به تيماي ديگر احترام بگذاريم

نویسنده: محمد يزداني

وبلاگ من
نویسنده: محمد يزداني
من از سالهاي دور سالهاي حدود 93 ميلادي طرفدار 2تا تيم بودم اول بارسا بعد آرسنال.اون سال روماريو و هريستو استويچكوف رومانيايي تو بارسا بازي ميكردن.آرسنالو بخاطر آرم زيباي JVC دوست داشتم اما بازيكن بسيار محبوب و بزرگ اون سالهاي آرسنال يعني يان رايت منو ديوانه وار عاشق آرسنال كرد.يادش بخير.سال 99 زماني كه آرسنال تو جام يوفا در ضربات پنالتي از گالاتاسراي شكست خورد تا صبح نتونستم بخوابم و ساعتها بغض كردمو گريستم.
کل بازدید: 4,688 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

به تيماي ديگر احترام بگذاريم

توهين نكنيد خواهشاً


فكر كنم يك سالي هست كه عضو شدم ولي فقط از اخبار سايت استفاده ميكردم ولي امروز يكي از دوستا انقدر به همه طرفداراي تيم بارسلون توهين كرد كه تصميم گرفتم فقط حرفي زده باشم اميدوارم ازم ناراحت نشه.دوست عزيز من از حدود 15 سال پيش يا حتي بيشتر از 15 ساله طرفدار بارسا هستم(بعد از آرسنال دوست داشتني)و با پخش بازيهاش تو اين يكي دوساله طرفدارش نشدم چرا به شعور طرفداراي بارسا انقدر توهين ميكني؟اگه يكي دونفر از طرفداراي بارسا به ما آرسناليها توهين ميكنن كه نبايد اونو به حساب مابقي گذاشت.انشا الله يكي دوسال آينده آرسنال با جوونايي كه داره پرورش ميده انقدر پيشرفت ميكنه كه ديگه هيچ كس جرات نمي كنه حتي تو ذهنشم به بزرگي آرسنال شك داشته باشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 23/8/1390 | 10:00 گفت:

عشقست و صفا حسابداري رو و آرسنال بهتر از جان رو

علی ارشدی در 22/8/1390 | 14:40 گفت:

سلام حسابرس منم دارم حسابداری میخونم :-))

Saeed Milani در 22/8/1390 | 14:18 گفت:

حرف شما متینه ، فکر کنم کسی نباشه که از بازی ژاوی و اینیستا و مسی لذت نبره ، توهین کار انسان های ضعیف هست ، کسایی که چیزی برای ارائه ندارند توهین و هوچی گری می کنند. مثل دشت بش و عزیز جون که البته بهتره در مقابل این تیپ انسان نماها سیاست بایکوت و سکوت رو در پیش گرفت.

محمد يزداني در 22/8/1390 | 11:47 گفت:

ممنون علي آقا انشاالله امسال جام ميبريم و تو جام باشگاههاي اروپا هم به فينال ميرسيم و قهرمان ميشيم.چند سال پيش كي فكر ميكرد پورتو بياد فينال قهرمان بشه ولي شد امسال ما هم به اميد خدا قهرمان ميشيم.

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 11:46 گفت:

3 تا پست پایین تر

mohammad-sadegh در 22/8/1390 | 11:45 گفت:

دوستان ما همه مخالف توهین هستیم در صورتی که توهین نشه بهمون
دو تا پست پایین تر در جواب علی توضیح کامل دادم

Ali&MT در 22/8/1390 | 10:51 گفت:

بحث احترام به تيم ها جداست ...... من خودم احترام زيادي براي رئال مادريد قائلم ...... دوستان عزيز هيچ ارسنالي با هيچ رئالي كار نداشت ... يك نفر بارسلونايي و يك نفر رئالي عضو سايت شدن و بعد هم شروع كردن به توهين به ونگر و ارسنال و همه هواداراي ارسنال ...... بعد بحث و دعواها شروع شد .... الانم تموم شده ... كش نديم اين موضوع رو ... واقعا ارزش بحث رو نداره ... توهين كار زشتيه اما كسي كه توهين كنندس بايد ظرفيت جوابشو هم داشته باشه ... البته من هم مثل شما مخالف توهين به هستم به هر كسي هم كه ميخواد باشه .....