آرسنال فولام

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 52,348 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

آرسنال فولام

پخش زنده بازی آرسنال و فولام


بازی شنبه آرسنال برابر فولام به صورت زنده از شبکه idman پخش میشه من که متاسفانه میرم دانشگاه و خونه نیستم که بازی رو ببینم شما بجای ما ببینید و حالش رو ببرید...........................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 4/9/1390 | 13:14 گفت:

آقا مهدی بازی ساعت 9:30 هست.اون موقع دانشگاهی؟

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 01:38 گفت:

ممنون از اطلاع رسانیت.رضا من دانگل میخوام شماره حساب بده؟تلفنتم بده بزنگم

علی ارشدی در 4/9/1390 | 00:50 گفت:

الن یعنی مجبور بودی برای این چند خط یک پست بذاری رفیق؟ اون ........................ واسه پر شدن 200 کاراکتره؟ خب خوبه سایت دیوار هم داره

sam baygan در 4/9/1390 | 00:08 گفت:

رضا شاماخ گل من دانشجو پنجاه تومن از کجا بیارم آخه؟!! مادر جان...!

رضاشاماخ چوک بندر در 4/9/1390 | 00:02 گفت:

آقاسام دانگل میخوای من برات بفرستم؟

sam baygan در 3/9/1390 | 23:39 گفت:

سلام.خوب شد دیدمت مهدی.
آقا ما این کدو وارد کردیم ولی جوابی ندیدیم.قبل کد 6تا جا خالی داره که 2تای اول و اخرشو نمیشه دست زد(یعنی از روش میپره!)میمونه 4تای وسط که نمیدونم چی توش بنویسم!
فعلا دس به دامن برادرای افغانمون هستیم. خداییش همون راه شون کل سیمامونو میذاره تو جیبش!
چیزی میدونین بریزین رو دایره برادرا.یک در دنیا هزار در اخرت نصیبتون بشه!

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 23:36 گفت:

آقامهدی 50تومان 3سال یعنی 3فصل

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 23:35 گفت:

آقامهدی 50تومان 3سال یعنی 3فصل

مهدی بحری در 3/9/1390 | 23:05 گفت:

50 تومن میدی ولی تا کی کار میکنه ماکزیمم 10 ماه کاش dvb خریده بودی اون وقت تمام کانال ها رو به طور مجانی و همیشه داشتی قیمتش هم از 80 90 تومن هست تا 200 تومن که 80 تومنیش هم کار ما رو راه میندازه

محمد اصغری در 3/9/1390 | 22:54 گفت:

به امید پیروزی.

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 22:51 گفت:

من بازی روازnovasport1وcanal+gol میبینم باکیفیت اچ دی .بابابرین دانگل بحرین همش 50تومان بیشترنیست