چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم هاست

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 29,642 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]
نلسون وینگر آرسنال بعد از تمدید قرارداد با آرسنال یک فصل قرضی به هوفنهایم میرود.[مجله آرسنال] نلسون وینگر آرسنال بعد از تمدید قرارداد با آرسنال یک فصل قرضی به هوفنهایم میرود.[مجله آرسنال]
کریس ویتلی-گل:ریس نلسون  در شرف ترک آرسنال پیوستن به هوفنهایم در این ماه می باشد. قرارداد نلسون با آرسنال در تابستان سال آینده به پایان می رسد و او مذاکرات درباره تمدید قرارداد با آرسنال را نیز به تعویق انداخته است. پیش از این بنظر می رسید که او قصد دارد تا تیم را به عنوان بازیکن آزاد، ترک کند. کریس ویتلی-گل:ریس نلسون در شرف ترک آرسنال پیوستن به هوفنهایم در این ماه می باشد. قرارداد نلسون با آرسنال در تابستان سال آینده به پایان می رسد و او مذاکرات درباره تمدید قرارداد با آرسنال را نیز به تعویق انداخته است. پیش از این بنظر می رسید که او قصد دارد تا تیم را به عنوان بازیکن آزاد، ترک کند.

چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم هاست

سرانجام آرسن ونگر فهمید که چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم ها است .سرانجام آرسن ونگر فهمید که چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم ها است .

آرسن ونگر بالاخره متوجه شد چرا سیاستش مبنی بر آوردن بازیکن های ستاره آکادامی
و قرار دادن مستقیم آنها در تیم اصلی ، معمولا با لیست عظیمی از اسیب دیدگی ها همراه است .

او متوجه شده است که فشار روی استخوان های در حال رشد بازیکنان جوان خیلی زیاد است ، که این دلیل اتفاقاتی است که در فصل گذشته برای جک ویلشر و بسیاری دیگر از ستاره های جوان که خیلی زود به تیم اصلی آورده شدند ، افتاد .

اگرچه او نگران این است که اتقاق مشابهی برای چمبرلین نیز بیافتد ، ولی اذعان می دارد که بازی ندادن به این چنین استعداد هایی خیلی سخت است ( آدم رو وسوسه می کنه ) .

ونگر در ادامه گفت : ما شرایط جسمانی او را تحت نظر داریم زیرا بعد از هر بازی می تواند یک مشکل کوچک داشته باشد .

در حال حاضر می دانیم که درصد زیادی از بازیکن های بین 18 تا 21 سال که بازی های زیادی انجام داده اند پاسخ های فشار استخوانی دارند ( bony stress responses ) . من انتظار این این اعداد زیاد رو نداشتم .

آن اتفاق می افتد زیرا استخوان های شما هنوز کامل نشده است و برای تحمل فشار هایی که در لیگ جزیره به شما وارد می شود ، هنوز بصورت کامل رشد نیافته است .

بایستی به این مسئله توجه کرد ولی شما معمولاً ، با داشتن بازیکنی مثل جک ویلشر به تله می افتید .
شما نمی توانید او را از تیم دور نگه دارید ، شما باید او را اینجا حفظ کنید . انها می توانند بازی را به سود شما تمام کنند .

خب ، حداقل اکنون دلایل آن را می دانیم و می توانیم در نحوه انتخاب های تیمی دقت کنیم ولی وقتی شما ستاره های جوان زیادی دارید حفظ این موقعیت کار دشواری می شود ...
================================================
ببخشید اگه بد ترجمه کردم ، این اولین ترجمم بود ....

source : http://justarsenal.com/wenger-has-finally-found-out-why-arsenal-get-more-injuries-than-other-teams/12817
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 12/12/1390 | 15:05 گفت:

كاملا موافقم.اگه جك فصل پيش اينقد بازى نميكرد مصدوم نميشد.البته فقط اين نيست.مثلا سانتوس و سانيا و ديابى و مرتساكر كه تو سن رشد نيستن و بخاطر بدشانسى مصدوم شدن

moeinem در 12/12/1390 | 14:21 گفت:

فک نکنم چنین مصاحبه ای کرده باشه!

حمید فرازی در 12/12/1390 | 14:20 گفت:

اولین ترجمتو تبریک میگم شاهین جان
بله واقعا باید رو بازیکنای جوان بیشتر کار شه و خیلی مراقب باشیم.البته در خیلی از موارد هم دست خودمون نبوده و بدشانس بودیم.مثل همین مصدومیت وحشتناک رمسی که خیلی جلو پیشرفتشو گرفت ولی امیدوارم بیش از این رو این مساله کار بشه

فرهاد در 12/12/1390 | 11:18 گفت:

و چرا مصدوم های ما دیرتر از زمان اعلام شده بر میگردن

hesam در 12/12/1390 | 09:45 گفت:

اخه جووناي تيماي ديگه را مصدوم نميشن!؟مثلن تياگو بارسا يا منچستريا؟

mohammad ali در 12/12/1390 | 07:54 گفت:

like.thanks