بدترین گزارشگر صداوسیما..!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 172,193 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.
تبلیغات توپچی

بدترین گزارشگر صداوسیما..!

درودی بی انتها....
از اخرین بلاگی که بنده ایجاد کردم سه ماهی هست که میگذرد....سه ماه زمانیست بس زیاد...البته یک پست گزارش بازی هم بود که خب طبیعتا حذف میشوند!
خب حاضرم قسم بخورم که هیچ کس یعنی به حق هیچ کس پریشب هنگاه دیدن بازی آرسنال و ناپولی از شبکه ورزش رو نمیتونید پیدا کنید(البته غیر از خونواده خود علیفر )که از گزارش این بازی ناراحت و عصبانی نشده باشه...آن صدای................آن گزارش بی روح و دیگر هیچ...

متاسفانه صداوسیمای قراضه ما از این دست آدم های ..................................کم ندارد....البته اعلای این اشخاص همین جناب سرهنگیست که واقعا شورش رو دیگه در اورده....از دیگر کسانی که واقعا هنگام دیدن بازی بهتر است صدا قطع بشه و فقط بازی دیده بشه میشه به یوسفی،خیابانی،سیانکی،اسماعیلی و در بعضی مواقع(هنگام بازی های بارسا)مزدک میرزایی نیز اشاره کرد....تازگی ها خبرنگار 90 رو هم گزارشگرش کردند که در نوع خودش شاهکاریست(البته از نوع مفتضح آن)...حال مسابقه ای را بارسا تی وی قراره ترتیب بده بنام "آقای گزارشگر"(فک کنم اسمش همین باشه!)و قراره توی این مسابقه یه سری گزارشگر خوب تحویل این صدا و سیمای منحوس بده...فقط خدا کند مجری طرح این مسابقه آن ذکایی..............نباشد که همه بارسایی ها انتخاب خواهند شد و خب معلومه دیگه چی میشه....

حال هدف من از ایجاد این تاپیک گفتن بالایی ها نبود هدفم نظر شما بود در مورد رتبه بندی شما از بدترین گزارشگر های این صدا و سیمای همیشه مزخرف....

خوشحال میشم نظراتتونو بدونم....تا بدرودی دوردمندانه،درود
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی در 17/7/1392 | 19:16 گفت:

احمدی
احمدی
احمدی
ازش متنفرم

آرمان الهیاری در 14/7/1392 | 22:01 گفت:

بچه ها کسی کلیپ یا فیلم یا صدایی از اونجایی که علیفر به همسیک گفت عقده ای نداره؟

Enrique در 13/7/1392 | 13:17 گفت:

بدون شک در رتبه 1 بدترین گزارشگر ایران فقط و فقط آقای علیفر قرار میگیره و بس !!! راجع به علیفر که بحث نکنم بهتره چون میدونم که تک تک شما چه دل خونی از دست این تهی مغز دارین !!!

اما نفر دوم آقای خیابانیه که دیگه اگه بازی بارسا باشه یعنی آدمو روانی میکنه از بس که بیخود و بی جهت از بازی بارسا تعریف میکنه. یعنی بخداوندی خدا قسم اگه ژاوی یه پاس ساده 1 متری به اینیستا بده ، دیگه شروع میکنه به جفنگیات گفتن و تعریفای الکی از ژاوی و اینیستا که : وااااااااااااااااااااای چه بازیکنیه این ژاوی ؟؟؟ چه پاس هایی میده این ژاوی ؟؟؟ چقدر این ژاوی و اینیستا با هم هماهنگ هستن !!! فوووووووووووق العاده اس این بارسا !!! چکار میکنه مسی و .... بسه دیگه روانی !!!

حتی اگر بازی بارسا نباشه ، بازم دس بر نمیداره و میگه اگه به جای این بازیکن مسی بود الان نتیجه جور دیگه ای بود و ...

و اما راجع به "پیمان یوسفی" :

اصصصصصلا با حرفت موافق نیستم !!! من خیلی هم از گزارش های پیمان یوسفی لذت می برم !!! هیجانی که گزارش های پیمان یوسفی داره حتی گزارش های عادل هم نداره !!! خیلی هم با حرارت و هیجان گزارش میکنه !!! خدایی این دیگه کمال بی انصافیه که پیمان یوسفی رو با کسایی مث سیانکی و علیفر و بالاپور مفایسه کرد !!!

