ترکیب های کاملا قابلپیش بینی

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 273,358 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ترکیب های کاملا قابلپیش بینی


بدون شک یکی از مهمترین دلایلی که تیم های برزگ در نتیجه گرایی های هفته های میانی ضعیف عمل میکنند باز نبودن دست سر مربی ها در جابجایی بازیکنان و چیدن ترکیب های غیر قابل پیش بینی میباشد .اگر نگاهی به تیم های من سیتی و منچستر یونایتد و حتی تاتنهام بیندازیم خواهیم دید که هر بازی ترکیب های و مهره های غیر قابل پیش بینی را در ترکیب خود قرار میدهند و این امر موجب میشود کار تیم مقابل در بازی خوانی مشکل شود . حال نگاهی به آرسنال بیندازیم . در تمامی بازی های ژسنی دروازبان تیم بوده و همواره به ترتیب اولویت بازی در دفاع وسط ورما و مرتساکر و کاشیلنی بوده اند و با توجه به مصدومیت ها و محرومیت ها ترکیب دو نفره برای این نقطه در نظر گرفته میشود.


در خط حمله همواره ونپرسی نوک و سانگ  در نقش هافبک دفاعی عمل میکند .


حال با این بر آورد ها ترکیب بازی های مانند بازی امشب کاملا تا حد 95 درصد برای سرمربی تیم مقابل قابل پیش بینی خواهد بود و کار برای آنالیز آسان میشود .


ژسنی


گیبس ورما کاشیلنی سانیا


چمبرلین سانگ   رمسی والکات


ون پرسی


این میتوه محتمل ترین ترکیب برای بازی امشب باشه و این قابل پیش بینی بودن نمیتونه به هیچ وجه برای تیم مناسب باشد


شاید بسیاری از طرفداران بر این باور باشند که ترکیب یکنواخت میتونه به سود تیم در هماهنگی باشه اما تیم ترکیب یکنواختی را در اختیار نداره  و ترکیب آرسنال در اکثر بازی ها قابل پیش بینی بوده ... 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 26/11/1390 | 22:07 گفت:

آرتتا چی شد؟

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:48 گفت:

1/5 ديگه بازي شروع ميشه خبر جديد چي داريد؟

حمید فرازی در 26/11/1390 | 21:37 گفت:

@مصیو این فقط عواقب کار خودمونه.مگه ما دقیقا همین کارو با اونا نکردیم؟ وقتی گفتم بهتره جاسوس بازی و بچه بازی درنیاریم واسه همین بود.البته بهتر بود قبل از همچین بازیی از این پستا نمیذاشتیم.همیشه میگیم اگه موج منفی بدیم به گوش بازیکنا نمیرسه و تاثیری نداره ولی به گوش هوادارای بقیه تیما که میرسه.پس سعی کنید روحیتون رو حفظ کنید و زیاد به بقیه توجه نکنید.اونم فقط یه وبلاگه که در مقایسه با این سایت هیچی نیست و به رسمیت سناخته نمیشه

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:18 گفت:

لعنتي ها از اون پستمون سو استفاده کردن.

مصطفي اكرامي در 26/11/1390 | 21:11 گفت:

از مدیر فعال و پر تلاش سایت که اسمشونو یادم رفته
خواهش میکنم یه دقتی تو پستا کنید
همین الان میخوام که اون پست رو حذف کنید

مصطفي اكرامي در 26/11/1390 | 21:07 گفت:

http://acmilan.blogfa.com/ رو برید نگاه کنید
خبر
آن ها از ما می ترسند!

کافیست نگاهی به نظراتشان بیاندازید!
برید نگاه کنید
آبروی آرسنال بزرگ رو تو رو خدا نبرید
اگه میخواین تحلیل کنید ،درست و حسابی تحلیل کنید ،آخه اون چیه {عصبانیم شدید از دست ...}
آرسنالی مردونه میره بازی میکنه
مث بازی منچستر ک همه میگفتن میرن 8 تا دیگه میخورن ،مردانه باختیم و اومدم بیرون

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:05 گفت:

زنيت1-1بنفيکا

T.Vermaelen در 26/11/1390 | 20:48 گفت:

مصدومیت دلیل اصلی بوده ولی ...............
بچه ها تاکتیک رو با ترکیب اشتباه نگیرید... ترکیب همه تیم ها ثابته ولی این تاکتیکه که تغیر میکنه....
بچه های خوب که همه کارشناس فوتبالید.... ترکیب همه تیم های ثابته و اگه هم تیمی 2 یا سه بازیکن رو نمیذاره تو یه بازی بازی کنن واسه اتراحت دادن و آمادگیه جسمی ای چندتا بازیکن تعویضیه... مربیان بزرگ(مانند رئیس) کل بازیکنان رو تاکتیکی که کلیت تیم بر مبنای اونه انتخاب کرده و بسته و دیدیم که همیشه ونگر با نیمکت نشینا هم نتیجه خوب میگیره...
" اما تیم های بزرگ دیگه چی؟ گواردیولا واسه بازی دیشب مقابل لورکوزن چندتا از بازیکنای اصلی رو استراحت داد مقابل اوساسونا شکست خورد و این نشون میده که گواردیولا تاکتیک بلد نیست و فقط متکی به ستاره هاست... حالا خودتون قضاوت کنید ونگر با این بازیکنای فعلی آرسنال چه کارای بزرگی می کنه؟.... کی به اندازه ونگر تاکتیک بلده؟

حمید فرازی در 26/11/1390 | 20:36 گفت:

بله درسته.واقعا ما نیمکت خوبی نداریم که یکی از دلایلشم همین مصدومیتاست

فرهاد در 26/11/1390 | 20:35 گفت:

ویلشر سانتوس و جنکینسون هم رفتن میلان بازی رو از نزدیک ببینن ویلشر میگه میلان خیلییییییییییییی سرده

محمد حسینی در 26/11/1390 | 20:14 گفت:

امیر رضا ترکیبت دور از ذهنه

علیرضا در 26/11/1390 | 20:11 گفت:

ترکیبت 10 نفرن.............آرتتا رو جا انداختی.........

amirreza در 26/11/1390 | 19:40 گفت:

امروز سانگ میره دفاع وسط.ورمایلن میره چپ.روسیسکی و آرتتا و رمسی هافبکان.

میلاد در 26/11/1390 | 19:40 گفت:

سلام علی جون-شمارتو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 26/11/1390 | 19:28 گفت:

متاسفانه این بر میگرده به مصدومیت های زیاد و البته نیمکتی که ضعیفه