تبریک

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 172,190 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
تبلیغات توپچی

تبریک





بچه ها من هدفم از این تاپیک تبریک صعود تیم ملیمون به جام جهانی بود و خیلی زود حذفش میکنم.درود بر ایررانیان غیور.خاک به سر کره و ازبکستان و قطر با این بزی هایی که کردند درود بر ایران و ایرانی.

تو این هفته ای که گذشت هم جناب دکتر روحانی رئیس جمهور شد،هم ایران رفت جام جهانی و هم فردا تولدمه دیگه بهتر از این ممکنه؟!!!!


خواهشا نگین میتونستی رو دیوار بزنی که من خیلی خوشحالم خرابش نکنین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

Reza در 29/3/1392 | 16:20 گفت:

خوشم میاد هیچ تیم عربی تو جام جهانی نیست عمان هم که به امید خدا حذف میشه،
خوشم میاد از حرکت کیروش بعد بازی که خوب پوز کره رو زد،
خوشم میاد که قطر 5 تا خورد نا ایران نره جام جهانی اما بازم نتوست غلطی کنه

masoud mahmudpur در 29/3/1392 | 14:12 گفت:

اییییییییییییییییییییییییییییییییول

عرفان در 29/3/1392 | 12:44 گفت:

قطری های بی ناموس گذاشتن ازبک 5 تا بزنه بهشون که اگه ایران مساوی هم کرد حذف بشه. توی فیها خالدونشون گذاشتیم

ناصر در 29/3/1392 | 10:59 گفت:

دعوا نکنید.من قلبم ضعیفه

علی قاسمی در 29/3/1392 | 10:22 گفت:

رضا جون من کم و بیش از این جربانت با خبر بودم اما تو و علی جون زود بهم توپیدید ..

گذشت روی هم رو ببوسید

حسن در 29/3/1392 | 08:29 گفت:

دذود بر ایران و ایرانی...

حسن در 29/3/1392 | 08:29 گفت:

دذود بر ایران و ایرانی...

محمد يزداني در 29/3/1392 | 07:39 گفت:

آقا حسین امروز تولدته پس مبارک خودت و تمام آرسنالیها باشه.بعد از مدتها به 2 دلیل اومدم نظر بدم یکی تولدت و دومی دعای آقای شاماخ.البته فهمیدم که فقط خواسته شوخی کنه یا اینکه نظرش این بود که بهمراه ایران و کره دوست داشت قطر هم میرفت جام جهانی.
اما آقا رضا کاش اونجا که دعا میکردی با شفافیت میگفتی نظرت چیه چون ما ایرانیها انقد از کشورهای عربی از نظر سیاسی و اقتصادی و ورزشی آسیب دیدیم که واقعا تحمل اینو نداریم که یکی از هم وطنا بیاد اون کشورارو به ما ترجیح بده.اون لحظه که دعای شمارو خوندم واقعا ازت دلخور شدم که خوشبختانه زود متوجه نیتت شدم.برد ایرانو به تمام آریائیان تبریک میگم و آرزوی موفقیت برای کشورمون و تیم محبوب ما آرسنال رو دارم.

simone در 29/3/1392 | 02:23 گفت:

منم الان اومدم تبریک به همه خیلی هم خوشحالم
تولدتم تبریک

HOSSEIN در 29/3/1392 | 01:33 گفت:

گفتن جواب خوبی رو با بدی بدیم
=====
بدیم=ندیم

HOSSEIN در 29/3/1392 | 00:44 گفت:

برادرای من عرب ها هم از بندگان خدا هستند ما که نژاد پرست نیستیم قرار هم نیست جواب بدی را با بدی بدهیم نا سلامتی شیعه ایم و امام هامون گفتن جواب خوبی رو با بدی بدیم.حالا عربا از ما بدشون بیاد و یه چیزی بر علیه ما بگن ما در شانمون نیست که بدی رو با بدی جواب بدیم.اعراب هم انسانند.

لطفا این نکات رو در نظر بگیرین.

ممنون از همگی که تولدم رو بهم تبریک گفتن نمیدونین چقدر خوشحالم.

HOSSEIN در 29/3/1392 | 00:38 گفت:

من فقط کامنت های حاوی توهین رو حذف کردم.همه پیامهای مربوطه رو پاک نکردم خواهشا دیگه توهین نکنین.

