چمبرلین & ویلشر

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 11,361 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

چمبرلین & ویلشر

اولا برد امروزو به همه آرسنالیای گل تبریک میگم و امیدوارم با این برد به روند پیروزیهای  قبلیمون برگردیم و دوباره رتبه چهارمو کسب کنیم و تا آخر فصل از دستش ندیم!

من که خودم به این نتیجه رسیدم که واقعا اصلا به خرید بازیکن نیاز نداریم!
قبلا میگفتم باید مهاجم بخریم ولی با داستن بازیکنی مثله چمبرلین واقعا نیازی به مهاجم دیگه ای نداریم.
باور کنید بعد مدتها تازه فهمیدم که یه بازیکن بهتر از آنری واسه آرسنال پیدا شده و اونم چمبرلینه!
واقعا بازیکن خوبیه، امیدوارم ویلشرم هر چه زودتر برگرده، تا با چمبرلین با هم بازی کنن.
باور کنید این دوتا واسه ما مثله مسی و ژاوی تو بارسا میشن.
من خودم به شخصه چندان امیدی به این فصل ندارم، ولی مطمئنم اگه فصل بعد رابین تو تیم بمونه و دوباره ستاره ها از تیم نرن فصل بعد بدون شک حدااقل یه جام میگیریم.
خدا کنه رفتن ونگر به رئالم فقط یه شایعه باشه و طرفدارای تیم آخر فصل از ونگر عذرخواهی حسابی بکنن!

الان به شدت دنبال یه عکس دوتایی از چمبرلین و  ویلشر هستم و میخوام برای اولین بار عکس قدیمیو(ونگر و هانری)رو با عکس امیدهای آینده عوض کنم،ممنون میشم اگه تو پیدا کردن عکس با کیفیت از این دوتا کمک کنید.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aso در 10/11/1390 | 09:18 گفت:

hamidtoopchi :
حمید جان گفتم که،از الان به شدت به این دو تا وابسته شدم،واسه همین عوضش کردم،قبلیه الان رو ضفحه دسکتابمه!!

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 06:22 گفت:

آسو آواتارت که عوض کردی؟همون یکی بهتر بود البته اینم خوبه:)

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 06:21 گفت:

میدونی کی مثل مسی بود تو آرسنال؟نصری!!

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 01:48 گفت:

اره اسو تو درست میگی ولی یه بازیکن طراح و خوب و در سطح عالی نیاز داریم قبلنا دنیس رو داشتیم و بعدش فابرگاس تا حودودی جاش رو پر کرد ولی الان من کسی رو نمیبینم تو تیم که در اونسطح بازی سازی کنه پس خرید لازمه اما نه خرید الکی

راستی عکس اواتارت هم خیلی قشنگه پسر

sam baygan در 10/11/1390 | 00:35 گفت:

من که با عکست حال میکنم اسوجان
یکی از یکی بهتر!

aso در 10/11/1390 | 00:05 گفت:

محمودرضا معینی :
داداش من خوب دیگه، الان ما هم برا بازیکنی مثل سانگ الان فریممپوگو داریم تو دفاعم(به جز وسط!!) تیم رو جنکینسون و کوکلین سرمایه گذاری کرده، من خودم خیلی به کوکلین و فریمپونگ ایمان دارم، مطمئنم این دو تاهم از آینده دارای تیمن.
مطمئن باش هیچ تیمی به اندازه آرسنال رو جونا سرمایه گذاری نمیکنه، حتی بارسا.
من بارسارو ملاک زدم چون تیم دیگه ای به ذهنم نیومد، ولی گفتم اگه تیمی به نظر شما هست که برا هر پستش جانشین خوب داره ممنون میشم معرفی کنی!!


aso در 9/11/1390 | 23:56 گفت:

داش علی جوابتو دادم.

