Abou Diaby

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 11,135 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

Abou Diaby

از ابو چه خبر؟
واقعا کی یادش میاد اخرین باری که دیابی برای آرسنال نود دقیقه بازی کرده باشه؟

دیابی 26 سالشه(1986)  ژانویه 2006 به آرسنال اومده تا حالا توی این 6 سال 160 بار برای ارسنال بازی کرده و 19 گل زده.دیابی مشتری دائم مرکز پزشکی آرسنال به لطف دیابی ارسنال این رکورد رو داره که حتی توی تعطیلات هم مصدوم داشته باشه.به احتمال زیاد دیابی رکورد مصدوم شدن یه بازیکن رو توی تاریخ داره!دیابی فصل رو با مصدومیت شروع کرد بالاخره به بازی با فولام رسید همون بازی مصدوم شد از ناحیه عضله عقب ران (hamstring) آرسن ونگر توی مصاحبه بعد از بازی گفت 10 روز بیرونه تا امروز تقریبا یک ماه شده خبری ازش نیست!من موندم چه اصراریه همچین بازیکن خوش سابقه ای رو توی تیم نگه داشت و الکی به قول آرسن ونگر ترکیب تیم رو بزرگ کرد!!کسی میدونه ابو دیابی چند بار مصدوم شده؟واقعا!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یحیی در 19/10/1390 | 18:16 گفت:

طفلک یه کمی بد شانسه وگرنه از سونگ که کمتر نیست ببین چی بود چی شد!

saeed asghary در 19/10/1390 | 14:47 گفت:

اصلا حال نمی کنم باهاش یا مصدومه یا وقتی تو زمینه داره تکروی می کنه ، من که دعا می کنم زودتر بفروشنش

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 22:50 گفت:

بازیکن خیلی خوبیه متاسفانه همش مصدومه به حقش نرسیده

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:05 گفت:

من یه عکس از دیابی دارم!داره با بغل پا توپو میبره عجب رونی داره!!!انصافا ضرب پاش عالیه!!!من چندتا بازیش دیدم!!!
بهترین چیزی که ازش یادمه اون بازی که از بارسا خوردیم 4-1 تو نیوکمپ که با لباس سفید بودیم!!
وسط زمین همچین توپ رو از مسی گرفت که نگو!!بعدشم یه استارت و ادامه ی مطلب....

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 21:59 گفت:

از آبو دیابی قبلا متنفر بودم ولی چند وقتیه خوشم میاد ازش و هر وقت بوده خداییش نتیجه گرفتیم

mohammad ali در 18/10/1390 | 21:34 گفت:

arman faghat site e forooshgaho rah endakhti ?.miram too mahsoolat minvise : havapeyma motor mashin... ina chie ? key.kamel karash doros mishe ?

آرمان امیراحمدی در 18/10/1390 | 21:21 گفت:

من هیچ وقت قبولش نداشتم و ندارم !

mostafa در 18/10/1390 | 20:33 گفت:

من که فقط از تو pes قیافش یادمه ولی خداییش میتونست ویرا بشه

mostafa در 18/10/1390 | 20:33 گفت:

من که فقط از تو pes قیافش یادمه ولی خداییش میتونست ویرا بشه

حمید فرازی در 18/10/1390 | 20:29 گفت:

من خودم قبلا خیلی بازیشو تحسین میکردم.به قول عادل فردوسی پور نشانه های روشنی از ویرا در این بازیکن دیده میشه.خدایی اگه اینجوری مصدوم نمیشد الان فیکس بازی میکرد.به نظر من حداکثر باید یه فصل دیگه بهش فرصت داد اگه فایده نداشت اونوقت بفروشیمش

sam baygan در 18/10/1390 | 19:45 گفت:

قبلا هم گفتم الانم میگم:ژورو،اسکیلاچی،شاماخ،بنتنر،دیابی،دنیلسون،آرشاوین،آلمونیا،فابیانسکی اینا رو باید رد کنیم برن.اینا فقط لیست پر کنن و هیچ دردی رو دوا نمیکنن.
باز بگین فلانی قبلا اینکارو کرد اون کارو کرد.وقتی الان به درد نمیخورن باید برن.

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 19:08 گفت:

بازیکن بدی نیست یه وقتایی بدرد میخوره!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 18/10/1390 | 19:04 گفت:

اگه مصدوم نباشه خیلی بازیکن خوبیه فقط بدیش اینه که همش مصدومه :(

مجید در 18/10/1390 | 19:02 گفت:

ولی من چندبار بازیش رو دیدم بازیکن خوبی بوده

mostafaa در 18/10/1390 | 18:49 گفت:

کسی این دیابی رو نمی خره.بازیکن خوش تکنیکیهخوب دریبل میزنه و خوب پاس میده.تو جام جهانی م واسه فرانسه فیکس بوده

ali jamshidi در 18/10/1390 | 18:40 گفت:

خیلی باشه متوسطه ولی یادمون باشه همین بازیکن متوسط رو هم بفروشیم یه بازیکن کال یا همون نارس 16 ساله می خریم بعد باید منتظر باشیم ببینیم آینده دار هست نیست می مونه تو تیم یا میره و ...
گویند بهشت با حور خوش است
من گویم که آب انگور خوش است
این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار
که آواز دهل از دور خوش است

همین رو بچسبیم بهتره داداشی

رضا عالم در 18/10/1390 | 18:32 گفت:

اگه مصدوم نباشه خیلی بازیکن خوبیه،
اما از قرار معلوم دیابی پاهاش زیادی ضعیف و نازک هستن (بچمون سیمین ساقه ;))
به درد لیگ انگلیس نمی خوره.
به نظرم ونگر باید همین تابستون بفروشتش و ام ویا را از تیم کان بخره یا حداقل جا برای کوکولین و فریمپونگ باز باشه...