یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) به تاتنهام می رود ؟

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 30,490 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) به تاتنهام می رود ؟

یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) پیوستن به تاتنهام را در اولویت بالاتری نسبت به ارسنال قرار می دهد ؟

به نظر می رسد آرسن ونگر سرمربی آرسنال ، پیرامون انتقال هدفی که چند سالی زیر نظر گرفته است شکست می خورد ، بطوریکه یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) مدافع بلژیکی تیم آژاکس اعلام کرده است که به امضای قرارداد با تاتنهام بسیار علاقه مند است .

درطول چند ماه اخیر ، ورتونگن ( Vertonghen ) مورد توجه تعدادی از تیم های مطرح اروپایی که اکثراً از رقبای دو باشگاه آرسنال و تاتنهام به شمار می روند ، بوده است ، که به تمامی آنها پاسخ منفی داده است .

وقتی از او درمورد انتقال به تاتنهام در تابستان سوال شد ، باتوجه به اینکه از علاقه شدید آرسنال نسبت خود اگاه بود ، پاسخ داد : " آن یک باشگاه فوق العادست . شما می توانید ببینید که آنها در این فصل چه قدر خوب عمل می کنند و جز سه تیم برتر لیگ انگلیس هستند و آنجا جاییست که من می خواهم بازی کنم . "

هری ردنپ سرمربی تاتنهام ، یکی از کسانی است که خواهان به خدمت گرفتن اوست ، بنابراین ، اگر بتواند در جدول بالاتر از تیم آرسنال قرار بگیرد ، شانس ربودن او نیز ، افزایش می یابد .

ورتونگن ( Vertonghen ) می تواند مهره مفیدی برای توپچی ها باشد ، چرا که قادر به پوشش دادن مرکز خط دفاعی است ، هم چنین در صورت نیاز می تواند در پست های دفاع چپ ( Left-Back ) و هافبک دفاعی ( Defensive Midfielder Spot ) به خوبی ایفای نقش کند .

Source : http://justarsenal.com/jan-vertonghen-chooses-tottenham-over-arsenal/12802
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 16/12/1390 | 18:48 گفت:

وقتی پایان فصل بالا سر تاتنهام قرار گرفتیم معلوم میشه که به تاتنهام میره یا ارسنال معلوم میشه دوست داره زیر نظر ونگر کار کنه یا رد نپ
هر آدم عاقلی باشه آرسنال و ونگر رو ترجیح میده.

moeinem در 16/12/1390 | 13:35 گفت:

بازیکن بی غیرت نمیخواییم نمیخواییم

دانیال در 16/12/1390 | 11:05 گفت:

اگه بره حیفه . چون به بازیکنی تو این پست نیاز داریم.+ علی : لایک

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 10:39 گفت:

اگه ما این فصل سوم شیم دیگه علاقش به تاتنهام رو یادش میره!!!!

sam baygan در 16/12/1390 | 09:56 گفت:

با علی موافقم

مجتبی عابدی در 16/12/1390 | 09:31 گفت:

با حسام شدیــــــــــــــــــدا موافقــــــم .

ali jamshidi در 16/12/1390 | 07:25 گفت:

اگه بیاد واقعاً خوبه. کلاً آژاکس الکی بازیکن بزرگ نمی کنه. واقعاً خوب پرورش میدن.

hesam در 16/12/1390 | 01:54 گفت:

بازيكني كه ميخواد بياد توي تيمي هم بايد شعورش در حد اون باشگاه بلشه هم بايد حداقل يه چسه علاقم داشته باشه!كه اين اقا هيچكدوم رو نداره!نياد بهتره.

پويان در 16/12/1390 | 01:39 گفت:

اين بازيكن ميتونه يه رهبر بزرگ باشه.چندتا بازياشو تو اژاكس ديدم.اميدوارم تابستون كاممونو شيرين كنه

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:36 گفت:

خوبه

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:36 گفت:

خوبخ اگه بیاد.

علی ارشدی در 16/12/1390 | 00:09 گفت:

آقا ضمن تشکر منم این انتقالو دوست دارم :)

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 23:59 گفت:

شنیدم جوون آینده داریه،بیاد آرسنال خوبه.ممنونم

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 23:26 گفت:

مرسی شاهین جان . امیدوارم هر جا بره تاتنهم نره . واسه دفاع چپ بگیرنش . حیف .

شاهين در 15/12/1390 | 23:06 گفت:

خواهش می کنم ، انجام وظیفه ست .

Saeed Milani در 15/12/1390 | 23:01 گفت:

دستت درد نکنه آقا شاهین ، پست پر ملات به این می گن واقعا. دارای مطالب مفید و بدرد بخور. مرسی از زحمتی که می کشی.