علی ارشدی در 9/11/1390 | 23:45 گفت:

خوبه البته نمیشه گفت اصلا ولی خب خرید های زیاد رو لازم نداریم
راستی رو دیوارت چیز نوشتم جواب بده

احسان در 9/11/1390 | 23:31 گفت:

چمبو واقعا طراوت میبخشه به بازی ارسنال خیلی دوسش دارم

جکی هم که امشب تو سکو ها دیدمش ایشالا زود برگرده

محمودرضا معینی در 9/11/1390 | 23:18 گفت:

4 ماه داریم بازی میکنیم درست اما نتیجه ها که چیز دیگری رو نشون میده!
اتفاقا نکته ای بارسا هم ازش صدمه میخوره همینه که جانشین برای مسی نداره! در ثانی شما یه نگا کوچیک به تیاگو بنداز بعد منظور منو می فهمی تیاگو چند سالشه 20 سال داره با کی رقابت میکنه با ژاوی و اینیستا!من نمی خواستم مثال از این تیم بزنم ولی چون دیدم ملاکت بیشتر بارساست زدم! یه مدافع جوون دیگه داره بارسا که خداتر از پویول و پیکه است و داره رقابت میکنه!

hamed در 9/11/1390 | 23:14 گفت:

امیدوارم توی این فصل حداقل 4ام بشیم...

hamed در 9/11/1390 | 23:12 گفت:

قطعا این دو تا از آینده دار ترین بازیکن های انگلیس هستند ولی به شرطی در آرسنال بمونند...

آرسنال هم باید برای فصل بعد یک فکری بکنه واقعا با این وضع که داریم پیش میریم جزء 4 تیم اول بودن توی انگلیس واقعا سخت شده همین فصل امیدی نیست که جزء 4 تیم اول باشیم...

برای این گفتم فصل بعد چون آرسن ونگر برای این فصل دیگه بازیکنی نمیخره...

ولی بازم میگم فقط آرسنال...

حمید فرازی در 9/11/1390 | 23:09 گفت:

آسو جان میدونم.منظورم با شما نبود.تقریبا کلی گفتم.من بازی چمبو رو قبل که از که بیاد آرسنال هم دیده بودم و مطمئن بودم خیلی به کارمون میاد.تیم ساوتهمپتون علاوه بر چمبو یه بازیکن آینده دار دیگه به نام شاو داره که آرسنال به دنبال اونم هست.قیلا هم گفتم با وجود چمبو نیازی به گوتزه نمیبینم و بهتره به فکر یه بازیساز باشیم تا در کنار جکی ویلشر میانه زمینو تقویت کنن.

aso در 9/11/1390 | 23:00 گفت:

حمید فراری :
من که اصلا در مورد نتیجه بازی حرف نزدم!
فقط گفتم که چمبرلین با این روندش قطعا از آنری هم بهتر میشه.
اینو مطمئنم.

حمید فرازی در 9/11/1390 | 22:34 گفت:

قطعا این دو از آینده دارترین بازیکنای انگلستان هستن ولی اگه باخته بودیم هم ایم حرفو میزدید؟ من خودم با خریدهای نجومی کاملا مخافم ولی میشه با حفظ این بازیکنا و جذب یکی دوتا بازیکن که نیاز داریم و البته استفاده درست از همین جوونا یه آرسنال پرقدرتو تکیل بدیم.

aso در 9/11/1390 | 22:29 گفت:

محمود رضا معینی :
داداش حرفت درست!
ولی ممنون میشم اگه یه تیمو بهم معرفی کنی که واسه هر پستش یه بازیکن آماده واسه جانشینی بازیکن اصلی داشته باشه!!
جانشین مسی تو بارسا کیه، ژاوی ، یا اینیستا، یا پویول، پیکه، آلوز.
اگه نگا کنی اینا هم بدون جانشین هستن و تنها امید هر تیمی اینه که بازیکناش مصدوم نشه.
منچسترو نگا کن جانشین رونی کیه،
اینکه میگی هر بازیکنی باید جانشینی در حد خودش داشته باشه غیر منطقیه!
ولی اینکه میگی بازیکن فیکس تیم جانشین داشته باشه کاملا درسته، اما به نظرت تیم واسه ویلشر جانشین نداره که الان چهار ماهه بدون اون داریم بازی میکنیم.

javad sbo در 9/11/1390 | 22:20 گفت:

be nazaram age mikhaim bargardim b ouj bayad eboe ro biarim!!!!!!!!!!!!!! nazare bikhodi bud?

