یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) به تاتنهام می رود ؟

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 29,687 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) به تاتنهام می رود ؟

یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) پیوستن به تاتنهام را در اولویت بالاتری نسبت به ارسنال قرار می دهد ؟

به نظر می رسد آرسن ونگر سرمربی آرسنال ، پیرامون انتقال هدفی که چند سالی زیر نظر گرفته است شکست می خورد ، بطوریکه یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) مدافع بلژیکی تیم آژاکس اعلام کرده است که به امضای قرارداد با تاتنهام بسیار علاقه مند است .

درطول چند ماه اخیر ، ورتونگن ( Vertonghen ) مورد توجه تعدادی از تیم های مطرح اروپایی که اکثراً از رقبای دو باشگاه آرسنال و تاتنهام به شمار می روند ، بوده است ، که به تمامی آنها پاسخ منفی داده است .

وقتی از او درمورد انتقال به تاتنهام در تابستان سوال شد ، باتوجه به اینکه از علاقه شدید آرسنال نسبت خود اگاه بود ، پاسخ داد : " آن یک باشگاه فوق العادست . شما می توانید ببینید که آنها در این فصل چه قدر خوب عمل می کنند و جز سه تیم برتر لیگ انگلیس هستند و آنجا جاییست که من می خواهم بازی کنم . "

هری ردنپ سرمربی تاتنهام ، یکی از کسانی است که خواهان به خدمت گرفتن اوست ، بنابراین ، اگر بتواند در جدول بالاتر از تیم آرسنال قرار بگیرد ، شانس ربودن او نیز ، افزایش می یابد .

ورتونگن ( Vertonghen ) می تواند مهره مفیدی برای توپچی ها باشد ، چرا که قادر به پوشش دادن مرکز خط دفاعی است ، هم چنین در صورت نیاز می تواند در پست های دفاع چپ ( Left-Back ) و هافبک دفاعی ( Defensive Midfielder Spot ) به خوبی ایفای نقش کند .

Source : http://justarsenal.com/jan-vertonghen-chooses-tottenham-over-arsenal/12802
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 16/12/1390 | 18:48 گفت:

وقتی پایان فصل بالا سر تاتنهام قرار گرفتیم معلوم میشه که به تاتنهام میره یا ارسنال معلوم میشه دوست داره زیر نظر ونگر کار کنه یا رد نپ
هر آدم عاقلی باشه آرسنال و ونگر رو ترجیح میده.

moeinem در 16/12/1390 | 13:35 گفت:

بازیکن بی غیرت نمیخواییم نمیخواییم

دانیال در 16/12/1390 | 11:05 گفت:

اگه بره حیفه . چون به بازیکنی تو این پست نیاز داریم.+ علی : لایک

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 10:39 گفت:

اگه ما این فصل سوم شیم دیگه علاقش به تاتنهام رو یادش میره!!!!

sam baygan در 16/12/1390 | 09:56 گفت:

با علی موافقم

مجتبی عابدی در 16/12/1390 | 09:31 گفت:

با حسام شدیــــــــــــــــــدا موافقــــــم .

ali jamshidi در 16/12/1390 | 07:25 گفت:

اگه بیاد واقعاً خوبه. کلاً آژاکس الکی بازیکن بزرگ نمی کنه. واقعاً خوب پرورش میدن.

hesam در 16/12/1390 | 01:54 گفت:

بازيكني كه ميخواد بياد توي تيمي هم بايد شعورش در حد اون باشگاه بلشه هم بايد حداقل يه چسه علاقم داشته باشه!كه اين اقا هيچكدوم رو نداره!نياد بهتره.

پويان در 16/12/1390 | 01:39 گفت:

اين بازيكن ميتونه يه رهبر بزرگ باشه.چندتا بازياشو تو اژاكس ديدم.اميدوارم تابستون كاممونو شيرين كنه

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:36 گفت:

خوبه

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:36 گفت:

خوبخ اگه بیاد.

علی ارشدی در 16/12/1390 | 00:09 گفت:

آقا ضمن تشکر منم این انتقالو دوست دارم :)

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 23:59 گفت:

شنیدم جوون آینده داریه،بیاد آرسنال خوبه.ممنونم

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 23:26 گفت:

مرسی شاهین جان . امیدوارم هر جا بره تاتنهم نره . واسه دفاع چپ بگیرنش . حیف .

شاهين در 15/12/1390 | 23:06 گفت:

خواهش می کنم ، انجام وظیفه ست .

Saeed Milani در 15/12/1390 | 23:01 گفت:

دستت درد نکنه آقا شاهین ، پست پر ملات به این می گن واقعا. دارای مطالب مفید و بدرد بخور. مرسی از زحمتی که می کشی.