فابرگاس خطاب به فان پرسی به بارسلونا ملحق شو

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 30,485 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

فابرگاس خطاب به فان پرسی به بارسلونا ملحق شو

سسک فابرگاس کاپیتان سابق آرسنال و هافبک کنونی بارسلونا خطاب به روبن فان پرسی کاپیتان کنونی توپچی های لندنی گفت که به جمع آبی اناری پوشان ایالت کاتالان ملحق شود.


به نقل از پایگاه خبری گل؛ سسک فان پرسی کاپیتان سابق آرسنال و ستاره کنونی بارسلونا بر این باور است که روبن فان پرسی آینده درخشانی در جمع آبی اناری پوشان ایالت کالاتان خواهد داشت.
بر اساس این گزارش ، فابرگاس بر این باور است که 18 ماه برای پایان قرارداد با آرسنال بسیار کم است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 22/8/1390 | 21:52 گفت:

اگه گفته که ...

sam baygan در 22/8/1390 | 21:17 گفت:

من فک نمیکردم این پسره اینقد پررو باشه والا...کلا بارساییا همه اینجورین؟!

محمد اصغری در 22/8/1390 | 20:26 گفت:

از فابرگاس همچین حرفی بعیده اما اگه این حرف رو خودش زده حرف مفتی بوده.

Saeed Milani در 22/8/1390 | 19:38 گفت:

آخه سوسک فابرگا! کی به تو گفت نظر بدی؟!

saeed در 22/8/1390 | 18:48 گفت:

اولا که فابرگاس بعید میدونم همچین چیزی گفته باشه اگرم گفته غلط کرده

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 18:37 گفت:

كاش منم خانم بودم محمد صادق! :) . ممنون امين خان. راس ميگي برادر. حيف ذهن خلاق من نيست درگير شه!

Fateme در 22/8/1390 | 18:22 گفت:

محمد صادق من همون روز که خبر چت رومو دیدم رفتم عضو شدم :)

mostafaa در 22/8/1390 | 18:14 گفت:

سسک اگر بیل زن بود باغچه خودشو بیل می زد. اون که الان نیمکت نشینه خودش!!!!!!!!!!رابین هم مثل تو بیاد بارسلون نیمکت نشین بشه!!!!!!!!!!رابین الان دراه تو آرسنال آقایی می کنه و خودش می دونه رفتنش به ضررشخ

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 18:13 گفت:

فاطمه خانوم شما خانوما چرا تو گروه عضو نمیشین؟؟؟؟
همین الان خواهشا یاهو منو ادد کن تا عضوتون کنم
اینطوری فکر میکنن ما ها طرفدار خانوم نداریم
[email protected]

Fateme در 22/8/1390 | 18:05 گفت:

من نمیدونم کی این وسط از سسک نظر خواسته که الکی چرت و پرت میگه ....
شیطونه میگه .... (+18)
البته یه نکته ای هم هستا .. گل خبر توهمی زیاد میزنه یه هو دیدین سسک فردا تو توئیترش تکذیب کرد !

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 18:04 گفت:

خوب هنوز پس وقت هستتتتتت

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:58 گفت:

محمد صادق جان شندیدم 18ماه دیگه قرارداد داره با آرسنال

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 17:58 گفت:

سید قرار داد وم پرسی کی تموم میشه؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:57 گفت:

حامد جان شما الکی ذهنتو درگیر حرفای یه سری نکن که معلوم نیس از کجا اومده.

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 17:55 گفت:

سسک رو دوست دارم ولی بارسا و سسک هر دو غلط کردن...پر رو ها
کسی میدونه که قرار داد ون پرسی کی تموم میشه؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:55 گفت:

خیلی غلط زیادی کرده پسره عوضی.. ایشالا پاش فلج شه

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 17:45 گفت:

ذهن شما منحرفه به من چه! شما واژ بدي تو حرف من ديدي؟ جاخالي رو هركي هرجور خواست پر ميكنه! مثلا سسك شلغم خورره! زيادم دور بر ندار دادا دچار دوران ميشي!

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 17:37 گفت:

آقای حامد توپچی شعور و شخصیتتو با این حرفا پایین نیار.مگه بارسا بشپیشنهاد داده فقط سسک گفته بیا.درضمن بارسا نیازی به یه بازیکن 29-28سالنه نداره.یه بار برای ویا اشتباه کردیم واسه 777 پشتمون بسه!!

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 17:34 گفت:

سسك... خورد همراه با اون انار ترشاي مذخرف!