آرسنال قبل از بازی باخته بود.

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 272,948 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آرسنال قبل از بازی باخته بود.

از تمامی خوانندگان این پست تقاضا دارم به دو پست گذشته من که همانا ( ناامیدی بعدی نزدیک هست و ترکیب های قابل پیش بینی نگاهی بیندازند.)
بنا بر پیش بینی های قبل از بازی ترکیب تیم آرسنال قبل آز بازی تا حدود صد در صد قابل پیش بینی بود و حتی تعویض ها هم پیش بینی شده بود و هر سر مربی ای میتوانست بازی خوانی های لازم رو انجام دهد کاری که ونگر به هیچ وجه توانایی آن را نداشت . سرمربی میلان با بازیکنان متعددی که داشت قبل از بازی حضور یا عدم حضور بازیکتانی رو از ابتدا محتمل دانست و هر تغییری در هر نقطه از زمین میتوانست صورت دهد .


از طرفی بپاتو که آرزوی آرسنالی ها جذب این بازیکن میباشد روی نمیکت میلان حضور داشت هر چند این امر مصدومیت پاتو بود اما میلان بدون چنین بایکنی هم میتواند 3 مهاجم کامل داشته باشد جایی که مدافعان آرسنال جلوی زلاتان زانو میزنند.


باز هم بر این نکته تاکید میکنم اروپا مانند ایران نیست که تیمی بتواند یک فصل با بازیکنان متوشط جرقه بزند و به رتبه های بالای جدول برسد و همه نتایج و قهرمانی ها با برنامه ریزی صورت میگیری کاری که در آرسنال دیده نمیشه بازیکنانی مانند رمسی آرتتا کاشیلنی ژورو شسنی گیبس و... همه و همه بازیکنان متوسط میباشندو بازیکنان تاتنهام به مراتب بهتر از بازیکنان آرسنال میباشد با این روند بنا بر دو پست بعدی من


ناامیدی های بعدی نزدیک هست

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 27/11/1390 | 17:36 گفت:

1سال بی جام دیگه پیش رو هستش

علی قاسمی در 27/11/1390 | 16:55 گفت:

آرسنال هر سال بدتر ازپارسال

باید تغییر اساسی داده بشه
تیم داره میشه مثه لیورپول

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:44 گفت:

منظورم شنبه بود

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:05 گفت:

آقا باختیم حق میلان بود...پاسکاری فوق العاده ی بوآتنگ و زلاتان و روبینیو حرف نداشت...آدم حال میکرد...از اون طرف توپچی ها تو این 10 سالی که من بازی ها را میبینیم افتضاح ترین بازیشون بود..در حد تیم های دبیرستانی ( بازم دبیرستانی ها یه هدف تو زمین دارن که ما دیشب اونم نداشتیم)....ایشالا مثل 8 تا منچستر به خودمون بیایم واسه بازی با ساندرلند...خوب شد آرشاوین و شاماخ را نذاشت و چمبرلین را از اول نذاشت که واسه 1شنبه خسته بشن...دیشب اینقد افتضاح بودیم که از دست هیچکس کاری بر نمیمد...

مهران کاظمی در 27/11/1390 | 13:06 گفت:

بابا دیگه خودمونو گول نزنیم کاسه داغ تر از آشم نشیم، خود ونگر هم گفته تیمش هیچی نبود، واقعاً نبود، شما مطمئن باش اگه اون گل رو آفساید می گرفت اون پنالتی رو هم می گرفت میلان 2 تا دیگه می زد، آرسنال حرفی برای گفتن نداشت، این یه واقعیته حالا هر کی می خواد تا صبح استدلال بیاره که زمین بد بود و پنالتی نگرفت و از این حرفا فرقی نمی کنه، چون یکی از بدترین بازیایی بود که من از آرسنال دیده بودم، کاملاً بدون برنامه، عین تیمای ایرانی، تیم هیچ برنامه ای نداشت، حتی از اون بازی که از منچستر 8 تا خوردیمم بد تر بودیم، لااقل اونجا یه برنامه ای تیم داشت.
ونگر خودش استاد ضد حمله هست، یعنی آرسنال اینقدر بدبخت شده که با این بازیکنای سرعتی 90 دقیقه از پیر و پاتالای میلان ضد حمله می خوره، واقعاً دیشب ضد حال اساسی خوردیم، کاشکی تیم یه حرفی لااقل برای گفتن داشت

mohsen در 27/11/1390 | 12:52 گفت:

