چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم هاست

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 30,419 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم هاست

سرانجام آرسن ونگر فهمید که چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم ها است .سرانجام آرسن ونگر فهمید که چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم ها است .

آرسن ونگر بالاخره متوجه شد چرا سیاستش مبنی بر آوردن بازیکن های ستاره آکادامی
و قرار دادن مستقیم آنها در تیم اصلی ، معمولا با لیست عظیمی از اسیب دیدگی ها همراه است .

او متوجه شده است که فشار روی استخوان های در حال رشد بازیکنان جوان خیلی زیاد است ، که این دلیل اتفاقاتی است که در فصل گذشته برای جک ویلشر و بسیاری دیگر از ستاره های جوان که خیلی زود به تیم اصلی آورده شدند ، افتاد .

اگرچه او نگران این است که اتقاق مشابهی برای چمبرلین نیز بیافتد ، ولی اذعان می دارد که بازی ندادن به این چنین استعداد هایی خیلی سخت است ( آدم رو وسوسه می کنه ) .

ونگر در ادامه گفت : ما شرایط جسمانی او را تحت نظر داریم زیرا بعد از هر بازی می تواند یک مشکل کوچک داشته باشد .

در حال حاضر می دانیم که درصد زیادی از بازیکن های بین 18 تا 21 سال که بازی های زیادی انجام داده اند پاسخ های فشار استخوانی دارند ( bony stress responses ) . من انتظار این این اعداد زیاد رو نداشتم .

آن اتفاق می افتد زیرا استخوان های شما هنوز کامل نشده است و برای تحمل فشار هایی که در لیگ جزیره به شما وارد می شود ، هنوز بصورت کامل رشد نیافته است .

بایستی به این مسئله توجه کرد ولی شما معمولاً ، با داشتن بازیکنی مثل جک ویلشر به تله می افتید .
شما نمی توانید او را از تیم دور نگه دارید ، شما باید او را اینجا حفظ کنید . انها می توانند بازی را به سود شما تمام کنند .

خب ، حداقل اکنون دلایل آن را می دانیم و می توانیم در نحوه انتخاب های تیمی دقت کنیم ولی وقتی شما ستاره های جوان زیادی دارید حفظ این موقعیت کار دشواری می شود ...
================================================
ببخشید اگه بد ترجمه کردم ، این اولین ترجمم بود ....

source : http://justarsenal.com/wenger-has-finally-found-out-why-arsenal-get-more-injuries-than-other-teams/12817
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 12/12/1390 | 15:05 گفت:

كاملا موافقم.اگه جك فصل پيش اينقد بازى نميكرد مصدوم نميشد.البته فقط اين نيست.مثلا سانتوس و سانيا و ديابى و مرتساكر كه تو سن رشد نيستن و بخاطر بدشانسى مصدوم شدن

moeinem در 12/12/1390 | 14:21 گفت:

فک نکنم چنین مصاحبه ای کرده باشه!

حمید فرازی در 12/12/1390 | 14:20 گفت:

اولین ترجمتو تبریک میگم شاهین جان
بله واقعا باید رو بازیکنای جوان بیشتر کار شه و خیلی مراقب باشیم.البته در خیلی از موارد هم دست خودمون نبوده و بدشانس بودیم.مثل همین مصدومیت وحشتناک رمسی که خیلی جلو پیشرفتشو گرفت ولی امیدوارم بیش از این رو این مساله کار بشه

فرهاد در 12/12/1390 | 11:18 گفت:

و چرا مصدوم های ما دیرتر از زمان اعلام شده بر میگردن

hesam در 12/12/1390 | 09:45 گفت:

اخه جووناي تيماي ديگه را مصدوم نميشن!؟مثلن تياگو بارسا يا منچستريا؟

mohammad ali در 12/12/1390 | 07:54 گفت:

like.thanks