توپچی جنوب در 29/3/1392 | 00:35 گفت:

خوب منم به نوبه خودم و از طرف مردم خونگرم بوشهر صعود تيم ملي رو به جام جهاني به هميه قشر هاي ايران تبريك ميگم.
در مورد رضا هم خوب همه بچه ها ميدونن كه رضا عاشق بازيكنان عربي و بعضا تيم هاي عربيه ولي اكثر حرف هايي كه اينجا ميزنه از سر شوخيه من كامل ميشناسم بچه چوك بندر رو.
الان تو بهش بگو فصل نقل و انتقالات دوست داري آرسنال روني و فليني رو بگيره يا احمد دساري و عنتر ميگه احمد دساري و عنتر!!!!!!!
من خودم يكي از كسايي هستم كه به كورش و داريوش و خشايار و بزرگان تاريخ كشورم خيلي اهميت ميدم و خيلي هم حساس هستم رو اين موضوع اعراب البته اعراب خود كشورمون نه اونا جاشون
روي سر ماست ،
در كل من رابطه خوبي با اعراب خارجي ندارم ولي طرف خودم رو ميشناسم و ميدونم رضا اين حرف ها رو واسه طنز بودنش ميزنه وگرنه هيچ ايراني از هر قوم و قبيله ايش دوست نداره كه مردمش شاد نباشن
همونجور كه من دوست ندارم رضا دوست نداره و

HOSSEIN در 29/3/1392 | 00:31 گفت:

دوستان عزیز من تا دقایقی دیگر تمامی کامنتهای حاوی توهین رو پاک میکنم.خواستم اطلاع داده باشم.

محسن عاشوری در 28/3/1392 | 23:42 گفت:

فک کنم باید اسم پستت رو بذاری توهین نه تبریک ، اوضاع خیلی خیطه
عععععععععججججججججججججججججججبببببببببببببببببببببببببببببببااااااااااااااااااا

ali arsenal در 28/3/1392 | 23:32 گفت:

عجب هفته ای شد این هفته

ali arsenal در 28/3/1392 | 23:30 گفت:

مبارک باشه اگه همینجوری جلوی تیم های بزرگ بازی کنیم قهرمان می شیم

رضاشاماخ چوک بندر در 28/3/1392 | 23:26 گفت:

باباکسی چیزی نگفت که من دوست دارم که تیم ملی بره جام جهانی امروزاون صحنه ای رحمان احمدی توپوگرفت نفسم بنداومد.
بالفرض من اگه دوست نداشته باشم تیم ملی بره جام جهانی بایدتوهین بشنوم؟این دلیل منطقیه واسه توهین کردن ؟بعدشم اگه من دوست نداشتم تیم ملی بره جام جهانی تیم ملی هم نمیره؟مگه دست منه؟آقامن دوست داشتم قطرمیرفتیرفت حالاباایران یاباکره.حالاکه دوست دارم یه تیم عربی بره جام جهانی گناه کردم؟من پدرمامان بزرگم مصریه.یه عمه دارم قطریه!یه دایی دارم اماراتیه حالااگه بازم میخوای توهین کنین باشه بفرما

محمدحسین در 28/3/1392 | 23:19 گفت:

خواهشا بس کنیدبکس ازطرفدارهای باشعورآرسنال بعیده.حسین جان تولدت مبارک.انشاالله درتمام مراحل زندگیت موفق باشی.

ehsan zoola در 28/3/1392 | 23:09 گفت:

دوستان آرسنالی چرا سر یه شوخی عادی اینقدر بهم توهین میکنید

زشته بخدا

رو همو ببوسین تموم شه بره مرسی

ehsan zoola در 28/3/1392 | 23:07 گفت:

منم تبریک میگم به همه ... ویواااا گوچی ویوااا کیروش ... واقعا منچستری بردیم

راستی نمیدون میه نکته رو فهمیدین یا نه ؟ این قطری ها به شکل خیلی حرفه ای با ازبک ها تبانی کرده بودن

نیمه اول رو یک هیچ جلو افتادن ک میون دو نیمه این نتیجه ایرانو گول بزنه ک خداروشکر خدا کمک کرد و بردیم

البته در مورد تبانی حدس من اینه قصدم چیز بدی نیست

sepehr najafian در 28/3/1392 | 22:40 گفت:

