اندر احوال رفتارهای جالب ما هوادارای همیشه امیدوار

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 167,439 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
شماره پیراهن های جدید ریس نلسون؛ ادی انکتیا و جو ویلوک شماره پیراهن های جدید ریس نلسون؛ ادی انکتیا و جو ویلوک
ویلیام سالیبا به منظور بررسی معاینه پزشکی خود و قرارداد با آرسنال به لندن می رود. ویلیام سالیبا به منظور بررسی معاینه پزشکی خود و قرارداد با آرسنال به لندن می رود.
رسمی، ادو گاسپار مدیر فنی آرسنال شد. رسمی، ادو گاسپار مدیر فنی آرسنال شد.
 سالیبا در فصل گذشته ۱۱ بار در لیگ۱ فرانسه برای سن‌اتین به میدان رفت. در آن ۱۱ بازی تیم سن‌اتین ۸ بار کلین‌شیت کرد و تنها ۴ گل خورد. سالیبا در فصل گذشته ۱۱ بار در لیگ۱ فرانسه برای سن‌اتین به میدان رفت. در آن ۱۱ بازی تیم سن‌اتین ۸ بار کلین‌شیت کرد و تنها ۴ گل خورد.
 برخی رسانه‌ها نوشتند : آرسنال با یاسین ابراهیمی در حال مذاکرات جدی است. او قراردادش را با پورتو تمدید نکرده است و به عنوان یک بازیکن آزاد می‌تواند به آرسنال بیآید. وی یک هافبک است. بر اساس امار ویکی‌پدیا او در ۱۳٩ بازی برای پورتو ، ۳٦ گل زده است. براساس آمار هواسکورد، دریبلینگ این بازیکن بسیار خوب است و شوت از راه دور، حمل توپ و پاس‌های خوبی هم میدهد.  او در فصل اخیر ۴۸ بازی برای پورتوانجام داده است و نمره ۷.۱۸ را بصورت متوسط بدست آورده است برخی رسانه‌ها نوشتند : آرسنال با یاسین ابراهیمی در حال مذاکرات جدی است. او قراردادش را با پورتو تمدید نکرده است و به عنوان یک بازیکن آزاد می‌تواند به آرسنال بیآید. وی یک هافبک است. بر اساس امار ویکی‌پدیا او در ۱۳٩ بازی برای پورتو ، ۳٦ گل زده است. براساس آمار هواسکورد، دریبلینگ این بازیکن بسیار خوب است و شوت از راه دور، حمل توپ و پاس‌های خوبی هم میدهد. او در فصل اخیر ۴۸ بازی برای پورتوانجام داده است و نمره ۷.۱۸ را بصورت متوسط بدست آورده است
 آرسنال به دنبال خرید کیتا بالده وینگر تیم موناکو است.او فصل گذشته را به صورت قرضی در اینتر بازی کرده است و ۵ گل در ۲۴ بازی به ثمر رسانده است اما تمایل دارد تا لیگ جزیره برود و نمی خواهد در اینتر بماند.  تیم های مختلفی به دنبال وی هستند و قیمت او بین ۲۵ تا ۲۸ میلیون تخمین زده شده است.آرسنال نماینده ای برای زیر نظر داشتن عملکرد او به جام ملت های آفریقا فرستاده است. آرسنال به دنبال خرید کیتا بالده وینگر تیم موناکو است.او فصل گذشته را به صورت قرضی در اینتر بازی کرده است و ۵ گل در ۲۴ بازی به ثمر رسانده است اما تمایل دارد تا لیگ جزیره برود و نمی خواهد در اینتر بماند. تیم های مختلفی به دنبال وی هستند و قیمت او بین ۲۵ تا ۲۸ میلیون تخمین زده شده است.آرسنال نماینده ای برای زیر نظر داشتن عملکرد او به جام ملت های آفریقا فرستاده است.
 آث میلان از بازی در لیگ اروپا منع شد. این خبر میتواند برای آرسنالی‌ها خبر خوشی باشد. زیرا طبیعتا با این معضل، توریرا هم احتمالا علاقه‌ای به حضور در میلان نخواهد داشت. هرچند که پیش از این، توریرا در مصاحبه‌ای گفته بود اصلا چیزی در مورد پیشنهاد میلان به او نرسیده است و از شرایط کنونی خود راضی است، اما این اتفاق برای میلان می‌تواند پایان این ماجرا باشد. خبر خوشحال کننده‌تر این است که این ممنوعیت به دلیلی رخ داده که منچسترسیتی هم درگیر آن مشکل است و این محرومیت، احتمال عملیاتی شدن حذف منچسترسیتی از لیگ قهرمانان اروپا و جایگزینی آرسنال را تقویت میکند. آث میلان از بازی در لیگ اروپا منع شد. این خبر میتواند برای آرسنالی‌ها خبر خوشی باشد. زیرا طبیعتا با این معضل، توریرا هم احتمالا علاقه‌ای به حضور در میلان نخواهد داشت. هرچند که پیش از این، توریرا در مصاحبه‌ای گفته بود اصلا چیزی در مورد پیشنهاد میلان به او نرسیده است و از شرایط کنونی خود راضی است، اما این اتفاق برای میلان می‌تواند پایان این ماجرا باشد. خبر خوشحال کننده‌تر این است که این ممنوعیت به دلیلی رخ داده که منچسترسیتی هم درگیر آن مشکل است و این محرومیت، احتمال عملیاتی شدن حذف منچسترسیتی از لیگ قهرمانان اروپا و جایگزینی آرسنال را تقویت میکند.
 زاها: من یک توپچی هستم، بذارید اتفاق بیافته (بذارید به آرسنال برم) زاها: من یک توپچی هستم، بذارید اتفاق بیافته (بذارید به آرسنال برم)
 پیشنهاد ۱۷.۵ میلیون + پرداخت ۷.۵ میلیون بصورت پاداش و با توجه به عملکرد تیرنی هم توسط سلتیک رد شد. پیشنهاد ۱۷.۵ میلیون + پرداخت ۷.۵ میلیون بصورت پاداش و با توجه به عملکرد تیرنی هم توسط سلتیک رد شد.
زاها درخواست خروج از کریستال پالاس را داد .  زاها بصورت عمومی از علاقه‌اش به آرسنال گفته و منابع اسکا متوجه شدند که آرسنال قبول کرده تا برای او پیشنهادی ارسال کند‌ زاها درخواست خروج از کریستال پالاس را داد . زاها بصورت عمومی از علاقه‌اش به آرسنال گفته و منابع اسکا متوجه شدند که آرسنال قبول کرده تا برای او پیشنهادی ارسال کند‌
تبلیغات توپچی

