فابرگاس خطاب به فان پرسی به بارسلونا ملحق شو

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 29,587 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

فابرگاس خطاب به فان پرسی به بارسلونا ملحق شو

سسک فابرگاس کاپیتان سابق آرسنال و هافبک کنونی بارسلونا خطاب به روبن فان پرسی کاپیتان کنونی توپچی های لندنی گفت که به جمع آبی اناری پوشان ایالت کاتالان ملحق شود.


به نقل از پایگاه خبری گل؛ سسک فان پرسی کاپیتان سابق آرسنال و ستاره کنونی بارسلونا بر این باور است که روبن فان پرسی آینده درخشانی در جمع آبی اناری پوشان ایالت کالاتان خواهد داشت.
بر اساس این گزارش ، فابرگاس بر این باور است که 18 ماه برای پایان قرارداد با آرسنال بسیار کم است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 22/8/1390 | 21:52 گفت:

اگه گفته که ...

sam baygan در 22/8/1390 | 21:17 گفت:

من فک نمیکردم این پسره اینقد پررو باشه والا...کلا بارساییا همه اینجورین؟!

محمد اصغری در 22/8/1390 | 20:26 گفت:

از فابرگاس همچین حرفی بعیده اما اگه این حرف رو خودش زده حرف مفتی بوده.

Saeed Milani در 22/8/1390 | 19:38 گفت:

آخه سوسک فابرگا! کی به تو گفت نظر بدی؟!

saeed در 22/8/1390 | 18:48 گفت:

اولا که فابرگاس بعید میدونم همچین چیزی گفته باشه اگرم گفته غلط کرده

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 18:37 گفت:

كاش منم خانم بودم محمد صادق! :) . ممنون امين خان. راس ميگي برادر. حيف ذهن خلاق من نيست درگير شه!

Fateme در 22/8/1390 | 18:22 گفت:

محمد صادق من همون روز که خبر چت رومو دیدم رفتم عضو شدم :)

mostafaa در 22/8/1390 | 18:14 گفت:

سسک اگر بیل زن بود باغچه خودشو بیل می زد. اون که الان نیمکت نشینه خودش!!!!!!!!!!رابین هم مثل تو بیاد بارسلون نیمکت نشین بشه!!!!!!!!!!رابین الان دراه تو آرسنال آقایی می کنه و خودش می دونه رفتنش به ضررشخ

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 18:13 گفت:

فاطمه خانوم شما خانوما چرا تو گروه عضو نمیشین؟؟؟؟
همین الان خواهشا یاهو منو ادد کن تا عضوتون کنم
اینطوری فکر میکنن ما ها طرفدار خانوم نداریم
[email protected]

Fateme در 22/8/1390 | 18:05 گفت:

من نمیدونم کی این وسط از سسک نظر خواسته که الکی چرت و پرت میگه ....
شیطونه میگه .... (+18)
البته یه نکته ای هم هستا .. گل خبر توهمی زیاد میزنه یه هو دیدین سسک فردا تو توئیترش تکذیب کرد !

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 18:04 گفت:

خوب هنوز پس وقت هستتتتتت

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:58 گفت:

محمد صادق جان شندیدم 18ماه دیگه قرارداد داره با آرسنال

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 17:58 گفت:

سید قرار داد وم پرسی کی تموم میشه؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:57 گفت:

حامد جان شما الکی ذهنتو درگیر حرفای یه سری نکن که معلوم نیس از کجا اومده.

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 17:55 گفت:

سسک رو دوست دارم ولی بارسا و سسک هر دو غلط کردن...پر رو ها
کسی میدونه که قرار داد ون پرسی کی تموم میشه؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:55 گفت:

خیلی غلط زیادی کرده پسره عوضی.. ایشالا پاش فلج شه

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 17:45 گفت:

ذهن شما منحرفه به من چه! شما واژ بدي تو حرف من ديدي؟ جاخالي رو هركي هرجور خواست پر ميكنه! مثلا سسك شلغم خورره! زيادم دور بر ندار دادا دچار دوران ميشي!

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 17:37 گفت:

آقای حامد توپچی شعور و شخصیتتو با این حرفا پایین نیار.مگه بارسا بشپیشنهاد داده فقط سسک گفته بیا.درضمن بارسا نیازی به یه بازیکن 29-28سالنه نداره.یه بار برای ویا اشتباه کردیم واسه 777 پشتمون بسه!!

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 17:34 گفت:

سسك... خورد همراه با اون انار ترشاي مذخرف!