش ضعیف و نا امید کننده نیکلاس پپه در بازی امشب مقابل منچستریونایتد هوادارن آرسنال در شبکه های اجتماعی از عملکرد وی به شدت انتقاد کردند و او را ژروینیوی ثانی لقب دادند . بعد از نمایش ضعیف و نا امید کننده نیکلاس پپه در بازی امشب مقابل منچستریونایتد هوادارن آرسنال در شبکه های اجتماعی از عملکرد وی به شدت انتقاد کردند و او را ژروینیوی ثانی لقب دادند .
قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد. آرسنال-لیورپول در مرحله ی بعد لیگ کاپ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی هفته دوم آبان در آنفیلد برگزار خواهید شد.
قرعه کشی جام اتحادیه انجام شد. آرسنال-لیورپول در مرحله ی بعد لیگ کاپ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی هفته دوم آبان در آنفیلد برگزار خواهید شد.
💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.

💢 از زمان اولین بازی اوبامیانگ با پیراهن آرسنال ، تاکنون ۱۵۳ بازیکن مختلف در لیگ برتر حداقل ۳۰ شوت به سمت دروازه حریفان روانه کرده‌اند که اوبامیانگ با ۲٦.۲% بهترین آمار رو در زمینه نسبت گل به شوت در اختیار دارد.
💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال:

 "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.

💬کیران تیرنی در مورد بازیکن محبوب مورد علاقه خود در آرسنال: "احتمالاً [تیری] هانری. من تمام گل‌های او را به یاد می آورم ، آن‌ها را در روز بازی نگاه می‌کردم. او همیشه در حال زدن گل‌های عالی بود ، بنابراین احتمالاً او.
تبلیغات توپچی

اندر احوال رفتارهای جالب ما هوادارای همیشه امیدوار

فقط حوصله کنین و بخونین و بگین درست میگم یا غلط...درود بر همگی.همه شما توپچی هایی که دل شکسته هستین و دلتون میخواد یه بار دیگه که نه بارها و بار ها جام بگیریم و باز هم فینال لیگ قهرمانان رو لمس کنیم.آره شما خیلی دوست داشتنی هستین لا اقل واسه من یکی که خیلی.شما هایی که امیدتون کم شده اما ناامید نمیشید.شماهایی هایی که کارهاتون خیلی جالبه و این از عشقتونه ما ها قبل از شروع هر فصل نقل و انتقال تابستانی ای تقریبا در انتهای هر فصلی دم از پایان ناکامی هامون و تابستون شلوغ میزنیم.وارد تابستونو پنجره که میشیم تا روزهای آخر با دیدن اوضاع خریدها کمی که نه خیلی زیاد فوش نثار میکنیم به همه از ونگر گرفته تا بخصوص کرونکه بی شرف.اما با این همه هنوز امید داریم،امیدمون به deadline day هستش(امیدوارم درست نوشته باشم).میشینیم تا 2 نصفه شب پای نت بیش از چند صد مرتبه فرت و فرت رفرش میکنیم پست مربوطه رو به امید خبری که هم ما از خوشحالی بترکیم و هم سایت منفجر بشه از خوشحالی.اما دریغ آرسنالمون به همون روال همه سالش کار خودشو شروع میکنه.همه بی نهایت خشمگینیم.به زمین و زمان تنها 10 دیقه بعد از پایان مهلت پنجره بد و بیراه میگیم.اما با هر تیمی که بسته شد امید داریم(تنها چیزی که داریم)امید به این که حتی به فینال چمپیونز لیگ برسیم!اما فصل که چند هفته ای ازش گذشت،وویلا،همه چیز عوض میشه،انتقاد ها شروع میشه و ما از باشگاه و ونگر و اکثر بازیکنا،عثمانوف از کرونکه،یان رایت از ونگر و ...
همه از هم انتقاد میکنن تیم کلا به فنا میره و آخرش باعث سرخوردگی ما هوادارایه پر امید میشه که امیدمون ناشی از عشق بی مثالمونه.اما پایان فصل همه ناامید میشیم که نه جامی و نه چیزی  و فقطبه یک سهمیه اکتفا میکنیم و میگیم خبه چون بازیکن بزرگ میاد تو تیم اما....
اما تنها چندروز بعد از این همه ناکامی و بعد از شنیدن زمزمه ها و شایعات نقل و انتقالاتی که خیلی از بهترین های جهان فوتبال به ما لینک میشن دوباره روز از نو روزی از نو ما دورباره دم ار پایان ناکامی ها میزنیم.آیا به واقع تا به چه زمانی قرار است امیدهایمان نامید شود؟آیا چه زمانی این چرخه قطع میشود؟چه زمانی میتونیم با سری بالا و با افتخار هرچه تمام تر از تیممون سخن بگیم طوریکه همه بهمون حسرت یخورن که چرا طرفدار تیم آرسنال نیست؟
اما به واقع آیا من به چشمم اون روز رو میبینم؟!!!!!!!
این سوال مهم ترین دغدغه ذهن یک آرسنالیه حقیر از یکی از کشور های شدیدا مورد تحریم قاره کهن  و از یکی از زیباترین استانهای این کشور و از یکی از مهم ترین خیابوناش یعنی خیابون امام خمینی اصفهانه.ای خدا من اینجا و آرسنال در هزاران کیلوومتر اونور تر این عضق منو بی نتیجه نذار.


