ونگر: ویلشیر در ژانویه باز می گردد.

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 6,973 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ونگر: ویلشیر در ژانویه باز می گردد.

آرسن ونگر آخرین وضعیت جک ویلشیر و عملکرد تیم را اعلام کرد.


آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد همه چیز در قبال ویلشیر خوب پیش می رود اما امکان اینکه پیش از ژانویه به ترکیب بازگردد وجود ندارد.
" هیچ شانسی نداریم که تا قبل از سال جدید ویلشیر را به تیم بازگردانیم.
تنها نکته مثبت، آزمایش اشعه ایکس بعد از 6 هفته است که حیاتی بود و بسیار خوب و مثبت به نظر می رسید. بنابراین او طبق زمان و برنامه پیش می رود. عمل جراحی او خوب پیش رفت، دوره بهبودی او به خوبی پیش می رود اما همچنان شانسی وجود ندارد که تا قبل از اواسط ژانویه یا پایان آن ماه به تیم بازگردد."

ونگر: تمرکزم روی کم کردن اختلاف پیش از کریسمس است
آرسن ونگر اذعان می کند تنها چیزی که پیش از سال جدید می خواهد، کمک کردن اختلاف با صدر جدول است.آرسن ونگر باور دارد هنوز باید کارهای زیادی با این تیم انجام شود اما اذعان میکند هدف اصلی او، جایگاه اول جدول است.
" دراین لحظه فاصله زیادی با صدر داریم. تمرکز کامل من بر روی کم کردن این اختلاف پیش از کریسمس است و امیدوارم که ما می توانیم این کار را انجام دهیم.

سپس در نیم فصل دوم با تمام آن تیم ها در خانه بازی می کنیم بنابراین اگر بتوانیم اوضاع را کنترل کنیم هنوز شانسی داریم که بازگردیم اما در این لحظه فاصله زیادی داریم.

نمی دانم واقع گرایی چطور است اما آنچه می دانم این است که ما هرچه در توان داریم به کار می بریم تا آن را به واقعیت تبدیل کنیم!"
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعید نوری در 27/8/1390 | 23:33 گفت:

آخ جونننننننننننننننننننننن

hamidtopchi در 27/8/1390 | 22:49 گفت:

آقا یه کمکی کنید به من:هرمال شهر بوشهرن بگه تا بفهمم بشناسیم سی هم ایهم بگه که مال کجی بوشهرن؟خو؟

hamidtopchi در 27/8/1390 | 22:46 گفت:

برای سلامتی جکی حون صلوات!!!الله هم صلی ال......

sam baygan در 27/8/1390 | 22:13 گفت:

حرفای ونگر همیشه قشنگه!

محمد رستگار در 27/8/1390 | 21:58 گفت:

محمد اصغری لیگ برتر انگلیس از نیم فصل به بعد یه بار دیگه قرعه کشی می شه.شاید آرسنال اول نیم فصل دوم با من سیتی بازی کنه.یعنی برنامه نیم فصل دوم ربطی به اول نداره

رضاشاماخ چوک بندر در 27/8/1390 | 21:36 گفت:

سلام بچه هایه کانال ماهواره هست که هرهفته 4بازی لیگ انگلیس روپخش میکنه توهاتبرده canal+sport

محمد اصغری در 27/8/1390 | 20:18 گفت:

بازی اخر نیم فصل با من سیتیه اونو بزنیم (انشاالله)کارمون درسا میشه.
اخ چه حالی میده بازی اخر فصل ارسنال من سیتی برا خودش یه فینال بشه.

محمدرضاجاشي در 27/8/1390 | 18:46 گفت:

براي خدا كاري نداره اون بخواهد ما قهرمانيم حتي اگه همه دنيا نخوان هم حريف نميشن
پس به اميد خدا

علیرضا در 27/8/1390 | 18:08 گفت:

دمش گرم..........یعنی ما این فصل قهرمان میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟
انشاا... که میشیم.........خدا را چه دیدی........12 امتیاز که چیزی نیست...........

hamed در 27/8/1390 | 17:57 گفت:

آقای ونگر با شما بود ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 16:50 گفت:

بازيكن جديد چي شد پس!؟