پست بامحتوا و عنوان غیرفنی تحریم شد-همه بخونند همه

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 273,385 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

پست بامحتوا و عنوان غیرفنی تحریم شد-همه بخونند همه

در ابتدا از تمامی دوستان بابت این پستم معذرت خواهی میکنم ..


تا پایان بخونید

در ابتدا از تمامی دوستان بابت این پستم معذرت خواهی میکنم و امیدوارم این پست آخرین پستی باشه که جنبه بحث و خبر فنی نداره اما امیدوام بعد از این پست با موافقت همه بچه ها پست های غیر فنی کنار گذاشته بشه و همونطور که پست های کپی شده خیلی کم شده از دوستان هم خواهش میکنم بعد از این پست دیگه پست هایی نذارند که فقط صرف رفع اشکال و سوال پرسیدن و ... باشه یا به تیم توهین کنند و بحث فنی ای توش نباشه

بچه ها این سایت برای تمامی نویسندگان و بازدید کنندگان هست و شاید روزی 2000نفر وارد این سایت میشند و خبر های این سایت رو میخونند نباید عنوان های بلاگ با محتوای پوچ و کم ارزش و خلاصه و بی ربط پر بشه ...
نمیگم من خبر های خوبی میذارم اما خب تا جایی که بتونم در مورد تیم و بحث های فوتبالی خبر میذارم و اگه سوالی از بچه ها داشته باشم و یا پیشنهادی داشته باشم در قسمت دیوارها میذارم و بچه ها در این قسمت پاسخ میدند ..

آرمان جون این قسمت رو برای بچه ها فراهم کرد تا هر کسی که طرفدار آرسناله بتونه پست بذاره و ما باید پست ها و عنوان هایی رو بذاریم که لیلقت این رو داشته باشه که 2000 نفر در روز اون خبر رو بخونند

حالا از تمامی بچه ها خواهش میکنم با یک اقدامی همگانی پست های که خصوصیت های زیر رو دارند رو تحریم کنند و این پست من آخرین پست غیر فوتبالی باشه

1- پست هایی که عنوان مناسبی نداره رو تحریم کنیم و حتی وارد خبر هم نشیم

2- پست هایی که بار فنی نداره رو نادیده بگیریم و نظری در موردش ندیم

3- پست هایی با متن خیلی کوتاه بهتره در قسمت دیوار قرار بگیره و این پست ها رو هم تحریم کنیم

4- با پست های توهین آمیز برخورد کنیم (نه پست های انتقادی )

و...امیدوارم این پست آخرین پست غیر فوتبالی باشه

دوست دارم همه موافقت خودشونا اعلام کنند
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 8/10/1390 | 09:42 گفت:

با آرمان و بچه ها در مورد فان و طنز هم من موافقم
چون جو صمیمی ای رو برای بچه ها فراهم میکنه

اما مورد رفع اشکال و اینکه جای کاراکتر ها پر بشه !!!!!!!!!!!!! میذاریم کاملا مخالفم و پست رو هرز میکنه
جای رفع اشکال تو قسمت دیوار هاست به نظر من نه اینکه پست بذاریم

اعلام پخش فوتبال از ماهواره و شبکه ها هم خب به نوعی اطلاع رسونیه و خبر و مشکلی نخواهد داشت

پس بچه ها سعی کنید و یکپایچه باشید تا این پست ها به حد اقل برسه

sam baygan در 8/10/1390 | 01:40 گفت:

عملا میتونی الان تاثیر حرفاتو توی سایت ببینی!
بیخیال رفیق...

sam baygan در 8/10/1390 | 01:07 گفت:

