!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 11,116 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پخش بارسلونا ، والکانو به جای آرسنال، منچستر سیتیواقعا من نمیدونم،پخش بازی های اروپا دست کیه!!
این کیه که بازی بارسلونا! و رایو والکانو رو به بازی آرسنال،منچستر سیتی ترجیح میده!!!!
واقعا نمیدونم باید چی بگم،من که خودم بازی ها رو از ماهواره نگا می کنم!
ولی نمیدونم چرا به جای بازی آرسنال با سیتی ، بازی بارسلونا رو پخش میکنن، به خدا برا اولین بار تو عمرم یه لحظه شوکه شدم!!
مگه میشه به جای سیتی---آرسنال، بارسلونا--والکانو رو نشون بدن!
اصلا کسی می دونه ملاک این شبکه به اصطلاح ملی برا پخش بازی ها چیه!
چرا همش دارن بازی بارسلونا رو پخش میکنن!
من که دیگه نمیدونم باید چیکار کنم!!!!!!

نکته جالب اینجاست که امسال سه تا بازی سنتی آرسنال با ،یونایتد،چلسی و لیورپول رو پخش نکردن!!!!
واقعا چرا اینجوری شده، الان اگه دقت کرده باشید کلا بازی های لیگ انگلیس رو کمتر پخش میکنه!!!!

بازم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 5/9/1390 | 21:38 گفت:

باید مرد باشیم و دیگه نگاه تلوریون ایران نکنیم.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 21:31 گفت:

30یا30؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیخیال سام گل

sam baygan در 5/9/1390 | 19:53 گفت:

پخش بازیا دست ذکاییه،اونم عروسک ضرغامیه،ضرغامیم عروسک ...یه ،...ام سیاست های نظامو میچینه که تو لیست سیاهش انگیس تو صدره.بقیشم که تابلوه!

علی صادقزاده در 5/9/1390 | 18:44 گفت:

کلا قید دیدن فوتبال زنده آلمان و انگلیسو از تلویزیون ایران بزنین ..... این 2 کشور چند وقته با ایران قطع رابطه کردن . عدم پخش بازیای لیگ برترم 30یا30ه ...

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 18:43 گفت:

سیداگه به اینافوش بدی بدتریکنن.بایدکاری کنیم پخش کنن نه اینکه لجشونودربیاریم

aso در 5/9/1390 | 18:41 گفت:

سید دستت درد نکنه.
منم نمیدونستم عصبانیتمو کجا خالی کنم،رفتم کیوسک یه چند تا فحش اساسی به صدا و سیمای بارسلونا گفتمو ، یه ذره خالی شدم.
ما که حال کردیم!

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 18:31 گفت:

آسو جان اس دادم کلی فحش بارشون کردم عوضی هارو

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 18:13 گفت:

آقامصطفی بچه بندرعباسم[email protected]

علی ارشدی در 5/9/1390 | 17:14 گفت:

پیشنهاد رضا خوبه باید با هوادارای تیما دیگه متحد بشیم

محمد اصغری در 5/9/1390 | 17:11 گفت:

من که دارم شاخ در میارم .میدونستم شبکه 3 عقده ای ولی نه در این حد.
مطمئن باشید هوادارای خود بارسا هم بیشتر دلشون می خواد بازی ارسنال و سیتی رو ببینند.اخه بارسا نمیاد تو این بازی از تمام ستاره هاش استفاده کنه که اینا دارن این بازی رو به جای بازی ارسنال پخش می کنند.
دوستان اگه راهی مد نظرتون هست بگید تا بتونیم حرفمون رو به گوش مدیران این شبکه برسونیم.
خداییش حق با خنده بازاره که میگه : مدیر بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو...ق

mostafaa در 5/9/1390 | 17:09 گفت:

تو این چند روز تو نظرات حرف ایی زده شد که من خیلی ناراحت شدم.دوستان عزیز ما خیلی چیز ها از مذاهب مختلف شنیدیم و لی باید این واقعیت ر ودر نظر بگیریم که هر مذهبی عقیده ی خاص خودشو داره و مذاهب رقیب با اون یه سری اتهماتات رو به اون واردمی کنند که اصلا واقعیت نداره. همه ی ما مسلمون هستیم. من خواهش می کنم کسی به مذهبی توهین نکنه. ما باید یاد بگیریم به هر عقیده ای احترام بذاریم و هر حرفی را علیه مذهب باور نکنیم.دوستانی که می خوان در این زمینه مطالعه داشته باشن کتاب "مذهب علیه مذهب" دکتر شریعتی رو بخونن. آقا رضا من هم از شما می خواهم به دل نگیری . رضا جون بچه کجایی؟ایملتو میدی؟باهات کار دارم.

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 16:00 گفت:

زنگ یامسج کاری نمیکنن.به نظرم این قضیه روبه تمام سایتهابکشونیم.مثل یوونتوس میلان منچستررئال لیورپول اینتروقتی باهم باشیم حتماجواب میشنویم

محتشم تمیزی در 5/9/1390 | 15:52 گفت:

ولی حالا که فکرشو میکنم صد رحمت به گاو

محتشم تمیزی در 5/9/1390 | 15:51 گفت:

خیلی گاون

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 15:43 گفت:

آقاایناگاون گاوبایدیه کاری کرد.به نظرشمابایدچکارکنیم؟