بازی های پیش رو !

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 10,717 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

بازی های پیش رو !


 بازی های بعد تیم های در کورس برای کسب سهمیه


 

چلسی : منچستر یونایتد(H)  ، اورتون(A) ،جام حذفی ، ناپولی (A) بولتن (H)

نیوکاسل : استون ویلا (H) ، تاتنهام (A)  ،  ولورهمتون(H)

لیورپول : تاتنهام (H) ، منچستر یونایتد(A) ، جام حذفی ، فینال کارلین کاپ ، آرسنال (H)

آرسنال : بلکبرن رورز(H) ، ساندرلند (A) ، آث میلان (A) ، جام حذفی(A) ، تاتنهام (H)

تاتنهام : لیورپول(A) ، نیوکاسل (H) ، جام حذفی ، آرسنال(A)

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 13/11/1390 | 23:12 گفت:

علی جان,یعنی منسیتی برای کسب سهمیه نمیجنگه؟
هنوز هیچی معلوم نیست شاید امسال تاتنهام قهرمان بشه(البته خدای نکره,زبون جورو لال)

علی ارشدی در 13/11/1390 | 19:17 گفت:

مشکل تیم تو این فصل بی ثباتیه اول فصل بد بودیم بعدش خوب الان بد شدیم باز دوباره خوب میشیم باز بد میشیم همین جور تا آخر فصل نوسان داریم احتمالا

علی ارشدی در 13/11/1390 | 19:16 گفت:

ناصر جان اینا تیمایی هستن که برای لیگ قهرمانان می جنگن

ضمنا دوستان من اصلا نا امید نشدم ها فقط خیلی توقعی از این تیم ندارم از الان بخوام دل به این تیم ببندم بعد که نتیجه نگرفت خوب دپرس میشم

ناصر در 13/11/1390 | 17:30 گفت:

منسیتی توی کورس نیست؟

مهناز پرتوی در 13/11/1390 | 17:11 گفت:

نسبت به تیمای دیگه کار راحت تری در پیش داریم البته میلان کمی خطرناک...ولی اگه بتونیم 6امتیاز بگیریم اونوقت شکست میلا ن مثل اب خوردن....

حمید فرازی در 13/11/1390 | 16:50 گفت:

فقط میگم به تیم ایمان داشته باشین.ایمدوارم اینبار از فرصتمون استفاده کنیم

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 16:50 گفت:

بچه ها با تیم چهارم فقط 5 امتیاز فاصله داریم و اکثر تیم های بالایمون هم با ارسنال تو زمین ارسنال بازی دارن و اونجا راحت میتونیم ازشون امتیاز بگیریم. امیدوار باشید

من که به رئیس ایمان دارم و مطمئنم پایان فصل بالای تاتنهام هستیم.....

غلامحسین ایمانی در 13/11/1390 | 16:42 گفت:

من با نظر علی موافقم.اما باید به تیم ایمان داشته باشیم .انصافا بازی هامون تو این برهه زمانی از بقیه مدعیا اسونتره به خاطر همین تیم باید استفاده کنه!!!

arash در 13/11/1390 | 16:12 گفت:

بچه ها من دیشب خواب قهرمانی تو حذفی رو دیدم لیورپولو بردیم 2-1 !!!!!!!!!!!!

ramin kazemi در 13/11/1390 | 15:00 گفت:

15 بازی مونده خیلی زوده که بگیم اگه ببریم چی میشه یا نمیشه به نظر من که یه راه بیشتر نداریم اونم برد یه چاره بیشتر هم نیست جزء بدست اوردن چیزی که خیلی نصیب تیم نشده شانس!

hesam در 13/11/1390 | 14:48 گفت:

ما اگه از بازى بعد تو خونه رو ببريم خارج خونه مساوي قطعن سهميه ميگيريم

علیرضا در 13/11/1390 | 14:09 گفت:

اگه بتونیم بلکبرن و ساندرلند رو ببریم به امید خدا میایم چهارم.........

masoud mahmudpur در 13/11/1390 | 14:02 گفت:

باید بلکبرن وساندرلند رو ببریم

علی ارشدی در 13/11/1390 | 13:28 گفت:

بازی ها کمی پیچیده است و احتمال امتیاز از دست دادن رقبا هست فقط مشکل اینجاست که ما توان اینو نداریم که از فرصت هامون استفاده کنیم چه تو زمین چه وقتی بقیه امتیاز از دست میدن تیم رو ضعیف تر از این ندیده بودم