رکوردهای آرسنال در جهان

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 6,949 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

رکوردهای آرسنال در جهان

اون طرفدارای تازه به دوران رسیده بارسلونا، رئال مادرید و منچستر بدانند...................


1) اولین تیمی که لباس های شماره دار در بازی فوتبال استفاده کرد آرسنال بود.1927
2) اولین تیمی که بازی اون به صورت زنده در رادیو پخش شد آرسنال بود.1927
3) اولین تیمی که بازی اون به صورت زنده در تلویزیون پخش شد آرسنال بود.1937
4) اولین تیمی که بازی اون به صورت زنده و در تصاویر 3 بعدی پخش شد آرسنال بود.2010
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenal در 24/8/1390 | 13:29 گفت:

سلام آقا سجاد: منبع رو در کامنت پایین تر گذاشتم و اینم به خاطر شما. در سایت زیر در مقابل هر یک از جملات بالا یک شماره منبع است که باکلیک روی اون به پیشینه تاریخی هر کدام مراجعه خواهد کرد. ضمناً در سایت arsenal.com نیز هست.
http://en.wikipedia.org/wiki/Arsenal_F.C._records#Player_records

Lotfali khan zand در 24/8/1390 | 13:05 گفت:

منم دوس دارم این آمار واقعی باشه ولی منبع دقیق این اطلاعات کجاست؟ اینجوری که به برادران آذری زبان برمی خوره، چون اگه بفهمن میگن همه اینا مال تراختوره!!!!!!!!!!!!!!

سعید نوری در 24/8/1390 | 11:43 گفت:

آمار جالبی بود.......مرسی

ایمان بهادران در 24/8/1390 | 10:21 گفت:

bahal bod

arsenal در 24/8/1390 | 08:18 گفت:

سلام آقا حمید در پست قبلی هم نوشتم، چون ورزش و تمرینات ورزشی برای سلامتی است دوباره میگم: اولا در اسرع وقت توصیه می کنم به پزشک مراجعه کنید تا بعد از عکس و معاینات پزشکی ناراحتی شما تشخیص داده شود چون گردن و مهره های گردنی خیلی مهم و ظریف هستند.اگر ناراحتی شما مربوط به بافتهای سخت بدن مثل استخوانها، مهره ها و دیسک های بین مهرهای شما باشه در حیطه علم پزشکی ارتوپدی است و ، و اگر مربوط به بافت های نرم بدن مانند عضلات، رباط ها و تاندونها باشد در حیطه حرکات اصلاحی و ماست.

حسین عسگریان در 24/8/1390 | 03:22 گفت:

اقامحمددمت گرم به خدااشکمودراوردی خیلی حال کردم

محمد جواد در 24/8/1390 | 01:08 گفت:

اااااااااااااااااااااااااههههههههههههههههههههههههههههه!!!!!!

پیشکسوت تاحالا کجا بودی؟

محمدرضاجاشي در 24/8/1390 | 00:56 گفت:

چه جالب

hamidtopchi در 24/8/1390 | 00:49 گفت:

اه من که نمیدونستم!!!!اگه چیزای دیگه هم داری بگواااا خوشحال میشیم!!

sepehr paydarfar در 24/8/1390 | 00:08 گفت:

واقعا؟ بابا حسابی لذت بردم

sam baygan در 24/8/1390 | 00:01 گفت:

محمد لارسن؟!

sam baygan در 23/8/1390 | 23:21 گفت:

!wow!thank arsenal

arsenal در 23/8/1390 | 23:18 گفت:

arsenal: اسمم محمد فامیلیم هم در بین حروف arsenal هست. پس من در درون آرسنالم و آرسنال در درون من.

arsenal در 23/8/1390 | 23:14 گفت:

دروغم چیه داداش، اگه دوست داری برو بقیه رکوردها رو تو این سایت ببین:
http://en.wikipedia.org/wiki/Arsenal_F.C._records#Player_records

حمید فرازی در 23/8/1390 | 23:11 گفت:

مرسی از اطلاعاتت رفیق.راستی معلومه تازه عضو سایت شدی چون اولین بار هست که میبینم پست دادی.به هر حال یه کانون آرسنال خوش اومدی .لطفا خودتو هم معرفی کن(منظورم اسمت هست)

علیرضا در 23/8/1390 | 22:56 گفت:

جون من راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باز هم از این پست ها بذار.........خیلی حال کردم...........
تا حالا کجا بودی؟؟؟؟؟؟؟مرسی.....خیلی قشنگ بود...........