انتقال آرین روبن به آرسنال تنها با مبلغ 10 میلیون

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 29,644 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]

انتقال آرین روبن به آرسنال تنها با مبلغ 10 میلیون

انتقال آرین روبن به آرسنال در تابستان تنها با مبلغ 10 میلیون پوند ....امروز شایعه شده است که آرین روبن هافبک خلاق و تهاجمی بایرن مونیخ و تیم ملی هلند به طور قطع آماده خروج از بوندسلیگا در تابستان امسال است و خواهان بازگشت به لندن است ، جایی که سه فصل فوق العاده را با چلسی پشت سر گذاشت .

او باتوجه به عملکرد درخشانی که تا این زمان داشته ، از سوی طرفدار ها و برخی از هم تیمی هایش به خودخواه بودن متهم شده است این در حالیست که او از سفرش در هفته گذشته به ومبلی که موفق شد گل پیروزی هلند در مقابل انگلستان که با نتیجه 3-2 به سود هلند به پایان رسید ، را به ثمر برساند ، خیلی لذت برده است .

این مشاهدات نشان می دهد که او به دنبال بازگشت به یک تیم برتر لندن است ، احتمالا آرسنال ؟

روبن گفت : من سعی می کنم به یک چهره مبارز تبدیل شوم ولی اینجا در مونیخ هیچ چیز روی من تاثیری ندارد ، که البته خودم نیز از این بابت ناراحت و عصبانی هستم . من به این بازی در مقابل انگلستان خیلی احتیاج داشتم . این به من کمک کرد که بتوانم دوباره به شرایط آرمانیم برسم .

" این که در ومبلی بازی کردم و مردم زیادی که می شناختمشون رو دیدم ، خیلی هیجان انگیز بود . این تنها دومین بازی ملی من برای هلند از زمان جام جهانی بود و عالی بود از این حهت که در ومبلی لندن بود ."

روبن در حال نزدیک شدن به پایان قرارداد خود با این غول آلمانی است که انتظار می رود با پیشنهادی حدود 10 میلیون پوند به او اجازه خروج داده شود .

بایستی ونگر او را برای بازی در کنار هم تیمی اش در تیم ملی یعنی رابین ونپرسی در این تایستان به آرسنال بیاورد ؟

ُSource : http://justarsenal.com/arjen-robben-to-arsenal-for-just-10-million-this-summer/12846
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مرتضی در 15/12/1390 | 21:05 گفت:

اگه همین اسکلت رو حفظ کنیم بهتره

kimia ketabchi در 15/12/1390 | 14:49 گفت:

GHEYMATESH 30-35 MELION YOURO HAST

Lotfali khan zand در 15/12/1390 | 12:31 گفت:

وقت خودتون رو تلف میکنید، رابین بنده خدا چقدر داد و فریاد کرد که فان در فارت رو بگیرید کو گوش شنوا، حالا منتظر باشید روبن رو بگیرن اونم باقیمت 10 تا!!!!!!
همین الان باشگاه های آسیایی حاضرن سالی 20 بش دستمزد بدن.

سعيد غلامي در 15/12/1390 | 11:34 گفت:

اي بابا الان تو بهتري سنش هست چرا ميگن سنش زياده رابين ما كه 29 سال داره پس سنش زياده......؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 10:05 گفت:

روبن نیاد بهتره . اصلا پاس نمیده .فقط خودشو میبینه . از روبن متنفرم .از همه جا میندازنش بیرون واسه خودخواهیش .

محتشم تمیزی در 15/12/1390 | 10:00 گفت:

اگه مسئولای آرسنال یه کم تلاش کنن حتما با بودن فانپرسی و گرفتن پودولسکی و یه بازیکن دیگه میاد ..... ولی کو تلاش

ali jamshidi در 15/12/1390 | 09:47 گفت:

اولاً سنش زیاد نیست. خوبه. فقط موضوع اصلی شخصیتش که بده. ولی واقعاً به سبک مون میاد.

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 03:36 گفت:

مرسی داداشم.نیاد بهتره پیری همش مصدومه

ramin kazemi در 15/12/1390 | 02:27 گفت:

اگه بیاد یکی به مصدوم های همیشگی آرسنال اضافه میشه.دیابی احتمالا خیلی خوشحال بشه.

آرمان امیراحمدی در 15/12/1390 | 01:21 گفت:

این بیاد ! پودولسکی هم بیاد ، رابین و تئو تمدید کنن ! 100% جام میبرین مثل بنز !

