فابرگاس خطاب به فان پرسی به بارسلونا ملحق شو

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 29,691 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

فابرگاس خطاب به فان پرسی به بارسلونا ملحق شو

سسک فابرگاس کاپیتان سابق آرسنال و هافبک کنونی بارسلونا خطاب به روبن فان پرسی کاپیتان کنونی توپچی های لندنی گفت که به جمع آبی اناری پوشان ایالت کاتالان ملحق شود.


به نقل از پایگاه خبری گل؛ سسک فان پرسی کاپیتان سابق آرسنال و ستاره کنونی بارسلونا بر این باور است که روبن فان پرسی آینده درخشانی در جمع آبی اناری پوشان ایالت کالاتان خواهد داشت.
بر اساس این گزارش ، فابرگاس بر این باور است که 18 ماه برای پایان قرارداد با آرسنال بسیار کم است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 22/8/1390 | 21:52 گفت:

اگه گفته که ...

sam baygan در 22/8/1390 | 21:17 گفت:

من فک نمیکردم این پسره اینقد پررو باشه والا...کلا بارساییا همه اینجورین؟!

محمد اصغری در 22/8/1390 | 20:26 گفت:

از فابرگاس همچین حرفی بعیده اما اگه این حرف رو خودش زده حرف مفتی بوده.

Saeed Milani در 22/8/1390 | 19:38 گفت:

آخه سوسک فابرگا! کی به تو گفت نظر بدی؟!

saeed در 22/8/1390 | 18:48 گفت:

اولا که فابرگاس بعید میدونم همچین چیزی گفته باشه اگرم گفته غلط کرده

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 18:37 گفت:

كاش منم خانم بودم محمد صادق! :) . ممنون امين خان. راس ميگي برادر. حيف ذهن خلاق من نيست درگير شه!

Fateme در 22/8/1390 | 18:22 گفت:

محمد صادق من همون روز که خبر چت رومو دیدم رفتم عضو شدم :)

mostafaa در 22/8/1390 | 18:14 گفت:

سسک اگر بیل زن بود باغچه خودشو بیل می زد. اون که الان نیمکت نشینه خودش!!!!!!!!!!رابین هم مثل تو بیاد بارسلون نیمکت نشین بشه!!!!!!!!!!رابین الان دراه تو آرسنال آقایی می کنه و خودش می دونه رفتنش به ضررشخ

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 18:13 گفت:

فاطمه خانوم شما خانوما چرا تو گروه عضو نمیشین؟؟؟؟
همین الان خواهشا یاهو منو ادد کن تا عضوتون کنم
اینطوری فکر میکنن ما ها طرفدار خانوم نداریم
[email protected]

Fateme در 22/8/1390 | 18:05 گفت:

من نمیدونم کی این وسط از سسک نظر خواسته که الکی چرت و پرت میگه ....
شیطونه میگه .... (+18)
البته یه نکته ای هم هستا .. گل خبر توهمی زیاد میزنه یه هو دیدین سسک فردا تو توئیترش تکذیب کرد !

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 18:04 گفت:

خوب هنوز پس وقت هستتتتتت

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:58 گفت:

محمد صادق جان شندیدم 18ماه دیگه قرارداد داره با آرسنال

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 17:58 گفت:

سید قرار داد وم پرسی کی تموم میشه؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:57 گفت:

حامد جان شما الکی ذهنتو درگیر حرفای یه سری نکن که معلوم نیس از کجا اومده.

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 17:55 گفت:

سسک رو دوست دارم ولی بارسا و سسک هر دو غلط کردن...پر رو ها
کسی میدونه که قرار داد ون پرسی کی تموم میشه؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 22/8/1390 | 17:55 گفت:

خیلی غلط زیادی کرده پسره عوضی.. ایشالا پاش فلج شه

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 17:45 گفت:

ذهن شما منحرفه به من چه! شما واژ بدي تو حرف من ديدي؟ جاخالي رو هركي هرجور خواست پر ميكنه! مثلا سسك شلغم خورره! زيادم دور بر ندار دادا دچار دوران ميشي!

محمدرضا دشت بش در 22/8/1390 | 17:37 گفت:

آقای حامد توپچی شعور و شخصیتتو با این حرفا پایین نیار.مگه بارسا بشپیشنهاد داده فقط سسک گفته بیا.درضمن بارسا نیازی به یه بازیکن 29-28سالنه نداره.یه بار برای ویا اشتباه کردیم واسه 777 پشتمون بسه!!

HAMED toopchi در 22/8/1390 | 17:34 گفت:

سسك... خورد همراه با اون انار ترشاي مذخرف!