مذاکرات آرسنال و والکات براي تمديد قرارداد

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 29,582 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

مذاکرات آرسنال و والکات براي تمديد قرارداد

 به گزارش دیلی تلگراف، باشگاه آرسنال مذاکرات اولین برای تمدید قرارداد تئو والکات، ستاره ملی پوش انگلیسی اش را آغاز کرده است.


قرارداد والکات و فن پرسي در
انتهاي فصل جاري به پايان مي رسد و آرسنالي که تجربه تلخ جدايي نصري و
فابرگاس در تابستان گذشته را دارند، قصد دارند هر طور شده اين دو ستاره را
حفظ کنند.

 به گزارش دیلی تلگراف، باشگاه آرسنال مذاکرات اولین برای تمدید قرارداد تئو والکات، ستاره ملی پوش انگلیسی اش را آغاز کرده است.مذاکرات در مراحل اولیه است و هنوز باشگاه آرسنال پیشنهاد رسمی اش را ارائه
نداده و از سوی دیگر مدیر برنامه های والکات هم شرایط جدید این بازیکن را
اعلام نکرده است.

آرسنالی ها در حال حاضر به دنبال تقویت تیم شان در بازار نقل و انتقالات
زمستانی هستند و تیری آنری جدی ترین گزینه آنها برای تقویت خط حمله است.والکات در رقابت های این فصل 19 بازی برای توپچی ها انجام داده و دو بار
نیز گلزنی کرده است. او در سال 2006 با انتقالی 12 میلیون پوندی از
ساوتهمپتون به آرسنال پیوست.

منبع : varzesh3.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 16/10/1390 | 16:26 گفت:

hamsh bayad begim khoda kone akharesham

محسن شعبانی در 16/10/1390 | 14:29 گفت:

هر وقت یاد گلش به لیورپول می وفتم بیشتر ازش خوشم میاد با سرعتی که داشت کل زمین رو در عرض چند ثانیه طی کرد و یه گل قشنگ زد هر چند ما به لیورپول 4 بر 3 باختیمو از جام باشگاهها حذف شدیم. امیدوارم تمدید کنه ان شا الله

توپچی جنوب در 16/10/1390 | 14:10 گفت:

امیدوارم 4ساله نه همون 5 ساله تمدید کنه ما با اینجور بازیکن های سرعتی نیاز داریم فقط باید یکم روند گلزنیش رو بهتر کنه و کمتر موقعیت خراب کنه ولی خدایش خوب پاس گل داده به ونپرسی.!!

علی ارشدی در 16/10/1390 | 13:16 گفت:

اگه تمدید نکنه یعنی....
البته تمدید میکنه

mostafaa در 16/10/1390 | 11:22 گفت:

سال 2006 چه گرون بود!!!!!!!!! 12 ملیون پوند.من به سبک بازیش انتقاد دارم.بازیکن نود دقیقه ای نیست.بادی از دقیقه 60 بیاد تو بازی.نبادی فیکس باشه

حمید فرازی در 16/10/1390 | 08:54 گفت:

خبرای گل و ورزش 3 قدیمیه.دو روز پیش اعلام شد فعلا مذاکرات متوقف شده و مذاکرات رفته واسه ماه آینده.بازم داره یه خبرایی میشه

arash در 16/10/1390 | 04:12 گفت:

امیدوارم پنج ساله تمدید کنه