جوک

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 13,347 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

جوک

جوک ها از سایت هواداران آرسنال در آفریقای جنوبی http://www.arsenalsa.com


 
Ian Wright: "I was once fined £5,000 for called Tottenham fans wankers. Best £5,000 I have ever spent."

Harry Redknapp has heart attack.
That's the last time he looks at Adebayors wage slip

John Terry's racism charge is comparable to his team's performance against Arsenal
No defence whatsoever

A teacher is going around her class asking the kids who they support.
Several of the kids say Man U until she gets to Johnny. 'ARSENAL!' He exclaims.
As a Man U supporter herself, the teacher asks, 'Why Arsenal, Johnny?'
He replies, ' Well, me dad supports the Arsenal, me mum supports the Arsenal, so I support them too.'
The teacher replies, ' Well if your father was a retard and your mother was a retard, what then, would that make you?'
Johnny smiles sweetly and answers...

'A stupid Manc like you miss!'

Breaking News!!! after entering the locker room, Torres held a gun to his head and tried to shoot himself but he missed that too!

 

Transfer Deadline Day is like sex, two months of graft, one day of glory, one second when everything completely explodes and two days of checking if everyone's okay.
 
Some terrible news just in from Stamford Bridge and it's bad news for Chelsea fans.
There is still no one stupid enough to buy Kalou.

 

Shaun Wright Phillips calls QPR a big club.
A golf club is a big club to Shaun Wright Phillips

 

Craig Bellamy: I want to use this club to become a lethal attacker again.
Does he mean golf or football?

 

It's finally happened for arsenal. I could see all their fans cheering as the news was announced.
Bendtner has gone.

 

If I was a footballer, I'd drive round loads of grounds on Deadline Day, just to piss off the Sky Sports News reporters.

 

After hours of anxiety and speculation, it has now been confirmed that Howard Webb will be staying with Manchester United.
I've noticed how, where girls used to say to me, "You've got more chance of hell freezing over."
They now use, "You've got more chance of Fernando Torres scoring."
I must have really let myself go.

 

Man Utd fan in work today was shooting his mouth off saying we're going to win this, we're going to win that, all that shit.

Thankfully one of the other ref's told Howard to shut the fuck up.

BREAKING NEWS - Owen Hargreaves' move to Manchester City has broken down amid another injury scare. He fell out of the transfer window.

They say all employers must have a certain percentage of disabled employees on their books.

I guess that's the reason Manchester United signed Michael Carrick.

Anyone else noticed that "Torres for Chelsea" is an anagram of "loser for cheaters

Well at least Torres was guaranteed something at Liverpool......90 minutes

The Football Auction
" Ok and our next item is Andy Carroll, lets start the bidding at 8 mil
"15 million"
"No Liverpool thats not ho-"
"25 million"
"You don't get it you're not suppos-"
"30 million, and thats my final offer"
" But Liverpool you could have got him for 8-"
"35 MILLION"
"*sigh* sold, to Liverpool for 35 mil"
 

I am now back home in the heart of Liverpool. After a few days I realised I have no money. So just sold Jingle Bells to a Scouse for £200. They will pay anything for a useless Carroll up here.

21st January 2010: Harry Redknapp Mugged In Spain By Man.
31st January 2011: Kenny Dalgleish Mugged In Liverpool By Newcastle

Fernando Torres' Transfer to Chelsea has been cancelled,Mrs Torres couldn't agree personal terms with John Terry or Ashley Cole

After finding out that the hosts automatically qualify for the World Cup that year,
Manchester City have enquired about hosting the Champions League next season

Torres not playing tonight because his partner's in labour.

Explains Terry's absence as well then.

Remember when you have unprotected sex with someone - it's like having sex with the previous 10 people they have had sex with. That means you may be shagging a ManU and a Spurs supporter at the same time.

I met this really kinky girl.
"Humiliate me," she said.
So I bought her a Spud shirt

Q. Why do Tottenham fans plant potatoes round the edge of their gardens?
A. So they have something to lift at the end of the season!

Q. You’re locked in a room with a lion, a crocodile, and a Yid.
You have a gun with 2 bullets. What should you do?
A. Shoot the Spurs Fan – twice.

Q: What do Chelsea keepers and Singer Michael Jackson have in common?
A: Both wear gloves for no apparent reason.

Q: What do you call a Man U fan on the moon?
A: A Problem.

Q: What do you call 100 Man U fans on the moon?
A: An even bigger problem.

Q: What do you call all the Man U fans on the moon?
A: Problem solved

Q: Did you hear that the British Post Office has just recalled their latest stamps?
A: Well, they had photos of Manchester United players on them - folk couldn't figure out which side to spit on.

Manutd.com have compiled a feature length video on Dimitar Berbatov's finest moments as a Manchester United player to mark his 100th game for the club.

