یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) به تاتنهام می رود ؟

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 30,102 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) به تاتنهام می رود ؟

یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) پیوستن به تاتنهام را در اولویت بالاتری نسبت به ارسنال قرار می دهد ؟

به نظر می رسد آرسن ونگر سرمربی آرسنال ، پیرامون انتقال هدفی که چند سالی زیر نظر گرفته است شکست می خورد ، بطوریکه یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) مدافع بلژیکی تیم آژاکس اعلام کرده است که به امضای قرارداد با تاتنهام بسیار علاقه مند است .

درطول چند ماه اخیر ، ورتونگن ( Vertonghen ) مورد توجه تعدادی از تیم های مطرح اروپایی که اکثراً از رقبای دو باشگاه آرسنال و تاتنهام به شمار می روند ، بوده است ، که به تمامی آنها پاسخ منفی داده است .

وقتی از او درمورد انتقال به تاتنهام در تابستان سوال شد ، باتوجه به اینکه از علاقه شدید آرسنال نسبت خود اگاه بود ، پاسخ داد : " آن یک باشگاه فوق العادست . شما می توانید ببینید که آنها در این فصل چه قدر خوب عمل می کنند و جز سه تیم برتر لیگ انگلیس هستند و آنجا جاییست که من می خواهم بازی کنم . "

هری ردنپ سرمربی تاتنهام ، یکی از کسانی است که خواهان به خدمت گرفتن اوست ، بنابراین ، اگر بتواند در جدول بالاتر از تیم آرسنال قرار بگیرد ، شانس ربودن او نیز ، افزایش می یابد .

ورتونگن ( Vertonghen ) می تواند مهره مفیدی برای توپچی ها باشد ، چرا که قادر به پوشش دادن مرکز خط دفاعی است ، هم چنین در صورت نیاز می تواند در پست های دفاع چپ ( Left-Back ) و هافبک دفاعی ( Defensive Midfielder Spot ) به خوبی ایفای نقش کند .

Source : http://justarsenal.com/jan-vertonghen-chooses-tottenham-over-arsenal/12802
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 16/12/1390 | 18:48 گفت:

وقتی پایان فصل بالا سر تاتنهام قرار گرفتیم معلوم میشه که به تاتنهام میره یا ارسنال معلوم میشه دوست داره زیر نظر ونگر کار کنه یا رد نپ
هر آدم عاقلی باشه آرسنال و ونگر رو ترجیح میده.

moeinem در 16/12/1390 | 13:35 گفت:

بازیکن بی غیرت نمیخواییم نمیخواییم

دانیال در 16/12/1390 | 11:05 گفت:

اگه بره حیفه . چون به بازیکنی تو این پست نیاز داریم.+ علی : لایک

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 10:39 گفت:

اگه ما این فصل سوم شیم دیگه علاقش به تاتنهام رو یادش میره!!!!

sam baygan در 16/12/1390 | 09:56 گفت:

با علی موافقم

مجتبی عابدی در 16/12/1390 | 09:31 گفت:

با حسام شدیــــــــــــــــــدا موافقــــــم .

ali jamshidi در 16/12/1390 | 07:25 گفت:

اگه بیاد واقعاً خوبه. کلاً آژاکس الکی بازیکن بزرگ نمی کنه. واقعاً خوب پرورش میدن.

hesam در 16/12/1390 | 01:54 گفت:

بازيكني كه ميخواد بياد توي تيمي هم بايد شعورش در حد اون باشگاه بلشه هم بايد حداقل يه چسه علاقم داشته باشه!كه اين اقا هيچكدوم رو نداره!نياد بهتره.

پويان در 16/12/1390 | 01:39 گفت:

اين بازيكن ميتونه يه رهبر بزرگ باشه.چندتا بازياشو تو اژاكس ديدم.اميدوارم تابستون كاممونو شيرين كنه

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:36 گفت:

خوبه

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:36 گفت:

خوبخ اگه بیاد.

علی ارشدی در 16/12/1390 | 00:09 گفت:

آقا ضمن تشکر منم این انتقالو دوست دارم :)

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 23:59 گفت:

شنیدم جوون آینده داریه،بیاد آرسنال خوبه.ممنونم

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 23:26 گفت:

مرسی شاهین جان . امیدوارم هر جا بره تاتنهم نره . واسه دفاع چپ بگیرنش . حیف .

شاهين در 15/12/1390 | 23:06 گفت:

خواهش می کنم ، انجام وظیفه ست .

Saeed Milani در 15/12/1390 | 23:01 گفت:

دستت درد نکنه آقا شاهین ، پست پر ملات به این می گن واقعا. دارای مطالب مفید و بدرد بخور. مرسی از زحمتی که می کشی.