GGM 07

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 10,671 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

GGM 07


آرسنال در برنابئو رئال را شکست داد.دیدن دوباره تیری آنری با لباس آرسنال همه طرفدارهای آرسنال رو به یاد لحظه های بیاد ماندنی بیشماری میاندازه.

یکی از اونها شکست دادن رئال در فبریه 2006 در برنابئوست جایی که تا به اون روز هیچ تیم انگلیسی نتونسته بود رئال رو شکست بده.

ترکیب آرسنال:لمن.فردریک لیونبرگ.خوزه آنتونیو ریس.الکساندر هلب.فابرگاس.فلامینی.ژیلبرتو سیلوا.فیلیپ سندروس.ابوئه. کولو توره و تیری آنری ذخیره ها:المونیا . دیابی . پیرس . الکساندر سانگ . تئو ولکات.ژان ژورو.آرتورو لوپولی

ترکیب رئال:کاسیاس.روبرتو کارلوس.راموس.زیدان.رونالدو.روبینیو.سیسینیو.گوتی.توماس گراوسن.جاناتان وودگیت.دیوید بکهام ذخیره ها:سالگادو.رائول گنذالس.باپتیستا.کاسانو.کابنو.دیاگو.آلوارو مجیا

رئال مادرید با 10 پیروزی پشت سر هم در شرایط عالی به زمین اومده بود و آرسنال با هشت بازیکن مصدوم اکثرا مدافع مجبور شد تا متیو فلامینی رو مدافع چپ بزاره.با این شرایط موقعیت اول بازی روی حرکت خوب تیری و پاس زیباش به ریس بوجود اومد که ایکر کاسیاس با حرکت عالی با دست چپ تو رو مهار کرد.کنترل بازی در دست ارسنال بود با پاس کاری های عالی،موقعیت بعدی که با پاس هلب به تیری کنترل عالی تیری و چرخش و پاس عالی ، لیونبرگ رو در موقعیت تک به تک قرار داد لیونبرگ کاسیاس رو دریبل زد اما با تکل عالی کارلوس توپ به کرنل رفت.موقعیت بعدی روی سانتر ریس و ضربه سر تیری از کنار دروازه به اوت رفت.نیمه اول با کنترل خوب و موقعیت های آرسنال تمام شد. آخرین تیمی که در نیمه اول از رئال گل نخورده بود بارسلونا بود.

 نیمه دوم با ردوبدل شدن زیاد توپ بین دو تیم شروع شد تا اینکه فابرگاس توپ رو در میانیه میدان گرفت و به تیری داد،تیری از رونالدو که عقب اومده بود تا توپ بهش برسه رد شد و بعداز اون از آلوارو و گوتی رد شد،به زیبایی توپ رو در حالی که تحت فشار راموس بود به گوشه سمت چپ دروازه به دور از دستان کاسیاس شلیک کرد.یه گل بیادماندنی دیگه از آنری به قول گزارشگر حرکتی عادی!

موقعیت های دیگه ای بوسیله پیرس و لیونبرگ بدست اومد که تبدیل به گل نشد.توی اون مسابقه ینس لمن توپ های زیادی رو مهار کرد ویکی از ارکان پیروزی بود.مهمترین اونها ضربه ازادی بود که دیوید بکهام در دقایق پایانی بازی زد لمن ضربه سر راموس رو گرفت توپ روی خط افتاد وبعد خودش رو روی توپ انداخت وبا ستوک های 4،5 تا از بازیکنای رئال روبرو شد.

تیری انری 28 ساله 34 امین گل خودش رو در چمپیونز لیگ در اون مسابقه جشن گرفت.با بردی تاریخی. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 19/10/1390 | 23:47 گفت:

دلم میخواد برگردم همون گذشته ها.....

فرهاد در 19/10/1390 | 19:26 گفت:

چه گلی زد تیری یادش بخیر.....اون سالها آغاز خراب کاری های ونگر بود نشوندن پیرس رو نیمکت متاسم

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 18:02 گفت:


بچه بودم ولی یادمه بازی برزیل وفرانسه کارلوس از وسط زمین کاشته زدتوپ رفت به توپ چسبیدبارتزفقط نگاه کردخیلیییییییییی حال داد

فرزین سلامي در 19/10/1390 | 17:53 گفت:

,وای چه بازی بود،واقعا حال کردم.روبرتو کارلوس عین بنز از سمت راست جلو میومد و پشتش خالی میشد و ریس عین لامبورگینی از اون فضا نفوذ میکرد.
خدایی اون موقع چه تیمی رو بردیم:کاسیاس.روبرتو کارلوس.زیدان.رونالدو. بکهام و ...

حمید فرازی در 19/10/1390 | 13:06 گفت:

مرسی حسین.منم با علی موافقم.اگه تونستی از این نوع پستا بذار تا یه کم روحیه بگیریم..حمید توپچی آره اون بازی با لباس زرد و شرت مشکی بودیم.من این لباسو خیلی دوست داشتم

hamed در 19/10/1390 | 12:05 گفت:

اون آرسنال کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

حیف...........

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:53 گفت:

همون بازی که با لباس زرد بودیم؟

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 11:26 گفت:

اون تکه آخری وقتی ماه ازپشت ابربیرون اومدکمربندونگرگم شد

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 11:24 گفت:

آره عجب شبی بوداونشب واقعااونشب شب بوداگه شب نبودروزهم نبودولی شبی عجیب بوداونشب ماه هم پشت ابربود امین واکرم هم توهمون شب منتظربردآرسنال بودندوقتی ماه ازپشت ابربیرون آمدکمربندونگرپ

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 04:19 گفت:

اخ چه شبی بود اون شب عجب شبی بود

علی ارشدی در 19/10/1390 | 01:03 گفت:

مرسی من خیلی دلم میخواد یکی باشه این GGM ها رو ترجمه کنه بذاره اینجا دمت گرم منتظر بقیش هستم