ونگر: ویلشیر در ژانویه باز می گردد.

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 6,953 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر: ویلشیر در ژانویه باز می گردد.

آرسن ونگر آخرین وضعیت جک ویلشیر و عملکرد تیم را اعلام کرد.


آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد همه چیز در قبال ویلشیر خوب پیش می رود اما امکان اینکه پیش از ژانویه به ترکیب بازگردد وجود ندارد.
" هیچ شانسی نداریم که تا قبل از سال جدید ویلشیر را به تیم بازگردانیم.
تنها نکته مثبت، آزمایش اشعه ایکس بعد از 6 هفته است که حیاتی بود و بسیار خوب و مثبت به نظر می رسید. بنابراین او طبق زمان و برنامه پیش می رود. عمل جراحی او خوب پیش رفت، دوره بهبودی او به خوبی پیش می رود اما همچنان شانسی وجود ندارد که تا قبل از اواسط ژانویه یا پایان آن ماه به تیم بازگردد."

ونگر: تمرکزم روی کم کردن اختلاف پیش از کریسمس است
آرسن ونگر اذعان می کند تنها چیزی که پیش از سال جدید می خواهد، کمک کردن اختلاف با صدر جدول است.آرسن ونگر باور دارد هنوز باید کارهای زیادی با این تیم انجام شود اما اذعان میکند هدف اصلی او، جایگاه اول جدول است.
" دراین لحظه فاصله زیادی با صدر داریم. تمرکز کامل من بر روی کم کردن این اختلاف پیش از کریسمس است و امیدوارم که ما می توانیم این کار را انجام دهیم.

سپس در نیم فصل دوم با تمام آن تیم ها در خانه بازی می کنیم بنابراین اگر بتوانیم اوضاع را کنترل کنیم هنوز شانسی داریم که بازگردیم اما در این لحظه فاصله زیادی داریم.

نمی دانم واقع گرایی چطور است اما آنچه می دانم این است که ما هرچه در توان داریم به کار می بریم تا آن را به واقعیت تبدیل کنیم!"
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعید نوری در 27/8/1390 | 23:33 گفت:

آخ جونننننننننننننننننننننن

hamidtopchi در 27/8/1390 | 22:49 گفت:

آقا یه کمکی کنید به من:هرمال شهر بوشهرن بگه تا بفهمم بشناسیم سی هم ایهم بگه که مال کجی بوشهرن؟خو؟

hamidtopchi در 27/8/1390 | 22:46 گفت:

برای سلامتی جکی حون صلوات!!!الله هم صلی ال......

sam baygan در 27/8/1390 | 22:13 گفت:

حرفای ونگر همیشه قشنگه!

محمد رستگار در 27/8/1390 | 21:58 گفت:

محمد اصغری لیگ برتر انگلیس از نیم فصل به بعد یه بار دیگه قرعه کشی می شه.شاید آرسنال اول نیم فصل دوم با من سیتی بازی کنه.یعنی برنامه نیم فصل دوم ربطی به اول نداره

رضاشاماخ چوک بندر در 27/8/1390 | 21:36 گفت:

سلام بچه هایه کانال ماهواره هست که هرهفته 4بازی لیگ انگلیس روپخش میکنه توهاتبرده canal+sport

محمد اصغری در 27/8/1390 | 20:18 گفت:

بازی اخر نیم فصل با من سیتیه اونو بزنیم (انشاالله)کارمون درسا میشه.
اخ چه حالی میده بازی اخر فصل ارسنال من سیتی برا خودش یه فینال بشه.

محمدرضاجاشي در 27/8/1390 | 18:46 گفت:

براي خدا كاري نداره اون بخواهد ما قهرمانيم حتي اگه همه دنيا نخوان هم حريف نميشن
پس به اميد خدا

علیرضا در 27/8/1390 | 18:08 گفت:

دمش گرم..........یعنی ما این فصل قهرمان میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟
انشاا... که میشیم.........خدا را چه دیدی........12 امتیاز که چیزی نیست...........

hamed در 27/8/1390 | 17:57 گفت:

آقای ونگر با شما بود ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 16:50 گفت:

بازيكن جديد چي شد پس!؟