The video's forty-five minutes long, but I can give you the best highlights:

West Ham, Premier League, 2008: Walked onto the pitch
Fulham, Premier League 2008: Started to jog
Aston Villa, Carling Cup 2009: Broke into a sweat
Everton, FA CUP 2009: Lost the ball
Bayern Munich, Champions League 2010: Fell Over
Chelsea, Premier League 2010: Got up

Lucas is banned for the next game v West Ham...West Ham have said
they will appeal.

8 Man city fans were arrested at yesterdays birmingham match for trying to climb over the walls of eastlands, police promptly returned them to their seats and made them watch the rest of the match

What's the difference between Chelsea and the Amish?
The Amish can live without Lamps

What's the similarity between Lily Allen and Manchester City's trophy cabinet?

They're both barren.

BBC Sport: "Liverpool have appointed ex-Tottenham director of football Damien Comolli as their director of football strategy."
You know your team is royally fucked when you are trying to be Spurs from 2008.

 

Following the recent arguments between the Man City players, James Milner insisted today: "We are united."
Unbelievable. 65 grand a week and he doesn't even know which team he plays for

 

One day Mancini met Sir Alex and said: "our player's price and wages are several times of yours, why are we still not as good as you?"

Sir Alex: "You can't evaluate one's ability only by his price, you should also see his brain."

Mancini: "How can i see that?"

Sir Alex: "Scholes, come here. Your parents have a son, but he is neither your elder brother nor your younger brother, who is he?"

Scholes: "Me!"

Mancini went back to his own club. He asked Balotelli first: "Your parents have a son, but he is neither your elder brother nor your younger brother, who is he?"

Balotelli: (5 minutes later......) "I don't know."

Mancini: "nasry, your parents have a son, but he is neither your elder brother nor your younger brother, who is he?"

nasry: (10 minutes later......) "I don't know."

Mancini (with fury): " It's Scholes!!!!"

Whats the difference between Liverpools cup hopes and Paul the Octopus?
Nothing, they are both dead
 

Everyone see that photo of Fergie hugging Rooney the other day?
The perfect caption would be "Shrek and Donkey Friends again"
Shrek being Rooney for being the most ugly talentless twat in the world.
Fergie for being the ass that believed in Rooney all along!

Tevez and Lescott have been banned from entering the scariest costume competition at Man City's halloween ball at the weekend.
It was said the rest of the club thought it unfair that they tie for the prize every year!

Google Search: "Miserable Failure"
Sorry did you mean "Liverpool FC?"

Man U or Man City?

Technically there's also a difference between dog shit and cat shit....but I like the smell of neither.

What's yellow and shouts "Looney ... Looney .... you give it me now, Looney"
Ji Sung Park making a late run into the 18 yard box!

Manchester United's dressing room minutes before kick off in the derby;

"Right I want 110% effort from the word go against this blue shit. Remember the bastards did us on the anniversary of Munich. If you don't win, those cockney buggers at Chelsea will have 6 points on us. Now I don't care if you kick, punch or head-butt your way to victory, you must win this. Good luck."

Then Sir Alex walks in and says, "Thanks ref, I'll take it from here."

Ashley Cole was caught doing 104mph in a 50mph zone.
When questioned by police as to why he was speeding he said, "I've just heard John Terry is parked outside my house."

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 00:07 گفت:

ویشکا خانوم آقا علی ترجمش کرده پایین

محسن در 5/11/1390 | 00:01 گفت:

علی ارشدی واسه ترجمه دمت گرم جوک اشلی کوا فوق العاده بود

حمید فرازی در 4/11/1390 | 23:13 گفت:

دست همتون درد نکنه

علی ارشدی در 4/11/1390 | 23:12 گفت:

آره حمید اسلحه رو بذاره رو شقیقش قاعدتا باید گلوله به مغزش بخوره :))

Vishka در 4/11/1390 | 22:41 گفت:

اینا همه جوکه.دستتون درد نکنه بعد که ترجمه کردم میخندم.

توپچی جنوب در 4/11/1390 | 22:27 گفت:

علی ارشدی ، حسین کاظمی ، دست جفتتون به شدت درد نکنه . . . کارتون عالی بود ;)

♥Arsenal♥ در 4/11/1390 | 22:09 گفت:

دست آقا علی درد نکنه به به
دست نویسنده آفریقایی هم همینطور
دست بلاگ نویس گلمونم همینطور

♥Arsenal♥ در 4/11/1390 | 22:07 گفت:

اخبار داغ: بعد از ورود تورس به رختکن او یک اسلحه روی شقیقه خود گذاشت و سعی کرد به خودش شلیک کند اما این شلیک او هم به هدف نخورد!!!!!!!!!!!
*********************************
آقا علی فکر کنم منظور از شقیقه (مغز باشه؟) چون که تیر بزنه تورس که مغز نداره نمیخوره به هدف؟
_______________________________________________________________________________________
حال کردم اساسی...

