پخش دیدار آرسنال و منچستر سیتی از شبکه 3 (قطعی)

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 274,792 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

پخش دیدار آرسنال و منچستر سیتی از شبکه 3 (قطعی)

بالاخره بعد از مدتها بازی آرسنال پخش خواهد شد .


بالاخره بعد از مدتها انتظار مسئولان شبکه 3 قصد دارند بازی آرسنال و منچستر سیتی(السیتی) را روز یکشنبه پخش کنند اما نه زنده بلکه با تاخیر

بازی آرسنال و منچستر سیتی روز یکشنبه با 4 ساعت تاخیر یعنی ساعت 23:30 پخش خواهد شد
از دوستداران آرسنال میخوام نتیجه این بازی را برای 4 ساعت نبینند تا بازی با تاخیر حساسیت بازی زنده رو داشته باشه ....

امیدوارم خوشحال شده باشید
علی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 24/9/1390 | 19:14 گفت:

فرهود جان این شبکه راه فردا فرکانسش چنده ؟

امیر مجاهد در 24/9/1390 | 17:07 گفت:

من زنده نیگا میکنم با ماهواره یا اینترنت

(Hooman sam (Dark metal در 24/9/1390 | 15:13 گفت:

من که بیشتر حالم گرفته شد تا خوشحال...
ما تیممون بزرگتر از این حرفاست که بازیهاش رو اینجوری پخش کنن...اینجور پخش کردن بازی واسه ما یه توحینه...
من که بازی رو از اینترنت نگاه میکنم ولی بخدا دلم واسه اونایی که نه ماهواره دارن نه adsl میسوزه،خاک بر سر مسئولان شبکه مخصوصا این یارو ذکایی...

فرزین سلامي در 24/9/1390 | 12:50 گفت:

نمیشه که 4 ساعت نتیجه رو نبینی،لابد قبلش هم کلی پیام بازرگانی پخش میکنن تا ساعت بشه 12
تازه بچه های اتاق ما ساعت 11 میخوابن،دیگه تلویزیون نمیشه روشن کرد که

farhood در 24/9/1390 | 12:35 گفت:

من كه همه بازي هاي مهم رو از راه فرداي افغانستان مي بينم

farhood در 24/9/1390 | 12:35 گفت:

من كه همه بازي هاي مهم رو از راه فرداي افغانستان مي بينم

فرزاد عسکری در 24/9/1390 | 10:15 گفت:

آقا به 300003 اس ام اس بدین بگین چرا با تاخیر پخش میکنین خواهشا سرموقع بدین ... اگه خیلیا اس ام اس بدن احتمال اینکه زنده بدن خیلی هست .... انصافا بعضی وقتا گوش میدن ...

علی قاسمی در 24/9/1390 | 10:08 گفت:

www.tv3.ir

فرهاد در 23/9/1390 | 22:41 گفت:

علی ادرس سایت رو گذاشته رضا جون.....یه حرفی میزنی علی جون

علی ارشدی در 23/9/1390 | 22:17 گفت:

نه بابا نتیجه رو نمیشه نگاه نکنیم سر بازی با یونایتد هر چی سعی کردم نتونستم جلو خودمو بگیرم رفتم از لیو اسکور دیدم

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 22:16 گفت:

ای بر پدر مادرشه صلوات.آخه با تأخیر! ممنون علی قاسمی عزیز

Saeed Milani در 23/9/1390 | 22:14 گفت:

چرا.... بیب......بیب......بیب......بیب، زنده پخش نمی کنن؟!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 21:52 گفت:

سایت شبکه3آقافرهاد

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 21:52 گفت:

سایت شبکه3آقافرهاد

علی قاسمی در 23/9/1390 | 21:52 گفت:

سایت شبکه 3 اعلام کرده دوستان

www.tv3.ir

شک نکنید درسته

علی قاسمی در 23/9/1390 | 21:51 گفت:

سایت شبکه 3 اعلام کرده دوستان

www.tv3.ir

شک نکنید درسته

حمید فرازی در 23/9/1390 | 21:51 گفت:

مرسی علی جان ولی حتی بازی هایی که حساسیت کم تری هم دارن با تاخیر پخش میکنه مثل چلسی لیورپول.با تاخیر به درد عمشون میخوره اینجوری مثل اینکه میخوایم گدایی صداوسیما رو کنیم.

فرهاد در 23/9/1390 | 21:49 گفت:

رضا سایت چی رو میخوای؟

فرهاد در 23/9/1390 | 21:49 گفت:

آقای قاسمی یه حرفی میزنی ها......مگه میشه بازی رو نبینم؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 21:48 گفت:

سایتشوبده پسرمن هرچی دنبال سایتش گشتم پیدانکردم.ممنون امیرجان