شایعات 13 ژوئن 2013

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 172,192 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
تبلیغات توپچی

شایعات 13 ژوئن 2013

درود و اهنیت یر
آریاییان آرسنالیچلسی به دنبال مارکو ون گینکل مدافع هلندیگالیانی: الشعراوی فروشی نیستوستهام امیدوار است آمبروزینی 36 ساله را به خدمت بگیرد

 منچسر برای لواندوفسکی: حقوق 90 هزار پوند در هفته

و 2میلیون در سال.پیشنهاد دورتموند:90 هزارپوند در هفته و 4.2 میلیون پوند در سال.

موناکو میخواد با شکستن رکورد نقل و انتقالات رونالدو را با 85 میلیون پوند به خدمت بگیره.رئال هم به جمع منچستریوناتد و سیتی پیوست.هرسه خواهان آرتور ویدال هستند.
 بارسا و منچستر شدیدا خواهان لواندوفسکیافزایش پیشنهاد تاتی به کارول

احتمال خروج چمبرلین از آرسنال.گویند که سیتی،لیورپول و نیوکاسل خواهان او هستند.فیلنی با قراردادی 4 ساله به قیمت 22 میلیون راهی آرسنال شد.


بارسا خواهان تورس

 رئال ایسکو رو میخوادنانی در موناکو یا یووه(آخیش)

 فلینی گفته میخوام  به آرسنال برم.منبع: Daily Mirrorلیورپول دنبال میگنولیتونگر خواهان ایمبولا

بندر به احتمال زیاد با 12 میلیون راهی اشبورتون خواهد شد

اورتون هم به آرسنال در راه خرید ویلیامز پیوست


 آپدیت میشه
.
.
.
.
.
.
.
سریع ترین آپدیت دنیا:

ونگر در نظر داره شنبه یک شنبه یک پیشنهاد بهتری نسبت به یووه به رئال بده تا هیگواین راهی اشبورتون بشه.

بنتنر هم به احتمال زیاد راهی مونشن گلادباخ خواهد شد.

آرسنال به دنبال جاکلیگا.گفته میشه قراره مارتینز آلکاراز رو به اورتون بیاره و نیازی به اون دیگه نداره.

لورنزو ملگارژو بازیکن تیم بنفیکا در رادار آرسنال


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HOSSEIN در 24/3/1392 | 11:07 گفت:

اینا شایعاتیست بس خفن

شاهين در 24/3/1392 | 08:48 گفت:

مرسی ولی این دیگه چه جور شایعاتیه ؟!
احتمال خروج چمبرلین از آرسنال.گویند که سیتی،لیورپول و نیوکاسل خواهان او هستند.
فیلنی با قراردادی 4 ساله به قیمت 22 میلیون راهی آرسنال شد.
ونگر در نظر داره شنبه یک شنبه یک پیشنهاد بهتری نسبت به یووه به رئال بده تا هیگواین راهی اشبورتون بشه.

mohammad در 23/3/1392 | 21:27 گفت:

فیلنی با قراردادی 4 ساله به قیمت 22 میلیون راهی آرسنال شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئني؟؟؟؟؟

nima در 23/3/1392 | 18:19 گفت:

فلینی رو خیلی قطعی زدی دادا!!!
چمبرلین هم مطمئنا شایعه ای بیش نیست!!!

Morteza Bauer در 23/3/1392 | 13:12 گفت:

چمبرلین هیجا نمیره.امیدوارم فیلینی بیاد

ehsan zoola در 23/3/1392 | 12:47 گفت:

اقا در مورد فلینی بگم ک به نقل از دیلی میرور ونگر گفته قیمت 22 میلیون برا فلینی خیلی زیاده و منتظرن قیمتو پایین تر بیارن

تنها مشتری جدی فلینی تاکنون فقط ارسناله

ehsan zoola در 23/3/1392 | 12:38 گفت:

قرعه کشی لیگ برتر انگلیس 19ژوئن برگزار میشه

یعنی 5 شنبه هفته ی آینده

محمد مهدي نوروزي در 23/3/1392 | 12:13 گفت:

مرسی

داداش کی گفته داره فلینی میاد

چمبرلن خروج از ارسنال جک بگید باور کنیم

محمد مهدي نوروزي در 23/3/1392 | 12:13 گفت:

مرسی

داداش کی گفته داره فلینی میاد

چمبرلن خروج از ارسنال جک بگید باور کنیم

محسن عاشوری در 23/3/1392 | 12:09 گفت:

