شایعات 14 ژوئن 2013

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 172,197 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
تبلیغات توپچی

شایعات 14 ژوئن 2013

درود بر آرییان گل آرسنالی.با شما هستیم با شایعات آرسنال و سایر تیم های مطرح اروپایی در 14ژوئن
در مورد شایعات دیروز من یه معذرت خواهی بدهکارم میخواستم واکنش هاتون رو ببینم که دیدم.سه نفر به باشگاه خیلی نزدیک شده اند: سزار،ویلیامز،فلینی اما یووتیچ و هیگواین فعلا نزدیک نیستند.

آرسنال بازیکن تیم توئنته بنام دوسان تادیچ رو مد نظر قرار داده.

ظاهرا علاقه به رونی بخاطر مصاحبه ای که رونی کرده و گفته که بگذارید به پیشهنهاد ها هم توجه کنم خیلی خیلی جدی شده.

شایعاتی هم مبنی بر خرید الشعراوی با 32 تا.

اودیل احمدوف اذعان داشته ارسنال به دنبال اوست!

مویس خیلی بر خریدن سسک اصرار داره و برای دادن 40 میلیون پوند هم به اون ابایی نداره.

احتمال بازگشت رونالدو به لیگ برتر با مصاحبه اش مبنی بر رد همه خبر های تمدید قرارداد با رئال قوت گرفت.

کالیاری خواهان مانونه

پاری سن ژرمن در مورد خرید ونگر در صورت رفتن آنجلوتی به شدت تلاش خواهد کرد.البته اگر در مورد ونگر شکست بخورند لادروپ را هم زیر نظر دارند.

رئال هالک و کاوانی رو با هم میخواد!

لورکوزن،هامبورگ و شالکه آماده برای بخدمت گرفتن سانتا کروز

نزدیکی تورس به بارسا

احتمال حضور پائولینیو در تاتی

منچستر اگر در خرید رونالدو شکست بخورد بیل را بخدمت خواهد گرفت.

10 بازیکن تاتنهام در لیست فروش.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 25/3/1392 | 19:07 گفت:

به امید روزی که رونی در تیم باشه

Morteza Bauer در 25/3/1392 | 18:40 گفت:

مرسی حسین جان.منم با نیما موافقم واقعا بازیکنایی مثل فلاینی و رونی رو کم داریم.لایک

شاهين در 24/3/1392 | 23:56 گفت:

مرسی حسین جان ... به امید خرید های با کیفیت !!!

محسن عاشوری در 24/3/1392 | 23:17 گفت:

ایشالا هرچه زودتر فلاینی و رونی بیان + یه دفاع خوب

علی در 24/3/1392 | 22:58 گفت:

ممنون بابت پستت
آریان جان مراعات کن فدات شم

آریان در 24/3/1392 | 22:44 گفت:

http://upload7.ir/images/14475772171228824889.jpg

بهنود بهروز وزیری در 24/3/1392 | 20:18 گفت:

بچه مثل اینکه پیتر هیلوود دیگه رییس نیست جاش یکی اومده به اسم سر چیپس!!!!!!!!!!!!

رضا فضلی در 24/3/1392 | 20:17 گفت:

و اینرو هم
آرسنال به دنبال نینف بازیکن نیم میلیمتری تیم نیرو دریایی ازبکستان

T.Vermaelen در 24/3/1392 | 20:14 گفت:

نيمار: دوست دارم با بالوتلي دوست شوم

reza در 24/3/1392 | 20:13 گفت:

arsenal be donbale
van nini 10 sale az holand

آریان در 24/3/1392 | 19:38 گفت:

رضا شاماخ

بهتره اینم اضافه کنی :

آرسنال به دنبال نینوویچ بازیکن 4 ساله صرب

Mohammad hadi در 24/3/1392 | 19:30 گفت:

جیرود که دروازه خالی هم نمیزنه بازیه برگشت یالیورپول یادتون نیست دروازه خالی بهش پاس دادن لایی خورد یا بازی با اورتون.

حمید رضا در 24/3/1392 | 18:51 گفت:

بعید میدونم رونی بیاد تو تیم اصلا بعیده که رونی به پیشنهاد آرسنال حتی فکر کنه ! اون تو منچستر این همه افتخار کسب کرده بازیکن جاه طلبی هم هست فک نمیکنم حال و حوصله تیم مارو داشته باشه که ده سال جام نیاورده

مهدی افسرده در 24/3/1392 | 18:49 گفت:

همون بهتر که هیگواین به آرسنال نزدیک نیست...واقعا نمیدونم ونگر چی توش دیده...فقط باید دروازه خالی بهش پاس داد تا گل بتونه بزنه

ehsan zoola در 24/3/1392 | 18:39 گفت:

مثل اینکه یکی از خبرنگاران روزنامه تاک اسپورت امروز رونی رو اطراف ورزشگاه امارات دیده !

HOSSEIN در 24/3/1392 | 18:30 گفت:

رضا جان ماهم امیدی نداریم.اماامسال یکم یه چیزش قابل تامله افرادی که بهمون لینک میشن خیلی خفن تر از قبله.مثلا رونی،هیگواین،فلینی و اینا اینه که یکم تو ما شک ایجاد کرده.البته میتونه این از سیاست های ونگر برای آرام کردن ماها باشه.خوب هرچق توقع بالاتر شایعاتم شاخ ترواین حکم عقله.اگه ونگر امسال بازیکن نخرید همه بچه ها دیگه راضی میشن 2014 بره.

رضاشاماخ چوک بندر در 24/3/1392 | 18:01 گفت:

آرسنال به دنبال نی نی جاتو بازیکن 3ساله ژاپنی
آرسنال به دنبال نی نینهوبازیکن6ساله برزیلی
آرسنال به دنبال نی نی جائوچین بازیکن5ماهه چین
تایک بازیکن نخریم به آرسن اعتمادندارم اینوازتجربه8ساله میگم تعجبم چراهنوزشماتجربه کست نکردین

HOSSEIN در 24/3/1392 | 17:37 گفت:

nima:

nima در 24/3/1392 | 17:29 گفت:

راسی مرسی بابت شایعات!!!

nima در 24/3/1392 | 17:29 گفت:

باز هم میگم امیدوارم فلینی و رونی بیان!!!این دو تا بیان خیلی خیلی جلو میوفتیم تو نقل و انتقالات!!!
احمدوف پارسال هم تو شایعات آرسنال بود من نمیدونم چی میخواد از جون ما!!!