چند امتیاز میگیریم؟

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 11,379 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

چند امتیاز میگیریم؟

به نظر شما تو چند تا بازی مونده به اتمام نیم فصل چند امتیاز بگیریم.


لیست بازیهای آرسنال به قرار زیره:
فولام : خونه
ویگان : بیرون
اورتون : خونه
چیزسیتی : بیرون
استون ویلا : بیرون
ولور : خونه
کوئینز : خونه

البته بعد بازی با چیز سیتی بازیهای فشرده قبل تعطیلات شروع میشه.
5 روز بعد بازی با چیزسیتی با استون، دوباره چهار روز بعدش با استون،پنج روز بعدشم با کوئینز بازی داریم.
البته اینم بگم که دور روز بعد بازی با کوئینز دوباره با فولام تو خونشون باید بازی کنیم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 30/8/1390 | 18:35 گفت:

17 امتیاز اگه خیلی خوب بازی کنیم

HAMED toopchi در 30/8/1390 | 17:33 گفت:

اميدوارم مانچيني رباط پاره كنه!

علیرضا در 30/8/1390 | 17:30 گفت:

21 امتیاز میگیریم.........سیتی هم که هیچی نیست.............
حالا ببینید چی کارش میکنیم...........

محمد اصغری در 30/8/1390 | 13:33 گفت:

پوز سیتی رو بزنیم بقیش حله.

saman در 30/8/1390 | 12:40 گفت:

به نظر من 19 امتیاز ولی دعا میکنم که 21 امتیاز کامل بگیره

davood در 30/8/1390 | 09:58 گفت:

بنظر من 19 یا 18 امتیاز میگیریم
دوست دارم سیتی همینطور با قدرت ادامه بده و اولین باختش یه باخت سنگین تو خونه مقابل توپچی ها باشه

aso در 30/8/1390 | 09:50 گفت:

به نظر من با توجه به بازیهای سخت چیزسیتی تا قبل بازی با آرسنال و اینکه این تیم تو جام باشگاها هم شرایطش خیلی خوب نیست ، به احتمال زیاد فشار زیادی به تیمشون وارد میشه و جلوی ما نمیونن با همه ی قدرتشون ظاهر بشن.
به نظر من که سیتی رو میشه راحت برد.

اما در مورد بازیهای فشرده به نظرم 2 تاشون مساوی کنیم اونم صفر صفر.
آخه تیم مهاجم دوم خوب نداره.
فن پرسی هم نمیتونه تو دو هفته ثابت بازی کنه.
اما چیز سیتی رو میشه راحت برد.

محمد يزداني در 30/8/1390 | 08:16 گفت:

بنظر من ما در بهترين شرايط 16 امتياز ميگيريم برد سيتي تقريبا بعيده وبا استون ويلا هم مساوي ميكنيم.تاريخ نشون داده آرسنال تو دوران اوجش گاها ازين تيماي متوسط نميتونه امتياز بگيره از ويگان كمي ميترسم چون تو اين چند سال اخير خيلي اذيتمون كرده.
يكي ازدوستا باخت سيتي به بايرن رو ملاك قرار داده منم قبول دارم سيتي جلو تيماي بزرگ ممكنه كم بياره ولي بايرن تو جام باشگاهها تجربش قابل قياس با سيتي نيست و بردش قابل پيش بيني بود.

shervin در 30/8/1390 | 02:04 گفت:

عاشقتم ونگر.
بچه ها بیاید از این به بعد فقط بگیم >>>>ورزشگاه امیریتس <<<< اصلا از اسم (ورزشگاه ا-م-ار-ا-ت) خوشم نمیاد.
می دونید که چرا خوشم نمیاد.