اندر احوال رفتارهای جالب ما هوادارای همیشه امیدوار

فقط حوصله کنین و بخونین و بگین درست میگم یا غلط...درود بر همگی.همه شما توپچی هایی که دل شکسته هستین و دلتون میخواد یه بار دیگه که نه بارها و بار ها جام بگیریم و باز هم فینال لیگ قهرمانان رو لمس کنیم.آره شما خیلی دوست داشتنی هستین لا اقل واسه من یکی که خیلی.شما هایی که امیدتون کم شده اما ناامید نمیشید.شماهایی هایی که کارهاتون خیلی جالبه و این از عشقتونه ما ها قبل از شروع هر فصل نقل و انتقال تابستانی ای تقریبا در انتهای هر فصلی دم از پایان ناکامی هامون و تابستون شلوغ میزنیم.وارد تابستونو پنجره که میشیم تا روزهای آخر با دیدن اوضاع خریدها کمی که نه خیلی زیاد فوش نثار میکنیم به همه از ونگر گرفته تا بخصوص کرونکه بی شرف.اما با این همه هنوز امید داریم،امیدمون به deadline day هستش(امیدوارم درست نوشته باشم).میشینیم تا 2 نصفه شب پای نت بیش از چند صد مرتبه فرت و فرت رفرش میکنیم پست مربوطه رو به امید خبری که هم ما از خوشحالی بترکیم و هم سایت منفجر بشه از خوشحالی.اما دریغ آرسنالمون به همون روال همه سالش کار خودشو شروع میکنه.همه بی نهایت خشمگینیم.به زمین و زمان تنها 10 دیقه بعد از پایان مهلت پنجره بد و بیراه میگیم.اما با هر تیمی که بسته شد امید داریم(تنها چیزی که داریم)امید به این که حتی به فینال چمپیونز لیگ برسیم!اما فصل که چند هفته ای ازش گذشت،وویلا،همه چیز عوض میشه،انتقاد ها شروع میشه و ما از باشگاه و ونگر و اکثر بازیکنا،عثمانوف از کرونکه،یان رایت از ونگر و ...
همه از هم انتقاد میکنن تیم کلا به فنا میره و آخرش باعث سرخوردگی ما هوادارایه پر امید میشه که امیدمون ناشی از عشق بی مثالمونه.اما پایان فصل همه ناامید میشیم که نه جامی و نه چیزی  و فقطبه یک سهمیه اکتفا میکنیم و میگیم خبه چون بازیکن بزرگ میاد تو تیم اما....
اما تنها چندروز بعد از این همه ناکامی و بعد از شنیدن زمزمه ها و شایعات نقل و انتقالاتی که خیلی از بهترین های جهان فوتبال به ما لینک میشن دوباره روز از نو روزی از نو ما دورباره دم ار پایان ناکامی ها میزنیم.آیا به واقع تا به چه زمانی قرار است امیدهایمان نامید شود؟آیا چه زمانی این چرخه قطع میشود؟چه زمانی میتونیم با سری بالا و با افتخار هرچه تمام تر از تیممون سخن بگیم طوریکه همه بهمون حسرت یخورن که چرا طرفدار تیم آرسنال نیست؟
اما به واقع آیا من به چشمم اون روز رو میبینم؟!!!!!!!
این سوال مهم ترین دغدغه ذهن یک آرسنالیه حقیر از یکی از کشور های شدیدا مورد تحریم قاره کهن  و از یکی از زیباترین استانهای این کشور و از یکی از مهم ترین خیابوناش یعنی خیابون امام خمینی اصفهانه.ای خدا من اینجا و آرسنال در هزاران کیلوومتر اونور تر این عضق منو بی نتیجه نذار.


