یان ام ویا ( Yann M’Vila ) از رن جدا می شود .

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 30,632 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) از رن جدا می شود .

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) یکی از هدف های آرسنال ، در تابستان از باشگاه رن جدا می شود .

طبق خبری که امروز صبح منتشر شده است ، یان ام ویا ( Yann M’Vila ) هافبک دفاعی باشگاه رن فرانسه که یکی از هدف های دراز مدت آرسنال نیز است ، در پایان فصل باشگاهش را ترک می کند که این مسئله باعث ایجاد رقابتی بزرگ برای به خدمت گرفتن او شده است . آرسن ونگر همیشه گفته که یکی از طرفدار های بزرگ اوست و بایستی حتماً در فصل نقل و انتقالات تابستانی ، پیشنهادی برای او ارائه دهد .

رئال مادرید نیز ، این هافبک دفاعی ملی پوش را زیر نظر دارد و حاضر است برایش 25 میلیون پوند بدهد ، که این مسئله احتمالاً باعث می شود که آرسن ونگر و هیئت مدیره آرسنال از این انتقال صرف نظر کنند . هنوز هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است ولی پرداخت چنین مبلغی برای ام ویا ( M’Vila ) یا هر بازیکن دیگری ، دور از انتظار است .

مدیر باشگاه رن ، فردریک آنتونتی ( Frederic Antonetti ) در مصاحبه با رادیو مونت کارلو ، تائید کرده است که با وجود اینکه هنوز سه سال از قرارداد ام ویا ( M’Vila ) با باشگاه باقی مانده است ، ولی  در پایان فصل او رن را ترک خواهد کرد .

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) فصل آینده دیگر بازیکن رن نخواهد بود .

با توجه به قیمت او و همچنین ، با آگاهی از بودجه آرسنال ، شانس پیوستنش به رئال مادرید خیلی بیشتر از آرسنال خواهد بود .

Source : http://arsenal-news.com/arsenal-target-mvila-to-depart-from-rennes-this-summer/3455
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 23/12/1390 | 15:49 گفت:

در حال حاضر هیشکی رو بهتر از سانگ خودمون نمی بینم و نمی پسندم

محمد حسینی در 23/12/1390 | 15:44 گفت:

25 میلیون؟شوخی می کنی

hesam در 23/12/1390 | 15:39 گفت:

بخدا الان بهترينا رو داريم,ارتتا روسيچكي ويلشر سانگ رمزي.....تيممون اگه مصدوم نداشته باشه بهترين تيمه جزيره رو داريم

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:39 گفت:

نه! نمیاد یعنی نمیذارن که بیاد!

محسن آزاده در 23/12/1390 | 15:37 گفت:

حالا بازیکن خوبی هست ، ولی نه در حد 25 میلیون دیگه !!! هیمن سانگ و فریمپونگ حواب می دن! با این 25 تا میشه یه هافبک بازی ساز خرید که خیلی بهش نیاز داریم!!

hamed در 23/12/1390 | 15:27 گفت:

بازیکنی که تعصب نداشته باشه همون بهتر که به آرسنال نیاد...

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 15:11 گفت:

بییییییییییییییخیییییییییییییییییییال

مریم تجدد در 23/12/1390 | 15:10 گفت:

شبیه اشکان دژاکه هست

vahid در 23/12/1390 | 15:03 گفت:

دادا این بازیکنا مال از ما بهترونه اره

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 15:03 گفت:

ای بابا
مبارک صاحبش
هرکه بامش(پولش)بیش برفش بیشتر

moeinem در 23/12/1390 | 15:00 گفت:

مبارک رئال مادرید.میره اونجا نیمکت نشین میشه مث کاکا میشه بر میگرده به تیم های درجه ی 2.