محمد رستگار در 30/8/1390 | 01:39 گفت:

تو آسیا خسرو حیدری رو بیاریم خیلی بهتر از جنکیسنون و جورو .

hamidtopchi در 30/8/1390 | 00:09 گفت:

نمیدونم و نمیتونم بگم چند امتیاز میگیریم ولی ایشالله همش!!
فقط امتیاز گرفتن از من سیتی مشکله وگرنه بقیشون بعید نیست که ردیفی ببازن در برابرمون!!

hamidtopchi در 29/8/1390 | 23:59 گفت:

یه انتقاد از همه حتی خودم (البته غیر حامد توپچی و سام عزیز):
این افتضاه افتضاه که بعضی از دوستان بهترین و جالب ترین پست هارو میزارن ولی حتی یک کامنت خشک و خالی هم برای پستش نمیزاریم!!ولی در عوض تو پست هایی که فقط اسم جالبی دارن و هیچ محتوایی ندارن تا دلت بخاد کامنت میزاریم!!
پست به این خوبی با نهایتا 200تا بازدید میره دست خدا ولی یه پست با بیشتر 400تا با محتویات صرفا نظر سنجی پر از کامنت!!
منظورم این نیست که یک پست (مثلا فلان پست) بیخوده نه اصلا منظورم اینه که باید به همه پست ها سر بزنیم!!نمیدونیم چی بنویسیم یا چه نظری داریم یه تشکر خشک خالی که بلدیم بزاریم!!اینو خودمون همگی میدونیم که وقتی یه پست میزاریم و هیچ حرفی در موردش نیست ناراحت میشیم اقلا خوش حال نمیشیم!!دوستان گرامی قدر اینجا رو بدونیم و با حمایت از پست های همدیگه اتحاد خودمون رو نشون بدیم!!نیازی نیست که حتما حرف نویسنده رو تایید کنیم حرف و نظر خودمون رو بگیم تا دوستان هم راحت تر نظر بدن!!بازم میگم نظر نداریم یک تشکر خوشک خالی که همه بلدیم!
انشالله از این به بعد دیگه هیچ پستی کمتر از 300تا بازدید نداشته باشه و همه کامنت بزارن تو بلاگ ها!!
هرکی با حرفای من مخالف به من بگه تا اگه تونستم قانعش کنم که حمایت کنه!!
البته میدونم اکثر کاربرای عزیز اینجا خودشون درک میکنن که چی گفتم!!
قصدمم اصلا حمله به پست کسی نیست اگه به کسی جسارت شده تو این کامنت معذرت میخوام!!
تا ابد آرسناااااااالللللللل

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 23:49 گفت:

آرسنال توژانویه شرایطش بهترمیشه.درضمن منچسترسیتی هفته بعدبایدبالیورپول بازی کنه توآنفیلد.تازهفباختاش شروع میشه.سیتی باتیمهای بزرگ مشکل داره مثل بایرن مونیخ که سیتی روزد

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 23:49 گفت:

آرسنال توژانویه شرایطش بهترمیشه.درضمن منچسترسیتی هفته بعدبایدبالیورپول بازی کنه توآنفیلد.تازهفباختاش شروع میشه.سیتی باتیمهای بزرگ مشکل داره مثل بایرن مونیخ که سیتی روزد

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 23:34 گفت:

کل امتیازاتو میخوایم

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 23:32 گفت:

sam bayganچيز سيتي چيز اين كارا رو ندارو خيلت راحت

علی ارشدی در 29/8/1390 | 23:31 گفت:

واضحه که اگه تیمی رو نبریم اون سیتیه البته بقیه رو هم نباید دست کم گرفت ولی من میگم 17 یا 19 امتیاز بازم بستگی به شرایط داره

hamidarsenal در 29/8/1390 | 23:25 گفت:

اگر خدا بخواد17امتیاز

sam baygan در 29/8/1390 | 23:21 گفت:

فقط خدا کنه همون چیزسیتی ما رو مثل چیز،چیز نکنه!چه چیز تو چیزی شد!

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 23:19 گفت:

تو اسيا هيچ بازيكني
ليگ انگليس قدرتيه وبازيكا اسيايي از نظر قدرتي بسيار ضعيف هستن بر عكس بازيكناي افريقا

حبیب در 29/8/1390 | 23:11 گفت:

رضا گیر دادی به آسیا.... بیخیال بابا

Ali&MT در 29/8/1390 | 23:07 گفت:

نظر من 5 برد و دو تساوي ... البته اگه تيم همين جوري ادامه بده و مصدوم نديم ... سخته پيش بيني ...

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 22:58 گفت:

انشآلله مثل آب خوردن همه رومیبریم.بچه هابه نظرتون توآسیاچه بازیکنی به دردآرسنال میخوره؟

رضا کاظمی در 29/8/1390 | 22:48 گفت:

19

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 22:33 گفت:

در بهترين شرايط به دنبال 7برد بايد باشيم