GGM 07

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 11,323 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

GGM 07


آرسنال در برنابئو رئال را شکست داد.دیدن دوباره تیری آنری با لباس آرسنال همه طرفدارهای آرسنال رو به یاد لحظه های بیاد ماندنی بیشماری میاندازه.

یکی از اونها شکست دادن رئال در فبریه 2006 در برنابئوست جایی که تا به اون روز هیچ تیم انگلیسی نتونسته بود رئال رو شکست بده.

ترکیب آرسنال:لمن.فردریک لیونبرگ.خوزه آنتونیو ریس.الکساندر هلب.فابرگاس.فلامینی.ژیلبرتو سیلوا.فیلیپ سندروس.ابوئه. کولو توره و تیری آنری ذخیره ها:المونیا . دیابی . پیرس . الکساندر سانگ . تئو ولکات.ژان ژورو.آرتورو لوپولی

ترکیب رئال:کاسیاس.روبرتو کارلوس.راموس.زیدان.رونالدو.روبینیو.سیسینیو.گوتی.توماس گراوسن.جاناتان وودگیت.دیوید بکهام ذخیره ها:سالگادو.رائول گنذالس.باپتیستا.کاسانو.کابنو.دیاگو.آلوارو مجیا

رئال مادرید با 10 پیروزی پشت سر هم در شرایط عالی به زمین اومده بود و آرسنال با هشت بازیکن مصدوم اکثرا مدافع مجبور شد تا متیو فلامینی رو مدافع چپ بزاره.با این شرایط موقعیت اول بازی روی حرکت خوب تیری و پاس زیباش به ریس بوجود اومد که ایکر کاسیاس با حرکت عالی با دست چپ تو رو مهار کرد.کنترل بازی در دست ارسنال بود با پاس کاری های عالی،موقعیت بعدی که با پاس هلب به تیری کنترل عالی تیری و چرخش و پاس عالی ، لیونبرگ رو در موقعیت تک به تک قرار داد لیونبرگ کاسیاس رو دریبل زد اما با تکل عالی کارلوس توپ به کرنل رفت.موقعیت بعدی روی سانتر ریس و ضربه سر تیری از کنار دروازه به اوت رفت.نیمه اول با کنترل خوب و موقعیت های آرسنال تمام شد. آخرین تیمی که در نیمه اول از رئال گل نخورده بود بارسلونا بود.

 نیمه دوم با ردوبدل شدن زیاد توپ بین دو تیم شروع شد تا اینکه فابرگاس توپ رو در میانیه میدان گرفت و به تیری داد،تیری از رونالدو که عقب اومده بود تا توپ بهش برسه رد شد و بعداز اون از آلوارو و گوتی رد شد،به زیبایی توپ رو در حالی که تحت فشار راموس بود به گوشه سمت چپ دروازه به دور از دستان کاسیاس شلیک کرد.یه گل بیادماندنی دیگه از آنری به قول گزارشگر حرکتی عادی!

موقعیت های دیگه ای بوسیله پیرس و لیونبرگ بدست اومد که تبدیل به گل نشد.توی اون مسابقه ینس لمن توپ های زیادی رو مهار کرد ویکی از ارکان پیروزی بود.مهمترین اونها ضربه ازادی بود که دیوید بکهام در دقایق پایانی بازی زد لمن ضربه سر راموس رو گرفت توپ روی خط افتاد وبعد خودش رو روی توپ انداخت وبا ستوک های 4،5 تا از بازیکنای رئال روبرو شد.

تیری انری 28 ساله 34 امین گل خودش رو در چمپیونز لیگ در اون مسابقه جشن گرفت.با بردی تاریخی. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 19/10/1390 | 23:47 گفت:

دلم میخواد برگردم همون گذشته ها.....

فرهاد در 19/10/1390 | 19:26 گفت:

چه گلی زد تیری یادش بخیر.....اون سالها آغاز خراب کاری های ونگر بود نشوندن پیرس رو نیمکت متاسم

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 18:02 گفت:


بچه بودم ولی یادمه بازی برزیل وفرانسه کارلوس از وسط زمین کاشته زدتوپ رفت به توپ چسبیدبارتزفقط نگاه کردخیلیییییییییی حال داد

فرزین سلامي در 19/10/1390 | 17:53 گفت:

,وای چه بازی بود،واقعا حال کردم.روبرتو کارلوس عین بنز از سمت راست جلو میومد و پشتش خالی میشد و ریس عین لامبورگینی از اون فضا نفوذ میکرد.
خدایی اون موقع چه تیمی رو بردیم:کاسیاس.روبرتو کارلوس.زیدان.رونالدو. بکهام و ...

حمید فرازی در 19/10/1390 | 13:06 گفت:

مرسی حسین.منم با علی موافقم.اگه تونستی از این نوع پستا بذار تا یه کم روحیه بگیریم..حمید توپچی آره اون بازی با لباس زرد و شرت مشکی بودیم.من این لباسو خیلی دوست داشتم

hamed در 19/10/1390 | 12:05 گفت:

اون آرسنال کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

حیف...........

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:53 گفت:

همون بازی که با لباس زرد بودیم؟

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 11:26 گفت:

اون تکه آخری وقتی ماه ازپشت ابربیرون اومدکمربندونگرگم شد

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 11:24 گفت:

آره عجب شبی بوداونشب واقعااونشب شب بوداگه شب نبودروزهم نبودولی شبی عجیب بوداونشب ماه هم پشت ابربود امین واکرم هم توهمون شب منتظربردآرسنال بودندوقتی ماه ازپشت ابربیرون آمدکمربندونگرپ

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 04:19 گفت:

اخ چه شبی بود اون شب عجب شبی بود

علی ارشدی در 19/10/1390 | 01:03 گفت:

مرسی من خیلی دلم میخواد یکی باشه این GGM ها رو ترجمه کنه بذاره اینجا دمت گرم منتظر بقیش هستم