آیا میدانید تندیس تیری هانری مربوط به چه گلیست؟

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 273,399 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

آیا میدانید تندیس تیری هانری مربوط به چه گلیست؟

من امروز به این فکر بودم که این حالت تیری هانری رو که زانو زده رو کجا دیدم .


من امروز به این فکر بودم که این حالت تیری هانری رو که زانو زده رو کجا دیدم . منظورم تندیس تیری هانری هست .

نمیدونم به این موضوع اشاره شده یانه اما شاید مهم باشه که بدونید این خوشحالی مربوط به خوشحالی بد از چه گلیه .

من این بالاخره فهمیدم و احتمال 99 درصد درسته


آیا شما میدونید ؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

sam baygan در 20/9/1390 | 23:03 گفت:

منم تایید میکنم نظر دوستانو!

محمد اصغری در 20/9/1390 | 22:51 گفت:

جالب بود.متشکر

hamed در 20/9/1390 | 20:00 گفت:

دستتون درد نکنه از اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتین..............

محمد رستگار در 20/9/1390 | 19:56 گفت:

علم غیب می پرسی؟؟

shervin در 20/9/1390 | 14:44 گفت:

نه آقا فرهاد بعد اون گل به چلسی با حالت تعجب که داور گلشو قبول کرده و با یه لبخند به دوربین نگاه کرد و یه چیزی گفت.
این خوشحالی مال گلش به تاتنهام بود.

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:26 گفت:

سعید! عالی بود دمت گرم نکته ظریفی بود منم دیدم ولی دیدن و گفتنش بهتر از دیدن تنهاست

امیر مجاهد در 20/9/1390 | 14:12 گفت:

این خوشحالی رو من چندین بار ازش دیدم اما اولین بار ساله 2002 بود اگه کسی کیلیپی از اون گله زیباش داره لطفا بزاره.مرسی

علی قاسمی در 20/9/1390 | 10:24 گفت:

سعید که خیلی باحال گفت

گلی که توی هایبوری زد
جالب بود !!!!!!!!!

علی قاسمی در 20/9/1390 | 10:23 گفت:

ای بابا
همه که میدونند
آرمن جون دمت گرم عکسشا گذاشتی من عکسشا ندیده بودم کلیپشا دیدم گلشا یادم رفته بود

گل به تاتنهام بود که تو زمین خودمون توپ رو گرفت و رفت یه تنه اون سمت کارا تموم کرد

به نظر من در حال حاضر فقط والکات توانایی چنین استارتی را داره

تو اون گل هم استپ اول و حرکت عالی بود هم سرعت همل توپ و هم قدرت بدنی و حرکت توی عرض هم ضربه آخر
ون پرسی هم توانایی چنین حرکت هایی رو نداره شک ندارم

حسین عسگریان در 20/9/1390 | 09:35 گفت:

گل به تاتنهام هیچکی نمیدونست فقط من میدونستم !

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 09:27 گفت:

من بگم! گل به تاتنهام! البته نمیدونستم از کامنتا فهمیدم/ممنونم

Saeed Milani در 20/9/1390 | 00:42 گفت:

درسته گل به تاتنهام در هایبوری 2002 ، نکته جالب در عکس هواداران تاتنهام هسند که با فحش های دستی ازش استقبال کردن ، می شه شمردشون!

آرمان امیراحمدی در 20/9/1390 | 00:29 گفت:

گل به تاتنهام عزیز دل ... 3-0 بردیم ...

این هم عکسش " http://www.freewebs.com/allthecoloursfade/henryspurs.JPG

Saeed Milani در 20/9/1390 | 00:27 گفت:

گل آخری که در هایبوری زد.

علی ارشدی در 20/9/1390 | 00:27 گفت:

گلی که 2002 به تاتنهام زد اینو که همه جا نوشته که نیازی به فکر کردن نداشت :))

فرهاد در 20/9/1390 | 00:24 گفت:

فکر می کنم اون کاشته ای هست که بدون اجازه ی داور به چلسی زد