ترکیب های کاملا قابلپیش بینی

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 272,993 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ترکیب های کاملا قابلپیش بینی


بدون شک یکی از مهمترین دلایلی که تیم های برزگ در نتیجه گرایی های هفته های میانی ضعیف عمل میکنند باز نبودن دست سر مربی ها در جابجایی بازیکنان و چیدن ترکیب های غیر قابل پیش بینی میباشد .اگر نگاهی به تیم های من سیتی و منچستر یونایتد و حتی تاتنهام بیندازیم خواهیم دید که هر بازی ترکیب های و مهره های غیر قابل پیش بینی را در ترکیب خود قرار میدهند و این امر موجب میشود کار تیم مقابل در بازی خوانی مشکل شود . حال نگاهی به آرسنال بیندازیم . در تمامی بازی های ژسنی دروازبان تیم بوده و همواره به ترتیب اولویت بازی در دفاع وسط ورما و مرتساکر و کاشیلنی بوده اند و با توجه به مصدومیت ها و محرومیت ها ترکیب دو نفره برای این نقطه در نظر گرفته میشود.


در خط حمله همواره ونپرسی نوک و سانگ  در نقش هافبک دفاعی عمل میکند .


حال با این بر آورد ها ترکیب بازی های مانند بازی امشب کاملا تا حد 95 درصد برای سرمربی تیم مقابل قابل پیش بینی خواهد بود و کار برای آنالیز آسان میشود .


ژسنی


گیبس ورما کاشیلنی سانیا


چمبرلین سانگ   رمسی والکات


ون پرسی


این میتوه محتمل ترین ترکیب برای بازی امشب باشه و این قابل پیش بینی بودن نمیتونه به هیچ وجه برای تیم مناسب باشد


شاید بسیاری از طرفداران بر این باور باشند که ترکیب یکنواخت میتونه به سود تیم در هماهنگی باشه اما تیم ترکیب یکنواختی را در اختیار نداره  و ترکیب آرسنال در اکثر بازی ها قابل پیش بینی بوده ... 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 26/11/1390 | 22:07 گفت:

آرتتا چی شد؟

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:48 گفت:

1/5 ديگه بازي شروع ميشه خبر جديد چي داريد؟

حمید فرازی در 26/11/1390 | 21:37 گفت:

@مصیو این فقط عواقب کار خودمونه.مگه ما دقیقا همین کارو با اونا نکردیم؟ وقتی گفتم بهتره جاسوس بازی و بچه بازی درنیاریم واسه همین بود.البته بهتر بود قبل از همچین بازیی از این پستا نمیذاشتیم.همیشه میگیم اگه موج منفی بدیم به گوش بازیکنا نمیرسه و تاثیری نداره ولی به گوش هوادارای بقیه تیما که میرسه.پس سعی کنید روحیتون رو حفظ کنید و زیاد به بقیه توجه نکنید.اونم فقط یه وبلاگه که در مقایسه با این سایت هیچی نیست و به رسمیت سناخته نمیشه

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:18 گفت:

لعنتي ها از اون پستمون سو استفاده کردن.

مصطفي اكرامي در 26/11/1390 | 21:11 گفت:

از مدیر فعال و پر تلاش سایت که اسمشونو یادم رفته
خواهش میکنم یه دقتی تو پستا کنید
همین الان میخوام که اون پست رو حذف کنید

مصطفي اكرامي در 26/11/1390 | 21:07 گفت:

http://acmilan.blogfa.com/ رو برید نگاه کنید
خبر
آن ها از ما می ترسند!

کافیست نگاهی به نظراتشان بیاندازید!
برید نگاه کنید
آبروی آرسنال بزرگ رو تو رو خدا نبرید
اگه میخواین تحلیل کنید ،درست و حسابی تحلیل کنید ،آخه اون چیه {عصبانیم شدید از دست ...}
آرسنالی مردونه میره بازی میکنه
مث بازی منچستر ک همه میگفتن میرن 8 تا دیگه میخورن ،مردانه باختیم و اومدم بیرون

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:05 گفت:

زنيت1-1بنفيکا

T.Vermaelen در 26/11/1390 | 20:48 گفت:

مصدومیت دلیل اصلی بوده ولی ...............
بچه ها تاکتیک رو با ترکیب اشتباه نگیرید... ترکیب همه تیم ها ثابته ولی این تاکتیکه که تغیر میکنه....
بچه های خوب که همه کارشناس فوتبالید.... ترکیب همه تیم های ثابته و اگه هم تیمی 2 یا سه بازیکن رو نمیذاره تو یه بازی بازی کنن واسه اتراحت دادن و آمادگیه جسمی ای چندتا بازیکن تعویضیه... مربیان بزرگ(مانند رئیس) کل بازیکنان رو تاکتیکی که کلیت تیم بر مبنای اونه انتخاب کرده و بسته و دیدیم که همیشه ونگر با نیمکت نشینا هم نتیجه خوب میگیره...
" اما تیم های بزرگ دیگه چی؟ گواردیولا واسه بازی دیشب مقابل لورکوزن چندتا از بازیکنای اصلی رو استراحت داد مقابل اوساسونا شکست خورد و این نشون میده که گواردیولا تاکتیک بلد نیست و فقط متکی به ستاره هاست... حالا خودتون قضاوت کنید ونگر با این بازیکنای فعلی آرسنال چه کارای بزرگی می کنه؟.... کی به اندازه ونگر تاکتیک بلده؟

حمید فرازی در 26/11/1390 | 20:36 گفت:

بله درسته.واقعا ما نیمکت خوبی نداریم که یکی از دلایلشم همین مصدومیتاست

فرهاد در 26/11/1390 | 20:35 گفت:

ویلشر سانتوس و جنکینسون هم رفتن میلان بازی رو از نزدیک ببینن ویلشر میگه میلان خیلییییییییییییی سرده

محمد حسینی در 26/11/1390 | 20:14 گفت:

امیر رضا ترکیبت دور از ذهنه

علیرضا در 26/11/1390 | 20:11 گفت:

ترکیبت 10 نفرن.............آرتتا رو جا انداختی.........

amirreza در 26/11/1390 | 19:40 گفت:

امروز سانگ میره دفاع وسط.ورمایلن میره چپ.روسیسکی و آرتتا و رمسی هافبکان.

میلاد در 26/11/1390 | 19:40 گفت:

سلام علی جون-شمارتو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 26/11/1390 | 19:28 گفت:

متاسفانه این بر میگرده به مصدومیت های زیاد و البته نیمکتی که ضعیفه