چند امتیاز میگیریم؟

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 11,120 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

چند امتیاز میگیریم؟

به نظر شما تو چند تا بازی مونده به اتمام نیم فصل چند امتیاز بگیریم.


لیست بازیهای آرسنال به قرار زیره:
فولام : خونه
ویگان : بیرون
اورتون : خونه
چیزسیتی : بیرون
استون ویلا : بیرون
ولور : خونه
کوئینز : خونه

البته بعد بازی با چیز سیتی بازیهای فشرده قبل تعطیلات شروع میشه.
5 روز بعد بازی با چیزسیتی با استون، دوباره چهار روز بعدش با استون،پنج روز بعدشم با کوئینز بازی داریم.
البته اینم بگم که دور روز بعد بازی با کوئینز دوباره با فولام تو خونشون باید بازی کنیم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 30/8/1390 | 18:35 گفت:

17 امتیاز اگه خیلی خوب بازی کنیم

HAMED toopchi در 30/8/1390 | 17:33 گفت:

اميدوارم مانچيني رباط پاره كنه!

علیرضا در 30/8/1390 | 17:30 گفت:

21 امتیاز میگیریم.........سیتی هم که هیچی نیست.............
حالا ببینید چی کارش میکنیم...........

محمد اصغری در 30/8/1390 | 13:33 گفت:

پوز سیتی رو بزنیم بقیش حله.

saman در 30/8/1390 | 12:40 گفت:

به نظر من 19 امتیاز ولی دعا میکنم که 21 امتیاز کامل بگیره

davood در 30/8/1390 | 09:58 گفت:

بنظر من 19 یا 18 امتیاز میگیریم
دوست دارم سیتی همینطور با قدرت ادامه بده و اولین باختش یه باخت سنگین تو خونه مقابل توپچی ها باشه

aso در 30/8/1390 | 09:50 گفت:

به نظر من با توجه به بازیهای سخت چیزسیتی تا قبل بازی با آرسنال و اینکه این تیم تو جام باشگاها هم شرایطش خیلی خوب نیست ، به احتمال زیاد فشار زیادی به تیمشون وارد میشه و جلوی ما نمیونن با همه ی قدرتشون ظاهر بشن.
به نظر من که سیتی رو میشه راحت برد.

اما در مورد بازیهای فشرده به نظرم 2 تاشون مساوی کنیم اونم صفر صفر.
آخه تیم مهاجم دوم خوب نداره.
فن پرسی هم نمیتونه تو دو هفته ثابت بازی کنه.
اما چیز سیتی رو میشه راحت برد.

محمد يزداني در 30/8/1390 | 08:16 گفت:

بنظر من ما در بهترين شرايط 16 امتياز ميگيريم برد سيتي تقريبا بعيده وبا استون ويلا هم مساوي ميكنيم.تاريخ نشون داده آرسنال تو دوران اوجش گاها ازين تيماي متوسط نميتونه امتياز بگيره از ويگان كمي ميترسم چون تو اين چند سال اخير خيلي اذيتمون كرده.
يكي ازدوستا باخت سيتي به بايرن رو ملاك قرار داده منم قبول دارم سيتي جلو تيماي بزرگ ممكنه كم بياره ولي بايرن تو جام باشگاهها تجربش قابل قياس با سيتي نيست و بردش قابل پيش بيني بود.

shervin در 30/8/1390 | 02:04 گفت:

عاشقتم ونگر.
بچه ها بیاید از این به بعد فقط بگیم >>>>ورزشگاه امیریتس <<<< اصلا از اسم (ورزشگاه ا-م-ار-ا-ت) خوشم نمیاد.
می دونید که چرا خوشم نمیاد.

