انتقال آرین روبن به آرسنال تنها با مبلغ 10 میلیون

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 30,263 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

انتقال آرین روبن به آرسنال تنها با مبلغ 10 میلیون

انتقال آرین روبن به آرسنال در تابستان تنها با مبلغ 10 میلیون پوند ....امروز شایعه شده است که آرین روبن هافبک خلاق و تهاجمی بایرن مونیخ و تیم ملی هلند به طور قطع آماده خروج از بوندسلیگا در تابستان امسال است و خواهان بازگشت به لندن است ، جایی که سه فصل فوق العاده را با چلسی پشت سر گذاشت .

او باتوجه به عملکرد درخشانی که تا این زمان داشته ، از سوی طرفدار ها و برخی از هم تیمی هایش به خودخواه بودن متهم شده است این در حالیست که او از سفرش در هفته گذشته به ومبلی که موفق شد گل پیروزی هلند در مقابل انگلستان که با نتیجه 3-2 به سود هلند به پایان رسید ، را به ثمر برساند ، خیلی لذت برده است .

این مشاهدات نشان می دهد که او به دنبال بازگشت به یک تیم برتر لندن است ، احتمالا آرسنال ؟

روبن گفت : من سعی می کنم به یک چهره مبارز تبدیل شوم ولی اینجا در مونیخ هیچ چیز روی من تاثیری ندارد ، که البته خودم نیز از این بابت ناراحت و عصبانی هستم . من به این بازی در مقابل انگلستان خیلی احتیاج داشتم . این به من کمک کرد که بتوانم دوباره به شرایط آرمانیم برسم .

" این که در ومبلی بازی کردم و مردم زیادی که می شناختمشون رو دیدم ، خیلی هیجان انگیز بود . این تنها دومین بازی ملی من برای هلند از زمان جام جهانی بود و عالی بود از این حهت که در ومبلی لندن بود ."

روبن در حال نزدیک شدن به پایان قرارداد خود با این غول آلمانی است که انتظار می رود با پیشنهادی حدود 10 میلیون پوند به او اجازه خروج داده شود .

بایستی ونگر او را برای بازی در کنار هم تیمی اش در تیم ملی یعنی رابین ونپرسی در این تایستان به آرسنال بیاورد ؟

ُSource : http://justarsenal.com/arjen-robben-to-arsenal-for-just-10-million-this-summer/12846
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مرتضی در 15/12/1390 | 21:05 گفت:

اگه همین اسکلت رو حفظ کنیم بهتره

kimia ketabchi در 15/12/1390 | 14:49 گفت:

GHEYMATESH 30-35 MELION YOURO HAST

Lotfali khan zand در 15/12/1390 | 12:31 گفت:

وقت خودتون رو تلف میکنید، رابین بنده خدا چقدر داد و فریاد کرد که فان در فارت رو بگیرید کو گوش شنوا، حالا منتظر باشید روبن رو بگیرن اونم باقیمت 10 تا!!!!!!
همین الان باشگاه های آسیایی حاضرن سالی 20 بش دستمزد بدن.

سعيد غلامي در 15/12/1390 | 11:34 گفت:

اي بابا الان تو بهتري سنش هست چرا ميگن سنش زياده رابين ما كه 29 سال داره پس سنش زياده......؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 10:05 گفت:

روبن نیاد بهتره . اصلا پاس نمیده .فقط خودشو میبینه . از روبن متنفرم .از همه جا میندازنش بیرون واسه خودخواهیش .

محتشم تمیزی در 15/12/1390 | 10:00 گفت:

اگه مسئولای آرسنال یه کم تلاش کنن حتما با بودن فانپرسی و گرفتن پودولسکی و یه بازیکن دیگه میاد ..... ولی کو تلاش

ali jamshidi در 15/12/1390 | 09:47 گفت:

اولاً سنش زیاد نیست. خوبه. فقط موضوع اصلی شخصیتش که بده. ولی واقعاً به سبک مون میاد.

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 03:36 گفت:

مرسی داداشم.نیاد بهتره پیری همش مصدومه

ramin kazemi در 15/12/1390 | 02:27 گفت:

اگه بیاد یکی به مصدوم های همیشگی آرسنال اضافه میشه.دیابی احتمالا خیلی خوشحال بشه.

آرمان امیراحمدی در 15/12/1390 | 01:21 گفت:

این بیاد ! پودولسکی هم بیاد ، رابین و تئو تمدید کنن ! 100% جام میبرین مثل بنز !

