پست بامحتوا و عنوان غیرفنی تحریم شد-همه بخونند همه

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 272,966 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

پست بامحتوا و عنوان غیرفنی تحریم شد-همه بخونند همه

در ابتدا از تمامی دوستان بابت این پستم معذرت خواهی میکنم ..


تا پایان بخونید

در ابتدا از تمامی دوستان بابت این پستم معذرت خواهی میکنم و امیدوارم این پست آخرین پستی باشه که جنبه بحث و خبر فنی نداره اما امیدوام بعد از این پست با موافقت همه بچه ها پست های غیر فنی کنار گذاشته بشه و همونطور که پست های کپی شده خیلی کم شده از دوستان هم خواهش میکنم بعد از این پست دیگه پست هایی نذارند که فقط صرف رفع اشکال و سوال پرسیدن و ... باشه یا به تیم توهین کنند و بحث فنی ای توش نباشه

بچه ها این سایت برای تمامی نویسندگان و بازدید کنندگان هست و شاید روزی 2000نفر وارد این سایت میشند و خبر های این سایت رو میخونند نباید عنوان های بلاگ با محتوای پوچ و کم ارزش و خلاصه و بی ربط پر بشه ...
نمیگم من خبر های خوبی میذارم اما خب تا جایی که بتونم در مورد تیم و بحث های فوتبالی خبر میذارم و اگه سوالی از بچه ها داشته باشم و یا پیشنهادی داشته باشم در قسمت دیوارها میذارم و بچه ها در این قسمت پاسخ میدند ..

آرمان جون این قسمت رو برای بچه ها فراهم کرد تا هر کسی که طرفدار آرسناله بتونه پست بذاره و ما باید پست ها و عنوان هایی رو بذاریم که لیلقت این رو داشته باشه که 2000 نفر در روز اون خبر رو بخونند

حالا از تمامی بچه ها خواهش میکنم با یک اقدامی همگانی پست های که خصوصیت های زیر رو دارند رو تحریم کنند و این پست من آخرین پست غیر فوتبالی باشه

1- پست هایی که عنوان مناسبی نداره رو تحریم کنیم و حتی وارد خبر هم نشیم

2- پست هایی که بار فنی نداره رو نادیده بگیریم و نظری در موردش ندیم

3- پست هایی با متن خیلی کوتاه بهتره در قسمت دیوار قرار بگیره و این پست ها رو هم تحریم کنیم

4- با پست های توهین آمیز برخورد کنیم (نه پست های انتقادی )

و...امیدوارم این پست آخرین پست غیر فوتبالی باشه

دوست دارم همه موافقت خودشونا اعلام کنند
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 8/10/1390 | 09:42 گفت:

با آرمان و بچه ها در مورد فان و طنز هم من موافقم
چون جو صمیمی ای رو برای بچه ها فراهم میکنه

اما مورد رفع اشکال و اینکه جای کاراکتر ها پر بشه !!!!!!!!!!!!! میذاریم کاملا مخالفم و پست رو هرز میکنه
جای رفع اشکال تو قسمت دیوار هاست به نظر من نه اینکه پست بذاریم

اعلام پخش فوتبال از ماهواره و شبکه ها هم خب به نوعی اطلاع رسونیه و خبر و مشکلی نخواهد داشت

پس بچه ها سعی کنید و یکپایچه باشید تا این پست ها به حد اقل برسه

sam baygan در 8/10/1390 | 01:40 گفت:

عملا میتونی الان تاثیر حرفاتو توی سایت ببینی!
بیخیال رفیق...

sam baygan در 8/10/1390 | 01:07 گفت:

ضمن احترام به مدیریت سایت با همه زحماتشون،من منشا اکثرا مشکلات سایتمونو از این قسمت میبینم.
ما بارها با دوستان اومدیم بحث کردیم و پست گذاشتیم و از همه خواستیم تو بحثمون شرکت کنن.متاسفانه هیچ نتیجه ای نداشت.من خودم تو یه پست اومدم پیشنهاداتی رو برا سایت مطرح کردم که فقط با چندتا نظر از دوستان عزیزم مواجه شدم و تمام.درحالی که دوس داشتم آرمان عزیز و بقیه دوستان هم بیان تا به یه نتیجه برسیم.حتی یه نظر خشک و خالی که بیاد بگه هستم.
ما حتی الان نمیدونیم مدیرای سایت چند نفرن یا خود آرمان تنهاست یا نه؟اینا همه برا اینه که مدیر سایت وقت نمیذاره و پای صحبت ماها نمیشینه.
بار فنی سایت خیلی خیلی کمه،اخبار نمیرسه،همیشه اینجا یه دعوا و بگومگوهای بیخود راه می افته و خیلی مشکلات دیگه.
متاسفانه اکثر ماها اطلاعاتمونو از گل و ورزش3 و گانرزتراست میگیریم و این سایت نقشی این وسط نداره...امیدوارم اینطوری که من میگم نباشه.امیدوارم من اشتباه کرده باشم!
حرف واسه گفتن زیاده.ما حتی یه روز کامل رو به این بحثا تلف کردیم.ولی کسی نیست که اینارو بشنوه.بازم میگم تا مدیر سایت نیاد و وقت نذاره و جواب سوالاتو و نظراتو نده این حرفا هیچ فایده ای نداره و مثل همه حرفای دیگه بی نتیجه میمونه.تحریمم هیچ اثری نداره علی جان!

محسن در 8/10/1390 | 00:16 گفت:

آقا دمت گرم حرف دل منو زدی

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 23:38 گفت:

ببین عزیزم گاهی اوقات خوبه که از پست های غیر فوتبالی باشه!
چون....
1-بعضیا راحت بتونند بار شکست رو فراموش کنند و دیگه از شکست تو سایت حرف نزنن!(مثلا چند وقت پیش من خودم یه پست گذاشتم که لطیفه های جدید بگید تو این پست!!!اتفاقا خوب هم استقبال شد!
2-اینجا هرکی نظرشو میگه شاید تیم از لحاظ فنی عیب نداشته باشه و مسائل غیر فنی باعث تشنج در تیم شده باشه که جای بحث داره(مثلا پیشنهاد nدلاری برا ون پرسی)شاید از نظر فنی روی ون پرسی تاثیر نزاره ولی از نظر روحی میتونه رو بقیه بازیکنا یا خود هوادارا تاثیر بزاره که ای وای حالا نوبت ون پرسیه!!!
3-گاهی اوقات خود پست ها جنبه نظر سنجی داره!!
4-بعضی اوقات هم برای بیان احساسات کاربران نسبت به یک اتفاق!
5-گاهی هم جهت رفع مشکل دوستان هستش(مثلا اعلام کدهای شبکه فلان ماهواره!!
6-یا میتونه جهت برای صمیمی شدن بیشتر سایت پست خاصی گذاشت که اصلا بار فنی نداره!!
7-یا مثلا من یه پست میزارم راجع به فلان مشکل شخصیم و درخواست کمک میکنم(چون اینجا یک جای عمومی هستش یکجورایی مخصوص تبادل اطلاعت و اطلاعات به فوتبال محدود نمیشه!!)
8-و خیلی موارد دیگه!!!!
ولی در کل با تحریم موافقم چون بعضیا تحریم حقشونه!!بعضی از پست ها واقعا جنبه تخریبی داره و همین هدف رو دنبال میکنه!!!
امیدوارم فهمیده باشید چی گفتم!!

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 23:28 گفت:

اونائیکه دوستان و مدیریت گفتو هستم بعلاوه پ ن پ های من... موافقم

آرمان امیراحمدی در 7/10/1390 | 23:16 گفت:

فان که علی میگه رو هستم ، اما بی ادبی به تیم و بازیکنان و ... نـــــــــــــــه !

علی ارشدی در 7/10/1390 | 23:08 گفت:

البته علی جون گاهی اوقات پست های فان هم لازمه تا جو سایت خیلی خشک نباشه من خودم چند از این پستا گذاشتم مثلا راجع به این که چطور حال بارسایی ها یا منچستری ها رو بگیریم یا اینکه کدوم آدمای معروف آرسنالین

علی ارشدی در 7/10/1390 | 22:42 گفت:

منم تاییدت میکنم و باهات همکاری میکنم امیدوارم دیگران هم این کارو بکنن البته بعضیا تازه واردن و تا کم کم دستشون بیاد که باید چی کار کنن طول میکشه کاش آرمان یک راهنما برای بلاگ نویسی بذاره

حمید فرازی در 7/10/1390 | 22:33 گفت:

درسته علی جان ولی بعضی وقتا واسه آروم کردن بچه ها لازمه که یه پست غیر فنی هم بذاریم اما در کل حرفاتو قبول دارم.مثلا به جای اینکه بگیم آهااااااااااای هوادار یا یه چیز دیگه عنوان مربوط به پستو بذاریم