علی ارشدی در 15/12/1390 | 00:20 گفت:

[email protected] نه بابا عزیزم 28 سالشه ماشالله :)

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:11 گفت:

شناسنامه
نام کامل آرین روبن
زادروز ۲۳ ژانویهٔ ۱۹۸۴(۱۹۸۴-01-۲۳) ‏(۲۸ سال) میشه 28 سال....
زادگاه بدوم، هلند
قد ۱۸۳ سانتی متر
اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی بایرن مونیخ
شمارهٔ پیراهن ۱۰
پُست مهاجم، بال
باشگاه‌های جوانان
بدوم
گرونینگن
باشگاه‌های حرفه‌ای
سال‌ها باشگاه‌ها بازی(گل)
۲۰۰۰–۲۰۰۲
۲۰۰۲-۲۰۰۴
۲۰۰۴-۲۰۰۷
۲۰۰۷-۲۰۰۹
۲۰۰۹- گرونینگن
آیندهوون
چلسی
رئال مادرید
بایرن مونیخ ۵۰(۸)
۵۶(۱۷)
۶۷(۱۵)
۵۰(۱۱)
۴۴(۳۲)

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:05 گفت:

چی 2 سال از ونپرسی کوچیکتره مگه میشه بزار برم چک کنم و برگردم!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:02 گفت:

من که میدونم قیمتش ز 10 میلیون پاند بیشتره و سنش هم زیاده ولی دوست دارم بیاد ارسنال واقعا مهره بزرگیه که میتونه تو بازی تفاوت ایجاد کنه....
ولی حیف که زیاد مصدوم میشه و خوراک تیم ارسنال هم مصدومیت های طولانیه..........

MILAD در 14/12/1390 | 23:56 گفت:

روبن بودولسكي هازارد و.....اين همه حرف از اونا ميزنيم مي ترسم هيجكدومشون نيان

میر حسین در 14/12/1390 | 23:46 گفت:

علی ارشدی عزیز...

آرین روبن 2 سال از فن پرسی کوچیکتره عزیزم...هم سنی کریس رونالدوِ و 26 سالشه..

همه چیزش عالیِ جز اینکه خیلی تک روی میکنه

یه چیزِ دیگه هم هست اینه که اگه روبن بیاد و فن پرسی بمونه ما 3تا مهاجم داریم که چپ پا هستن :دی

مهران کاظمی در 14/12/1390 | 23:44 گفت:

بابا روبن چیزی به نام پاس حالیش نیست، تو تیم آرسنال جای این تک روی ها نیست، یعنی ونگر نمیذاره، سنش هم بالاست یعنی ونگر نمی خرتش

ali roozbehi در 14/12/1390 | 23:43 گفت:

اگه اینو بگیریم که بازیش انصافا عالیه ولی اینو رابینو پودولسکی این همه چپ پا رو چه کار کنیم ؟

علی ارشدی در 14/12/1390 | 23:30 گفت:

هم آره هم نه!!!! ویژگی های + : هلندیه سرعت داره تکنیک داره و...
ویژگی های منفی : سنش نسبتا بالاست تو تیمای دیگه مصدومه دائما اگه اینجا باشه فکر کنم از فوتبال خداحافظی کنه به علت مصدومیت خودخواهی

peyman در 14/12/1390 | 23:23 گفت:

na man asan az in bashar khosham nemiyade....nazare shakhsiye mane

hesam در 14/12/1390 | 23:04 گفت:

حالم ازش بهم ميخوره!مرتيكه فقط اعتراض ميكنه چرا توپ نميدين.ونرم از اين ادما حالش بهم ميخوره.راستي ديشب هازارد دوتا گل زده .

Saeed Milani در 14/12/1390 | 23:02 گفت:

اگه بیاد عالیه

مرتضی در 14/12/1390 | 22:39 گفت:

بازیکن انگلیسی بخریم . همین

(Hooman sam (Dark metal در 14/12/1390 | 22:39 گفت:

حیف که سنش یکم بالاست و الان 28 سالشه ...
اما من دوسش دارم حتی با سن بالاش....

محسن شعبانی در 14/12/1390 | 22:38 گفت:

چه دماغی داره زلاتان

دانیال در 14/12/1390 | 22:36 گفت:

حامد دفاع رو خوب اومدی دفاع واقعا

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:35 گفت:

دفا بخريم، دفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

hamed در 14/12/1390 | 22:35 گفت:

اگه بیاد به نظر من میتونه مفید باشه...

دانیال در 14/12/1390 | 22:32 گفت:

من که بعید می دونم ولی همیشه روبن بازکین خوبی بوده که قدرشو ندونستن.

من آرزومه بیاد آرسنال میتونه سمت چپ رو تقویت کنه خفن.

milad foadiyan در 14/12/1390 | 22:29 گفت:

1.emkan nadare biyad arsenal
2.vasamun fayde nadare kollan masdume
3.khod khaheo az in jahatam sabkesh be arsenal nemikhore