بازیکنای انگلیسی برای ما بهترند.

نویسنده: ستار وشنی

وبلاگ من
نویسنده: ستار وشنی
من24ساه دانشجوی عمران وعاشق آرسنال
کل بازدید: 5,810 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

بازیکنای انگلیسی برای ما بهترند.

دیشب شاهد یک عملکرد فوق العاده از الکس چمبرلین در میانه زمین بودیم.تو بازی دیشب, آرسنال به دلیل مصدومای زیاد و البته برای جبران نتیجه بازی رفت مجبور به استفاده از مهاجمان زیادی در زمین شد,به طوری که از چمبرلین کم تجربه در میانه زمین استفاده کرد.اما این بازیکن عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و همه را به آینده امیدوارکرد.به نظر من اگر آرسنال به همین شکل روی بازیکنای انگلیسی سرمایه گذاری کنه خیلی بهتر نتیجه میگیره,چون وقتی اسکلت اصلی تیم از چند بازیکن  انگلیسی خوب و قدرتمند و با کیفیت تشکیل بشه تیم نتایج بهتری میگیره وتیم با ثبات تری خواهیم داشت.چون مسلما بازیکنای انگلیسی هم تنومندترند و هم با لیگ انگلیس بهتر کنارمیان و اینکه مسلما بازیکنای انگلیسی تعصب بیشتری به تیم خودشون که یک تیم انگلیسی هست,دارن.ومثل بعضی بازیکنای بی غیرت مثل نصری و فابرگاس تو موقع حساس تیم رو ترک نمیکنن. در کل فکر کنم اگر اسکلت اصلی تیم انگلیسی باشه , با اضافه کردن چند بازیکن خوب که ونگر پیدا میکنه تیم خیلی باثبات تری خواهیم داشت.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 17/12/1390 | 15:00 گفت:

موافقم

hamed در 17/12/1390 | 13:54 گفت:

چمبرلین دیشب عالی بازی کرد ولی همون طور که پویان هم گفته ژسنى ، ورمالن ، كاسينلى ، سانيا ، سانگ ، روسيچكى و رابين
هم خو بازی میکنند و هم روی تیم تعصب دارند...

محمد حسینی در 17/12/1390 | 13:27 گفت:

Like pooyan

moeinem در 17/12/1390 | 13:21 گفت:

موافقم.ولی هر بازیکن انگلیسیی با تعصب نیس(مثلا یکی طرفدار چلسی هستش ولی آرسنال اونو میاره به تیم بزرگش میکنه به بازیکن سطح بالا میرسونه ولی تا میبینه از چلسی پیشنهاد داره سعی میکنه به اون تیم بره.مث اشلی کول احمق...).البته استثنا داریم مثلا ولکات طرفدار لیورپوله ولی خیلی به ارسنال تعصب داره.ولی از بین لینا بازیکنایه هلندی بهترن چون هم استعداد دارن و هم برایه تیمی که بازی میکنن با جون و دله.

پويان در 17/12/1390 | 13:21 گفت:

با احترام ولى فكر ميكنم ژسنى ورمالن كاسينلى سانيا سانگ روسيچكى و رابين خيلى خيلى رو تيم تعصب دارن ولى انگليسى نيستن.البته چون ارسنال انگليسيه يه انگليسى ميتونه تو جو اونجا بهتر كارايى داشته باشه.من عاشق چمبو شذم.چقد اين پسر جسور و باهوشه ماشالا.سبك بازيش و جسارتش مثل8 رونى هست.اون ميتونه با كسب تجربه از رونى هم بهتر باشه

شاهين در 17/12/1390 | 12:40 گفت:

درسته منم موافقم ولی انصافا ورمالن و کاشیلنی هم خیلی با تعصب بازی می کنند ، تعصب و عشق به آرسنال تو چهرشون موج می زنه ...

محتشم تمیزی در 17/12/1390 | 12:22 گفت:

100 % درسته ....... هر بازیکنی برای تیمی که از کشور خودش هست با تعصب تر بازی میکنه تا یه تیم دیگه

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 11:58 گفت:

موافقم

مرتضی در 17/12/1390 | 11:49 گفت:

بازیکنای انگلیسی با تعصب ترن . دوما تماشاگرا دوست دارن بازیکنای مال کشور خودشون رو هم تو تیم ببینن

یونس در 17/12/1390 | 11:41 گفت:

من تو بی غیرتی فابرگاس شک دارم. حالا نصری رو بگی یه چیزی. فابرگاس با اینکه می دونست بارسا میخواد اونو برگردونه خونش ولی قرارداش رو تمدید کرده بود تا 2014 ولی نصری چنین کاری نکرد.

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:11 گفت:

بالاخره بازیکن های بومی خیلی رو تیم هاشون حساس ترن و از اهمیت خیلی از بازی ها و کری با خبرن. موافقم.

علی ارشدی در 17/12/1390 | 11:08 گفت:

بله دقت کردین همه ملی پوشای انگلیس تو پرمیر لیگ بازی میکنن؟

peyman در 17/12/1390 | 10:34 گفت:

موافقم خفن....

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:28 گفت:

دقیقا همینه...

مریم تجدد در 17/12/1390 | 10:07 گفت:

کاملا موافقم .مخصوصا تو تعصب .مثل استیون جرارد که تو لیورپول موند و بهش وفادار هم هست .ارسنال چنین بازیکنایی رو کم داره