در آخر اینم بگم اگه به کسی احیانا توهینی شد منو ببخشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 12/2/1392 | 18:34 گفت:

دقیقا همینطوره.دمت گرم.ولی کارای تیم خیلی مسخره است.زمانی که بهترین بازیکنا رو داریم متل نصری هلب فابرگاس انپرسی از نظر نتایج همونطوریم که تو زمان بی بازیکنی.بعد که رفتن حسرت میخوریم که اگه برگردن چه شود.ولی اینو نمیخوایم قبول کنیم که ما نتونستیم بهترین بازده رو از این جوونای با انگیزه و آماده قبل از رفتنشون بگیریم ، حالا توقع داریم با یه عده بازیکن افت کرده و بدون انگیزه همه کار بکنیم.

مهدی در 12/2/1392 | 12:53 گفت:

فابرگاس باید بیاد به خطهافبک یک سر و سامونی بده

مهدی در 12/2/1392 | 12:52 گفت:

فابرگاس باید بیاد به خطهافبک یک سر و سامونی بده

HOSSEIN در 12/2/1392 | 00:54 گفت:

تو غیسبوق همه به شدت موافق اومدنشن.البته خارجیا منظورمه.ایرانی ها هم مگه میشه نخوانش هرچقدر هم که بد باشه هنوز فابرگاسه بیاد زیر دست رئیس همون فابرگاس قبل میشه.

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:51 گفت:

حمید pires:
این عثمانوف آدم ناشناخته ایه بیشتر شبیه مالک ملوانه! تو رسانه ها یک چیز میگه ولی عمل نمیکنه . کرونکه هم مثل زالو فقط داره از باشگاه میکشه

________________________

حمید جون مالک اصلی ک بیش از 50 درصد سهام رو در اختیار داره کرونکه هست ... اونه ک تصمیم نهایی رو میگیره ... هرچی هست زیر سر اون مردکه وگرنه عثمانف نشون داده ک دلش برا تیم میسوزه و با توجه به مصاحبش معلومه ریز اخبار تیم رو هم دنبال میکنه

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:49 گفت:

HOSSEIN:
مارکا از قول فابرگاس چند دقیقه پیش: این یک ناامیدی بزرگ است شاید به آرسنال برگردم!

________________________

حق داره 7 تایی شدن خیلی سخته تازه با اون هم هستاره ...تیم خودمون بدون ستاره فقط بخاطر گل خورد تو خونه به همین بایرن باخت !

ولی من دیگه دوسش ندارم خیلی هم افت کرده

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:47 گفت:

دمت گرم حسین جون زیبا نوشتی عزیز ... منم از کوچه خیام شهرک امام منطقه مزویر آباد شهرستان مهریز استان یزد کشور ایرن قاره آسیا عاشق این تیمم

ولی نمیدونم چرا هرچی میگذره با وجود نتایج بد بازم بیشتر دوسش داریم

محسن عاشوری در 12/2/1392 | 00:46 گفت:

واقعا درود برتو و این بلاگ زیبات
حرف دلمون رو زدی به واقع

منم میگم : اما به واقع آیا من به چشمم اون روز رو میبینم؟!!!!!!!

HOSSEIN در 12/2/1392 | 00:46 گفت:

مارکا از قول فابرگاس چند دقیقه پیش: این یک ناامیدی بزرگ است شاید به آرسنال برگردم!

اینقدر غصم میشه واسه فابرگاس به چه فکری رفت اونجا اینقدر تحقیر شد و تو سرش زدند که فهمید گه غلطی کرده.سانگ هم همینطور تنها بازیکنی که بعد از رفتن خوب بود فن پرسی بود که اینم شایدیه سال دیگه خوب باشه.همه از رفتن پشیمانند.

حمید pires در 12/2/1392 | 00:19 گفت:

این عثمانوف آدم ناشناخته ایه بیشتر شبیه مالک ملوانه! تو رسانه ها یک چیز میگه ولی عمل نمیکنه . کرونکه هم مثل زالو فقط داره از باشگاه میکشه.