علی ارشدی در 15/12/1390 | 00:20 گفت:

[email protected] نه بابا عزیزم 28 سالشه ماشالله :)

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:11 گفت:

شناسنامه
نام کامل آرین روبن
زادروز ۲۳ ژانویهٔ ۱۹۸۴(۱۹۸۴-01-۲۳) ‏(۲۸ سال) میشه 28 سال....
زادگاه بدوم، هلند
قد ۱۸۳ سانتی متر
اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی بایرن مونیخ
شمارهٔ پیراهن ۱۰
پُست مهاجم، بال
باشگاه‌های جوانان
بدوم
گرونینگن
باشگاه‌های حرفه‌ای
سال‌ها باشگاه‌ها بازی(گل)
۲۰۰۰–۲۰۰۲
۲۰۰۲-۲۰۰۴
۲۰۰۴-۲۰۰۷
۲۰۰۷-۲۰۰۹
۲۰۰۹- گرونینگن
آیندهوون
چلسی
رئال مادرید
بایرن مونیخ ۵۰(۸)
۵۶(۱۷)
۶۷(۱۵)
۵۰(۱۱)
۴۴(۳۲)

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:05 گفت:

چی 2 سال از ونپرسی کوچیکتره مگه میشه بزار برم چک کنم و برگردم!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 00:02 گفت:

من که میدونم قیمتش ز 10 میلیون پاند بیشتره و سنش هم زیاده ولی دوست دارم بیاد ارسنال واقعا مهره بزرگیه که میتونه تو بازی تفاوت ایجاد کنه....
ولی حیف که زیاد مصدوم میشه و خوراک تیم ارسنال هم مصدومیت های طولانیه..........

MILAD در 14/12/1390 | 23:56 گفت:

روبن بودولسكي هازارد و.....اين همه حرف از اونا ميزنيم مي ترسم هيجكدومشون نيان

میر حسین در 14/12/1390 | 23:46 گفت:

علی ارشدی عزیز...

آرین روبن 2 سال از فن پرسی کوچیکتره عزیزم...هم سنی کریس رونالدوِ و 26 سالشه..

همه چیزش عالیِ جز اینکه خیلی تک روی میکنه

یه چیزِ دیگه هم هست اینه که اگه روبن بیاد و فن پرسی بمونه ما 3تا مهاجم داریم که چپ پا هستن :دی

مهران کاظمی در 14/12/1390 | 23:44 گفت:

بابا روبن چیزی به نام پاس حالیش نیست، تو تیم آرسنال جای این تک روی ها نیست، یعنی ونگر نمیذاره، سنش هم بالاست یعنی ونگر نمی خرتش

ali roozbehi در 14/12/1390 | 23:43 گفت:

اگه اینو بگیریم که بازیش انصافا عالیه ولی اینو رابینو پودولسکی این همه چپ پا رو چه کار کنیم ؟

علی ارشدی در 14/12/1390 | 23:30 گفت:

هم آره هم نه!!!! ویژگی های + : هلندیه سرعت داره تکنیک داره و...
ویژگی های منفی : سنش نسبتا بالاست تو تیمای دیگه مصدومه دائما اگه اینجا باشه فکر کنم از فوتبال خداحافظی کنه به علت مصدومیت خودخواهی

peyman در 14/12/1390 | 23:23 گفت:

na man asan az in bashar khosham nemiyade....nazare shakhsiye mane

hesam در 14/12/1390 | 23:04 گفت:

حالم ازش بهم ميخوره!مرتيكه فقط اعتراض ميكنه چرا توپ نميدين.ونرم از اين ادما حالش بهم ميخوره.راستي ديشب هازارد دوتا گل زده .

Saeed Milani در 14/12/1390 | 23:02 گفت:

اگه بیاد عالیه

مرتضی در 14/12/1390 | 22:39 گفت:

بازیکن انگلیسی بخریم . همین

(Hooman sam (Dark metal در 14/12/1390 | 22:39 گفت:

حیف که سنش یکم بالاست و الان 28 سالشه ...
اما من دوسش دارم حتی با سن بالاش....

محسن شعبانی در 14/12/1390 | 22:38 گفت:

چه دماغی داره زلاتان

دانیال در 14/12/1390 | 22:36 گفت:

حامد دفاع رو خوب اومدی دفاع واقعا

HAMED toopchi در 14/12/1390 | 22:35 گفت:

دفا بخريم، دفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

hamed در 14/12/1390 | 22:35 گفت:

اگه بیاد به نظر من میتونه مفید باشه...

دانیال در 14/12/1390 | 22:32 گفت:

من که بعید می دونم ولی همیشه روبن بازکین خوبی بوده که قدرشو ندونستن.

من آرزومه بیاد آرسنال میتونه سمت چپ رو تقویت کنه خفن.

milad foadiyan در 14/12/1390 | 22:29 گفت:

1.emkan nadare biyad arsenal
2.vasamun fayde nadare kollan masdume
3.khod khaheo az in jahatam sabkesh be arsenal nemikhore