انتقال آرین روبن به آرسنال تنها با مبلغ 10 میلیون

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 29,982 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود
طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد. طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد. طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد.
جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است. جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است.
نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد. نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد.

انتقال آرین روبن به آرسنال تنها با مبلغ 10 میلیون

انتقال آرین روبن به آرسنال در تابستان تنها با مبلغ 10 میلیون پوند ....امروز شایعه شده است که آرین روبن هافبک خلاق و تهاجمی بایرن مونیخ و تیم ملی هلند به طور قطع آماده خروج از بوندسلیگا در تابستان امسال است و خواهان بازگشت به لندن است ، جایی که سه فصل فوق العاده را با چلسی پشت سر گذاشت .

او باتوجه به عملکرد درخشانی که تا این زمان داشته ، از سوی طرفدار ها و برخی از هم تیمی هایش به خودخواه بودن متهم شده است این در حالیست که او از سفرش در هفته گذشته به ومبلی که موفق شد گل پیروزی هلند در مقابل انگلستان که با نتیجه 3-2 به سود هلند به پایان رسید ، را به ثمر برساند ، خیلی لذت برده است .

این مشاهدات نشان می دهد که او به دنبال بازگشت به یک تیم برتر لندن است ، احتمالا آرسنال ؟

روبن گفت : من سعی می کنم به یک چهره مبارز تبدیل شوم ولی اینجا در مونیخ هیچ چیز روی من تاثیری ندارد ، که البته خودم نیز از این بابت ناراحت و عصبانی هستم . من به این بازی در مقابل انگلستان خیلی احتیاج داشتم . این به من کمک کرد که بتوانم دوباره به شرایط آرمانیم برسم .

" این که در ومبلی بازی کردم و مردم زیادی که می شناختمشون رو دیدم ، خیلی هیجان انگیز بود . این تنها دومین بازی ملی من برای هلند از زمان جام جهانی بود و عالی بود از این حهت که در ومبلی لندن بود ."

روبن در حال نزدیک شدن به پایان قرارداد خود با این غول آلمانی است که انتظار می رود با پیشنهادی حدود 10 میلیون پوند به او اجازه خروج داده شود .

بایستی ونگر او را برای بازی در کنار هم تیمی اش در تیم ملی یعنی رابین ونپرسی در این تایستان به آرسنال بیاورد ؟

ُSource : http://justarsenal.com/arjen-robben-to-arsenal-for-just-10-million-this-summer/12846
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مرتضی در 15/12/1390 | 21:05 گفت:

اگه همین اسکلت رو حفظ کنیم بهتره

kimia ketabchi در 15/12/1390 | 14:49 گفت:

GHEYMATESH 30-35 MELION YOURO HAST

Lotfali khan zand در 15/12/1390 | 12:31 گفت:

وقت خودتون رو تلف میکنید، رابین بنده خدا چقدر داد و فریاد کرد که فان در فارت رو بگیرید کو گوش شنوا، حالا منتظر باشید روبن رو بگیرن اونم باقیمت 10 تا!!!!!!
همین الان باشگاه های آسیایی حاضرن سالی 20 بش دستمزد بدن.

سعيد غلامي در 15/12/1390 | 11:34 گفت:

اي بابا الان تو بهتري سنش هست چرا ميگن سنش زياده رابين ما كه 29 سال داره پس سنش زياده......؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 10:05 گفت:

روبن نیاد بهتره . اصلا پاس نمیده .فقط خودشو میبینه . از روبن متنفرم .از همه جا میندازنش بیرون واسه خودخواهیش .

محتشم تمیزی در 15/12/1390 | 10:00 گفت:

اگه مسئولای آرسنال یه کم تلاش کنن حتما با بودن فانپرسی و گرفتن پودولسکی و یه بازیکن دیگه میاد ..... ولی کو تلاش

ali jamshidi در 15/12/1390 | 09:47 گفت:

اولاً سنش زیاد نیست. خوبه. فقط موضوع اصلی شخصیتش که بده. ولی واقعاً به سبک مون میاد.

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 03:36 گفت:

مرسی داداشم.نیاد بهتره پیری همش مصدومه

ramin kazemi در 15/12/1390 | 02:27 گفت:

اگه بیاد یکی به مصدوم های همیشگی آرسنال اضافه میشه.دیابی احتمالا خیلی خوشحال بشه.

آرمان امیراحمدی در 15/12/1390 | 01:21 گفت:

این بیاد ! پودولسکی هم بیاد ، رابین و تئو تمدید کنن ! 100% جام میبرین مثل بنز !