آقا با احساسات ما بازی نکن
فلاینی همین جور یهو سرسری اومد

ehsan zoola در 23/3/1392 | 11:54 گفت:

فابرگاس دیگه یه مهره ی سوختس ولش کنید بابا

mohsen abbasi در 23/3/1392 | 11:45 گفت:

وقتی می بینم یکی مثه ونپرسی تو منچستره چرا باید یه همچین ریسکی بکنه تازه ولبکم هست که کاملا اینده داره
رئالم که کاملا روشنه ممکنه کاملا بسوزه ممکنه ستاره بشه ولی باید سایه رونالدو و احتمالا بیلو تحمل کنه.

Hossein.A در 23/3/1392 | 11:44 گفت:

چقد سایت دیر میا بالا؟؟؟؟
واسه همه اینجوریه یا فقط من؟؟؟؟

Hadi A در 23/3/1392 | 11:39 گفت:

بابا محسن تورو منچستر و رئال بخوان میری آرسنال؟

Hadi A در 23/3/1392 | 11:35 گفت:

Fabregas: Barca exit talk 'absurd'

The Spain midfielder has rubbished suggestions he could quit Camp Nou this summer amidst reports linking him with Manchester United

mohsen abbasi در 23/3/1392 | 11:33 گفت:

چرا ارسنال نمیره دنبال لوا اگه 100هزار تا پیشنهاد بده سقف حقوق نشکسته مسلما با وجود ون پرسی اونجا نمیره شانس ما بیشتره این ونگر اگه واقعا می خواد خرج کنه بره اینو بگیره بیاد دیگه فابرگاس از اینا نا امید شده که می خواد تو اون جهنم بمونه
واقعا که

Hadi A در 23/3/1392 | 11:24 گفت:

عمت با قراردادی 4 ساله به عمه من پیوست

امیر صفای نیکو در 23/3/1392 | 10:57 گفت:

مرسی...خیلی عالی بود.ولی چمبو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اميرحسين اباذري در 23/3/1392 | 10:53 گفت:

این شایعه ها رو از خودت نوشتی؟

ehsan zoola در 23/3/1392 | 10:33 گفت:

وای جاگیلکا خلی خوبه

ولی اورتون ملی پوششو نمیده ما

سید حسین در 23/3/1392 | 10:32 گفت:

فیلنی با قراردادی 4 ساله به قیمت 22 میلیون راهی آرسنال ش
__________________________________________________________________________________________
تو خواب و خیال ....!!!!!!!!!!!من که باورم نمیشه.............وای چی میشه اگه بیاد

Reza در 23/3/1392 | 10:21 گفت:

خروج چمپرلین!نه نه نه.نگو این حرفو

شروين در 23/3/1392 | 10:14 گفت:

اها راستي كدوم بندر ؟‌لوركوزن يا دورت ؟

شروين در 23/3/1392 | 10:13 گفت:

الشعراوي لينك شده به ارسنال ( ميرور )‌
امروز مثينكه ميرور شوخيش گرفته باهامون lol

شروين در 23/3/1392 | 10:09 گفت:

واي قبلم

ehsan zoola در 23/3/1392 | 10:08 گفت:

یعنی فلینی داره میاااااااد؟

چمبو هیچ جا نمیره ....این بشرو من میشناسم غیرتش رو تیم خیلی زیاده هیچ جا نمیره

HOSSEIN در 23/3/1392 | 10:07 گفت:

دوستان اگر به نام بلاگ توجه کنند اینا اسمش شایعس.هیچکدومش رو نه میشه گفت درسته و نه میشه گفت غلط.پس بی خودی به من گیر ندین.

ahmadreza در 23/3/1392 | 10:04 گفت:

چمبو هیچ جا نمیره
مثلا جزیی از هسته بریتانیاییه

ali arsenal در 23/3/1392 | 10:04 گفت:

فیلنی با قراردادی 4 ساله به قیمت 22 میلیون راهی آرسنال شد.لارس بندر به احتمال زیاد با 12 میلیون راه اشبورتون خواهد شد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- سرکاریه؟؟؟

ali arsenal در 23/3/1392 | 10:02 گفت:

احتمال خروج چمبرلین از آرسنال.گویند که سیتی،لیورپول و نیوکاسل خواهان او هستند.این خبر کجا بود ؟؟؟؟!!!!! چمبو خودش گفته واسه فصل بعد کلی برنامه داره کجا بره؟؟؟!!!