شاهین فدوی در 9/11/1390 | 22:17 گفت:

مرسیییییییییییییییییییییییییییییی ونگر وتیم استعدادیابی

hesam در 9/11/1390 | 22:16 گفت:

تا دو سال ديگه ويلشر ميشه ژاوى,چمبو ميشه مسى!!قول ميدم!!

محمودرضا معینی در 9/11/1390 | 22:11 گفت:

ببنید من اینجا هم توضیح میدم؛یه جوون 20 ساله برای پیشرفت به چی نیاز داره رقابت درسته،الان رمزی برای اینکار باید با کی رقابت کنه تا بشه وقتی مطمئن بازیکن ثابت تیم همه تلاششو می کنه به نظرتون؟ مگر اینکه فوق غیرتی باشه با این حال باز هم وقتی ببینه کسی نیست باهاش رقابت کنه مطمئن باشید زمانی هم که ستاره شد برای تمدید قرارداد برای شما ناز میکنه و چون می دونه شما به پاش میوفتین تا تمدید کنه و اگر هم به پاش نیوفتین میره جایی که حتی توی ترکیب ثابت شاید جایی نداشته باشد و یا تضمین شده نباشه!!!ما می گیم ویلشر خداست درسته ولی از کجا معلوم این ویلشری که بخاد برگرده همون ویلشر فصل پیش باشه که ما باید توی ترکیب ثابت جاش بدیم و با توجه به اینکه توی زمان مصدومیتش دوباره مصدوم شده خبری بدیه یعنی ریسک بازی دادن زیاد بهش بالا میره و امکان مصدومیتش هست حتی بدتر از الان(که خدا نکنه)اونوقت ما باید جای ویلشری که ستاره تیممون بود کی رو بذاریم یکی رو بذاریم که توی 4 هفته از کورس قهرمانی عقب بمونیم و بریم برای 4امی!!!!!!چرا اینقدر دور بریم همین سال 2008 بود گمونم(حافظم ضعیف شده اگه اشتباه می کنم بگین)ادواردو ستاره خط حملمون بود اما با شکسته شدن پاش ما در حالیکه تا هفته های آخر صدر بودیم با اختلاف آخر فصل برای 3امی می جنگیدیم!!!!!
اینقدر هم صبر رو به رخ نکشین خواهشا مطمئنا همه اونایی که حداقل 7-8 سال طرفداره آرسنالن اینقدر صبور بودن که تا الان هم هستن حتی اگه ونگر بره حتی اگه به لیگ اروپا بریم حتی اگه وسطای جدول باشیم

aso در 9/11/1390 | 22:09 گفت:

آقا فعلا یه عکس موقتی پیدا کردم!

سید مسعود حسینی در 9/11/1390 | 22:03 گفت:

چمبر فوق العاده ست
اولین بار تو بازی اف ای کاپ پارسال ساوتهمپتون با یونایتد دیدم بازیشو
دقیقاً همون چیزیه که آرسنال کم داشت 

مهدی احتشام در 9/11/1390 | 22:01 گفت:

خوشحالم که به این نتیجه رسیدی
من به بازیکنایی مثل فریمپونگ- چمبرلین- ریو- ویلشر- ژسنی- کوکلین-گیبس و... اعتقاد 100% دارم
ونگر می دونه چه کار می کنه ولی بعضی وقتی معادلاتش اشتباه می شه
دوباره می گم بچه صبور باشید حتی اگه باختیم
من آرسنالیو می بینم که بارسا براش مثل سوسک باشه
سوسکید همتون
فقط آرسنالو عشقه