علی ارشدی در 15/12/1390 | 00:20 گفت:

[email protected] نه بابا عزیزم 28 سالشه ماشالله :)

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:11 گفت:

شناسنامه
نام کامل آرین روبن
زادروز ۲۳ ژانویهٔ ۱۹۸۴(۱۹۸۴-01-۲۳) ‏(۲۸ سال) میشه 28 سال....
زادگاه بدوم، هلند
قد ۱۸۳ سانتی متر
اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی بایرن مونیخ
شمارهٔ پیراهن ۱۰
پُست مهاجم، بال
باشگاه‌های جوانان
بدوم
گرونینگن
باشگاه‌های حرفه‌ای
سال‌ها باشگاه‌ها بازی(گل)
۲۰۰۰–۲۰۰۲
۲۰۰۲-۲۰۰۴
۲۰۰۴-۲۰۰۷
۲۰۰۷-۲۰۰۹
۲۰۰۹- گرونینگن
آیندهوون
چلسی
رئال مادرید
بایرن مونیخ ۵۰(۸)
۵۶(۱۷)
۶۷(۱۵)
۵۰(۱۱)
۴۴(۳۲)

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:05 گفت:

چی 2 سال از ونپرسی کوچیکتره مگه میشه بزار برم چک کنم و برگردم!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:02 گفت:

من که میدونم قیمتش ز 10 میلیون پاند بیشتره و سنش هم زیاده ولی دوست دارم بیاد ارسنال واقعا مهره بزرگیه که میتونه تو بازی تفاوت ایجاد کنه....
ولی حیف که زیاد مصدوم میشه و خوراک تیم ارسنال هم مصدومیت های طولانیه..........

MILAD در 14/12/1390 | 23:56 گفت:

روبن بودولسكي هازارد و.....اين همه حرف از اونا ميزنيم مي ترسم هيجكدومشون نيان

میر حسین در 14/12/1390 | 23:46 گفت:

علی ارشدی عزیز...

آرین روبن 2 سال از فن پرسی کوچیکتره عزیزم...هم سنی کریس رونالدوِ و 26 سالشه..

همه چیزش عالیِ جز اینکه خیلی تک روی میکنه

یه چیزِ دیگه هم هست اینه که اگه روبن بیاد و فن پرسی بمونه ما 3تا مهاجم داریم که چپ پا هستن :دی

مهران کاظمی در 14/12/1390 | 23:44 گفت:

بابا روبن چیزی به نام پاس حالیش نیست، تو تیم آرسنال جای این تک روی ها نیست، یعنی ونگر نمیذاره، سنش هم بالاست یعنی ونگر نمی خرتش

ali roozbehi در 14/12/1390 | 23:43 گفت:

اگه اینو بگیریم که بازیش انصافا عالیه ولی اینو رابینو پودولسکی این همه چپ پا رو چه کار کنیم ؟

علی ارشدی در 14/12/1390 | 23:30 گفت:

هم آره هم نه!!!! ویژگی های + : هلندیه سرعت داره تکنیک داره و...
ویژگی های منفی : سنش نسبتا بالاست تو تیمای دیگه مصدومه دائما اگه اینجا باشه فکر کنم از فوتبال خداحافظی کنه به علت مصدومیت خودخواهی

peyman در 14/12/1390 | 23:23 گفت:

na man asan az in bashar khosham nemiyade....nazare shakhsiye mane

hesam در 14/12/1390 | 23:04 گفت:

حالم ازش بهم ميخوره!مرتيكه فقط اعتراض ميكنه چرا توپ نميدين.ونرم از اين ادما حالش بهم ميخوره.راستي ديشب هازارد دوتا گل زده .

Saeed Milani در 14/12/1390 | 23:02 گفت:

اگه بیاد عالیه

مرتضی در 14/12/1390 | 22:39 گفت:

بازیکن انگلیسی بخریم . همین

(Hooman sam (Dark metal در 14/12/1390 | 22:39 گفت:

حیف که سنش یکم بالاست و الان 28 سالشه ...
اما من دوسش دارم حتی با سن بالاش....

محسن شعبانی در 14/12/1390 | 22:38 گفت:

چه دماغی داره زلاتان

دانیال در 14/12/1390 | 22:36 گفت:

حامد دفاع رو خوب اومدی دفاع واقعا

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:35 گفت:

دفا بخريم، دفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

hamed در 14/12/1390 | 22:35 گفت:

اگه بیاد به نظر من میتونه مفید باشه...

دانیال در 14/12/1390 | 22:32 گفت:

من که بعید می دونم ولی همیشه روبن بازکین خوبی بوده که قدرشو ندونستن.

من آرزومه بیاد آرسنال میتونه سمت چپ رو تقویت کنه خفن.

milad foadiyan در 14/12/1390 | 22:29 گفت:

1.emkan nadare biyad arsenal
2.vasamun fayde nadare kollan masdume
3.khod khaheo az in jahatam sabkesh be arsenal nemikhore