در آخر اینم بگم اگه به کسی احیانا توهینی شد منو ببخشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 12/2/1392 | 18:34 گفت:

دقیقا همینطوره.دمت گرم.ولی کارای تیم خیلی مسخره است.زمانی که بهترین بازیکنا رو داریم متل نصری هلب فابرگاس انپرسی از نظر نتایج همونطوریم که تو زمان بی بازیکنی.بعد که رفتن حسرت میخوریم که اگه برگردن چه شود.ولی اینو نمیخوایم قبول کنیم که ما نتونستیم بهترین بازده رو از این جوونای با انگیزه و آماده قبل از رفتنشون بگیریم ، حالا توقع داریم با یه عده بازیکن افت کرده و بدون انگیزه همه کار بکنیم.

مهدی در 12/2/1392 | 12:53 گفت:

فابرگاس باید بیاد به خطهافبک یک سر و سامونی بده

مهدی در 12/2/1392 | 12:52 گفت:

فابرگاس باید بیاد به خطهافبک یک سر و سامونی بده

HOSSEIN در 12/2/1392 | 00:54 گفت:

تو غیسبوق همه به شدت موافق اومدنشن.البته خارجیا منظورمه.ایرانی ها هم مگه میشه نخوانش هرچقدر هم که بد باشه هنوز فابرگاسه بیاد زیر دست رئیس همون فابرگاس قبل میشه.

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:51 گفت:

حمید pires:
این عثمانوف آدم ناشناخته ایه بیشتر شبیه مالک ملوانه! تو رسانه ها یک چیز میگه ولی عمل نمیکنه . کرونکه هم مثل زالو فقط داره از باشگاه میکشه

________________________

حمید جون مالک اصلی ک بیش از 50 درصد سهام رو در اختیار داره کرونکه هست ... اونه ک تصمیم نهایی رو میگیره ... هرچی هست زیر سر اون مردکه وگرنه عثمانف نشون داده ک دلش برا تیم میسوزه و با توجه به مصاحبش معلومه ریز اخبار تیم رو هم دنبال میکنه

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:49 گفت:

HOSSEIN:
مارکا از قول فابرگاس چند دقیقه پیش: این یک ناامیدی بزرگ است شاید به آرسنال برگردم!

________________________

حق داره 7 تایی شدن خیلی سخته تازه با اون هم هستاره ...تیم خودمون بدون ستاره فقط بخاطر گل خورد تو خونه به همین بایرن باخت !

ولی من دیگه دوسش ندارم خیلی هم افت کرده

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:47 گفت:

دمت گرم حسین جون زیبا نوشتی عزیز ... منم از کوچه خیام شهرک امام منطقه مزویر آباد شهرستان مهریز استان یزد کشور ایرن قاره آسیا عاشق این تیمم

ولی نمیدونم چرا هرچی میگذره با وجود نتایج بد بازم بیشتر دوسش داریم

محسن عاشوری در 12/2/1392 | 00:46 گفت:

واقعا درود برتو و این بلاگ زیبات
حرف دلمون رو زدی به واقع

منم میگم : اما به واقع آیا من به چشمم اون روز رو میبینم؟!!!!!!!

HOSSEIN در 12/2/1392 | 00:46 گفت:

مارکا از قول فابرگاس چند دقیقه پیش: این یک ناامیدی بزرگ است شاید به آرسنال برگردم!

اینقدر غصم میشه واسه فابرگاس به چه فکری رفت اونجا اینقدر تحقیر شد و تو سرش زدند که فهمید گه غلطی کرده.سانگ هم همینطور تنها بازیکنی که بعد از رفتن خوب بود فن پرسی بود که اینم شایدیه سال دیگه خوب باشه.همه از رفتن پشیمانند.

حمید pires در 12/2/1392 | 00:19 گفت:

این عثمانوف آدم ناشناخته ایه بیشتر شبیه مالک ملوانه! تو رسانه ها یک چیز میگه ولی عمل نمیکنه . کرونکه هم مثل زالو فقط داره از باشگاه میکشه.