شایعات 26 می 2013

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 172,191 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
تبلیغات توپچی

شایعات 26 می 2013

درود...منچستر با 25 تا دنبال فابرگاس(کلی خندیدم.آره فابرگاسم میره اونجا!! =)) )-Sunday Express

منسیتی دنبال سوارز-
The People

آنجلوتی رونی رو برای رئال میخواد-
The People

رئال در حال آماده سازی پیشنهادی 60 تایی برای بیل-
Daily Telegraph

من یو و چلسی با 24 تا دنبال مودریچ-
The People

آرسنال با 15 تا به دنبال پوگبا(این همونی نیست که همه میگن عالیه؟!)-
The People

منسیتی به شدت نزدیکه به کاوانی-
Daily Telegraph

پیگرینی در سیتی 100میلیون بودجه داره!-
Daily Mirror

مذاکرات مویس با رونی برای ماندن رونی-
Daily Mirror

مویس در حال آماده سازی انتقال فلینی به من یو-
Daily Mirror

فیورنتینا به دنبال تورس و ژکو(فک کنم دیگه میدونن یووتیچ بازیکنشون نیست)-
The People

آرسنال بسیار نزدیک به میگنولیت(ونگر جون مادرت آدلر رو بخر یا بگوویچ رو این کیه؟!)-
Daily Mirror

چلسی و گالاتاسرای شدیدا به دنبال آردا توران(ای کاش میومد اشبورتون)-
Daily Mail


احتمال داره آپدیت هم بشه.

امیدوارم مفید بوده باشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 5/3/1392 | 15:53 گفت:

سلام دوستای گلم ی سوال فنی داشتم
تو بازی fifa 13 تو قسمت career وقتی به فصل نقل و انتقالات میرسی به بازیکن پیشنهاد میده و پیشنهاد رو قبول میکنه بعد دستمزدشو تعیین میکنی بعد میای خرید رو نهایی کنی و accept offer رو بزنی این پیام رو میده
you will go over the maximum squad sizelimit with these changs.pleas stay under the maximum squad size
ممنون میشم اگه دقیقا راهنماییم کنید چیکار کنم اخه تازه fifa بازی میکنم
با تشکر از همه

amir در 5/3/1392 | 15:53 گفت:

سلام دوستای گلم ی سوال فنی داشتم
تو بازی fifa 13 تو قسمت career وقتی به فصل نقل و انتقالات میرسی به بازیکن پیشنهاد میده و پیشنهاد رو قبول میکنه بعد دستمزدشو تعیین میکنی بعد میای خرید رو نهایی کنی و accept offer رو بزنی این پیام رو میده
you will go over the maximum squad sizelimit with these changs.pleas stay under the maximum squad size
ممنون میشم اگه دقیقا راهنماییم کنید چیکار کنم اخه تازه fifa بازی میکنم
با تشکر از همه

javad در 5/3/1392 | 13:05 گفت:

رابین فن پرسی با پستی کوبنده در تو**یترش و یک بسته اسرار آمیز به بزرگترین منتقدش پیرس مورگان پاسخ داد:

مجری CNN و طرفدار پروپا قرص آرسنال، پیرس مورگان که تمام فصل را به جنگ و جدال لفظی با رابین پرداخته بود از وی بسته‌ای شامل عکس‌ پشت و روی مهاجمه هلند‌ی در حال بوسیدن جام قهرمانی لیگ برتر و این پیغام : پیرس کوچولو، مرسی برای حمایتت ، تو باعث شدی این قهرمانی و این روز برام خاص تر بشه ، از طرف فن پرسی پول پرست (Van pursestring) دریافت کرد.

♥Arsenal♥ در 5/3/1392 | 12:48 گفت:

آرسنال با 15 تا به دنبال پوگبا(این همونی نیست که همه میگن عالیه؟!)- The People

________

تو من یوتد بوده الانم توی یووه هست.....

masoud mahmudpur در 5/3/1392 | 12:24 گفت:

مرسی
مینولت خیلی خوبه بابا

farzam در 5/3/1392 | 12:07 گفت:

هم پوگبا و هم رونی عالین خدا کنه حداقل یکیشون رو بگیریم واقعا تو پست هر دوشون نیاز مبرم به یه همچین بازیکنایی داریم ولی من چشمم آب نمیخوره

nima در 5/3/1392 | 11:56 گفت:

پوگبا عالیه!!!
ولی الان از همه مهم تر رونی که اگه بیاد عالی میشه!!!

