بازی های پیش رو !

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 13,349 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

بازی های پیش رو !


 بازی های بعد تیم های در کورس برای کسب سهمیه


 

چلسی : منچستر یونایتد(H)  ، اورتون(A) ،جام حذفی ، ناپولی (A) بولتن (H)

نیوکاسل : استون ویلا (H) ، تاتنهام (A)  ،  ولورهمتون(H)

لیورپول : تاتنهام (H) ، منچستر یونایتد(A) ، جام حذفی ، فینال کارلین کاپ ، آرسنال (H)

آرسنال : بلکبرن رورز(H) ، ساندرلند (A) ، آث میلان (A) ، جام حذفی(A) ، تاتنهام (H)

تاتنهام : لیورپول(A) ، نیوکاسل (H) ، جام حذفی ، آرسنال(A)

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 13/11/1390 | 23:12 گفت:

علی جان,یعنی منسیتی برای کسب سهمیه نمیجنگه؟
هنوز هیچی معلوم نیست شاید امسال تاتنهام قهرمان بشه(البته خدای نکره,زبون جورو لال)

علی ارشدی در 13/11/1390 | 19:17 گفت:

مشکل تیم تو این فصل بی ثباتیه اول فصل بد بودیم بعدش خوب الان بد شدیم باز دوباره خوب میشیم باز بد میشیم همین جور تا آخر فصل نوسان داریم احتمالا

علی ارشدی در 13/11/1390 | 19:16 گفت:

ناصر جان اینا تیمایی هستن که برای لیگ قهرمانان می جنگن

ضمنا دوستان من اصلا نا امید نشدم ها فقط خیلی توقعی از این تیم ندارم از الان بخوام دل به این تیم ببندم بعد که نتیجه نگرفت خوب دپرس میشم

ناصر در 13/11/1390 | 17:30 گفت:

منسیتی توی کورس نیست؟

مهناز پرتوی در 13/11/1390 | 17:11 گفت:

نسبت به تیمای دیگه کار راحت تری در پیش داریم البته میلان کمی خطرناک...ولی اگه بتونیم 6امتیاز بگیریم اونوقت شکست میلا ن مثل اب خوردن....

حمید فرازی در 13/11/1390 | 16:50 گفت:

فقط میگم به تیم ایمان داشته باشین.ایمدوارم اینبار از فرصتمون استفاده کنیم

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 16:50 گفت:

بچه ها با تیم چهارم فقط 5 امتیاز فاصله داریم و اکثر تیم های بالایمون هم با ارسنال تو زمین ارسنال بازی دارن و اونجا راحت میتونیم ازشون امتیاز بگیریم. امیدوار باشید

من که به رئیس ایمان دارم و مطمئنم پایان فصل بالای تاتنهام هستیم.....

غلامحسین ایمانی در 13/11/1390 | 16:42 گفت:

من با نظر علی موافقم.اما باید به تیم ایمان داشته باشیم .انصافا بازی هامون تو این برهه زمانی از بقیه مدعیا اسونتره به خاطر همین تیم باید استفاده کنه!!!

arash در 13/11/1390 | 16:12 گفت:

بچه ها من دیشب خواب قهرمانی تو حذفی رو دیدم لیورپولو بردیم 2-1 !!!!!!!!!!!!

ramin kazemi در 13/11/1390 | 15:00 گفت:

15 بازی مونده خیلی زوده که بگیم اگه ببریم چی میشه یا نمیشه به نظر من که یه راه بیشتر نداریم اونم برد یه چاره بیشتر هم نیست جزء بدست اوردن چیزی که خیلی نصیب تیم نشده شانس!

hesam در 13/11/1390 | 14:48 گفت:

ما اگه از بازى بعد تو خونه رو ببريم خارج خونه مساوي قطعن سهميه ميگيريم

علیرضا در 13/11/1390 | 14:09 گفت:

اگه بتونیم بلکبرن و ساندرلند رو ببریم به امید خدا میایم چهارم.........

masoud mahmudpur در 13/11/1390 | 14:02 گفت:

باید بلکبرن وساندرلند رو ببریم

علی ارشدی در 13/11/1390 | 13:28 گفت:

بازی ها کمی پیچیده است و احتمال امتیاز از دست دادن رقبا هست فقط مشکل اینجاست که ما توان اینو نداریم که از فرصت هامون استفاده کنیم چه تو زمین چه وقتی بقیه امتیاز از دست میدن تیم رو ضعیف تر از این ندیده بودم