گوش کن رضا.هر وقت يه قطري آرزوي صعود ايران رو داشت اونوقت برو طرفدار قطر شو.
فقط ايران

حسین ملازینل در 28/3/1392 | 22:18 گفت:

آقا رضای گل تو که از کاربرای قدیمیه سایتی ازت بعید بود این حرکت...
میدونی که اکثر ملت روی تیمای عربی حساسن...
به هر حال مبارکه همه ی اونایی که قلبشون واسه ایران و ایرانی میتپه...

jafar در 28/3/1392 | 21:47 گفت:

من هم تولدت رو تبریک میگم امیدوارم هر چه از خدا در زندگی بخواهی بهت بده

رضاشاماخ چوک بندر در 28/3/1392 | 21:46 گفت:

خوب جام جهانی میخوره باعمان بازم 3.1میبازه

jafar در 28/3/1392 | 21:45 گفت:

رضا شماخ من از طرف تمام بچه های سایت از تو معذرت میخوام میدونم که داری شوخی میکنی و از صعود ایران خوشحال هستی از بچه های سایت هم میخوام که قوانین سایت رو رعایت کنن با تشکر از تمام توپچی های گل

parsa در 28/3/1392 | 21:33 گفت:

تبررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریییییییییییییییییییییییییییییییییک
خیلی چسبید

ناصر در 28/3/1392 | 21:03 گفت:

میتونستی روی در بزنی!!!
چرا دیوار؟؟؟

رضا فضلی در 28/3/1392 | 20:37 گفت:

تبریک به همه هموطنای عزیزم

محمدرضا در 28/3/1392 | 20:16 گفت:

علی جون از تو بعیده بیخیال بابا ارسنالی جماعت ک دعوا نمیکنه اگه هم دعوا کنه با بارسا و انچستر دعوا میبکنیم تبریک میگم میریم برا قهرمانی جام جهانی

رضاشاماخ چوک بندر در 28/3/1392 | 20:16 گفت:

نوکرتم شرمندتم .معذرت میخوام برادر

شاهين در 28/3/1392 | 20:15 گفت:

آقا چرا دعوا می کنید ... خوش باشید

رضا جان شما هم خوب یه D یا می ذاشتی تا سوء تفاهم نشه برادر من

HOSSEIN در 28/3/1392 | 19:50 گفت:

ممنونم از عیرشضا،مرتضی،علی،بیژن،آیدا،یعقوب که منو قابل دونستن و تولدم رو بهم تبریک گفتن ممنون از حسن توجهتون.

از بقیه هم متشکرم


موفق باشیم....

علی قاسمی در 28/3/1392 | 19:44 گفت:

اگه دوست داری قطر بیاد بالا برو تو سایت عربی این نظر رو بذار داداش گلم

ت این سایت اینطور دفاع کردن از عربها و این نظرت میتونه فقط حال بچه ها و ایرانی های عزیزمون رو بگیره و توقع نداشته باش بچه ها به این نظرت واکنش نشون ندن

علی قاسمی در 28/3/1392 | 19:41 گفت:

رضا جون
من نمیدونم چرا همیشه از عربها دفاع میکنی و برای اینها جلوی ایرانی ها میایستی

حرفهایی که بین تو و رفیقمون علی رد و بدل میشه اصلا در شان شما نیست

مجتبی هانری در 28/3/1392 | 19:38 گفت:

من هم به نوبه ی خودم لازم دانستم این برد شیرین وغرور انگیز وصعود به جام جهانی برزیل راتبریک بگم!!!!!
به امید موفقیت های بیشتر ...

سید یعقوب در 28/3/1392 | 19:35 گفت:

تبریک تبریک انشا الله این موفقیت ها ادامه داشته باشه هم تیممون آرسنال هم قهرمان بشه راستی پیشاپیش تولدت مبارک آرزوی موفقیت رو در همه مراحل زندگیت رو دارم

...* Ayda *... در 28/3/1392 | 19:28 گفت:

منم به نوبه ی خودم این برد و صعود را تبریک میگم
و تولدت را هم پیشاپیش تبریک میگم....
عجب تولدی، چه تقارن زمانی، چه جشن هایی با هم....