آریان در 5/3/1392 | 11:47 گفت:

مرسی

ehsan zoola در 5/3/1392 | 11:31 گفت:

اره حسین برای اولین بار دیشب از گزراش عادل خوشم نیومده ... الانم میرم فیس بوکش بهش اعتراض میکنم

گصدبار انگلیسیا رو تحقیر کرد و واژه فوسبال رو کار برد

حالا یه سال دورتموند یه جرقه زده اومده فینال ک این کار رو پورتو و موناکو و لیور ک همشون معمولی بودن هم انجامش دادن

تا سال پیش انگلیسی ها 8 سال پیاپی تو فینال نمیانده داشتند هیشکه هیچی نگفت اون وقت یه سال با بدشانسی تیماشون حذف شدن اینقدر تحقیرشون میکنن ؟

البته از حق نگذریم عادل چند بار در مو رکورد شکستن پیروزی های بایرن هم گفت

سعید غلامی در 5/3/1392 | 11:28 گفت:

پوگبا خیلی خوبه...... ولی عمرا بیاد.....

میگویلت دروازه بان ساندرلند هستش که خیلی عالی هستش واقعا 6دانگه...

از اسمیر بگوویچ هم بهتره از نظر من

حسین در 5/3/1392 | 11:25 گفت:

همش ماله اینه که رئالی ها و بارسایی ها چون مث سگ باختن.روشون کم شده می خوان بگن که بایرن و دورتموندخیلی قوی بودن.وگرنه که ما معصومیم و بهترین تیم های اروپا.
مگه همین بایرن مونیخ نبود که تو المان 2-0 از ارسنال باخت؟مگه همین بایرن مونیخ نبود که 10دقیقه آخر بازی برگشت از ترس شده بود مث اماراتی ها وقت کشی می کرد؟مگه همین بایرن نبود که پارسال از چلسی باخت؟
چی میگه این عادل یکی بره جمش کنه.

محمد مهدي نوروزي در 5/3/1392 | 11:24 گفت:

بچه الان شایعات رو میزارم

حسین در 5/3/1392 | 11:21 گفت:

مرسی احسان.
چه رویی دارن این گزارشگرا و چه احمقن این مردم.
انگلیس 7- ساله که یا تیم قهرمان اروپا رو داره.ویا تو نیمه نهایی حداقل2تا تیم داره.
فوسبال!!!!!!
دکی عادل.هنوز مونده تا به گرد پای لیگ انگلیس هم برسن.این آلمانیا.
همین پارسال چلسی که یه تیم انگلیسیه جلوی چش بایرنی ها.و تو ورزشگاه بایرن. و تو قلب مونیخ قهرمان شد هیچ کس هیچی نگفت.
حالا امسال اومدن شاخ شدن واسه ما این المانیها.در آخر دو تا نکته:
1-اگه تو قرعه کشی نیمه نهایی بایرن و دورتموند به هم می خردن.بازم همه می گفتن المان سلطان اروپاست
2-اگه فینال به جای ومبلی تو نیو کمپ برگزار می شد.اون موقع بارسایی ها و اسپانیایی ها تحقیر می شدن؟

مهدی در 5/3/1392 | 11:17 گفت:

خبر فوریروني انتقام آرسنال از شياطين سرخ

آرسنال قصد دارد با پرداخت حقوق هفتگي بالاي وين روني او را به خدمت گيرد تا جايگزين فان پرسي در اين تيم شود.

پس از انتخاب ديويد مويس به عنوان سرمربي جديد منچستر يونايتد شايعه جدايي وين روني از اين تيم بيشتر قوت گرفت، البته فرگوسن تاکيد کرد که روني را متقاعد به ماندن خواهد کرد.

به گزارش ايسنا ، روزنامه‌ "ديلي ميل" انگليس فاش کرد که آرسنال به شدت به دنبال جذب روني است.

اين روزنامه‌ انگليسي نوشت: آرسنال يک ماهي است که به دنبال جذب "جوان طلايي" منچستر يونايتد است تا با اين کار انتقام انتقال رابين فان پرسي را از شياطين سرخ بگيرند. آرسنال حاضر است براي جذب روني، رکورد بالاترين دستمزد باشگاه را به او پرداخت کند.

