خسته شديم

نویسنده: محمد يزداني

وبلاگ من
نویسنده: محمد يزداني
من از سالهاي دور سالهاي حدود 93 ميلادي طرفدار 2تا تيم بودم اول بارسا بعد آرسنال.اون سال روماريو و هريستو استويچكوف رومانيايي تو بارسا بازي ميكردن.آرسنالو بخاطر آرم زيباي JVC دوست داشتم اما بازيكن بسيار محبوب و بزرگ اون سالهاي آرسنال يعني يان رايت منو ديوانه وار عاشق آرسنال كرد.يادش بخير.سال 99 زماني كه آرسنال تو جام يوفا در ضربات پنالتي از گالاتاسراي شكست خورد تا صبح نتونستم بخوابم و ساعتها بغض كردمو گريستم.
کل بازدید: 4,710 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

خسته شديم

وقتي فصل نقل و انتقالات مياد و اين آرسنال و مربيو روساشو ميبينم نشستن نظاره گر خريد تيمهاي رقيب هستن و فقط واسه ما چرت و پرت تحويل ميدن حالم بهم ميخوره.
ما فقط بايدقرضي بازيكن بگيريم اونم بازيكناي بنجول و از رده خارج تيماي رقبو.ول كن وا بده ..... مديريت آرسنال هم شده تو ب... من ... ب!!!!!


خسته شديم بخدا بخاطر نداشتن بازيكن ومصدوميت از تيما عقب مونديم درحالي كه تيماي ديكه تا دلت بخواد بازيكن تراز اول دارن.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 27/10/1390 | 15:57 گفت:

منم با علی ارشدی و T.vermaelen و شهرام عمویی موافقم : دی
تا کور شن کسایی که چشم ندارن ببینن ما با هم موافقیم . . .

Hossein Y در 19/10/1390 | 14:36 گفت:

به خاطر همين هاست كه 100 فصله جام نگرفتيم و هميشه هم با بازي پلي آف رفتيم جام باشگاه ها

محمد يزداني در 19/10/1390 | 11:24 گفت:

آره از رشت هستم شاهین جان.

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 19:07 گفت:

منم با علی ارشدی و T.Vermaelen :کاملا موافقم

mostafaa در 18/10/1390 | 16:43 گفت:

شبکه سه در یه اقدام عجیب فوتبال من سیتی من یونایت ر وبی خیال شده داره والیبال نشون می ده.جالب اینه ده دقیقه قبل بازی خودشون زیر نویس زدن

ramin kazemi در 18/10/1390 | 15:08 گفت:

:((((???

حمید فرازی در 18/10/1390 | 13:36 گفت:

خواهش میکنم علی جان.امیدوارم به دردت بخوره

sam baygan در 18/10/1390 | 13:35 گفت:

آرسنال یعنی همین.فقط میتونم همینو بگم.
واقعا کسانی که آرسنال 2000 تا 2006 و حتی قبل ترشو دیدن و به بازی بازیکنایی مثل برگکمپ و ویرا و آنری و پیرس و رایت ... عادت کرده بودن اصلا نمیتونن این بازیکنای کاملا متوسط و بعضأ بی استعدادو تو تیم تحمل کنن...فقط میتونیم صبر کنیم تا این دوران تموم بشه همین.

ali در 18/10/1390 | 13:23 گفت:

هردوشون برن به درک

کاشکی میشد یه رمز بزنیم هردوشون حذف بشن

رضا در 18/10/1390 | 13:18 گفت:

بچه ها دوست دارید بازی امروز السیتی ببره یا الیونایتد؟!!

علی ارشدی در 18/10/1390 | 13:15 گفت:

تی ورمالن راست میگه من با حرفاش موافقم

mostafaa در 18/10/1390 | 13:13 گفت:

خبر داغ لمپارد تو چلسی نیمکت نشیت شده ئ آماده ی خروجه.بهد درد ما که نمی خوره ولی کلا بازیکنیه به درد تیمایی مثل پاریس انژرمن می خوره

ali در 18/10/1390 | 13:04 گفت:

حمید جون دستت درد نکنه ممنون ازلطفت انشا الله جبران کنیم.حمید فرازی

حمید فرازی در 18/10/1390 | 12:55 گفت:

ali : شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

علی یه سایت هست هرچند مدت یه بار یه کیت سرور واسه بازیای pes و fifa میذاره.فکر کنم چند مدت دیگه تو کیت سرور جدیدش هانریو داشته باشه.اینم سایتش داداش:
http://downloads.gamingaccess.com

حمید فرازی در 18/10/1390 | 12:51 گفت:

چقدر تعداد شمالیا داره میره بالا.فکر کنم چندسال دیگه آرسنال بیاد اونبرا اردو بزنه.دیگه باید برم چندتا شیرازیو به زورم که شده بیارم اینجا

حمید فرازی در 18/10/1390 | 12:49 گفت:

خیلی سخته خبری باشه.اگه هم بازیکنی بگیریم فکر کنم سوارز مهاجم اندرلخت یا هوندا رو یگیریم که فکر کنم اینا هم نیان ولی ما جوانانی داریم که نمیدونم چرا بهشون میدون نمیدن و بازیکنای مسن و بی کیفیتی مثل آرشاوینو بازی میدن.

T.Vermaelen در 18/10/1390 | 12:45 گفت:


بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست .
این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های درپیتی مثل رئال و بارسا و میلان و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن.
شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش و آرسنال همین روششه, بازیکن رو نمیذاره پیر بشه و ضرر بده روش.
کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود.
آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه(
پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه.
*** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***

T.Vermaelen در 18/10/1390 | 12:44 گفت:

mostafaa در 18/10/1390 | 12:14 گفت:

بازیکن خریدن خبری نیست.دلتونو صابون نزنین. اگر هانری رو نمی آورد یه امید هایی واسه پودولوسکی بود ولی الان دیگه عمرا.

ali در 18/10/1390 | 12:09 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

دست رو دلمون ....
خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

ali در 18/10/1390 | 12:08 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

دست رو دلمون ....
خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

ali در 18/10/1390 | 12:08 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

دست رو دلمون ....
خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

ali در 18/10/1390 | 12:08 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.

دست رو دلمون ....
خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 12:02 گفت:

اینو قبلا خدم یه پست دربارش گذاشته بودم کهه بعد از لیونبرگ و پیرس و ریس و هانری و برگکمپ و ویلتورد و هنریک لارسن و لورن و اشلی و کمپل و دیگه بازیکن سرشناس نداشتیم البته به غیر ونپرسی که اون فقط مونده!!

hesam در 18/10/1390 | 11:18 گفت:

خسته نباشي!!!

ali در 18/10/1390 | 11:06 گفت:

شرمنده میدونم هیچ ریطی نداره : کسی میدونه چطوری میشه thierry henry رو وارد ساکر 12 کرد آخه تو ساکر 12 نساختنش.
دست رو دلمون ....

خداییش منم خسته شدم خیلی دوست داشتم یه بازیکن تو مایه های رونالدو میگرفتیم

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 09:44 گفت:

داداش بچه گیلانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زیاد به خرید بازیکن فکرنکن چون ارسنال ستاره بخر نیست بازیکنای خودشوازدست نده2فصل دیگه میشه قوووووووول