بازیکنای انگلیسی برای ما بهترند.

نویسنده: ستار وشنی

وبلاگ من
نویسنده: ستار وشنی
من24ساه دانشجوی عمران وعاشق آرسنال
کل بازدید: 5,941 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بازیکنای انگلیسی برای ما بهترند.

دیشب شاهد یک عملکرد فوق العاده از الکس چمبرلین در میانه زمین بودیم.تو بازی دیشب, آرسنال به دلیل مصدومای زیاد و البته برای جبران نتیجه بازی رفت مجبور به استفاده از مهاجمان زیادی در زمین شد,به طوری که از چمبرلین کم تجربه در میانه زمین استفاده کرد.اما این بازیکن عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و همه را به آینده امیدوارکرد.به نظر من اگر آرسنال به همین شکل روی بازیکنای انگلیسی سرمایه گذاری کنه خیلی بهتر نتیجه میگیره,چون وقتی اسکلت اصلی تیم از چند بازیکن  انگلیسی خوب و قدرتمند و با کیفیت تشکیل بشه تیم نتایج بهتری میگیره وتیم با ثبات تری خواهیم داشت.چون مسلما بازیکنای انگلیسی هم تنومندترند و هم با لیگ انگلیس بهتر کنارمیان و اینکه مسلما بازیکنای انگلیسی تعصب بیشتری به تیم خودشون که یک تیم انگلیسی هست,دارن.ومثل بعضی بازیکنای بی غیرت مثل نصری و فابرگاس تو موقع حساس تیم رو ترک نمیکنن. در کل فکر کنم اگر اسکلت اصلی تیم انگلیسی باشه , با اضافه کردن چند بازیکن خوب که ونگر پیدا میکنه تیم خیلی باثبات تری خواهیم داشت.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 17/12/1390 | 15:00 گفت:

موافقم

hamed در 17/12/1390 | 13:54 گفت:

چمبرلین دیشب عالی بازی کرد ولی همون طور که پویان هم گفته ژسنى ، ورمالن ، كاسينلى ، سانيا ، سانگ ، روسيچكى و رابين
هم خو بازی میکنند و هم روی تیم تعصب دارند...

محمد حسینی در 17/12/1390 | 13:27 گفت:

Like pooyan

moeinem در 17/12/1390 | 13:21 گفت:

موافقم.ولی هر بازیکن انگلیسیی با تعصب نیس(مثلا یکی طرفدار چلسی هستش ولی آرسنال اونو میاره به تیم بزرگش میکنه به بازیکن سطح بالا میرسونه ولی تا میبینه از چلسی پیشنهاد داره سعی میکنه به اون تیم بره.مث اشلی کول احمق...).البته استثنا داریم مثلا ولکات طرفدار لیورپوله ولی خیلی به ارسنال تعصب داره.ولی از بین لینا بازیکنایه هلندی بهترن چون هم استعداد دارن و هم برایه تیمی که بازی میکنن با جون و دله.

پويان در 17/12/1390 | 13:21 گفت:

با احترام ولى فكر ميكنم ژسنى ورمالن كاسينلى سانيا سانگ روسيچكى و رابين خيلى خيلى رو تيم تعصب دارن ولى انگليسى نيستن.البته چون ارسنال انگليسيه يه انگليسى ميتونه تو جو اونجا بهتر كارايى داشته باشه.من عاشق چمبو شذم.چقد اين پسر جسور و باهوشه ماشالا.سبك بازيش و جسارتش مثل8 رونى هست.اون ميتونه با كسب تجربه از رونى هم بهتر باشه

شاهين در 17/12/1390 | 12:40 گفت:

درسته منم موافقم ولی انصافا ورمالن و کاشیلنی هم خیلی با تعصب بازی می کنند ، تعصب و عشق به آرسنال تو چهرشون موج می زنه ...

محتشم تمیزی در 17/12/1390 | 12:22 گفت:

100 % درسته ....... هر بازیکنی برای تیمی که از کشور خودش هست با تعصب تر بازی میکنه تا یه تیم دیگه

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 11:58 گفت:

موافقم

مرتضی در 17/12/1390 | 11:49 گفت:

بازیکنای انگلیسی با تعصب ترن . دوما تماشاگرا دوست دارن بازیکنای مال کشور خودشون رو هم تو تیم ببینن

یونس در 17/12/1390 | 11:41 گفت:

من تو بی غیرتی فابرگاس شک دارم. حالا نصری رو بگی یه چیزی. فابرگاس با اینکه می دونست بارسا میخواد اونو برگردونه خونش ولی قرارداش رو تمدید کرده بود تا 2014 ولی نصری چنین کاری نکرد.

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:11 گفت:

بالاخره بازیکن های بومی خیلی رو تیم هاشون حساس ترن و از اهمیت خیلی از بازی ها و کری با خبرن. موافقم.

علی ارشدی در 17/12/1390 | 11:08 گفت:

بله دقت کردین همه ملی پوشای انگلیس تو پرمیر لیگ بازی میکنن؟

peyman در 17/12/1390 | 10:34 گفت:

موافقم خفن....

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:28 گفت:

دقیقا همینه...

مریم تجدد در 17/12/1390 | 10:07 گفت:

کاملا موافقم .مخصوصا تو تعصب .مثل استیون جرارد که تو لیورپول موند و بهش وفادار هم هست .ارسنال چنین بازیکنایی رو کم داره