میبریم!

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 11,100 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

میبریم!

باید ببریم چون ...


ما باید مقابل میلان برنده بیشیم چون ..
باید نشون بدیم دیگه ما اون آرسنال اول فصل نیستیم!
باید نشون بدیم ما مدعی اصلی قهرمانی تو اروپا هستیم نه بارسلنا،نه مادرید...
باید نشون بدیم بهترین تیم انگلیس هستیم.
باید نشون بدیم که برا ما مهم نیست مقابل چه تیمی بازی میکنیم، چون همیشه برنده ما هستیم.
باید نشون بدیم که ....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 25/9/1390 | 23:51 گفت:

سایت گل شکر خورده حمید جان شما به دل نگیر

sam baygan در 25/9/1390 | 21:41 گفت:

باید باید به شاید تبدیل بشه البته!

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:56 گفت:

سایت گل نوشته بود ظاهرا همه تیمای بزرگ جز آرسنال به مرحله بعد صعود میکنن

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:55 گفت:

درسته آسو جان،باید برنده باشیم

aso در 25/9/1390 | 19:17 گفت:

راست میگی ها!
اصلا فکر اینجاشو نکرده بودم!
حذف پستم که نداریم!

میثم در 25/9/1390 | 18:16 گفت:

آسو جان البته خیلی هم نباید نشون بدیم اخه دخترا فکر میکنن خبریه دیگه سایت رو تسخیر میکنن

محسن در 25/9/1390 | 18:02 گفت:

مطمئنا ترس میلان بیشتر از آرسناله اگه با چندتا میلانی بحث کنید اینو می فهمید

علیرضا در 25/9/1390 | 17:56 گفت:

پ ن پ..........میخواستی ببازیم...........
میلان تو همون قرعه کشی حذف شده اعلام شد......................

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:50 گفت:

زنده باد آرسنال

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:49 گفت:

بشماررررررررررررر....

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:14 گفت:

میلان باید از الان خودشو حذف شده بدونه

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 16:32 گفت:

اره درسته حالا وقتشه که به بقیه ثابت بشه این ارسنال با ارسنال اول فصل فرق میکنه واینبار باید میلان رو با همه ستاره هاش قربانی کنیم...

حمید پیرنیا در 25/9/1390 | 16:30 گفت:

من خیلی امیدوارم چون تا حالا یه تیم ایتالیایی مارو حذف نکرده. ما همیشه ایتالیاییها رو تو اوجشون بردیم مثالش هم بردن اینتر و یووه تو سالهای دورتر