یان ام ویا ( Yann M’Vila ) از رن جدا می شود .

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 30,941 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
انتظار میرود اونای امری در کنفرانس قبل از بازی کاپیتان تیم خود را به طور قطعی مشخص کند،اگر صحبتی در این مورد نشود احتملا همه چیز روز بازی مشخص خواهد شد.
 انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد. انتظار میرود الکساندر لاکازت که برای بازی روز شنبه در دسترس باشد.
وضعیت گرانیت ژاکا برای حضور در بازی روز شنبه مقابل برنلی مورد برسی قرار میگیرد،پای او آسیب دیده و ‌دچار کبودی شده است. وضعیت گرانیت ژاکا برای حضور در بازی روز شنبه مقابل برنلی مورد برسی قرار میگیرد،پای او آسیب دیده و ‌دچار کبودی شده است.
باشگاه گالاتاسرای ترکیه مطمئن است که میتواند الننی را در این پنجره جذب کند،اما هنوز توافقی برای انتقال قرضی او (احتمالا با بند خرید) بین دو باشگاه صورت نگرفته است.
باشگاه گالاتاسرای ترکیه مطمئن است که میتواند الننی را در این پنجره جذب کند،اما هنوز توافقی برای انتقال قرضی او (احتمالا با بند خرید) بین دو باشگاه صورت نگرفته است.
سول کپمل اسطوره ی آرسنال که حدود هشت ماه پیش سرمربی باشگاه مکلسفیلد تان شده بود از سمت خود کناره‌گیری کرد. سول کپمل اسطوره ی آرسنال که حدود هشت ماه پیش سرمربی باشگاه مکلسفیلد تان شده بود از سمت خود کناره‌گیری کرد.
الکس ایوبی وینگر نیجریه‌ای آرسنال رسماً با قردادی ۵ ساله به اورتون پیوست. الکس ایوبی وینگر نیجریه‌ای آرسنال رسماً با قردادی ۵ ساله به اورتون پیوست.
پنجره انگلستان بسته شد. آرسنال میتواند تا ساعاتی دیگر داوید لوییز را هم معرفی کند و خبر ترک آرسنال توسط ایوبی را منتشر نماید. پنجره انگلستان بسته شد. آرسنال میتواند تا ساعاتی دیگر داوید لوییز را هم معرفی کند و خبر ترک آرسنال توسط ایوبی را منتشر نماید.
 با تایید بی‌بی‌سی ایوبی ۱۰۰٪ به اورتون میرود. با تایید بی‌بی‌سی ایوبی ۱۰۰٪ به اورتون میرود.
در شبکه‌های اجتماعی از این انتقال همه خوشحال هستند. هواداران گمان میکنند او پیشرف زیادی در این دوره می‌کند... در شبکه‌های اجتماعی از این انتقال همه خوشحال هستند. هواداران گمان میکنند او پیشرف زیادی در این دوره می‌کند...
 انکتیا رسما به لیدزیونایتد پیوست .... انکتیا رسما به لیدزیونایتد پیوست ....
تبلیغات توپچی

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) از رن جدا می شود .

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) یکی از هدف های آرسنال ، در تابستان از باشگاه رن جدا می شود .

طبق خبری که امروز صبح منتشر شده است ، یان ام ویا ( Yann M’Vila ) هافبک دفاعی باشگاه رن فرانسه که یکی از هدف های دراز مدت آرسنال نیز است ، در پایان فصل باشگاهش را ترک می کند که این مسئله باعث ایجاد رقابتی بزرگ برای به خدمت گرفتن او شده است . آرسن ونگر همیشه گفته که یکی از طرفدار های بزرگ اوست و بایستی حتماً در فصل نقل و انتقالات تابستانی ، پیشنهادی برای او ارائه دهد .

رئال مادرید نیز ، این هافبک دفاعی ملی پوش را زیر نظر دارد و حاضر است برایش 25 میلیون پوند بدهد ، که این مسئله احتمالاً باعث می شود که آرسن ونگر و هیئت مدیره آرسنال از این انتقال صرف نظر کنند . هنوز هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است ولی پرداخت چنین مبلغی برای ام ویا ( M’Vila ) یا هر بازیکن دیگری ، دور از انتظار است .

مدیر باشگاه رن ، فردریک آنتونتی ( Frederic Antonetti ) در مصاحبه با رادیو مونت کارلو ، تائید کرده است که با وجود اینکه هنوز سه سال از قرارداد ام ویا ( M’Vila ) با باشگاه باقی مانده است ، ولی  در پایان فصل او رن را ترک خواهد کرد .

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) فصل آینده دیگر بازیکن رن نخواهد بود .

با توجه به قیمت او و همچنین ، با آگاهی از بودجه آرسنال ، شانس پیوستنش به رئال مادرید خیلی بیشتر از آرسنال خواهد بود .

Source : http://arsenal-news.com/arsenal-target-mvila-to-depart-from-rennes-this-summer/3455
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 23/12/1390 | 15:49 گفت:

در حال حاضر هیشکی رو بهتر از سانگ خودمون نمی بینم و نمی پسندم

محمد حسینی در 23/12/1390 | 15:44 گفت:

25 میلیون؟شوخی می کنی

hesam در 23/12/1390 | 15:39 گفت:

بخدا الان بهترينا رو داريم,ارتتا روسيچكي ويلشر سانگ رمزي.....تيممون اگه مصدوم نداشته باشه بهترين تيمه جزيره رو داريم

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:39 گفت:

نه! نمیاد یعنی نمیذارن که بیاد!

محسن آزاده در 23/12/1390 | 15:37 گفت:

حالا بازیکن خوبی هست ، ولی نه در حد 25 میلیون دیگه !!! هیمن سانگ و فریمپونگ حواب می دن! با این 25 تا میشه یه هافبک بازی ساز خرید که خیلی بهش نیاز داریم!!

hamed در 23/12/1390 | 15:27 گفت:

بازیکنی که تعصب نداشته باشه همون بهتر که به آرسنال نیاد...

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 15:11 گفت:

بییییییییییییییخیییییییییییییییییییال

مریم تجدد در 23/12/1390 | 15:10 گفت:

شبیه اشکان دژاکه هست

vahid در 23/12/1390 | 15:03 گفت:

دادا این بازیکنا مال از ما بهترونه اره

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 15:03 گفت:

ای بابا
مبارک صاحبش
هرکه بامش(پولش)بیش برفش بیشتر

moeinem در 23/12/1390 | 15:00 گفت:

مبارک رئال مادرید.میره اونجا نیمکت نشین میشه مث کاکا میشه بر میگرده به تیم های درجه ی 2.