در کل نظر شخصی من راجع به بهترین گزارشگراهای صدا و سیما :
1) عادل فردوسی پور
2) پیمان یوسفی
3) محمد رضا احمدی

محمد مهدي نوروزي در 12/7/1392 | 16:04 گفت:

مارتین تایلر واقعا گزارشاش عالیه

محمد مهدي نوروزي در 12/7/1392 | 16:02 گفت:

با احترام به نظر شما ولی محمد رضا احمدی که لفظ قلم هم صحبت می کنه بدترین گزارشگره حالم ازش بهم می خوره بعضی وقتا می خواد بگه من خارجی بلدم ایش ایکبیری

فقط عادل و خیابانی مزدکم بد نیست

حسین در 12/7/1392 | 13:32 گفت:

بچه ها این حرفای حمید طوبچی هست منو خونوادم اشغالگر این سرزمین حساب میکنه شما با این حرف موافقین ؟؟؟؟؟ ها موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفهای حمید طوبچی به من =به شعر و ادب علاقه دارم. اما به زبان مادريم. نه زبان متجاوزين به سرزمينم. ببخشيد. من با اعراب ميانه خوبي ندارم.
======================
ببینید تعصب به جا گذاشته در طوری که من بهش گفتم=اگه من و خوانوادم اشغالگر این سرزمین هستیم ، پس چرا ایرا نی حساب میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها شما با حرف حمید طوبچی موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها
جواب بدید تا اگه حق با اون بو تا ابد از این جا میرم و الّا اگه حق با من بود می مونم
طوری با من حرف میزنه انگار باباشو به قتل رسوندم

حسین در 12/7/1392 | 13:32 گفت:

بچه ها این حرفای حمید طوبچی هست منو خونوادم اشغالگر این سرزمین حساب میکنه شما با این حرف موافقین ؟؟؟؟؟ ها موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفهای حمید طوبچی به من =به شعر و ادب علاقه دارم. اما به زبان مادريم. نه زبان متجاوزين به سرزمينم. ببخشيد. من با اعراب ميانه خوبي ندارم.
======================
ببینید تعصب به جا گذاشته در طوری که من بهش گفتم=اگه من و خوانوادم اشغالگر این سرزمین هستیم ، پس چرا ایرا نی حساب میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها شما با حرف حمید طوبچی موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها
جواب بدید تا اگه حق با اون بو تا ابد از این جا میرم و الّا اگه حق با من بود می مونم
طوری با من حرف میزنه انگار باباشو به قتل رسوندم

حسین در 12/7/1392 | 13:32 گفت:

بچه ها این حرفای حمید طوبچی هست منو خونوادم اشغالگر این سرزمین حساب میکنه شما با این حرف موافقین ؟؟؟؟؟ ها موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفهای حمید طوبچی به من =به شعر و ادب علاقه دارم. اما به زبان مادريم. نه زبان متجاوزين به سرزمينم. ببخشيد. من با اعراب ميانه خوبي ندارم.
======================
ببینید تعصب به جا گذاشته در طوری که من بهش گفتم=اگه من و خوانوادم اشغالگر این سرزمین هستیم ، پس چرا ایرا نی حساب میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها شما با حرف حمید طوبچی موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها
جواب بدید تا اگه حق با اون بو تا ابد از این جا میرم و الّا اگه حق با من بود می مونم
طوری با من حرف میزنه انگار باباشو به قتل رسوندم

حسین در 12/7/1392 | 13:32 گفت:

بچه ها این حرفای حمید طوبچی هست منو خونوادم اشغالگر این سرزمین حساب میکنه شما با این حرف موافقین ؟؟؟؟؟ ها موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفهای حمید طوبچی به من =به شعر و ادب علاقه دارم. اما به زبان مادريم. نه زبان متجاوزين به سرزمينم. ببخشيد. من با اعراب ميانه خوبي ندارم.
======================
ببینید تعصب به جا گذاشته در طوری که من بهش گفتم=اگه من و خوانوادم اشغالگر این سرزمین هستیم ، پس چرا ایرا نی حساب میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها شما با حرف حمید طوبچی موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها
جواب بدید تا اگه حق با اون بو تا ابد از این جا میرم و الّا اگه حق با من بود می مونم
طوری با من حرف میزنه انگار باباشو به قتل رسوندم

mohsen در 12/7/1392 | 10:33 گفت:

آقا این آخرش خیلی رفتی تو جو روشنفکریا . بدرودمندانه سلام و درود ;)

توپچی جنوب در 12/7/1392 | 08:48 گفت:

گزارشگر فقط شاهين بهرام نژاد از بوشهر =<عبدلله بزن اون ضرباتت رو...
بعدش هم عادل.
بعدش هم اون عربه مال الجزيره كه وقتي كريس رونادو شوت ميكنه ميگه رونالدو هو هو هو هو هو هو هو
يا وقتي مسي گل ميزنه ميگه الله يا لئو الله يا مسي ،
ولي شاهين بهرام نژاد تو ايران تكه

masoud mahmudpur در 12/7/1392 | 04:32 گفت:

اره عادل جون اینجوری که بچه ها رو جو گرفته باید همین کارو کرد
از همه ی بچه ها خواهش میکنم یکم منطقی باشین
-------------------------------------------------------------------------
بد گزارشگری میکنه دیگه عزیز من!خودشم همه کاره میدونه

سجاد کریمی در 12/7/1392 | 04:07 گفت:

شاهکارترینشون رو جا انداختی (بالاپور )

Ali در 12/7/1392 | 03:03 گفت:

فقط عادل و احمدی بقیشون حتی قبل بازی ای که قرار گزارش کنن یه نگا به اخبار حول باشگاه ها هم بکنن بد نیست ولی اینا انگار از پشت کوه میان گزارش میکنن

maryam در 12/7/1392 | 01:25 گفت:

sadegh:
maryam:
گزارشگر فقط john champion!!
======================
and jim beglin
****************************************
دقیقا!

یه چیز جالب اگه تو pes زبان گزارشگرو بذاری رو فرانسه به جای جیم بیگلین کریستوف دوگاری میاد حرف میزنه ! اینقد بامزه و خنده داره...!

حسین در 12/7/1392 | 01:18 گفت:

چرا زنا رو نمیزارن گزارش کنن ............ بخدا اشکال نداره
===========================================
نه دیگه غورتش نده حامد
زنا کجا گزارشگری کجا
حالا به اینجا رسیده تا زنا گزارشگر بشن خخخخخخ هی هی هی هی هی هی هی هی هی هی
ها ها ها ها ها ها ه ههههههه ژم ژم ژم ژم ژم ژم ژم بر بر بر بر بر بر بر بر بر بر بر بر بر بر بر مردم از خنده

میعاد در 12/7/1392 | 01:08 گفت:

چرا زنا رو نمیزارن گزارش کنن ............ بخدا اشکال نداره

Hossein Y در 12/7/1392 | 00:50 گفت:

بدترین ها اول علیفر بعدش خیابانی...
به شخصه صا و گزارش یوسفی رو هم خیلی دوس دارم...
ولی خداییی بازی رو پخش کنن حالا گزارشگر هر خری میخواد باشه!!!

sadegh در 12/7/1392 | 00:27 گفت:

maryam:
گزارشگر فقط john champion!!
======================
and jim beglin

aref در 11/7/1392 | 23:54 گفت:

نحوه تماشای تمامی بازی های ارسنال به صورت زنده

سلام دوستان من يه پيشنهاد عالي دارم دوستان هر کي ماهواره داره من راهنمايش ميکنم که تمامي بازي هاي ارسنال رو نگاه کنه
اول:بايد ريسيور يا همون ماهواره داشته باشي
دوم:اينترنت خوب و بدون قعط و وصلي سرعت هم خيلي مهم نيست با 64 هم راه ميفته حتي با ديالپ
سوم:ريسيورش اگه لن اينتنرنت بخوره که خيلي خوبه اگه نخوره با استفاده از کامپيوتر کانال هاي کارتي رو باز ميکنه
راه هاي تماس با من
تلفن:09176219313 تاکيد ميکنم زنگ بزنيد بهتره
ايميل: arefdarvishi2012@yahoo.com

javad در 11/7/1392 | 23:51 گفت:

علی قاسمی:
از تیکه کلام های علیرفرد : دفاع ارسنال از دفاع خطی استفاده میکنه و این گل دریافتی از فرار از تله آفسایده و این یکی از مشکلات دفاع خطیه
.........................................
اخ وقتی این ز دفاع خطی ایراد میگیره من حرصم میگیره خوب تو بهتر میفهمی یا گواردیولا و ونگر و ...
یعنی گزارشگری که میکنه هیچ کاشناسی هم میکنه راجع به داوری هم نظر میده

maryam در 11/7/1392 | 23:10 گفت:

گزارشگر فقط john champion!!

maryam در 11/7/1392 | 23:07 گفت:

جا داره یه یادیم بکنیم از اسکندر کوتی و بهرام شفیع!

کوتی که اگه گل میزدن تا یه ساعت بعد الله اکبر میگفت! یه برنامه هم داشت جنگ فوتبال اروپا ته خنده بود خودش به جای پیر و جوون و زن و بچه حرف میزد!

شفیعم که دیگه خودتون بهتر میدونید!

یه جمله معروف داشت وقتی بازیکن شوتش با اختلاف میرفت بیرون میگفت : اگه 4 تا دروازه رو روهم میذاشتن شاید به تیر دروازه چهارم میخورد...!

omid در 11/7/1392 | 22:51 گفت:

adel:
اینطور که شما میگید از این به بعد دیگه فوتبال رو باید بی صدا نگاه کنیم
.............................................................................................
اره عادل جون اینجوری که بچه ها رو جو گرفته باید همین کارو کرد
از همه ی بچه ها خواهش میکنم یکم منطقی باشین

میعاد در 11/7/1392 | 22:33 گفت:

با اجازتون من تو مسابقه ی آقای گزارشگر شرکت کردم و هفدهم همین ماه تو برج آزادی تست گزارشگری دارم

Rezvan Geran در 11/7/1392 | 22:14 گفت:

علیفر و خیابانی رو نگفتم....چون جفتشون وقتی گزارش میکنن به اندازه ی یک هفته میخندونن آدمو...

Rezvan Geran در 11/7/1392 | 22:13 گفت:

فقط عادل..فقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط....
از سیانکی و مزدک متنفرم...با اون صدای مسخره و تیکه های مسخره تر از صداشون....
فقط عادل و گزازشگرای انگلیسی...انگلیسیا فوق العاده ن

omid در 11/7/1392 | 22:10 گفت:

یه سوال دارم کلا سایتای طرفداری اینطوریه؟

adel در 11/7/1392 | 22:10 گفت:

اینطور که شما میگید از این به بعد دیگه فوتبال رو باید بی صدا نگاه کنیم

mehdi در 11/7/1392 | 22:05 گفت:

اه اه سرهنگ @:

پسر20میلیونی در 11/7/1392 | 21:37 گفت:

وقتی مزدک گزارشگر بازی بارسا یا اسپانیا باتیم دیگه ی باشه اون بازی رو نگاه نمی کنم یا صداشو می بندم چون واقعا احصاب ادم رو می پکونه تو هم یعنی متنفرم از مزدک یا اون گزارشگر90.فقط جاودانی یاعادل.

maryam در 11/7/1392 | 21:32 گفت:

آقایون من شدیدا تو کف پشت محوطه 5.5 متر و پشت محوطه 16.6 متر علیفر موندم!
یعنی اینا فقط مخصوص خود خودشن! این دقت مترش منو کشته!

