آرسنال قبل از بازی باخته بود.

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 273,392 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

آرسنال قبل از بازی باخته بود.

از تمامی خوانندگان این پست تقاضا دارم به دو پست گذشته من که همانا ( ناامیدی بعدی نزدیک هست و ترکیب های قابل پیش بینی نگاهی بیندازند.)
بنا بر پیش بینی های قبل از بازی ترکیب تیم آرسنال قبل آز بازی تا حدود صد در صد قابل پیش بینی بود و حتی تعویض ها هم پیش بینی شده بود و هر سر مربی ای میتوانست بازی خوانی های لازم رو انجام دهد کاری که ونگر به هیچ وجه توانایی آن را نداشت . سرمربی میلان با بازیکنان متعددی که داشت قبل از بازی حضور یا عدم حضور بازیکتانی رو از ابتدا محتمل دانست و هر تغییری در هر نقطه از زمین میتوانست صورت دهد .


از طرفی بپاتو که آرزوی آرسنالی ها جذب این بازیکن میباشد روی نمیکت میلان حضور داشت هر چند این امر مصدومیت پاتو بود اما میلان بدون چنین بایکنی هم میتواند 3 مهاجم کامل داشته باشد جایی که مدافعان آرسنال جلوی زلاتان زانو میزنند.


باز هم بر این نکته تاکید میکنم اروپا مانند ایران نیست که تیمی بتواند یک فصل با بازیکنان متوشط جرقه بزند و به رتبه های بالای جدول برسد و همه نتایج و قهرمانی ها با برنامه ریزی صورت میگیری کاری که در آرسنال دیده نمیشه بازیکنانی مانند رمسی آرتتا کاشیلنی ژورو شسنی گیبس و... همه و همه بازیکنان متوسط میباشندو بازیکنان تاتنهام به مراتب بهتر از بازیکنان آرسنال میباشد با این روند بنا بر دو پست بعدی من


ناامیدی های بعدی نزدیک هست

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 27/11/1390 | 17:36 گفت:

1سال بی جام دیگه پیش رو هستش

علی قاسمی در 27/11/1390 | 16:55 گفت:

آرسنال هر سال بدتر ازپارسال

باید تغییر اساسی داده بشه
تیم داره میشه مثه لیورپول

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:44 گفت:

منظورم شنبه بود

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:05 گفت:

آقا باختیم حق میلان بود...پاسکاری فوق العاده ی بوآتنگ و زلاتان و روبینیو حرف نداشت...آدم حال میکرد...از اون طرف توپچی ها تو این 10 سالی که من بازی ها را میبینیم افتضاح ترین بازیشون بود..در حد تیم های دبیرستانی ( بازم دبیرستانی ها یه هدف تو زمین دارن که ما دیشب اونم نداشتیم)....ایشالا مثل 8 تا منچستر به خودمون بیایم واسه بازی با ساندرلند...خوب شد آرشاوین و شاماخ را نذاشت و چمبرلین را از اول نذاشت که واسه 1شنبه خسته بشن...دیشب اینقد افتضاح بودیم که از دست هیچکس کاری بر نمیمد...

مهران کاظمی در 27/11/1390 | 13:06 گفت:

بابا دیگه خودمونو گول نزنیم کاسه داغ تر از آشم نشیم، خود ونگر هم گفته تیمش هیچی نبود، واقعاً نبود، شما مطمئن باش اگه اون گل رو آفساید می گرفت اون پنالتی رو هم می گرفت میلان 2 تا دیگه می زد، آرسنال حرفی برای گفتن نداشت، این یه واقعیته حالا هر کی می خواد تا صبح استدلال بیاره که زمین بد بود و پنالتی نگرفت و از این حرفا فرقی نمی کنه، چون یکی از بدترین بازیایی بود که من از آرسنال دیده بودم، کاملاً بدون برنامه، عین تیمای ایرانی، تیم هیچ برنامه ای نداشت، حتی از اون بازی که از منچستر 8 تا خوردیمم بد تر بودیم، لااقل اونجا یه برنامه ای تیم داشت.
ونگر خودش استاد ضد حمله هست، یعنی آرسنال اینقدر بدبخت شده که با این بازیکنای سرعتی 90 دقیقه از پیر و پاتالای میلان ضد حمله می خوره، واقعاً دیشب ضد حال اساسی خوردیم، کاشکی تیم یه حرفی لااقل برای گفتن داشت

mohsen در 27/11/1390 | 12:52 گفت:

آقا وقتی ان قدر جنم نداره تو یه مصاحبه بگه من با این بازیکنا نمیتونم !! دیگه چه انتظاری داری ؟
چه طور تو 5ساعت تونست 4تا بازیکن بگیره ( اونم آرتتا که 3سال تو کفش بود ) نصری رو فروخت یه بازیکن نصف نصری نداره بزاره جاش .
ول کن بابا اه

حمید فرازی در 27/11/1390 | 12:39 گفت:

حامد جان اگه عصبی هستی پست نذار چون بهتره اول آروم شی.
شاماخ مشکلی نداره و احتمالا ژروینیو هم میرسه.مرته ساکر قطعا نمیرسه و وضعیت کوشینلی هم هنوز معلوم نیست ولی به نظر نمیرسید مصدومیتش جدی باشه هرچند که چیزی معلوم نیست

حامد مبينى در 27/11/1390 | 12:31 گفت:

نمیتونم پست بذارم من :(((
برا یکشنبه کیا را داریم؟؟؟؟
شاماخ سالمههه؟؟؟ مرتساکر میرسه؟ کوشیلنی چطور؟؟
کلا" کیا را داریم....

حمید فرازی در 27/11/1390 | 12:28 گفت:

آقا جواد میشه چندتا از دخالتای ونگر در کارای مدیرا رو نام ببرید؟

حسین تی تی ما باختیم و بهتره به کسی توهین نکنیم.یعنی آبیاتی باید توپ مارو نمیگرفت تا بهش توهین نکنیم؟

مجتبی جان من در آرسنال به هیچ کس دلبسته نیستم و حتی برگکمپی که شاید در طرفدار شدن من خیلی نقشم داشت اونقدر بهش دلبسته نیستم و فقط هواار و هواخواه آرسنالم.اگه یه بازیکن خوب بود من خودم مخلصشم و تا روزی که به نفعمون کار کرد بهش علاقه دارم ولی دلیلی نمیشه وقتی داره به تیم ضربه میزنه بازم عاشقش باشم.من به خاطر ونگر دیونه آرسنال نشدم و مطمئن نیستم با رفتن ونگر چیزی درست شه.جالبه تا قبل از بازی همه ورمیناتور تو دهنوشن بود.میگفتن ژسنی یه سوپر دروازه بان میشه و سانیا دفاع خیلی خوبیه ولی با یه باخت نظرشون 187 درجه تغییر میکنه

hesam در 27/11/1390 | 12:23 گفت:

بسه ديگه!انگار نه انگار يه گل اونا افسايد بوده يه پنالتيم واسه ما نگرفت.ميلانم با اين عمه مهره نميتونه نبره.تمومش کنيد!!!

Hossein TT در 27/11/1390 | 11:37 گفت:

سلام
خداییش بد بازی کردن ولی اگه داور بی پدر اون پنالتی رو رو ون پرسی میگرفت 3 تا رو احت تو بازی برگشت میزدیم
اون آبیاتی کچل برای ما سگ شده بود

جواد تی تی در 27/11/1390 | 11:33 گفت:

ونگر مربی بزرگی هست اما مدیر بزرگی نیست اگر فقط مربی تیم بود و کاری به مسائل مدیریتی و تعیین و تکلیف برای باشگاه نداشت خیلی بهتر بود
اما مشکل ارسنال اینه که مدیران بالاتراز ونگر هم از خود ونگر بسیار احمق ترند و این همه نزول رو یا نمی بینند و یا طبیعی می دونن
در کل من هم موافقم که ناامیدی های بعدی نزدیک هست و ارسنال عملا داره به یک تیم معمولی و دجه 2 تبدیل میشه !

مجتبی عابدی در 27/11/1390 | 11:27 گفت:

ونگر خودش اکثر مارو دیوونه ی ارسنال کرد خودشم داره تمام زحمتاش و روزای خوب گذشتشو نابود میکنه و خودشو منفور.سیمن کجا چزنی کجا!! پیرس و ویلتورد و فردی و دنیس و گیلبرتو و پت ویرا و کیون و ادامز و دیکسون و دیوید پلات کجا بازیکنای الانمون بلا نسبت رابین و کوشیل کجا!!!!! عشق یعنی ارسنـــــــــــال حتی اگه به نظر تلخ بیاد!!

علی ارشدی در 27/11/1390 | 11:07 گفت:

الان دارم میرم کلاس امشب یک پست مفصل خواهم گذاشت انشالله

مجتبی عابدی در 27/11/1390 | 11:00 گفت:

تاتنهم مودریچ و به یل و اده خایور !! و ون در فــــــارت !! و دفو و یونس کبود !! و گالاس و ... داره.ما جز رابین کیو داریم؟؟؟؟؟