باقی ماندن رکورد بدون شکست آرسنال

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 6,952 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

باقی ماندن رکورد بدون شکست آرسنال

رکورد بدون شکست آرسنال با شکست 2 بر 1 منچستر سیتی برابر چلسی دست نخورده باقی ماند.


کلیچی در روزی که ادعا کرد:سیتی میتواند آرسنال و چلسی را شکست دهد! با گرفتن کارت قرمز خود نظم تیم خود را در بازی برابر چلسی برهم زد و باعث شکست تیم خود شد که در این حال عواقب کار خود را در هفته های آتی خواهد دید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:28 گفت:

انشاالله از آرسنال هم شکست میخوره............


اگه از آرسنالم ببازه که عالی می شه..................

HAMED toopchi در 22/9/1390 | 18:40 گفت:

مانچو: بوق بوق بوق!

مهدی رباهاط در 22/9/1390 | 15:55 گفت:

دوست نویسنده ی عزیز من مهدی رباهاط عضو تحریریه سایت هستم در صورت تمایل جهت همکاری بیشتر با من تماس بگیرید لطفا ..

[email protected]

sam baygan در 22/9/1390 | 13:56 گفت:

عوض کلیچی کولوتوره میاد که بازم خوبه برامون!

محسن در 22/9/1390 | 13:21 گفت:

به امید باخت سیتی برابر آرسنال

علی ارشدی در 22/9/1390 | 12:22 گفت:

علی قاسمی درست میگه اصلا سیتی در حدی نیست که بخواد از این غلطا بکنه سیتی که سهله هیچ تیم دیگه ای نمیتونه فقط خودمون میتونیم رکورد خودمونو بهتر کنیم

علی قاسمی در 22/9/1390 | 12:15 گفت:

پستت قابل پیش بینی بود
آره رفیق
من هم گفته بود سیتی تا آخر فصل لا اقل 3 باخت خواهد گرفت

محسن شعبانی در 22/9/1390 | 11:23 گفت:

تماشای گل زیبای فان پرسی:
http://soccer-portal.org/goal-of-the-day/7221-van-persie-goal-v-everton.html

sepehr najafian در 22/9/1390 | 11:11 گفت:

هم طرفدارای چلسی هم آرسنال هم من یو و هم لیورپول از باخت من سیتی خوشحالن.

Vishka در 22/9/1390 | 10:50 گفت:

درود بر آرسنال و آرسنالی ها تبریک.به امید تداوم این رکورد.

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 07:58 گفت:

آره جون عمش!وای چه خوشحالم که سیتی باخته

محمد اصغری در 22/9/1390 | 07:57 گفت:

واقعا از این نتیجه لذت بدم . خوشحالم که رکورد ارسنال پابرجا موند.انشاالله هفته بعدهم ما،می بریمشون و امیدوارم سیرنزولیشون ادامه داشته باشه.

حمید فرازی در 22/9/1390 | 07:41 گفت:

به به آقا محمد.کم پیدایی داداش.خیلی خبر بدی بود البته منظورم اخراج کلیشی بودا.آخه هفته دیگه ولکات کارش داشت از ترس اخراج شد

shervin در 22/9/1390 | 03:02 گفت:

من از اول فصل مطمئن بودم هیچ تیمی دیگه حداقل تا 50 سال آینده نمیتونه این رکورد و بزنه.
سال قبل منچستر یونایتد تا هفته ی 19 یا 20 بدون شکست بود

mostafaa در 22/9/1390 | 01:53 گفت:

مطمئن باش اون رکورد ابدیه. هیچ تیمی نمی تونه اونو بشکونه.بارسلون رویایی هم نتونست (بهتره بگیم بارسلون رویایی با کمک داور های یوفا)