GGM 07

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 13,346 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

GGM 07


آرسنال در برنابئو رئال را شکست داد.دیدن دوباره تیری آنری با لباس آرسنال همه طرفدارهای آرسنال رو به یاد لحظه های بیاد ماندنی بیشماری میاندازه.

یکی از اونها شکست دادن رئال در فبریه 2006 در برنابئوست جایی که تا به اون روز هیچ تیم انگلیسی نتونسته بود رئال رو شکست بده.

ترکیب آرسنال:لمن.فردریک لیونبرگ.خوزه آنتونیو ریس.الکساندر هلب.فابرگاس.فلامینی.ژیلبرتو سیلوا.فیلیپ سندروس.ابوئه. کولو توره و تیری آنری ذخیره ها:المونیا . دیابی . پیرس . الکساندر سانگ . تئو ولکات.ژان ژورو.آرتورو لوپولی

ترکیب رئال:کاسیاس.روبرتو کارلوس.راموس.زیدان.رونالدو.روبینیو.سیسینیو.گوتی.توماس گراوسن.جاناتان وودگیت.دیوید بکهام ذخیره ها:سالگادو.رائول گنذالس.باپتیستا.کاسانو.کابنو.دیاگو.آلوارو مجیا

رئال مادرید با 10 پیروزی پشت سر هم در شرایط عالی به زمین اومده بود و آرسنال با هشت بازیکن مصدوم اکثرا مدافع مجبور شد تا متیو فلامینی رو مدافع چپ بزاره.با این شرایط موقعیت اول بازی روی حرکت خوب تیری و پاس زیباش به ریس بوجود اومد که ایکر کاسیاس با حرکت عالی با دست چپ تو رو مهار کرد.کنترل بازی در دست ارسنال بود با پاس کاری های عالی،موقعیت بعدی که با پاس هلب به تیری کنترل عالی تیری و چرخش و پاس عالی ، لیونبرگ رو در موقعیت تک به تک قرار داد لیونبرگ کاسیاس رو دریبل زد اما با تکل عالی کارلوس توپ به کرنل رفت.موقعیت بعدی روی سانتر ریس و ضربه سر تیری از کنار دروازه به اوت رفت.نیمه اول با کنترل خوب و موقعیت های آرسنال تمام شد. آخرین تیمی که در نیمه اول از رئال گل نخورده بود بارسلونا بود.

 نیمه دوم با ردوبدل شدن زیاد توپ بین دو تیم شروع شد تا اینکه فابرگاس توپ رو در میانیه میدان گرفت و به تیری داد،تیری از رونالدو که عقب اومده بود تا توپ بهش برسه رد شد و بعداز اون از آلوارو و گوتی رد شد،به زیبایی توپ رو در حالی که تحت فشار راموس بود به گوشه سمت چپ دروازه به دور از دستان کاسیاس شلیک کرد.یه گل بیادماندنی دیگه از آنری به قول گزارشگر حرکتی عادی!

موقعیت های دیگه ای بوسیله پیرس و لیونبرگ بدست اومد که تبدیل به گل نشد.توی اون مسابقه ینس لمن توپ های زیادی رو مهار کرد ویکی از ارکان پیروزی بود.مهمترین اونها ضربه ازادی بود که دیوید بکهام در دقایق پایانی بازی زد لمن ضربه سر راموس رو گرفت توپ روی خط افتاد وبعد خودش رو روی توپ انداخت وبا ستوک های 4،5 تا از بازیکنای رئال روبرو شد.

تیری انری 28 ساله 34 امین گل خودش رو در چمپیونز لیگ در اون مسابقه جشن گرفت.با بردی تاریخی. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 19/10/1390 | 23:47 گفت:

دلم میخواد برگردم همون گذشته ها.....

فرهاد در 19/10/1390 | 19:26 گفت:

چه گلی زد تیری یادش بخیر.....اون سالها آغاز خراب کاری های ونگر بود نشوندن پیرس رو نیمکت متاسم

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 18:02 گفت:


بچه بودم ولی یادمه بازی برزیل وفرانسه کارلوس از وسط زمین کاشته زدتوپ رفت به توپ چسبیدبارتزفقط نگاه کردخیلیییییییییی حال داد

فرزین سلامي در 19/10/1390 | 17:53 گفت:

,وای چه بازی بود،واقعا حال کردم.روبرتو کارلوس عین بنز از سمت راست جلو میومد و پشتش خالی میشد و ریس عین لامبورگینی از اون فضا نفوذ میکرد.
خدایی اون موقع چه تیمی رو بردیم:کاسیاس.روبرتو کارلوس.زیدان.رونالدو. بکهام و ...

حمید فرازی در 19/10/1390 | 13:06 گفت:

مرسی حسین.منم با علی موافقم.اگه تونستی از این نوع پستا بذار تا یه کم روحیه بگیریم..حمید توپچی آره اون بازی با لباس زرد و شرت مشکی بودیم.من این لباسو خیلی دوست داشتم

hamed در 19/10/1390 | 12:05 گفت:

اون آرسنال کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

حیف...........

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:53 گفت:

همون بازی که با لباس زرد بودیم؟

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 11:26 گفت:

اون تکه آخری وقتی ماه ازپشت ابربیرون اومدکمربندونگرگم شد

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 11:24 گفت:

آره عجب شبی بوداونشب واقعااونشب شب بوداگه شب نبودروزهم نبودولی شبی عجیب بوداونشب ماه هم پشت ابربود امین واکرم هم توهمون شب منتظربردآرسنال بودندوقتی ماه ازپشت ابربیرون آمدکمربندونگرپ

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 04:19 گفت:

اخ چه شبی بود اون شب عجب شبی بود

علی ارشدی در 19/10/1390 | 01:03 گفت:

مرسی من خیلی دلم میخواد یکی باشه این GGM ها رو ترجمه کنه بذاره اینجا دمت گرم منتظر بقیش هستم