Bijan در 28/3/1392 | 19:21 گفت:

از همه مهمتر همون تولد خودته داداش گل آرسنالی
"تولدت مبارک"
برات در زندگیت بهترینها رو آرزو میکنم
شاد، سلامت و موفق باشی

امیر صفای نیکو در 28/3/1392 | 19:09 گفت:

Official : Yaya Sanogo in Arsenal !

Welcome Sanogo #

علی در 28/3/1392 | 19:07 گفت:

تولدت مبارک حسین جان
ایشالا هر آرزویی ک تو دلت داری سر فوت کردن شمعات همشون محقق بشه
فدایی داری
یاعلی

♥Arsenal♥ در 28/3/1392 | 19:04 گفت:

حذف نکن پستتو بزار باشه....!

موفقیت ورزشیه دیگه پس چیه


کلا توی دوران خوبی داریم میریم ظاهرا...!!

بعد از زلزله ها و مصیبت های اقتصادی یه مدت میتونیم با این جشن ها بخندیم حضور ملت و حمایت خودشون در جوامع بینالمللی و رفتن به جام جهانی و....


انشالا میزبان آسیا هم بشیم و قهرمان این رقابت ها دیگه....!

محمد حسین عبادی در 28/3/1392 | 19:04 گفت:

منم تبريك

محمد حسین عبادی در 28/3/1392 | 19:03 گفت:

دوستانی که کافه ثبت نام میکنن توجه کنن کد فعال سازیشون تو قسمت اسپمه میلشون هست تا اون فعال نشه یوزرتون فعال نمیشه ها

morteza در 28/3/1392 | 18:56 گفت:

داش مرسی . تولدتم مبارک .......

nima در 28/3/1392 | 18:54 گفت:

آره هفته ی خیلی خوبی بود!!! تبریک!!!
رضا بازم تو داری دفاع میکنی از این عربا!!!امشب یکی از عربا میره پلی آف برو دنبال اون!بازی اون رو دنبال کن!!!

محسن عاشوری در 28/3/1392 | 18:53 گفت:

آقای رضا شاماخ مثلا واسه چی باید به جای ایران قطر میرفت جام جهانی ؟
نه واقعا چرا ؟

سید حسین در 28/3/1392 | 18:50 گفت:

دمت گرم دکی روحانی رو خوب اومدی...ای ول

Morteza Bauer در 28/3/1392 | 18:49 گفت:

فقط ایراااااااااااااااااااااان.رضا شاماخ فقط ایراااااااااااااااااان.تبریک به همه ایرانیها.دوستان تبریک میگم این برد شیرین رو

رضاشاماخ چوک بندر در 28/3/1392 | 18:47 گفت:

کاشکی قطرجاایران میومد ای کاش

مهدی در 28/3/1392 | 18:41 گفت:

فقط ایران تبریک تبریک تبریک هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

علی در 28/3/1392 | 18:39 گفت:

اتفاقا کارت درسته دیوار جا نمیش این
تبرررررررررریک

ahmad behrozi در 28/3/1392 | 18:38 گفت:

عجب گلزنیه این قوچی

علیرضا در 28/3/1392 | 18:38 گفت:

هورا
داداش تولدت مبارک

محسن عاشوری در 28/3/1392 | 18:16 گفت:

هورررااااااااا هوررراااااااااااااااا
به همه صعود به جام جهانی رو تبریک میگم .

Arian در 28/3/1392 | 18:16 گفت:

دفاع کره ترکوند

رضاشاماخ چوک بندر در 28/3/1392 | 18:14 گفت:

کاشکی جاایران قطرمیرفت جام جهانی

میثم محمودی در 28/3/1392 | 17:59 گفت:

تبریک تبریک تبریک ایشالله نبود ارسنال بشه که قهرمان بشه ما خوشحال باشیم

علی قاسمی در 28/3/1392 | 17:59 گفت:

این گا قوچان نژاد منو یاد دو گل ایران میندازه

1 گل عزیزی از نظر ضربه نهایی و فرار
2 گل هاشمیان به کره از نظر استفاده از اشتباه و تعلل دفاع

علی قاسمی در 28/3/1392 | 17:58 گفت:

سلام رفیق ما هم به اندازه همه ایرانی های عزیزمون خوشحالیم ..
با این پیروزی ان اشاا... تیم و فوتبال ایران یه جون دوباره به خودش میگیره