ويلشر: خوشبختانه سال را فوق العاده به اتمام رساندي

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 29,588 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ويلشر: خوشبختانه سال را فوق العاده به اتمام رساندي

جك ويلشر هافبك آرسنال از اينكه سال را با موفقيت به اتمام رساندند، اظهار خرسندي كرد.


به
نقل از خبرگزاري روسيه، درحاليكه آرسنال با شكست 1برصفر كوئينز پارك رنجرز
سال 2011 را به اتمام رساند، جك ويلشر بدليل مصدوميت قادر به حضور در اين
مسابقه نبود، ضمن خرسندي از موفقيت هاي تيمش گفت : خوشبختانه فصل را با
موفقيت به اتمام رسانديم و اين موضوع شادي سال نو را افزون خواهد كرد.
آرسنال دراين فصل بخصوص در رقابت هاي اخير بسيار پيشرفت كرد و اكنون اين
تيم مدعي قهرماني خوانده مي شود، اميدوارم كه درسال جديد نيز موفقيت هاي
تيم ادامه دار باشد.

منبع :
فوتبال آنلاين
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 12/10/1390 | 18:01 گفت:

حتی از رابینم بیشتر دوسش دارم.خیلی پیر خوبیه.ایسالا یه روز پسرش آرچی جاشو میگیره

hamed در 12/10/1390 | 16:48 گفت:

منظورم همون کلیپ بازی بود.........

hamed در 12/10/1390 | 16:43 گفت:

من که بازی با ولوز رو از اینترنت دیدم (یک تکه از فیلم بازی رو از طریق سایت آرسنال دات کام) حسرت خوردم که واقعا چرا بازیکنی مثل ژروینیو باید توی تیم بزرگی مثل آرسنال بازی کنه............

آخه من نمی دونم این بشر چندتا تک به تک رو می خواهد خراب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهاد در 12/10/1390 | 16:42 گفت:

عاشق این پسرم فراتر از یک بازیکنه

hamed در 12/10/1390 | 16:40 گفت:

این ویلشر پس کی می خواهد برگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 12/10/1390 | 15:40 گفت:

بابا این ویلشر هنو هم سن منه ببین به کجا رسیده!!!!!! دمش گرم واقعا

توپچی جنوب در 12/10/1390 | 14:47 گفت:

ویلشر از الان معلومه که میخواد در ارسنال تبدیل به یک مضحر تعصب و یک اسطوره بزرگ بشه!!!!!!!!!!!!!!

کجایی پسر برگرد که دلمون خیلی برای دوندگی و جنگندگی و تعصب تو میدون فوتبال تنگ شده امید وارم هرچه زودتر برگردی
من که بی صبرانه منتظر بازگشت و دیدنش تو زمینم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 12/10/1390 | 13:31 گفت:

آره بامساوی مقابل ولورهمپتون

mohammad ali در 12/10/1390 | 13:23 گفت:

من عاشق ویلشرم...