حقوق ماهانه روني 250 هزار يورو است. البته آرسنال اميدوار است تا اين رقم را به 200 هزار يورو پايين آورد. لوکاس پودولسکي و تئو والکات با دريافت هفتگي 100 هزار يورو بالاترين دستمزد را در جمع توپچي‌ها دارند.

ehsan zoola در 5/3/1392 | 11:12 گفت:

حسین پوگبا هافبک تیم یووه هست بسیار خوش استیل و خوبه ...کپی پت ویراست ...

ونگر تو 16 سالگی میخاستش ولی منچستر بیشتر پول داد خریدش ولی منچستری ها بازیش ندادن و رفت یووه

واقعا بدردمون میخوره اگه جدی باشه

حسین در 5/3/1392 | 11:05 گفت:

این پوپگا کجا بازی م کنه.
عجب حکایت عجیبیه:
واسه خرید بازیکن درجه 1 باید جام و افتخار داشته باشی.واسه کسب جام و افتخار هم باید بازیکن درجه1
پس این چرخه از کجا شرو می شه؟
فعلا که باید.چشممون به ساقهای ویلشر باشه.تا شاید بتونه با کسب جام این چرخه رو شرو کنه

حسین در 5/3/1392 | 11:00 گفت:

سلام.
یه سایتی رو می خوندم .راجب یه بازیکن المانی نوجوون نوشته بود که شاید بیاد آرسنال.بازیشو ندیدم.کسی نظری دربارش داره؟
قیمتش خیلی کمه3میلیارد.(الانه که رویانیان بخردش)
سنشم 18 ساله.از این دو نظر خیلی مناسبه.فعلا هم مشتری درست حسابی نداره.
خبرش راسته؟(خدا کنه راست باشه)
اونو با ماریو گوتزه مقایسه می کنن لینک:
http://hereisthecity.com/2013/05/24/ld-arsenal-after-teenager-who-could-be-better-than-mario-goetze/

محمد مهدي نوروزي در 5/3/1392 | 10:48 گفت:

مینیولت مال ساندرلند هست

محمد مهدی در 5/3/1392 | 10:47 گفت:

مرسی. خوبه که لینک زدی حسین. میگنولت دروازبان سوانسیه. بعید بیاد اینجا خیالت راحت. پوگبا هم بعید تر

ehsan zoola در 5/3/1392 | 10:45 گفت:

دیلی استارم گفته ونگر از خرید یووتیچ نا امید شده و افتاده دنبال رونی و بنتکه

ehsan zoola در 5/3/1392 | 10:44 گفت:

آقا دیلی میرور هم گفته آرسن ونگر باز افتاده دنبال پوپگا ... من عاشق این بازیکنم هافبک دفاعی هم میتونه بازی کنه شوتای وحشتناک زمینی هم میزنه

شروين در 5/3/1392 | 09:57 گفت:

غروب شايعه بزارين جامع باشه نه صبح و ظهر ، چون اونجا ٧ صبح هيچ ديوانه اي دنبال بازيكن نيست ، البته ممنون زحمت كشيدي ولي خب غروب دوباره زحمت بكش :دي اينطور بهتره تا اپديت بشه چون نميشه هي رفرش كنيم ببينيم چيز جديد گذاشتي يا نه

HOSSEIN در 5/3/1392 | 09:40 گفت:

محمد مهدي نوروزي:
داداش الان اونجا ساعت 5 هست اينا مال ديروزه نه امروز

=======================
نه داداش برو به این لینک 24 ساعت گذشتشو انتخاب کن ببین تاریخش مال چه زمانیه.من از خودم که در نمیارم.

www.goal.com/en-gb/rumours?page=3&ICID=OP

در ضمن مال امروز باشه یا دیروز مهم شایعشه.نه محمد مهدی(با لحن خشایار بخون!)؟!!!

sadegh در 5/3/1392 | 09:25 گفت:

اگه پوگبا راست باشه عـــــالــــــــــــــــیـــــــــه.

محمد مهدي نوروزي در 5/3/1392 | 09:00 گفت:

داداش الان اونجا ساعت 5 هست اينا مال ديروزه نه امروز