ضمن احترام به مدیریت سایت با همه زحماتشون،من منشا اکثرا مشکلات سایتمونو از این قسمت میبینم.
ما بارها با دوستان اومدیم بحث کردیم و پست گذاشتیم و از همه خواستیم تو بحثمون شرکت کنن.متاسفانه هیچ نتیجه ای نداشت.من خودم تو یه پست اومدم پیشنهاداتی رو برا سایت مطرح کردم که فقط با چندتا نظر از دوستان عزیزم مواجه شدم و تمام.درحالی که دوس داشتم آرمان عزیز و بقیه دوستان هم بیان تا به یه نتیجه برسیم.حتی یه نظر خشک و خالی که بیاد بگه هستم.
ما حتی الان نمیدونیم مدیرای سایت چند نفرن یا خود آرمان تنهاست یا نه؟اینا همه برا اینه که مدیر سایت وقت نمیذاره و پای صحبت ماها نمیشینه.
بار فنی سایت خیلی خیلی کمه،اخبار نمیرسه،همیشه اینجا یه دعوا و بگومگوهای بیخود راه می افته و خیلی مشکلات دیگه.
متاسفانه اکثر ماها اطلاعاتمونو از گل و ورزش3 و گانرزتراست میگیریم و این سایت نقشی این وسط نداره...امیدوارم اینطوری که من میگم نباشه.امیدوارم من اشتباه کرده باشم!
حرف واسه گفتن زیاده.ما حتی یه روز کامل رو به این بحثا تلف کردیم.ولی کسی نیست که اینارو بشنوه.بازم میگم تا مدیر سایت نیاد و وقت نذاره و جواب سوالاتو و نظراتو نده این حرفا هیچ فایده ای نداره و مثل همه حرفای دیگه بی نتیجه میمونه.تحریمم هیچ اثری نداره علی جان!

محسن در 8/10/1390 | 00:16 گفت:

آقا دمت گرم حرف دل منو زدی

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 23:38 گفت:

ببین عزیزم گاهی اوقات خوبه که از پست های غیر فوتبالی باشه!
چون....
1-بعضیا راحت بتونند بار شکست رو فراموش کنند و دیگه از شکست تو سایت حرف نزنن!(مثلا چند وقت پیش من خودم یه پست گذاشتم که لطیفه های جدید بگید تو این پست!!!اتفاقا خوب هم استقبال شد!
2-اینجا هرکی نظرشو میگه شاید تیم از لحاظ فنی عیب نداشته باشه و مسائل غیر فنی باعث تشنج در تیم شده باشه که جای بحث داره(مثلا پیشنهاد nدلاری برا ون پرسی)شاید از نظر فنی روی ون پرسی تاثیر نزاره ولی از نظر روحی میتونه رو بقیه بازیکنا یا خود هوادارا تاثیر بزاره که ای وای حالا نوبت ون پرسیه!!!
3-گاهی اوقات خود پست ها جنبه نظر سنجی داره!!
4-بعضی اوقات هم برای بیان احساسات کاربران نسبت به یک اتفاق!
5-گاهی هم جهت رفع مشکل دوستان هستش(مثلا اعلام کدهای شبکه فلان ماهواره!!
6-یا میتونه جهت برای صمیمی شدن بیشتر سایت پست خاصی گذاشت که اصلا بار فنی نداره!!
7-یا مثلا من یه پست میزارم راجع به فلان مشکل شخصیم و درخواست کمک میکنم(چون اینجا یک جای عمومی هستش یکجورایی مخصوص تبادل اطلاعت و اطلاعات به فوتبال محدود نمیشه!!)
8-و خیلی موارد دیگه!!!!
ولی در کل با تحریم موافقم چون بعضیا تحریم حقشونه!!بعضی از پست ها واقعا جنبه تخریبی داره و همین هدف رو دنبال میکنه!!!
امیدوارم فهمیده باشید چی گفتم!!

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 23:28 گفت:

اونائیکه دوستان و مدیریت گفتو هستم بعلاوه پ ن پ های من... موافقم

آرمان امیراحمدی در 7/10/1390 | 23:16 گفت:

فان که علی میگه رو هستم ، اما بی ادبی به تیم و بازیکنان و ... نـــــــــــــــه !

علی ارشدی در 7/10/1390 | 23:08 گفت:

البته علی جون گاهی اوقات پست های فان هم لازمه تا جو سایت خیلی خشک نباشه من خودم چند از این پستا گذاشتم مثلا راجع به این که چطور حال بارسایی ها یا منچستری ها رو بگیریم یا اینکه کدوم آدمای معروف آرسنالین

علی ارشدی در 7/10/1390 | 22:42 گفت:

منم تاییدت میکنم و باهات همکاری میکنم امیدوارم دیگران هم این کارو بکنن البته بعضیا تازه واردن و تا کم کم دستشون بیاد که باید چی کار کنن طول میکشه کاش آرمان یک راهنما برای بلاگ نویسی بذاره

حمید فرازی در 7/10/1390 | 22:33 گفت:

درسته علی جان ولی بعضی وقتا واسه آروم کردن بچه ها لازمه که یه پست غیر فنی هم بذاریم اما در کل حرفاتو قبول دارم.مثلا به جای اینکه بگیم آهااااااااااای هوادار یا یه چیز دیگه عنوان مربوط به پستو بذاریم