آقا وقتی ان قدر جنم نداره تو یه مصاحبه بگه من با این بازیکنا نمیتونم !! دیگه چه انتظاری داری ؟
چه طور تو 5ساعت تونست 4تا بازیکن بگیره ( اونم آرتتا که 3سال تو کفش بود ) نصری رو فروخت یه بازیکن نصف نصری نداره بزاره جاش .
ول کن بابا اه

حمید فرازی در 27/11/1390 | 12:39 گفت:

حامد جان اگه عصبی هستی پست نذار چون بهتره اول آروم شی.
شاماخ مشکلی نداره و احتمالا ژروینیو هم میرسه.مرته ساکر قطعا نمیرسه و وضعیت کوشینلی هم هنوز معلوم نیست ولی به نظر نمیرسید مصدومیتش جدی باشه هرچند که چیزی معلوم نیست

حامد مبينى در 27/11/1390 | 12:31 گفت:

نمیتونم پست بذارم من :(((
برا یکشنبه کیا را داریم؟؟؟؟
شاماخ سالمههه؟؟؟ مرتساکر میرسه؟ کوشیلنی چطور؟؟
کلا" کیا را داریم....

حمید فرازی در 27/11/1390 | 12:28 گفت:

آقا جواد میشه چندتا از دخالتای ونگر در کارای مدیرا رو نام ببرید؟

حسین تی تی ما باختیم و بهتره به کسی توهین نکنیم.یعنی آبیاتی باید توپ مارو نمیگرفت تا بهش توهین نکنیم؟

مجتبی جان من در آرسنال به هیچ کس دلبسته نیستم و حتی برگکمپی که شاید در طرفدار شدن من خیلی نقشم داشت اونقدر بهش دلبسته نیستم و فقط هواار و هواخواه آرسنالم.اگه یه بازیکن خوب بود من خودم مخلصشم و تا روزی که به نفعمون کار کرد بهش علاقه دارم ولی دلیلی نمیشه وقتی داره به تیم ضربه میزنه بازم عاشقش باشم.من به خاطر ونگر دیونه آرسنال نشدم و مطمئن نیستم با رفتن ونگر چیزی درست شه.جالبه تا قبل از بازی همه ورمیناتور تو دهنوشن بود.میگفتن ژسنی یه سوپر دروازه بان میشه و سانیا دفاع خیلی خوبیه ولی با یه باخت نظرشون 187 درجه تغییر میکنه

hesam در 27/11/1390 | 12:23 گفت:

بسه ديگه!انگار نه انگار يه گل اونا افسايد بوده يه پنالتيم واسه ما نگرفت.ميلانم با اين عمه مهره نميتونه نبره.تمومش کنيد!!!

Hossein TT در 27/11/1390 | 11:37 گفت:

سلام
خداییش بد بازی کردن ولی اگه داور بی پدر اون پنالتی رو رو ون پرسی میگرفت 3 تا رو احت تو بازی برگشت میزدیم
اون آبیاتی کچل برای ما سگ شده بود

جواد تی تی در 27/11/1390 | 11:33 گفت:

ونگر مربی بزرگی هست اما مدیر بزرگی نیست اگر فقط مربی تیم بود و کاری به مسائل مدیریتی و تعیین و تکلیف برای باشگاه نداشت خیلی بهتر بود
اما مشکل ارسنال اینه که مدیران بالاتراز ونگر هم از خود ونگر بسیار احمق ترند و این همه نزول رو یا نمی بینند و یا طبیعی می دونن
در کل من هم موافقم که ناامیدی های بعدی نزدیک هست و ارسنال عملا داره به یک تیم معمولی و دجه 2 تبدیل میشه !

مجتبی عابدی در 27/11/1390 | 11:27 گفت:

ونگر خودش اکثر مارو دیوونه ی ارسنال کرد خودشم داره تمام زحمتاش و روزای خوب گذشتشو نابود میکنه و خودشو منفور.سیمن کجا چزنی کجا!! پیرس و ویلتورد و فردی و دنیس و گیلبرتو و پت ویرا و کیون و ادامز و دیکسون و دیوید پلات کجا بازیکنای الانمون بلا نسبت رابین و کوشیل کجا!!!!! عشق یعنی ارسنـــــــــــال حتی اگه به نظر تلخ بیاد!!

علی ارشدی در 27/11/1390 | 11:07 گفت:

الان دارم میرم کلاس امشب یک پست مفصل خواهم گذاشت انشالله

مجتبی عابدی در 27/11/1390 | 11:00 گفت:

تاتنهم مودریچ و به یل و اده خایور !! و ون در فــــــارت !! و دفو و یونس کبود !! و گالاس و ... داره.ما جز رابین کیو داریم؟؟؟؟؟