محمد رستگار در 30/8/1390 | 01:39 گفت:

تو آسیا خسرو حیدری رو بیاریم خیلی بهتر از جنکیسنون و جورو .

hamidtopchi در 30/8/1390 | 00:09 گفت:

نمیدونم و نمیتونم بگم چند امتیاز میگیریم ولی ایشالله همش!!
فقط امتیاز گرفتن از من سیتی مشکله وگرنه بقیشون بعید نیست که ردیفی ببازن در برابرمون!!

hamidtopchi در 29/8/1390 | 23:59 گفت:

یه انتقاد از همه حتی خودم (البته غیر حامد توپچی و سام عزیز):
این افتضاه افتضاه که بعضی از دوستان بهترین و جالب ترین پست هارو میزارن ولی حتی یک کامنت خشک و خالی هم برای پستش نمیزاریم!!ولی در عوض تو پست هایی که فقط اسم جالبی دارن و هیچ محتوایی ندارن تا دلت بخاد کامنت میزاریم!!
پست به این خوبی با نهایتا 200تا بازدید میره دست خدا ولی یه پست با بیشتر 400تا با محتویات صرفا نظر سنجی پر از کامنت!!
منظورم این نیست که یک پست (مثلا فلان پست) بیخوده نه اصلا منظورم اینه که باید به همه پست ها سر بزنیم!!نمیدونیم چی بنویسیم یا چه نظری داریم یه تشکر خشک خالی که بلدیم بزاریم!!اینو خودمون همگی میدونیم که وقتی یه پست میزاریم و هیچ حرفی در موردش نیست ناراحت میشیم اقلا خوش حال نمیشیم!!دوستان گرامی قدر اینجا رو بدونیم و با حمایت از پست های همدیگه اتحاد خودمون رو نشون بدیم!!نیازی نیست که حتما حرف نویسنده رو تایید کنیم حرف و نظر خودمون رو بگیم تا دوستان هم راحت تر نظر بدن!!بازم میگم نظر نداریم یک تشکر خوشک خالی که همه بلدیم!
انشالله از این به بعد دیگه هیچ پستی کمتر از 300تا بازدید نداشته باشه و همه کامنت بزارن تو بلاگ ها!!
هرکی با حرفای من مخالف به من بگه تا اگه تونستم قانعش کنم که حمایت کنه!!
البته میدونم اکثر کاربرای عزیز اینجا خودشون درک میکنن که چی گفتم!!
قصدمم اصلا حمله به پست کسی نیست اگه به کسی جسارت شده تو این کامنت معذرت میخوام!!
تا ابد آرسناااااااالللللللل

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 23:49 گفت:

آرسنال توژانویه شرایطش بهترمیشه.درضمن منچسترسیتی هفته بعدبایدبالیورپول بازی کنه توآنفیلد.تازهفباختاش شروع میشه.سیتی باتیمهای بزرگ مشکل داره مثل بایرن مونیخ که سیتی روزد

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 23:49 گفت:

آرسنال توژانویه شرایطش بهترمیشه.درضمن منچسترسیتی هفته بعدبایدبالیورپول بازی کنه توآنفیلد.تازهفباختاش شروع میشه.سیتی باتیمهای بزرگ مشکل داره مثل بایرن مونیخ که سیتی روزد

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 23:34 گفت:

کل امتیازاتو میخوایم

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 23:32 گفت:

sam bayganچيز سيتي چيز اين كارا رو ندارو خيلت راحت

علی ارشدی در 29/8/1390 | 23:31 گفت:

واضحه که اگه تیمی رو نبریم اون سیتیه البته بقیه رو هم نباید دست کم گرفت ولی من میگم 17 یا 19 امتیاز بازم بستگی به شرایط داره

hamidarsenal در 29/8/1390 | 23:25 گفت:

اگر خدا بخواد17امتیاز

sam baygan در 29/8/1390 | 23:21 گفت:

فقط خدا کنه همون چیزسیتی ما رو مثل چیز،چیز نکنه!چه چیز تو چیزی شد!

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 23:19 گفت:

تو اسيا هيچ بازيكني
ليگ انگليس قدرتيه وبازيكا اسيايي از نظر قدرتي بسيار ضعيف هستن بر عكس بازيكناي افريقا

حبیب در 29/8/1390 | 23:11 گفت:

رضا گیر دادی به آسیا.... بیخیال بابا

Ali&MT در 29/8/1390 | 23:07 گفت:

نظر من 5 برد و دو تساوي ... البته اگه تيم همين جوري ادامه بده و مصدوم نديم ... سخته پيش بيني ...

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 22:58 گفت:

انشآلله مثل آب خوردن همه رومیبریم.بچه هابه نظرتون توآسیاچه بازیکنی به دردآرسنال میخوره؟

رضا کاظمی در 29/8/1390 | 22:48 گفت:

19

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 22:33 گفت:

در بهترين شرايط به دنبال 7برد بايد باشيم