آرسنال : منچستر

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 11,119 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

آرسنال : منچستر

ابتدائا :
آقایون شرمنده!
متاسفانه دیروز لبتابم دست پسر داییم بود ،نامردم اومده بود تو سایت و به اسم من چند تا فوش بد به ونگر داده بود!
آخه مرتیکه نفهم منچستریه و به شدت از ونگر بدش میاد!!
در هر حال من عذر میخوام.
فقط اینم بگم من تا آخر عمرم آرسنالی میمونم، و به قول انگلیسیا، آدم میتونه زنشو عوض کنه اما نمیتونه تیمشو عوض کنه!
به نظر شما دوستان با توجه به شرایط فعلی تیم، مقابل منچستر میتونیم کاری بکینم یا اینکه دوباره باید منتظر یه شکست تحقیر آمیز دیگه از منچستر باشیم!
واقعا شرایط افتضاحه به تمام معناست، و از بازی با استون ویلا تا الان 6 بازی انجام دادبم که کلا 9 گل زدیم و 7 گل خوریدم!!!
دو برد ، دو باخت و یک مساوی و یک برد دیگه هم تو جام حذفی داشتیم،
شاید تو نگاه اول بگیم که خیلی هم بد نیست ، ولی وقتی به بردایی که به زور داشتیم و باخت مقابل تیمایی که همیشه 3،4 تا بهشون میزدیم اونموقع هستش که به اوضاع پی میبریم.
من به شخصه با این وضع دفاع و هافبک هیچ امیدی به تساوی مقابل منچستر ندارم، و فقط امیدوارم دوباره گل بارون نشیم.
  
تنها امید من تو این بازی هانری هستش، چون تنها کسی که واقعا بلده به منچستر گل بزنه اونه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید سجاد حسینی در 26/10/1390 | 20:00 گفت:

مطمئنباشید مییازیم

aso در 26/10/1390 | 17:16 گفت:

شاهن فدوی :
داداش مرتیکه دو برابر خودمه چجوری بزنمش!
تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که دیگه عمرا لبتاب بدم دستش! باور کن اگه همینم بکنم یه شاهکاره!

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 17:13 گفت:

داداش پسر داییم که پسرداییمه داداشمم اگه خدای نکرده به ارسنال یا ونگر یا بازیکنای تیم حتی جورو فوش بده تا جون داره میزنمش

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:17 گفت:

منم با علی جمشیدی موافقم

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:07 گفت:

mibazim be man u vali be khoda man u ham tim nist ma khaili bad bakhtim

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:06 گفت:

agha hamid to dige chera !!!!!!!!!

aso در 26/10/1390 | 14:24 گفت:

اشتباه از خودم نبود!
نباید لبتاب بهش میدادم!

توپچی جنوب در 26/10/1390 | 14:02 گفت:

درکت میکنم اسو جان اخه منم یه همچین پسر خاله ای دارم که چنیدین بار این بلا رو سر من اورده و من مجبور شدم از همه عذر خواهی کنم!!!!!!!!!!!
منچستر رو به سختی میبریم!!

محمد اصغری در 26/10/1390 | 13:41 گفت:

فقط باید دعا کنیم مصدوم هامون زود برگردن.

حمید فرازی در 26/10/1390 | 13:12 گفت:

به امید خدا میبریم.ما همیشه آرسنالیم و هیچ وقت برای تیمای دیگه حریف کوچیکی نیستیم

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 12:44 گفت:

آرسنال یقینا میبره

سروش در 26/10/1390 | 11:51 گفت:

انشا الله میبازیم.تا بازیکن بخریم.
اگه بازیکن نخریم فرضا از یونایتد ببریم به امثال سوانسی میبازیم.
البته شک دارم بازیکن کلاس A جهاننی بخریم.امثال بنایون رو جذب میکنه تا دل هوادار رو بدست بیاره.
( پولو مفت هدر میده میگه پول نداریم )

ali jamshidi در 26/10/1390 | 11:39 گفت:

عاشق این بودم تورس بیاد ارسنال. 6 سال پیش. دوست داشتم. واقعاً دوست داشتم آگوئرو و سیلوا و یحیی توره بیان ارسنال. 3 4 سال پیش. به خدا مدیرای آرسنال کاش به جای استعداد یابی برن pes یا fifa بازی کنن تا بفهمن کیا استعداد دارن.

ali jamshidi در 26/10/1390 | 11:36 گفت:

من که پشت تیمم می مونم. امیدوارم انتقام سختی بگیریم. اگه نمی تونیم انتقام بگیریم کاش بدجور باز ببازیم. حداقل می بینن تیم نیستیم بازیکن می خرن. مساوی کنیم می گنن خوبیم و اینا...

امیررضا در 26/10/1390 | 11:05 گفت:

شک نکن میبریم..نا امید نباشین..ما این بازی انگیزههای زیادی داریم..برای حفظ ایرو باید همه با غیرت بازی کنن...خدا کنه بازی پخش بشه

رضا در 26/10/1390 | 10:41 گفت:

دوست عزیز هرگز نا امید نباش !!!!

saeed در 26/10/1390 | 10:39 گفت:

می بازیم ولی نه تحقیر آمیز به لطف ونگر جون

davood در 26/10/1390 | 10:38 گفت:

فانپرسی ویلشر سانیا ژسنی سانگ ارتتا ولکات کاشیلنی هانری و ... همه خوبن و نبودشون به تیم لطمه میزنه اما ورمایلن کسی هست که اگه نباشه تیم نابود میشه 2 تا بازیه نیست تیم 5 تا گل خورده بنظره من ورمایلن به شدت بهترین بازیکن تیمه و اگه جلو منچستر نباشه تیم به فنا میره ولی اگه باشه هر چیزی ممکنه
راستی یادتون باشه پارسال شرایط از این هم بدتر بود ولی منچستر رو با یه بازی منطقی و حساب شده بردیم
در کل شانس منچستر برای پیروزی بیشتره ولی من امیدوارم مخصوصا اگه ورمیناتور باشه

farshad khadem در 26/10/1390 | 10:22 گفت:

قوی باش مرد . اَرسنالی واقعی تواین روزهای سخت روحیشو از دست نمیده پشته تیمت باش ارسنال از این روزها زیاد دیده ممکنه از اسب بیوفته ولی از اصل نه