مورد عجیب لورن!

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 13,344 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

مورد عجیب لورن!

صحبت ها رئیس درباره مصدومیت لورن
"لورن وقتی امروز صبح از خواب بیدار شد التهاب تاندون زانو داشت.نمیدونم چه وضعی خوابیده بوده ولی نمیتونست به درستی راه بره.تلاش کرد که گرم کنه ولی نتونست بازی کنه.صبح وقتی بیدار شد تصمیم گرفتیم.پیشم اومد و گفت مطمئن نیست که بتونه با درد بازی کنه.بنابراین یکی رو صدا کردیم و فرستادیمش برای گرم کردن.درست بعداز شروع به دویدن گفت که حتی نمی تونه حرکت کنه.باید ارزیابی کنیم ببینیم چقدر بده!"


مگه تو رختخواب هم میشه مصدوم شد؟؟چه کردی با خودت لورن!!!!!فکر کنم داشته خواب بازی میدیده!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یونس در 6/1/1391 | 23:38 گفت:

لورن جان میزاشتی واسه بعد بازی. ایقدر به زانوهات فشار نمی آوردی خوب.طفلی حتما کم خواب هم بوده!

یه آرسنالی در 6/1/1391 | 17:40 گفت:

هزار ماشالا از زمین و آسمون واسمون مصدومیت میباره.

HAMED toopchi در 6/1/1391 | 15:29 گفت:

خواب ميديده رو زانواش وايستاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 6/1/1391 | 14:38 گفت:

لابد داشته خوابای رنگی میدیده =))

(Hooman sam (Dark metal در 6/1/1391 | 13:45 گفت:

ما نیاز به شانس نداریم نیاز به یه تیم پزشکیه خوب داریم...
like like

محسن آزاده در 6/1/1391 | 13:14 گفت:

:))) خوبه . . . حداقل داریم در شکل مصدومیت ها تنوع ایجاد می کنیم !!!

مهران کاظمی در 6/1/1391 | 12:49 گفت:

آرسنال تیم مصدوماست خدایی: ادواردو و رمسی پاشون نصف شد که اگه نمیشد جفتشون ویلشر و ون پرسی 2 برامون بودن
روسیچکی که به فنا رفت با یک سال مصدومیتش، حالا تازه داره خوب میشه
ویلشر عزیزمون هم که 6 7 ماه بازی نمیکنه
مرتساکر هیچ وقت تو دورتمند مصدومیت اینجوری نداشته
سانتوس با یه اشاره 2 3 ماه مصدوم شد، من بازی رو می دیدم، خدایی کاریش نکردن تقریباً
آرتتا با یه تنه از بازی بیرون میره، البته این دیگه آخر بدشانسی بود
دیوار تیممون هم که مدت زیادی مصدوم بود، منظورم ورمالن هست
دیابی که من خیلی بازیشو دوست دارم هم احتمالاً با این مصدومیت به فنا میره
فقط یه خوش شانسی آوردیم اونم این بود که بر عکس هر سال RVP سرحال سرحاله

ونگر که یه جورایی خودش فوتبال مدرن رو با آوردن تغذیه مدرن و تمرینای مردن به وجود آورده نمی دونم چرا نمیتونه جلوی این مصدومیتا رو بگیره، آخه بعضیاشم تو زمین بازی نیست، کلاً آرسنال همیشه بدشانس بوده غیر از این 1 ماه که داره همه رو سوراخ میکنه

خدایی اگه ما هم شانس داشته باشیم مثل منچستر یونایتد نونمون تو روغنه

حمید فرازی در 6/1/1391 | 12:37 گفت:

سلام علی آقا.سال نو شما هم مبارک سعید رو که که برداشتی بردی خودت دیگه کم پیدا شدی:)

حمید فرازی در 6/1/1391 | 12:36 گفت:

در کل مو.رد عجیب و ناردی بود و شاید تنها توجیه منطقی این باشه که تو تمرینات دچار مصدومیت جزئی شده باشه و بعد تشدید شده وگرنه کلا غیرقابل باور بود

alireza mohajer در 6/1/1391 | 12:01 گفت:

فکر کنم ویلشر هم همینطوری مصدوم شد صداشو در نیاوردن !!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/1/1391 | 11:26 گفت:

شب یادش رفته بره دستشویی به زانوش فشاراومده...لورن به علت نرفتن به دستشویی تاآخرفصل خانه نشین شد

مجتبی عابدی در 6/1/1391 | 09:16 گفت:

چند جفت کفش پشت سرشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لورن زود بر میگرده . شیشه ای نیست .

ali jamshidi در 6/1/1391 | 07:54 گفت:

آقا سال نو همراه شادی باشه برات.
واقعاً مورد عجیبی بود

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 07:24 گفت:

بازیکن آرسناله دیگه همه جا مصدوم میشن مهم نیست چجوری............

اصلا اینا مصدوم نمیشن که میمیرن..........

یه لگد میخورند میرن تــــــــــــــا فصل بعد....