علی ارشدی در 4/11/1390 | 21:16 گفت:

محسن جون شرمنده می کنی

محسن آزاده در 4/11/1390 | 19:44 گفت:

این دوتا عالی بودن :))))))
-------------------------------------------------------------
س: یک طرفدار من یو روی ماه را چه خطاب می کنید؟
پ: یک مشکل

س: چندین طرفدار من یو روی ماه را چه خطاب می کنید؟
پ: یک مشکل بزرگ

س: همه هواداران منچستر روی ماه چطور؟
پ: مشکل حل شد!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------
قیمت نیست که به مغز و هوش بازیکناست! مانچو گفت چطور بفهمم اینو؟ فرگوسن اسکولز رو صدا زد و ازش پرسید: والدین تو یک پسر دارن که نه برادر بزرگ تر تو و نه برادر کوچک تر تو اون کیه؟ اسکولز گفت خب معلومه خودم!

مانچو رفت جای بچه های خودش از بالوتلی پرسید این سوالو بعد از 5 دقیقه گفت نمی دونم از نصری پرسید بعد از ده دقیقه گفت نمی دونم مانچو عصبانی شد و گفت احمق ها اون اسکولزه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محسن آزاده در 4/11/1390 | 19:42 گفت:

علی ارشدی ، حسین کاظمی ، دست جفتتون به شدت درد نکنه . . . کارتون عالی بود ;)

علی ارشدی در 4/11/1390 | 19:35 گفت:

ایول خوشم اومد!!!!!! عالی بود بچه ها من چند تا از باحالاشو ترجمه کردم.واسه کسایی که حال ترجمه ندارن :)

یان رایت: من یک بار 5000 پوند جریمه شدم چون به هوادارای تاتنهام گفتم wanker(معنیش نمی دونم چیه! لابد فحشه) این بهترین 5000 پوندی بود که تا الان پرداخت کردم
-----------------------------------------------------------------------------------------
اخبار داغ: بعد از ورود تورس به رختکن او یک اسلحه روی شقیقه خود گذاشت و سعی کرد به خودش شلیک کند اما این شلیک او هم به هدف نخورد!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------
سوال: شما در اتاقی در بسته با یک شیر یک کروکودیل و یک طرفدار تاتنهام زندانی شده اید و یک تفنگ با دو گلوله در اختیار دارید چه می کنید؟
پاسخ: به طرفدار تاتنهام شلیک می کنم! دو بار!!!!!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------
س: یک طرفدار من یو روی ماه را چه خطاب می کنید؟
پ: یک مشکل

س: چندین طرفدار من یو روی ماه را چه خطاب می کنید؟
پ: یک مشکل بزرگ

س: همه هواداران منچستر روی ماه چطور؟
پ: مشکل حل شد!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------
8 هوادار من سیتی توسط پلیس دست گیر شده چون قصد داشتند از دیوار ورزشگاه بالا بروند پلیس آنها را به صندلی هایشان برگرداند و آنها را "مجبور" کرد بقیه بازی را ببینند!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------
در مکالمات بین بازیکنان سیتی جیمز میلنر گفت ما متحدیم(we are united) جالبه که بعد از این همه وقت هنوز نمی دونه برای کدوم تیم بازی می کنه!!!!!!!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------
مانچینی پیش فرگوسن رفت و گفت چرا باوجود اینکه قیمت و دستمزد بازیکنای ما بیشتره بازم شما بهترین از ما؟ فرگوسن گفت به قیمت نیست که به مغز و هوش بازیکناست! مانچو گفت چطور بفهمم اینو؟ فرگوسن اسکولز رو صدا زد و ازش پرسید: والدین تو یک پسر دارن که نه برادر بزرگ تر تو و نه برادر کوچک تر تو اون کیه؟ اسکولز گفت خب معلومه خودم!

مانچو رفت جای بچه های خودش از بالوتلی پرسید این سوالو بعد از 5 دقیقه گفت نمی دونم از نصری پرسید بعد از ده دقیقه گفت نمی دونم مانچو عصبانی شد و گفت احمق ها اون اسکولزه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------
اشلی کول با سرعت 104 مایل بر ساعت در منطقه سرعت مجاز 50 مایل بر ساعت رانندگی میکرد پلیس جلوشو گرفت و گفت چرا با این سرعت رانندگی می کنی؟ کول گفت من فقط شنیدم که ماشین تری جلو خونه ام پارک شده!!!!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 4/11/1390 | 19:04 گفت:

سوادمون کجا بود که بخوایم بفهمیم

حمید فرازی در 4/11/1390 | 18:47 گفت:

مرسی ولی اگه تا بخوام ترجمه کنم پوستم درمیاد.کاش کم تر میذاشتی یا با ترجمه میذاشتی