من با علیفر مشکلی ندارم در کل کلی هم میخندم ولی خیابانی...! واقعا زیاد پیش اومده میوتش کردم. یعنی این مرتیکه یک پاچه خواریه دوومی نداره! لامصب هر کی یه گل جلو بیفته میشه طرفدار 100 سال اون تیم بعد اگه تو همون بازی 2 تا گل بخوره و عقب بیفته 180 درجه نظرش عوض میشه و خودشو نقض میکنه اصن یه وضی...!

masoud mahmudpur در 11/7/1392 | 20:43 گفت:

جودانی=جاودانی

masoud mahmudpur در 11/7/1392 | 20:40 گفت:

من مزدکم دوست دارم.همیشه از ونگر طرفداری میکنه
تو مجریا هم جودانی تکه.کارشناسم صدر از همه بهتره به نظر من

masoud mahmudpur در 11/7/1392 | 20:39 گفت:

دمت گرم کلی خندیدم.بابا سیانکی خوبه که
علیفر یه نفهم به تمام معناس.خودشو همه کاره میدونه از بزرگترین مربیای دنیا ایراد میگره درحالی که خودش 6ماه یه بارفوتبال میبینه
اخه مرد حسابی به توچه که همسیک موهاشو چه شکلی میزنه!به تو چه که ونگر بازیکن اینگلیسی نمیخره(تازه این حرفشم اشتباس.چند تا بازیکن خوب اینگیلیسی داریم)
کلا ادم اشغالیه

حسین در 11/7/1392 | 20:22 گفت:

امثال رئوف خلیف و ناصر شوالی و العتیبی و خیلیا دیگه
واقعاً گزارشگریشون عالیه منم توصیه میکنم بچه ها همتون ماهواره بگیریدو این گزارشگری رو از دست ندید والله حیفه......

حسین در 11/7/1392 | 20:22 گفت:

امثال رئوف خلیف و ناصر شوالی و العتیبی و خیلیا دیگه
واقعاً گزارشگریشون عالیه منم توصیه میکنم بچه ها همتون ماهواره بگیریدو این گزارشگری رو از دست ندید والله حیفه......

حسین در 11/7/1392 | 20:20 گفت:

اگه الجزیره اسپورت دارین
این گزارشگرای عربی عجب گزارشگرایی هستن
خداییش اگه گزارشگریشونو بشنویییییییییییییییییییییین خدایش خیلی با حالن
خیلی هیجان انگیز گزارشگری می کنن

ناصر در 11/7/1392 | 20:16 گفت:

فقط عادل و دیگر هیچ

بهنود بهروز وزیری در 11/7/1392 | 20:08 گفت:

پیشنهاد رسمی آرسنال به ونگر دستمزد سالیانه 8 میلیون پوند
مدت قرارداد پیشنهادی آرسنال هنوز اعلام نشده
ایشالا که 100 ساله باشه:

حسن ویلشر در 11/7/1392 | 19:38 گفت:

اون شب گیر داده بود به مدل موی همسیک و جوانان رو نصیحت میکرد.خخخخخ

farzam در 11/7/1392 | 19:36 گفت:

بدون شک بدترین گزارشگر علیفره اونم با اقتدار!
اصلا‌ لامصب نمیدونم گزارشش چه خاصیتی داره بازیها رو حتی اگه آرسنال هم باشه کسل کننده میکنه!!
خنده دارترین گزارشگر هم که خیابانیه
بهترین هم بدون شک عادله

Hossein.A در 11/7/1392 | 19:35 گفت:

به نظر من اول از همه فردوسی پور و بعدش احمدی(کلا دو تاشون در یه سطحن و هرکدومشون باشن ادم لذت میبره)...البته این که میگی یوسفی خوب نیس باهات مخالفم ... خیابانی و علیفر که شاهکارن...بازم خیابانی بعضی وقتا که رو فرمه ،جالب گزارش گری میکنه و آدم شاد میشه
ولی اون علیفر چی ... اه اه اه ... ادم حالش به هم میخوره خیلی هم ادعاش میشه و به همه مخصوصا مربیای بزرگ ایراد میگیره...
یکی از تکیه کلاماشم اینه: با هم تصویر فیریز شده رو می بینیم
این بالاپور هم واسه خودش داستانیه...(یه سانتر مواج)...همشم بازی ضبط شده گزارش میکنه... من اگه بودم اینو توهین به خودم حساب میکردم ولی این عین خیالش نیس

حسین در 11/7/1392 | 19:19 گفت:

تو گزارشگرایی هم که خیلی از یه تیم طرفداری میکنن میشه به اینا توجه کرد:
1-گزارشگر اصفهان:کل بازی داره از تیم اصفهانی تعریف میکنه.
اینم یه شاهکارش.تو همین بازی آخر پرسپولیس و سپاهان بعد از اون فاجعه داوری گفت یه تصمیم شجاعانه از داور!!
2-اسمشو نمیدونم ولی حتما ببینی.عین مزدکه فقط طرفدار مس سرچشمس.اینم لینک ویدیوش:
http://www.aparat.com/v/12Qyn
3-بازم هست:
http://www.aparat.com/v/AZg0p
http://www.aparat.com/v/u3Kf2
http://www.aparat.com/v/cgNd7
اگه ویدیو های بالا رو دیده باشید.به همین سرهنگ علیفر خودمون راضی میشید.

امیر صفای نیکو در 11/7/1392 | 19:10 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/1825/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/2013/10/03/4308354/%D8%B4%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B3%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B9%D9%82%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C?ICID=HP_HN_2

omid در 11/7/1392 | 19:01 گفت:

کاملا مخالفم خعلی هم گزارشگر خوبیه
خواهشا یکی یه موضوع رو مطرح میکنه همه عین ... تاییدش نکنید
لطف عالی متعالی

sadegh در 11/7/1392 | 18:53 گفت:

من اسیر اون تیکه از حرفاش شدم که گفت شیوه ی دست گرفتن جلوی دهان به هنگام حرف زدن مثل پوشیدن شلوار لی پاره دیگه مد شده.

حسین در 11/7/1392 | 18:51 گفت:

به نظر من بهترین گزارشگر صدا و سیما احمدیه.
عادلم خوبه ولی بعضی وقتا میزنه کوچه علی چپ.
حالم از مزدک به هم میخوره.کصافط حتی اگه 4-0هم از حریف عقب باشن بازم از بارسای نکبت تعریف میکنه.شورشو دراورده.
خیابانیم دل و مغزش جفتشون پاک پاکن.چیزی تو دلش نیست!

parsa در 11/7/1392 | 18:38 گفت:

عولی=ولی

parsa در 11/7/1392 | 18:34 گفت:

علیفرررررر افتضاحه افتضاح
هروقت استاد علیفر گزارشگر بازی بود من صدارا میزارم رو میوت.خداوکیلی بهتر از اینه که همش حرص بخوری
البته خداروشکر یه چند وقته رسیور hd گرفتیم وتمام بازی هارو {به مدت 3سال کانال های کارتی بازه}از الجزیره با کیفیت hdوگزارشگر انگلیسی میبینم{کسایی که دوست دارند بازی های آرسنال همش رو hdببینند بیان رو دیوار من واسشون توضیح بدم }
بعد استاد علیفر بالاپور یا صادقیان که استاد تلفظ جدید برا بازیکناست مثلا کوشیل خودمون رو میگه کاسیلنی یا بیل رومیگه bil
مزدک ویوسفی هم که بازی بارسا رو بدن به اینا بدجور رو مخن
بازی های ملی باید بدن خیابانی تا از خنده روده بور بشی ازبس شروور میگه
عولی عادل واحمدی خوبند خداییش

حاکم 26 در 11/7/1392 | 18:34 گفت:

آقا مسخره نکن... گزارشگری کار سختیه. بلتی خودت برو

علی قاسمی در 11/7/1392 | 18:31 گفت:

از تیکه کلام های علیرفرد : دفاع ارسنال از دفاع خطی استفاده میکنه و این گل دریافتی از فرار از تله آفسایده و این یکی از مشکلات دفاع خطیه

دوتیم با کم کردن فاصله خطوط سه گان اجازه کار به حریف رو نمیدن

همون که دوستم جواد گفت
عادل احمدی هر چند عادل لیورپولیه ولی عالی گزارش میکنه

javad در 11/7/1392 | 17:49 گفت:

فقط عادل و احمدی/ راستی تیکه کلامای علیفر: 2 4 6 نفر درون محوطه جریمه/ یا ملیت بازیکنا رو میگه همش خعلی اوشکوله